>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrz PGE Ekstraligi w sezonie 2022.

Która drużyna zostanie mistrzem PGE Ekstraligi w sezonie 2022?

  • Apator Toruń

    Głosy: 2 5,7%
  • GKM Grudziądz

    Głosy: 1 2,9%
  • Motor Lublin

    Głosy: 3 8,6%
  • Ostrovia Ostrów

    Głosy: 1 2,9%
  • Sparta Wrocław

    Głosy: 12 34,3%
  • Stal Gorzów

    Głosy: 10 28,6%
  • Unia Leszno

    Głosy: 4 11,4%
  • Włókniarz Częstochowa

    Głosy: 2 5,7%

  • Wszyscy głosujący
    35
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ekstraliga.png
Końcówka starego roku to dobry czas, aby podyskutować o nadchodzący sezonie. Okres transferowy praktycznie za nami, znamy już personalny układ sił, więc pora na pierwsze typy. Zachęcam do wzięcia udziału w ankiecie, kto według Was ma największe szanse na zdobycie klubowego Mistrza Polskie w sezonie 2022? Ankietę zamkniemy na starcie sezonu i zobaczymy na koniec, czy nasze przewidywania się potwierdziły. Mile widziana jest również kulturalna i merytoryczna dyskusja.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
To ja zaczne i zacznę od końca😉
Ostrovia bida z nędza...skład powiedziałbym fajny taki romantyczny ale słabszy od tego z zeszłego roku a było to w 1 lidze...nie ma Hansena za niego Nielsen z 2 ligi do Ekstra to trochę zamiana z 10pkt na 2 może 3...juniorzy fajni tylko że juz nie będą robić przewag takich jak w 1 lidze...a co najmniej 2 kluby biją Ovie na głowę...w tym temacie...Szostak i Walasek przechodzili covid niedawno więc to też nie pomoże napewno😉
Gkm hmmm tu niewiem co myśleć 2 fajne nazwiska wyrwane z 1 ligi coraz starszy Nicki...i nadal bez juniorów tzn są i nawet fajni ale to melodia przyszłości nie na punkty w tym momencie...max 7 miejsce...
Pozycje 4-6
Włókniarz świetni juniorzy ....i na tym bym zakończył skład seniorski bez zmian...o ile wierzę z racji wieku że Smektala i Woryna się poprawia o tyle coraz mniej zaufania mam do Lindgrena i Madsena...
Unia L....spore straty aczkolwiek bym ich do końca nie skreslal za Emila Bellego a to taki pozytywny wariat...na PO to starczy....juniorka przyszłościowa a Ratajczak już coś powinien szarpać z seniorami...przewiduje progres Lidseya i przy niezłej formie Doyla czy Pitera mogą koło 4-5 miejsca kręcić...
Lublin tu pewnie kontrowersyjnie bo super juniorzy ....ale no właśnie Drabik nie jeździł trudno od razu dawać mu dwucyfrowe wyniki...Hampel to już trochę odcina kupony...a Michelsen i Laguta to nie są dominatorzy ....zwłaszcza Grigorij lubił zawalić kilka biegów... Co nie zmienia faktu że jako zespół jest ok bo sporo nadrobią juniorzy i widzę ich jako 3 lub 4 siłe...
Pozycje 1-3
Gorzów jako 3 siła wymiennie z Lublinem ,doszedł Hansen ale bez przesady zbawca nie będzie,...pozostali że Zmarzlikiem na czele swoje zrobią ale podstawowe pytanie co z juniorami?!dochodzą słuchy z Gorzowa że nieciekawie....szczotka niechce ,Bartkowiak nie może się dogadać zostaje Hurysz i chyba od czerwca Paluch a to mało za mało na finał tak uważam...
Apator- świetne transfery co tu dużo mówić 5 seniorów to ogień brak tu słabych punktów...smialo mogą walczyć o finał...ale juniorka hmmm tu niewiele się zmieniło aczkolwiek Lewandowski powinien już robić przyzwoite punkty...tylko że to może byc mało na zloto
Sparta chyba pójdzie śladem Leszna...i może zdominować złoto na 2-3sezony pod rząd...seniorka w zasadzie mocna bez zmian....zresztą Sparta może zająć 2 czy 5 miejsce i atakować w PO...6 zespołów w PO daje duży bufor bezpieczeństwa na wypadek jakieś kontuzji...i juniorzy...coraz lepszy Curzytek i doszedł w bólach Kowalski uważam że swoje zrobią...zespół kompletny bo tu 2 linia może być spokojnie liderami...
Oczywiście kontuzje i itd mogą zmienić wszystko....osobiście uważam że ciekawsza będzie 1 i 2 liga tam sporo nieprzewidywalnych wyników może być...to tak po krotce w sezonie ogórkowym 😉😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +481
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Kto pierwszy wystawi kursy na mistrza?
Patrzę na tematy z 2021 roku i tam 15 marca były już kursy na długoterminowe 15-ego marca.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Myslę że dopóki nie będzie oficjalnej informacji w jaki sposób będą zastępowani rosjanie, to żaden buk takiej oferty nie wystawi. I nie ma nic do tego co było rok temu bo sytuacja trochę się zmieniła prawda?
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
To jeszcze dwa gorsze ode mnie na cały sezon:

Mistrz Polski w roku 2022 WTS Sparta Wrocław

Strata wielkiej gwiazdy jest do załatania. Na miejscu wts-u nie pakowałbym się w przygarnianie Maxa tylko brał za Artioma z/z. Tajski Janowski Dan i Gleb zrobią więcej punktów w każdym meczu bez niczego od Fricka. Dodatkowo transfer Kowalskiego, który był antybohaterem zimowego okienka powinien dać odżyć średniej formacji juniorskiej. Choć do Kowalskiego podchodzę z dystansem bo tak na prawdę zdarzały się mu wpadki w 2 lidze jednak jest to duże wzmocnienie. Pamiętać trzeba że do sukcesu trzeba liderów i o ile o Maćka można być spokojnym tak trzeba liczyć że Tai nie pojedzie 2 lata z rzędu słabszego sezonu, gdzie w ubiegłym roku łatał to właśnie Artiom. Gleb i Dan to walczaki i niejednokrotnie jako doparowi spisywali się nad wyraz.

Po zaciętym finale wicemistrzem zostaję Stal Gorzów:

Gorzów musi spokojnie sobie jechać zasadniczą i do czerwca poczekać na Oskara, który jest w stanie zapewniać w juniorskim 3-3 a może i z Bartkowiakiem druzynowo współnie punktować. Zmazrlizka z uwagi na jego skalę talentu przemilcze bo to jest pewniak. do kompletów to skupimy się na 2 liderze - Martinie, który musi zostać filarem nie ze średnią 2,2 a conajmniej 2,4. Finał będzie ich jak Thomsen z Wożniakiem będą trzymać wynik. CO nie jeden raz w szczególności Anders udowodnił. Mały pytajnik dla hansena bo to liga wyżej i sam jestem ciekaw jego postawy na u-23. Stal ma fajny kolektyw bez wielkich roszad i jak ten kolektyw zasilimy ciekawym juniorem może być to mocny rywal w PO ale nie na tyle by pokonać Spartę.

Brązowy medal zawieszam Apatorowi

Idelany skład do Z/z za Emila. Dudek Lambo i Jacek z Pawłem są spokojnie zrobić tyle co Emil w każdym starcie. Moim zdaniem mają bardzo równą piątkę, jednak juniorsko torchę odstają no chyba, że Karol schudł a Lewy wystrzeli talentem w co osobiście wątpie. I jak to mówią bez juniorów daleko nie zajedziesz i tak może być w tym przypadku. Choć po cichu licze, że Toruń tą równą piątką może być czarnym koniem.

Po walce o braz bez medalu zostaję Motor Lublin

Mocne U23 myślę że w tym sezonie będzie najmocnijeszy w lidze w tej kategorii. Mocna jedna z silniejszych par juniorskich, jednak potem nie jest już tak kolorowo Mikkel jako lider swoje za uszy pociągnie. ale obawiam się o coraz starszego Hampela i ogormną niewiadomą jest Drabik. Jednak mocno wierzę w Maksyma i dlatego uważam, że stać ich na najgorsze miejsce w górnej tabeli czyli 4. Lublin bardzo straci na braku Gruszki bo z/z tu nie wiele pomoże a gość w postaci Romana czy Mateja nie da tyle co rosjanin. Nie ma drugiego lidera i pewniaka, niewiadomą pozostają doparowi to nie może skończyć się medalem.


5 miejsce dla najmłodszego historycznie klubu w Polsce o nazwie no właśnie nie znam jej więc 5 miejsce dla Częstochowy (muszę, przepraszam:) fanów )

Ktoś w tej Czewie dalej nie myśli. Może się nie da może kasa nie taka, ale jak można mając taką parę juniorów jak - Świdnicki - Miśkowiak rok w rok ufać tym samym dziadom i złotówą? Leon I love Tarnów Częstochowa Mooney Madsen oprócz wywiadów i pseudo sztucznych znaków pod publiczkę czym bardzo jest irytujący swoje zrobi, ale jak można dalej dawać szanse Fredowi? na co liczą? że będzie drugim Gregiem? Śmiem wątpić. CIągle ufają Kacperkowi, który od lat stoi w miejscu i kolejny raz kredyt zaufania udziela się SMektale po słabym sezonie? Ja tego nie rozumiem bo mając juniorów na łączną dwucyfrówkę w każdym meczu nie pozwoliłbym by z rok rocznie zajmować miejsca w środku tabeli, a kolejny rok na to wskazuję. Szkoda zmarnowanego potencjału Czewy bo takich młodzików mogą długo nie mieć. Myślę że Częstochowa goni swój ogon i weszła w takie błędne koło że Fred z Leonem ich zbawią. Nie tędy droga prezesie, takim składem muru pierwszej czwórki nie przebijesz, bo zdobyć w 6 letniej historii klubu tylko jeden brązowy medal z takim potencjałem to wstyd. Jednak w sumie nie tylko tego musicie się wstydzić, ale to już nie temat na ten dział.

6 ze spokojnym serduchem Unia z Leszna

Dlaczego tak nisko? hm no wygrali los na loterii pozbywając się Emila, ale uważam, że David nie może być jego zmiennikiem. Ja nic do Bellego nie mam, super walczak i to z kraju mało żużlowego jednak myślę że nie podoła Dodam do tego Janusza który powoli już gasi światło może średnia tego nie mówi ale ja swoim okiem widzę lekki zjazd u niego w dół i myślę że ten sezon jest dla niego bardzo ważny i da też wiele odpowiedzi. Nie mniej jednak jeśli nie wierze w Davida i Janusza jako liderzy zostają Pawlicki i Doyle czyli gorące głowy mogą zabić a mogą przejść obok. Przede wszystkim Piter rozczarowuję. Szansa w u24 jednak drugi rok z rzędu Jaimon nie potrafi przeskoczyć pewnego poziomu. Sprawę ratują juniorzy jednak to są jeszcze młode konie i najlepsze lata juniorskie Leszno z nimi ma przed sobą. O ile nie pójdą drogą klubu powyżej.

7. Jak zawsze i jak zwykle GKM utrzymanie ma a i tak o nic nie jedzie.

Tutaj może i chęci są ale nie ma takich pieniędzy by zbudować coś lepszego ani stadionu ani zawodników po prostu GKM jest w tej lidze bo jest bo zawsze jest ktoś słabszy lub ma szczęście w terminarzu. Jednak to jak w e-lidze sie znaleźli też nie kompletuję bo nie chce się denerwować siedząc sobie przy zielonym stoliku. Lata lecą a GKM ciągle ten sam. z ekstraligowymi odpadami bez juniorów bez perspektyw. Tutaj też potrzeba działań bo jeśli za rok awansuję Falubaz to myślę że już nie spadnie po raz drugi. No to mamy ekstraligowy szrot Kasprzak to już w tym sezonie będzie równa pochyła do ligi niżej. Pawlicki nawet jak powtórzy ubiegły sezon to może być za mało i dodatkowo Pedersen który to bardzo bardzo za mało. GKM jedyne co to skorzystał na sankcjach bo myślę że na Bjerre jako gościa spokojnie ich stać i pomoże utrzymać ten cyrk. o juniorach GKM jak o zmarłych albo dobrze, albo wcale. Dlatego przejdźmy do ostatniego zespołu.

P.S Kacper Pludra sam pośród beztalenci to za mało.

8 Ostrovia Ostrów.

Bardzo im bedę kibicował ale z czysto Januszowego serca dla najsłabszego. ALe jeśli nie będzie jakiś znaczących kontuzji w drużynie powyżej. jeśli Gapa z Walskiem nie będą mieli sezonu życia ze średnia ponad 2 to wtedy stać ich na utrzymanie. Tak nie zmieni tego Bardzo mocna para juniorów jak na dół tabeli, waleczny Klindt i młody nielsen na u23 ale za młody jak na podbój ekstraligi. Zawsze sie mówi, że ten beniamnek jest słaby i spadnie, ale w tym sezonie naprawdę jest słaby i naprawdę spadnie.

To tyle może jutro I plŻ

Zastrzegam że jest to tylko moja opinia być może błędna ale moja do której mam prawo. Nie jest to wyrocznia czy typy do grania za całe majątki.

Do obronców Jasnej Góry - nie przekonacie mnie że się mylę:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1077
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
To nas STS dopieścił z każdej strony, takiej oferty pre nigdy nie było!

Jak kiedyś pisałem nie lubię grać term ale pomrożę sobie kasę i zobaczymy czy nie stopnieję.

Zaczynam od najmniej realnego typu za przysłowiową dychę.

Najwyższa średnia biegopunktowa u zawodników kategorii U24 bez zawodników U21
Matias Nielsen
Kurs 125
STS

No to Panie Nielsen do dzieła nazwisko zobowiązuje, wyleciałeś Matias na głębokie wody i mocno za Ciebie trzymam kciuki oglądałem Cie kilkukrotnie na żywo i ąż oko nie mrugało. Bardzo mi się podobasz. A że moje oczy mają nosa świadczy ten sam zachwyt nad młodym Jaśkiem Kołodziejem startującym w 2 lidze, Martinem Vaculikiem najlepszym zawodnikiem wszech czasów Krosna (ktoś pamięta te komplety Martina?) czy Jasonem Doylem tułającym się po żużlowym zadupiu czyli Rawiczu. Wszystkich Was łączy tułaczka przez 2 ligę, gdzie poznaliście dno dna żużla i wiecie jak smakuję szczyt. Matias nie wiem czy to nie za szybko bo możesz skończyć jak Twoj rodak Pan Birkemose, ale tu uważam ze to problem Marcusa głowy i chilloutowego stylu bycia rodem z NBA. Matias jesteś dla mnie przeciwieństwem i kolejnym diamentem w rękach do oszlifowania. Byś był pierwszy w U24 w pierwszym sezonie musi wszystko zagrać perfekcyjnie. Kurs nie jest żadna promocją jest prawidłowo wystawiony do ryzyka. Bo o ile mogę Cię postawić na równi z Jakobsenem, Krakowiakiem, Jeppesenem Hansenem i Lidseyem, tak żeby pokonać Gleba, Dana, Bartka, Maxa czy Domina musisz wejść na ich szczyt. Talent chłopaku masz, warunki do rozwoju? idealne zero presjii. drużyna która może się utrzymać a nie musi Sprzęt? Lepiej niż do Garncarków trafić nie mogłeś. Bracia zadbają o Twój sprzęt. Pokaż na co Cię stać bo i tak skazują Was na porażkę.

Grudziądz - Ostrów
Kurs 2.16
Typ Ostrovia Ostrów

Całym sercem za "elektrycznością". GKM dość utrzymywania się psim swędem od kilku lat bo zawsze coś, bo zawsze ktoś. Spadnijcie GKM i awansujcie następnym razem w sposób sportowy a nie przy stole. Typ długo terminowy ale odpowiedź już poznamy w niedziele czy ma rację bytu. Swoją drogą jest to bardzo nie fair że taki mecz dość ważny w kontekście utrzymania rozgrywany jest na początku. Ale to tylko mój cichy płacz mający nadzieję, że nikt w tym rak nie maczał prawda Panie Fii? Ostrów musi w niedzielę wygrać z dobrą zaliczką bonus na GKM jest kluczowy. Juniorka Ostrowa robi różnicę z pewnością. Następnie mamy dość równy u-24 a potem wróżenie z fusów. Holder Bertzon Greg i Gapa mimo to lepiej to wygląda niż Kej Kej Szemek i Dzik. Po ostatnim to już w ogolę strach z nim jeździć. No i jeśli ta trójka ma być z/z to powodzenia:) DO utrzymania nie trzeba gwiazd a drużyny. GKM jej w żadnym tonie nie tworzy.

Im dalej w las tym gorzej. Nie widzę Grudziądza prawie w tym samym składzie, jeśli nie pomoże szczęście to pożegnamy się na długie lata. Bo może okazać się tak że wygrane między GKM i Ostrowem będą jedynymi, a nie jednak nie zapomniałem że centrala robi PO na 6 drużyn więc pod koniec sezonu zasadniczego mogą być różne niedziele cudów rodem z boisk Laguny. GKM coś nie coś o tym wiecie prawda?:)


Stal Gorzów - Klub z Częstochowy
Gorzów
Kurs 2.01
STS

Stal przed sezonem bez formy. Tylko czy to brak formy czy forma testów lub luźnego podejścia do zawodów tego nie wiemy. Ja myślę że to tylko sparing i nie ma wykładni. Przyjdzie liga i zrobi się kolektyw. Częstochowa jak często pisałem od kilku lat podejmuje błędne decyzję transferowe. Uczepili się Freda jak rzep a klubowi nie wiele daję. Para liderów Zmarzlik Vaculik jest mocniejsza na papierze od pary Madsen Fred. U24 w Gorzowie wzmocnione i chyba mogę mówić że z korzyścią do kolegów z Jasnej Góry. Smyk zaczął fajnie sezon może być czarnym koniem. I tu myślę że Thomsen z Woźniakiem lepiej żre tor niż Kacper z Smektałą. Juniorka rzecz jasna zabija ale gdy wróci Paluch to śmierć trochę przegoni. Jestem konsekwentny uważam, że klub z województwa śląskiego jak zawsze dużo mówi, a słabo jadą. Niech przykładem będzie 4 krotny mistrz świata w mowie o byciu mistrzem świata Leon Madsen.

No i na koniec perła
Awans do top 2
Wrocław - tak
Kurs 2.01
STS

Mocny wyrównany skład ba nawet bez Artka z z/z to dalej fajnie wygląda. Ponadto musimy brać pod uwagę kopanie jak kret przez Rusko, aby Łaguta pojechał w tym sezonie i myślę że dopnie swego lub co wiadomo narazie się nie zanosi ale koniec wojny oznacza koniec sankcji i powrót Łaguty. Z nim czy bez niego Wrocław jest bardzo mocny i zarówno Dan jak i Gleb coraz lepsi niż w prównaniu do sezonów wstecz.. Wzmocniona pozycja juniorska co była trochę kulą u nogi, teraz wygląda już profesjonalnie, tak aby uzupełnić seniorów. Jak dla mnie nie widzę innej opcji a kurs z 2 z przodu jest dla mnie miłym zaskoczeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Słaba analiza tego typu GKM vs Ostrów. Więcej w tym jadu niż konkretu. Włókniarz i Rybnik awansowali w taki sam sposób jak GKM, ale widocznie są równi i równiejsi. Swoją drogą 11 marca w tym samym temacie postawiłeś Grudziądz nad Ostrowem, co się od tego czasu zmieniło?
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
GKM awansował przy zielonym stoliku tak samo jak nowy twór z Czestochowy (który przeszedł samego siebie)z 2 igi do ekstraligi.. Już nie mówie o spłacie zobowiazań co już dla mnie jest draństwem i w dalszym ciągu afiszuje się pod nazwą, która prkatycznie ogłosiła upadłośc. Temat wałkowałem kilka razy i zdania w tej kwestii nie zmienie. Nie uznaję takich awansów w żadnej dyscyplinie sportu. I gdybys czytał moje posty dostrzegłbyś, że klubu z Częstochowy też nie popieram i stawiam ich na równi z GKM, który oprócz zielonego stolika co seozn ma furę szczęścia prawda?:)

Pewnie, że słaba, ale dalej moja. Co się zmieniło? Nic w poście z 11 luźno opisywałem sprawę szans, nie był to typ a suche spostrzeżenia. Teraz obstawiałem za włsane zarobione pieniądze na podstawie kursu. Ponadto od 11 doszły też kolejne fochy Pedersena też zmieniły mój obraz gdzie w GKM w tym sezonie mo,że nie być kolorowo
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
To nas STS dopieścił z każdej strony, takiej oferty pre nigdy nie było!

Jak kiedyś pisałem nie lubię grać term ale pomrożę sobie kasę i zobaczymy czy nie stopnieję.

Zaczynam od najmniej realnego typu za przysłowiową dychę.

Najwyższa średnia biegopunktowa u zawodników kategorii U24 bez zawodników U21
Matias Nielsen
Kurs 125
STS

No to Panie Nielsen do dzieła nazwisko zobowiązuje, wyleciałeś Matias na głębokie wody i mocno za Ciebie trzymam kciuki oglądałem Cie kilkukrotnie na żywo i ąż oko nie mrugało. Bardzo mi się podobasz. A że moje oczy mają nosa świadczy ten sam zachwyt nad młodym Jaśkiem Kołodziejem startującym w 2 lidze, Martinem Vaculikiem najlepszym zawodnikiem wszech czasów Krosna (ktoś pamięta te komplety Martina?) czy Jasonem Doylem tułającym się po żużlowym zadupiu czyli Rawiczu. Wszystkich Was łączy tułaczka przez 2 ligę, gdzie poznaliście dno dna żużla i wiecie jak smakuję szczyt. Matias nie wiem czy to nie za szybko bo możesz skończyć jak Twoj rodak Pan Birkemose, ale tu uważam ze to problem Marcusa głowy i chilloutowego stylu bycia rodem z NBA. Matias jesteś dla mnie przeciwieństwem i kolejnym diamentem w rękach do oszlifowania. Byś był pierwszy w U24 w pierwszym sezonie musi wszystko zagrać perfekcyjnie. Kurs nie jest żadna promocją jest prawidłowo wystawiony do ryzyka. Bo o ile mogę Cię postawić na równi z Jakobsenem, Krakowiakiem, Jeppesenem Hansenem i Lidseyem, tak żeby pokonać Gleba, Dana, Bartka, Maxa czy Domina musisz wejść na ich szczyt. Talent chłopaku masz, warunki do rozwoju? idealne zero presjii. drużyna która może się utrzymać a nie musi Sprzęt? Lepiej niż do Garncarków trafić nie mogłeś. Bracia zadbają o Twój sprzęt. Pokaż na co Cię stać bo i tak skazują Was na porażkę.

Grudziądz - Ostrów
Kurs 2.16
Typ Ostrovia Ostrów

Całym sercem za "elektrycznością". GKM dość utrzymywania się psim swędem od kilku lat bo zawsze coś, bo zawsze ktoś. Spadnijcie GKM i awansujcie następnym razem w sposób sportowy a nie przy stole. Typ długo terminowy ale odpowiedź już poznamy w niedziele czy ma rację bytu. Swoją drogą jest to bardzo nie fair że taki mecz dość ważny w kontekście utrzymania rozgrywany jest na początku. Ale to tylko mój cichy płacz mający nadzieję, że nikt w tym rak nie maczał prawda Panie Fii? Ostrów musi w niedzielę wygrać z dobrą zaliczką bonus na GKM jest kluczowy. Juniorka Ostrowa robi różnicę z pewnością. Następnie mamy dość równy u-24 a potem wróżenie z fusów. Holder Bertzon Greg i Gapa mimo to lepiej to wygląda niż Kej Kej Szemek i Dzik. Po ostatnim to już w ogolę strach z nim jeździć. No i jeśli ta trójka ma być z/z to powodzenia:) DO utrzymania nie trzeba gwiazd a drużyny. GKM jej w żadnym tonie nie tworzy.

Im dalej w las tym gorzej. Nie widzę Grudziądza prawie w tym samym składzie, jeśli nie pomoże szczęście to pożegnamy się na długie lata. Bo może okazać się tak że wygrane między GKM i Ostrowem będą jedynymi, a nie jednak nie zapomniałem że centrala robi PO na 6 drużyn więc pod koniec sezonu zasadniczego mogą być różne niedziele cudów rodem z boisk Laguny. GKM coś nie coś o tym wiecie prawda?:)


Stal Gorzów - Klub z Częstochowy
Gorzów
Kurs 2.01
STS

Stal przed sezonem bez formy. Tylko czy to brak formy czy forma testów lub luźnego podejścia do zawodów tego nie wiemy. Ja myślę że to tylko sparing i nie ma wykładni. Przyjdzie liga i zrobi się kolektyw. Częstochowa jak często pisałem od kilku lat podejmuje błędne decyzję transferowe. Uczepili się Freda jak rzep a klubowi nie wiele daję. Para liderów Zmarzlik Vaculik jest mocniejsza na papierze od pary Madsen Fred. U24 w Gorzowie wzmocnione i chyba mogę mówić że z korzyścią do kolegów z Jasnej Góry. Smyk zaczął fajnie sezon może być czarnym koniem. I tu myślę że Thomsen z Woźniakiem lepiej żre tor niż Kacper z Smektałą. Juniorka rzecz jasna zabija ale gdy wróci Paluch to śmierć trochę przegoni. Jestem konsekwentny uważam, że klub z województwa śląskiego jak zawsze dużo mówi, a słabo jadą. Niech przykładem będzie 4 krotny mistrz świata w mowie o byciu mistrzem świata Leon Madsen.

No i na koniec perła
Awans do top 2
Wrocław - tak
Kurs 2.01
STS

Mocny wyrównany skład ba nawet bez Artka z z/z to dalej fajnie wygląda. Ponadto musimy brać pod uwagę kopanie jak kret przez Rusko, aby Łaguta pojechał w tym sezonie i myślę że dopnie swego lub co wiadomo narazie się nie zanosi ale koniec wojny oznacza koniec sankcji i powrót Łaguty. Z nim czy bez niego Wrocław jest bardzo mocny i zarówno Dan jak i Gleb coraz lepsi niż w prównaniu do sezonów wstecz.. Wzmocniona pozycja juniorska co była trochę kulą u nogi, teraz wygląda już profesjonalnie, tak aby uzupełnić seniorów. Jak dla mnie nie widzę innej opcji a kurs z 2 z przodu jest dla mnie miłym zaskoczeniem.
No szacuneczek dla Sts, oby też podobnie było z ofertą na meczyki, a te już ruszają jutro.... Jakieś pomysły? Bo po wrzuceniu przez nich oferty fajne kursiwa można wyłapać max do 30 min. Nie odkryję Ameryki że warto jutro iść w stronę juniorów z Czewy, a ich bieg 2 musi się skończyć 5-1,wybieram się na ten meczyk i trzeba coś z niego upolować dla lepszego oglądania. Obczaję od razu jak ja ma się oferta live co do rzeczywistego czasu odbywania się meczu, bo wiadomo że transmisje w TV są celowo opóźniane o kilka sekund żeby czasem widz nie mógł przechytrzyć bukmachera
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Kierunki obrane i wytypowane na jutro ale nie ma co pisać już teraz bo sts lubi przestrzelić zwłaszcza w pierwszych kolejkach linie i handicapy...
Nie ma co im ułatwiać...oczywiście juniorski dla czewy to pewnik ale kursy będą rzędu 1.10...
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Nie lubię grać długoterminowek ale ...jedno zdarzenie zaryzykuję...z bólem serca niestety ale postawie:
Ostrovia under 6.5 sts kurs 1.94
No przecież żeby to nie weszło to musiała by ovia wygrać w zasadzie 4 mecze lub 3 mecze i bonus...tu już po niedzieli jak źle pójdzie Ostrovii to będzie można księgować...
Poza Gkm i w zasadzie Lesznem nie widzę ekip z którymi powalczymy a nawet jeśli to jest bufor kolejnej niespodzianki...
Skład pierwszoligowy gdzie juniorzy będą w kilku przypadkach zniwelowani jeśli chodzi o przewagi...problemy Walaska do tego Hansen w 1 lidze 10 pkt a Nielsen...?no raczej tylko mniej mimo dużego talentu...oczywiście sercem będę kibicował ale rozum i wiedza mówi under...nawet gdy uda się wygrać z Gkm to dopiero 2 pkt a potem... widzę ciemność...
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Nie lubię grać długoterminowek ale ...jedno zdarzenie zaryzykuję...z bólem serca niestety ale postawie:
Ostrovia under 6.5 sts kurs 1.94
No przecież żeby to nie weszło to musiała by ovia wygrać w zasadzie 4 mecze lub 3 mecze i bonus...tu już po niedzieli jak źle pójdzie Ostrovii to będzie można księgować...
Poza Gkm i w zasadzie Lesznem nie widzę ekip z którymi powalczymy a nawet jeśli to jest bufor kolejnej niespodzianki...
Skład pierwszoligowy gdzie juniorzy będą w kilku przypadkach zniwelowani jeśli chodzi o przewagi...problemy Walaska do tego Hansen w 1 lidze 10 pkt a Nielsen...?no raczej tylko mniej mimo dużego talentu...oczywiście sercem będę kibicował ale rozum i wiedza mówi under...nawet gdy uda się wygrać z Gkm to dopiero 2 pkt a potem... widzę ciemność...
Kurcze doinwestowali w nowe silniki i już na Mistrzostwach Par pokazali ze trzeba na nich uważać
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Kurcze doinwestowali w nowe silniki i już na Mistrzostwach Par pokazali ze trzeba na nich uważać
Ktoś kiedyś powiedział że mecze w 1 lidze wygrywa się sprzętem a w extralidze już tylko umiejętnościami....😉
Nowe silniki i owszem ale połowa zawodnikow jeździ na silnikach RK a reszta pozostałych ma takie pieniądze i budżety że na innych najdroższych od tunerów...tu nie ma miejsca na przypadek...tu już trochę jak w formule 1...każdy ma dostęp do najlepszych silników więc Ovia tu żadnej przewagi nie ma...
Poza tym w przypadku tego typu mówimy w zasadzie aż o 4 wygranych lub 3 i remisie ...lub 3 i bonusa to duzo...kurs zacny na under....nic nie ujmując ale np.taki Krakowiak też posiada silnik RK a umówmy się nie jest to najwyższy top ani medialny ani jeśli chodzi o srednią...choć akurat czuje że to może być jego bardzo dobry sezon😉😉
JUTRO STARTUJEMY!OBY!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Warto iść w dzisiejszych meczach w biegi juniorskie, Czewa bierze to 5-1 a Lublin też na miękko te 4-2 zrobi, warto mieć konta w wielu firmach, na bank któraś się walnie z kursami na to i łącznie wyjdzie kurs z 1,7 a może i podwojenie. Czekamy rano na kursy, zieloności wszystkim
 
Otrzymane punkty reputacji: +271
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom