>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata Juniorów 2012

Status
Zamknięty.
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
IMŚJ - M. J. Jensen - M. B. Jensen (15-11)

M.J.Jensen @1.40 (Bet365) 6/10✅

Duńczyk ostatnimi dnia spisuje się bardzo dobrze.Praktycznie w każdych zawodach robi ponad 10pkt.Całkiem niedawno miał kilka słabszych występów ale widać wszystko wraca na odpowiednie tory w najodpowiedniejszym momencie sezonu.Jak wiemy młody Duńczyk zajmuje 3 miejsce w klasyfikacji generalnej i jest jednym z głównych kandydatów do zdobycia tytułu.Dzisiaj świetna okazja na wyprzedzenie swojego rodaka jak i Maćka Janowskiego.Kurs może nie za duży ale do jakiegoś dubla w sam raz.Patrząc na obecną formę obydwu zawodników typ ma duże szanse na powodzenie.

Tutaj jeszcze wypowiedź M.J.Jensena przed zawodami w Coventry:
- W Coventry jeździłem tylko dwukrotnie i za każdym razem nie wypadałem tam zbyt dobrze. Nie czułem prędkości na tamtejszym torze. Przed nami jednak trening, stąd jestem dobrej myśli. Będę dysponował dobrymi silnikami, które są tuż po remoncie. Dodatkowo otacza mnie świetny team, więc zobaczymy jak będzie w piątek. Tegoroczny sezon jest dla mnie udany, oczywiście jeszcze się nie kończy, ale ta końcówka powinna być dobra w moim wykonaniu - powiedział Michael Jepsen Jensen.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Finał DMŚJ w Gnieźnie
W sobotę 1 września w Gnieźnie odbędzie się po raz ósmy finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Na torze przy Wrzesińskiej 25 zmierzą się Zwycięscy półfinałów z Abensberg (Szwedzi) i z Lakeside (Australia)oraz Rosjanie, którzy zdobyli więcej oczek niż Duńczycy odpowiednio 51 i 45. Stawkę uzupełniać będzie Polska jako organizator, który mam miejsce gwarantowane.
Złota będą bronili Rosjanie, którzy w zeszłym roku w Bałakowie wygrali zdecydowanie wyprzedzając o 30p. drugą Danie. Zaznaczyć jednak trzeba ze był to jeden z najsłabiej obsadzonych finałów, ponieważ zrezygnowali z niego Szwedzi i Australijczycy, w ich miejsce pojechała reprezentacja Czech i Ukrainy.

Składy awizowane
SZWECJA (kaski czerwone):
1. Dennis Andersson - kontuzja
2. Anders Mellgren
3. Mathias Thoernblom
4. Pontus Aspgren
5. Anton Rosen
Menedżer: Per Pedersen
ROSJA (kaski niebieskie):
1. Andriej Kudriaszow kraków
2. Wiktor Kułakow
3. Władimir Borodulin ostrów
4. Ilia Czałow
5. Witalij Biełousow opole
Menedżer: Oleg Kurguskin
AUSTRALIA (kaski białe):
1. Darcy Ward
2. Nick Morris
3. Dakota North
4. Alex Davies
5. Sam Masters
Menedżer: Mark Lemon
POLSKA (kaski żółte):
1. Patryk Dudek
2. Maciej Janowski (kapitan)
3. Tobiasz Musielak
4. Przemysław Pawlicki
5. Bartosz Zmarzlik
Menedżer: Marek Cieślak
Zawody odbędą się o 16 wiec niedługo powinny pojawić sie kursy.
Pogoda http://www.twojapogoda.pl/polska/wielkopolskie/gniezno/godzinowa
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na czacie Tobet dostałem taka odp:
Być może kursy na te mecze pojawią sie w naszej ofercie
Prosimy śledzić naszą ofertę na zakłady sportowe
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Czy pojawiły się już gdzieś kursy? Bo nigdzie nie widzę...
betsafe: &quot;jeśli się zdecydująto doadadzą takie zakąłdy&quot;
Tobet: &quot;Być może kursy na te mecze pojawią sie w naszej ofercie&quot;
Bet365: Jeśli uda nam się zdobyć połączenie będziemy transmitować finał. Proszę sprawdzić tuż przed wydarzeniem na stronie.
Trochę się zawiodłem:-(
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Michael Jepsen Jensen - Mikkael B. Jensen 1 1,60 Tobet ✅
Bardzo fajna para z ładnym kursem. Zastanawiam się skąd taki kurs na lidera klasyfikacji generalnej? ale chyba z tego powodu, iż Jepsen ma jakieś problemy z plecami. Jednak od jakiegoś czasu facet pokazuje bardzo wysoką formę co najważniejsze ma wiele okazji do ścigania się z najlepszymi na świecie czego brakuje na pewno Mikkaelowi. Dzisiaj zwycięstwo w turnieju myślę rozstrzygnie się między Jepsenem, Maciejem a Pawlickim. Dobrze spisał się Michael w Tarnowie podczas meczu jego Stali gdzie zdobył 8 punktów i dwa bonusy a czy Mikkael kiedykolwiek ścigał się w Tarnowie to niestety nie wiem i nie mam weny, żeby tego szukać. W tej parze stawiam na lidera klasyfikacji generalnej IMŚJ
Patryk Dudek - Przemysław Pawlicki 2 2,02 Tobet
⛔
Para Polaków i kurs szokujący. Myślę, że kurs bierze się z tego, iż Patryk w Szwecji i w Polsce notuje bardzo dobre wyniki. Widać u niego zwyżkę formy po kontuzji a Przemek tak na prawdę startuje tylko dla Piraterny i ostatnio nie poszło mu najlepiej podczas meczu w Mallili gdzie zdobył 4 punkty a Patryk 14. Jednak dzisiejsze zawody to inna bajka. Przemek walczy o tytuł IMŚJ, ponieważ to ostatnia szansa dla niego a Patryk przez kontuzję raczej stracił szansę nawet na medal. Tak jak Kwiti wspomniał obaj nie pojechali za dobrze w tym sezonie podczas spotkań ligowych na torze w Tarnowie. Ten 11 bieg zapowiada się super tym bardziej, że obaj staną obok siebie na polach startowych.. Ja jednak postawię w tej parze ma Przemka.
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Patryk Dudek - Przemysław Pawlicki 2 @ 2,02 Tobet ⛔ wtopa! Zawiódł nie tylko w 11 biegu :/
Widzę, że typ już padł, ale od siebie dodam kilka słów. Dudek na długim torze w Tarnowie nie radzi sobie zbyt dobrze i sam tego nie kryje. Zielonogórzanin w ostatnim starcie na Mościcach zdobył 4 &quot;oczka&quot;, a jego Falubaz przegrał z &quot;Jaskółkami&quot;, aż 28:61 (61:28 ;))
6. P. Dudek (1*,1*,0,2,T) 4+2
Co prawda &quot;DuZers&quot; nie będzie miał za rywali: Hancocka czy Vaculika, a punktów nie będą mu zabierać partnerzy tj Jonsson czy Protasiewicz, ale według mnie tutaj value jest po stronie Przemka. Starszy z klanu ma 21 lat i to jego ostatni rok w juniorce i na pewno chciałby poprawić swój ubiegłoroczny rezultat. W lidze spisał się tylko nieco lepiej niż jego &quot;betowy&quot; rywal:
3. Prz. Pawlicki (2,0,0,3,1*,D) 6+1.
Kluczem do pozytywnego rozpatrzenia kuponu będzie 11 bieg w Tarnowie. Wtedy na tor wyjadą: Janowski, Dudek, Pawlicki i nie liczący się Porsing. Jeżeli Leszczynianin przyjedzie przed młodszym kolegą to wszystko powinno się ułożyć po naszej myśli. Według mnie na &quot;long-tracku&quot; lepszy okaże się Pawlicki ;-) POLECAM ????
PS.
Można też pograć typ: Jepsen Jensen - Dudek na 1 ✅ ✅ po 1,85 na Tobet! ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Vaclav Milik - Andrej Lebedev 1 1,85 Bet365 ⛔ cieńki jak barszcz jesteś Panie Milik :grin:
Krótko bo nie mam czasu... Kluczowe w tej parze moim zdaniem będzie znajomość toru przez Czecha. Nacodzień reprezentuje on barwy miejscowej drużyny z Pardubic i na tym torze regularnie w lidze zdobywa dwucyfrówki. Wiadomo, że Czeska liga żużlowa ma poziom słaby, jednak znajomość toru będzie jego ogromnym handicapem w porównaniu do reszty stawki. Na razie Milik który ściga się w tym sezonie jako pełnoprawny uczestnik IMŚJ zajmuje piętnastą pozycję z dorobkiem trzynastu punktów na koncie. Nie jest to imponujący wynik w porównaniu do Jensena czy Macieja. Andrej to młody utalentowany Łotysz, jest bardzo mocnym punktem drużyny Lokomotivu która startuje w 1 lidze polskiej. Jednak dzisiaj myślę, że to Czech będzie lepszy u którego chęć pokazania się z dobrej strony na swoim torze jest bardzo duża i dodatkowo ma ten handicap w postaci znajomości miejscowego toru.
sorry za OT, bedzie gdzies transmisja?
TV na pewno nie, a radio chyba Radio Elka.. bo zawsze dawali z tym, że teraz Przemek nie jedzie więc nie wiem..
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Andrzej Lebiediev-Pontus Aspgren 1 @ 1,57 Tobet✅9-8
Chciałoby się powiedzieć, gdzie Rzym, a gdzie Krym, jeśli porównujemy tych zawodników. Lebiediev to jeden z lepszych zawodników naszej I ligi, a punkty robił nie tylko u siebie nad Daugavą ale również na wyjazdach był pewnym punktem swojego zespołu. Z pewnością Andrzej liczy na angaż za granicami swojego kraju, a takie zawody, to najlepsza okazja by się pokazać na arenie międzynarodowej. Jeśli się szybko dopasuje, do toru to śmiem twierdzić, że może być jednym z lepszych zawodników dzisiejszej imprezy. MJJ i Janowski wydają się być poza zasięgiem ale Loktaev, MB Jensen, Michelsen czy cała masa Czechów są jak najbardziej w jego zasięgu. Jeśli chodzi o Szweda, to dla mnie jest to baaaardzo niska klasa. W Polsce tego zawodnika nie widzimy w żadnym liczącym się klubie, w Szwecji tez nic specjalnego nie pokazuje(średnia 0,878). Niby wczoraj wygrał Zlatą Stuchę w Pardubicach ale i tak uważam, że dzisiaj znaczącej roli nie odegra i skończy w drugiej części stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Zwycięzca cyklu: Maciej Janowski @ 2.25 (BetVictor)

Zostały 2 turnieje (4 i 11 listopada), głównym rywalem Janowskiego jest MJ Jensen, który na ten moment ma 3 punkty przewagi w klasyfikacji generalnej, ale taka strata jest spokojnie do odrobienia w 10 pozostających wyścigach.
Na niekorzyść Polaka przemawia fakt, że w Argentynie będzie startował jako jedyny z naszych reprezentantów, pozostałych sześciu z różnych przyczyn nie pojechało na drugi koniec świata. Duńczyk ma wsparcie kilku rodaków, którzy w razie czego mogą odpuszczać lepsze pozycje. Za Maciejem przemawiają ostatnie występy, w finale polskiej ligi Janowski zaprezentował się o klasę lepiej. Jednocześnie to ostatnie występy w jego karierze zawodnika młodzieżowego, więc motywacji nie powinno zabraknąć.
Nieznany tor nie będzie stanowił przewagi dla żadnego z zawodników, więc kto się szybciej spasuje do naierzchni ten będzie wygrywał. Kurs na Janowskiego całkiem wysoki, moim zdaniem wart spróbowania.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Facundo Albin - Sam Masters 2 @ 1,85 bet365 ✅ 4-8 pkt
Przeglądając ofertę w b365 na przedostatni turniej IMŚJ wpadł mi w oko jeden ciekawy typ. Facundo Albin. Dla mnie i pewnie dla 90% osób interesujących się żużlem postać anonimowa. Dopiero gdy wystukałem jego nazwisko w guglach wyskoczył mi wywiad z nim gdzie jest o nim napisane, że trenuje i mieszka w Anglii (Berwick). W mistrzostwach Argentyny gdzie jeździli także zawodnicy z Europy (Gomólski,Magosi, Kobrin, Kus czy Fleger) zajął 6. miejsce. Także można powiedzieć że jednak z Mastersem może powalczyć. Ma przewagę znajomości toru, swoich kibiców. Ja jednak myślę że Sam Masters powinien tą rywalizację spokojnie wygrać. W trzech turniejach IMŚJ zdobył 21 punktów, ale jeden występ w Coventry wyszedł mu dobrze (10pkt). Jedynym minusem może być tor, który z tego co widziałem na yt wygląda jak rzeszowskie lotnisko. Długi a na łukach okropnie szeroki. Jednak po takim dobrym kursie wg. mnie warto zagrać Australijczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sprawdziłem tego zawodnika. Chłopak jechał w eliminacjach do GP w Berwick i zajął 13 miejsce . Zdobył 4 punkty. W tych samych zawodach Masters był drugi i zdobył 12 punktów ;) (obsada nie taka słaba, bo był Harris, Buczkowski, Watt).
Regularnie jeździ w Mistrzostwach Argentyny w których jeżdżą też obcokrajowcy. Głównie z Włoch. Jeżdżą też zawodnicy z Europy Wschodniej: Kus, Kobrin, Gomólski, Magosi, Fleger. Szału nie robił. Nawet jeśli zna tory, to Masters powinien to spokojnie wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom