>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Milenium - opinie

U 0

uzytkownik-94287

Użytkownik
Zwabiony na dzień dzisiejszy trochę większymi kursami na moje zdarzenia niż w Totolotku poszedłem wysłać kupon za 800 zł. Usłyszałem odpowiedź: "Ja nie mogę tego przyjąć, analityk tego nie puści". Poszedłem do Totolotka nie było żadnego problemu, jak zawsze zresztą.
 
N 0

najmann

Użytkownik
Bukmacher dno, słabe kursy ,słabe metody wpłaty, częśto zaniżone kursy na live meczch w porównaniu do innych , długa wypłata , nie polecam      
 
D 479

dior.sauvage

Użytkownik
Strona internetowa to koszmar, zarówna mobilna jak i na laptopie, a do tego wiadomo - kursy strasznie niskie, grałem w kilku innych polskich bukmacherach ale te kursy z Milenium to jest kpina, z krajowych firm z którymi mialem kontakt zdecydowanie ostatnie miejsce.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
cytat z dnia 8 grudnia 2019 21:35 przez dior.sauvageStrona internetowa to koszmar, zarówna mobilna jak i na laptopie, a do tego wiadomo - kursy strasznie niskie, grałem w kilku innych polskich bukmacherach ale te kursy z Milenium to jest kpina, z krajowych firm z którymi mialem kontakt zdecydowanie ostatnie miejsce.
 
I lepiej nie będzie, bo nie szanują nawet własnych ludzi, i tych którzy dla nich pracują i tych co współpracują
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Zdechli na amen, ale zanosiło się na to od dawna. Jedyną ich szansą była zmiana właściciela ale w obecnej sytuacji nikt o zdrowych zmysłach (koronawirus, odwołane ligi, przełożone EURO, olimpiada) nie zainwestuje złotówki w firmę bukmacherską, która na dodatek nigdy nie była jakimś istotnym graczem na rynku...
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Zdechli na amen, ale zanosiło się na to od dawna. Jedyną ich szansą była zmiana właściciela ale w obecnej sytuacji nikt o zdrowych zmysłach (koronawirus, odwołane ligi, przełożone EURO, olimpiada) nie zainwestuje złotówki w firmę bukmacherską, która na dodatek nigdy nie była jakimś istotnym graczem na rynku...
Wlasnie w takich momentach kupuje sie firmy, gdy maja problemy, by kupic tanio juz firme z gotowa licencja. Pewnie maja juz oferty odkupu.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Myślę, że bardziej chodzi o przeczekanie obecnej sytuacji i wznowienie przyjmowania zakładów gdy ruszą ligi. Może, tak jak jeden z kolegów pisał wyżej, występują o środki z tarczy antykryzysowej w związku z przestojem. Z logowaniem na konto Milenium nie ma problemu, wypłaty środków też realizują.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Szanowni Gracze,


Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Milenium Zakłady Bukmacherskie działalność spółki została wstrzymana.

Podjęcie takiej decyzji wymusiła na nas sytuacja związana z pandemią COVID-19.

W sprawach związanych ze Spółką prosimy o pisemny kontakt na adres:

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Lwowska 25
65-225 Zielona Góra


Ze sportowymi pozdrowieniami,
Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.​
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik

Syndyk masy upadłości zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego w Zielonej Górze z dnia 16 października 2020 r., sygn. akt V GU 66/20 ogłoszona
została upadłość Milenium Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. w Zielonej Górze.​
 
Do góry Bottom