>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2015 Katar-informacje, dyskusje itp

Status
Zamknięty.
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
ile bramek rzucil dzisiaj Lijewski w pierwszej polowie bo dopiero teraz zaczynam ogladac.
macie jakas stronke gdzie na zywo mozna sprawdzac ile goli rzucil dany zawodnik ? pozniej do usunięcia
Lijek dzisiaj 5 goli i wszystkie w 1. połowie w minutach: 1:00, 2:47, 4:00, 14:27, 19:19.
Strona do sprawdzania goli, statystyk, itd., to oczywiście oficjalny Match Center.
Co do Austria-Tunezja, myślę, że zadecyduje w głównej mierze dyspozycja dnia. Oba zespoły prezentują podobny handball, chociaż jeśli miałbym wskazać faworyta, byłaby to Tunezja.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Tunezja też nic ciekawego nie gra.
Wysoki kurs na Rosję. Nie opłaca się grać na naszych za około 1.5. Myślę, że Dania pokona Niemców. Francja powinna dać radę słabej na tej imprezie Islandii. Ciekawy mecz Czechów z Egiptem. Ktoś wie czemu Jicha nie grał? Bez niego można próbować grać na Egipt.
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Co sądzicie właśnie o meczu biało-czerwonych? Ja niestety skłaniałbym się do grania ruskich w tym meczu... Polacy wyglądają naprawdę słabo - ta gra jest wolna i schematyczna, do tego złe decyzje trenera jak dla mnie... Przykładem jest kolejne wpuszczenie Rojewskiego statysty. Gdyby nie Sławek w pewnym momencie mogłoby się skończyć naprawdę źle. Ruskie mocno się postawiły niemiaszkom, przegrały przestojem na początku drugiej połowy, wydaje mi się, że wyjdą we wtorek po zwycięstwo, a przy tak grającej Polsce może różnie być, a kurs 3.5 jest kuszący.

Czekam na Wasze opinie
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
ja osobiście pogram na ilość kar, wiem, wiem zaraz ludzie zaczną krytykować, że wymyślam zamiast grać wynik 1 x 2, ale ja po prostu czuję że ten mecz bedzie naprawdęj ostry : ) Obie drużyny mają po 1 meczu wygranym, a z pewnością będą chciały zająć jak najwyższe miejsce w grupie by w 1/8 uniknąć Szwecji i Francji.
Żadna z drużyn nie odpuści, dlatego nie podejmuję się typowania zwycięzcy, czekam aż Betsson wystawi linie ilości kar i wchodzę w to : )
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Jeszcze jedna rzecz mnie zastawia. Hiszpania - Chile under 59. Co o tym sądzicie?? Raczej ciężko widzę, 40 bramek mistrzów świata, a grubo powyżej 20 Chile nie powinny wyjść - przykład mecz duńczyków z Arabią wczoraj, drugi skład na parkiecie, choć pierwszy rzuciłbym powyżej 40 bramek.
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Ja bym grał jednak na Polske, w meczach z Ruskimi zawsze szło nam dość dobrze choć były to mecze zacięte ale jednak wygrane. Rosja nie prezentuje na prawde nic specjalnego czego mielibyśmy się bać, a wyrównany mecz z Niemcami to raczej słabość tych pierwszych. Turniej w Oviedo pokazał że jeżeli Polacy grają dobrą obronę to są w stanie pokonać każdego nawet było to widać fragmentami na tych MŚ, myślę że z Rosją będzie pełna mobilizacja i gra 100% to co potrafią
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Ktoś wie czemu Jicha nie grał?
Kuruje się po gorączce;). Natomiast wczoraj krzątał się wraz z zespołem, był w szatni, podczas meczu siedział na ławce, można powiedzieć, że mentalnie brał udział w spotkaniu przeciwko Szwedom ;) Dzisiaj zaczął trening z drużyną i wielce prawdopodobne, że zagra z Egiptem, oczywiście symbolicznie, bo nadal widać, że coś z nim nie tak.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Czyli próbujemy grać na Egipt...
Mam nadzieję, że Francja -2.5 też powinna siąść. I dać trochę handicap na Arabię i Chile ponad +10.5.
A co do dziś to nie wiem co trener Słoweńców miał dziś w głowie. Ich bramkarz po 25 minutach miał 7% skuteczności... I on go nie zmieniał. To jakaś parodia! Wszystko co leciało w bramkę to wpadało. Czuję, że Słowenia z Brazylią może być niezła strzelanina.
 
E 0

el_dawidos

Użytkownik
Ja poczekam do większego kursu na Polskę (na pewno będzie większy bo wiadomo jak Polacy grają, jeszcze trochę a wyląduję w szpitalu) i zaryzykuję ????
 
diamantino 0

diamantino

Użytkownik
Linia bramkowa na Polaków moim zdaniem dość wysoka - 28,5 ..under się kroi ...
Z kolei nie przekonują mnie jak narazie duńczycy ...handicap 3,5 na Niemców można zagrać ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Na Unibet jest bonus, 4 zakłady live po 20zł... w praktyce wygląda to tak, grasz 4 zakłady live i potem dają 20zł bez ryzyka. Kurs 1.40 wymagany... a najlepsze jest to,że liczą się też kontry. Ja wczoraj akurat miałem mega nie fart bo zagrałem za 20zł na Austrię po kursie 2.60 a potem skontrowałem za 20zł na Tunezje po 3.50 a wiadomo jak się skończyło
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Czyli z tego wynika,że Jicha dziś może zagrać tylko jakieś symboliczne minuty skoro jest nie w pełni sił jeszcze...ma ktoś jakieś info odnośnie jego występu dzisiaj z Egiptem?kluczowe spotkanie dla obu drużyn
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
gra ktoś under/over zawodników ??? Kusi B. Jurecki over 3.5 shrek teraz karne łądnie trafia w końcu możę będzie więcej tych karnych z ruskimi. Oprócz tego na pewno teraz więcej minut będzie grał Shrek.. co sądzicie ??
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
gra ktoś under/over zawodników ??? Kusi B. Jurecki over 3.5 shrek teraz karne łądnie trafia w końcu możę będzie więcej tych karnych z ruskimi. Oprócz tego na pewno teraz więcej minut będzie grał Shrek.. co sądzicie ??
Też myślę że posypią się dziś karne i jeżeli będzie miał skuteczność to na pewno spokojnie ta linia pęknie a jeszcze z gry też na pewno coś trafi.
Mnie dodatkowo kusi over 3.5 na jego brata tylko nie wiadomo co trenerowi odwali i jeszcze wpuści Bieleckiego więc odpuszczam ale typ z Bartoszem wygląda kusząco
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie pisze z tel podajcie strone gdzie znajde statystyki poszczegolnych zawodnikow.
Z gory Dzieki reputa czeka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom