>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Miesiączka

destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Powiem więcej: możesz @marasco wykorzystać tę aktualną sytuację z realizacją obietnicy od @Tyche i grać typy jakie będą tu się pojawać - a tak samo jak i autor wątku pomnożysz swój budżet &gt; 33 razy.
Ja też muszę na szybko zdobyć jak największy budżet, żeby mi typy @Tyche nie przeszły koło nosa - tylko głupi nie skorzysta z możliwości powiększenia początkowego kapitału 33-krotnie!!
A jako, że do Twórcy tematu mam bezgraniczne zaufanie i widzę, że to absolutnie światowa czołówka typerów wrzucę mieszkanie i auto pod hipotekę idąc raz za razem ALL IN!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Coś mi się wydaję, że z takimi &quot;pro typami&quot; (czyt. &quot;masówkami&quot;) autor tego wątku prędzej wyzeruje konto niż pomnoży budżet choćby jednokrotnie ...
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Spostrzegłem swój błąd i go korygowałem już wcześniej zanim zdążyłeś o tym napisać ???? ale czas potrzebny mi na wytworzenie poprawionego nowego e-kuponu na stronie FORTUNY i w trybie edycji zmienienie numeru kuponu w moim poście #18, rozjechał moją korektę i Twój wpis co do czasu ich zamieszczenia na forum.
......................
Ale najpierw wyjmij belkę ze swego oka, bo nikt z nas nie jest bezbłędny, gdyż chyba to pamiętasz:
Cytat:
Napisał guernica -&gt;

Sorki, kliknęło mi się nie w tym wątku co trzeba. Proszę o usunięcie obu moich wpisów.


Pozdrawiam
?????
Co to ma do rzeczy????
Nie bardzo rozumie. Chłopie Ty masz mega wybujałe ego, które nie toleruje żadnej krytyki.
Wyluzuj trochę i traktuj siebie z większym dystansem bo się wykończysz.
Robisz wiele dobrego na tym forum ale nie oczekuj, że wszyscy będa bić Ci pokłony. Samouwielbienie to kiepski sposób na życie.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Tyche mam pytanie, grasz wirtualnie na potrzeby tego &quot;pojedynku&quot; czy realnie puszczasz te kupony z taką stawką, jaką piszesz?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
?????
Co to ma do rzeczy????
Po 1. to jeśli ktoś stawia więcej niż trzy znaki interpunkcyjne, to ma zaburzenia emocjonalne - a Ty wystrzeliłeś raz pięcioma a drugi raz czterema... :razz:
Po 2. ma takie znaczenie panie mądry inaczej, że błędy się zdarzają wszystkim.
Samouwielbienie to kiepski sposób na życie.
Tak samo kiepski jak Twoje zamiłowanie do krytykowania, gdy sam robisz masę błędów - więc terapię zacznij koleś od siebie.
Żegnam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
guernica 584

guernica

Użytkownik
Po 1. to jeśli ktoś stawia więcej niż trzy znaki interpunkcyjne, to ma zaburzenia emocjonalne - a Ty wystrzeliłeś raz pięcioma a drugi raz czterema... :razz:

Po 2. ma takie znaczenie panie mądry inaczej, że błędy się zdarzają wszystkim.



Tak samo kiepski jak Twoje zamiłowanie do krytykowania, gdy sam robisz masę błędów - więc terapię zacznij koleś od siebie.

Żegnam!

Ty jesteś p.i.e.r.d.o.l.n.i.ę.t.y. czy tylko się zgrywasz? Nie mam zamiaru kopać się z koniem, chociaż w tym przypadku to chyba z mułem, więc nara nieomylny narcyzie.
 
T 11

tyche

Użytkownik
@@@ Pewniak1992 swoje typy puszczam na prawdę za takie kwoty jakie podaję tutaj na forum, przeznaczyłem do tej gry 1000 zł no i celem jest pomnożenie tego kapitału &gt; 33 . Czas pokaże jaki będzie końcowy efekt mojej gry.
@@@ Edi8 a tak swoją drogą to Ty od dłuższego czasu nic nie pokazałeś konkretnego na tym forum, cały czas nawiązujesz do dalekiej historii kiedy to prowadziłeś jakiś temat na forum i kilka lat temu wygrałeś dużą sumę pieniędzy wykorzystując ten błąd. I cały czas uważasz się za najlepszego, najmądrzejszego i wszechwiedzącego typera, dlaczego raz na jakiś czas nie zamieścisz jakiś swoich typów aby udowodnić wszystkim i jak to się mówi zamknąć gębę krytykom i udowodnić im, że cały czas jesteś na wysokim poziomie pod względem skuteczności typowania. Można by to było porównać do osoby która np. wygrała dużą sumę w Lotto XXX lat temu i cały czas mówi, że jest najlepsza, że najczęściej i najwięcej wygrywa.
@@@ Pisałeś w którymś z postów, że po raz drugi nie brałbyś udziału w tych mistrzostwach typerów, ponieważ kolejne zwycięstwo, stanie na podium itd. nie smakuje tak jak ten pierwszy raz. Poniekąd się z Tobą zgodzę, ale wydaje mi się, że po prostu raz Ci się udała ta sztuka i już kolejne próby by były dużo, dużo mniej udane. Tego jestem pewien.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@@@ Edi8 a tak swoją drogą to Ty od dłuższego czasu nic nie pokazałeś konkretnego na tym forum
:grin: ???? :wink: :grin: ???? :wink:
@Tyche, z tym poczuciem humoru to powinieneś karierę jako klown w cyrku robić - bo coraz lepsze numery tu odstawiasz.

Zanim wygrałem ten konkurs, to byłem tam także na pudle - na 3. miejscu ????
A zatem odszedłem od takich zabaw dopiero po głównej wygranej w ostrej konkurencji z 13380 rywalami z całego świata - stąd płynie chyba wniosek, że moje typerskie doświadczenie wraz z czasem raczej rosło a nie malało.
Tak zupełnie na marginesie, ale w odniesieniu do mego własnego grania: zacząłem grać na jesieni 2001 i debiut w Totolotku miałem taki, że jak ostatni bukmacherski leszcz zagrałem na 2 kuponach po 300zł po kilka zdarzeń, powtarzając na obu ten sam typ uznany przeze mnie za &quot;pewny&quot; ????
Gdy wczoraj zobaczyłem tu na forum (a nawet w tym wątku) typowanie pewnego typera, który zrobił to samo co ja 14 lat temu, czyli ten sam elementarny błąd - to tylko się uśmiałem na wspomnienie mojej debiutanckiej gry, w której na obu kuponach weszło prawie wszystko - oczywiście za wyjątkiem &quot;pewniaka&quot;.
I tak sobie o tym typerze pomyślałem: gdzie Ty dzieciaku jesteś na tej drabinie mającej 33 szczeble...
Bo jesteś dokładnie tam, gdzie ja byłem 14 lat temu!
 
T 11

tyche

Użytkownik
Pamiętaj czasem trzeba zrobić krok do tylu zeby pozniej zrobić dwa do przodu. Wczoraj zagrałem jak zagrałem, nie uważam ze zrobiłem cos zle, nie uważam ze popełniłem gdziekolwiek błąd, przy doborze stawki czy &quot;pewniaka&quot; na dwóch kuponach. Dzis rownież zagrałem odważnie, bo zeby sprostać wyzwaniu to muszę czasem zaryzykować. W dzisiejszym meczu Barcelony wydaje mi sie ze będzie 0:1 lub 0:2 stad moj typ, a Bayern pomimo osłabienia wydaje mi sie ze skromnie wygra z Porto.
A co do Twojej aktywności na forum, to nie powiem jest duża ale teraz to głownie zajmujesz sie porównywaniem innych użytkowników do &quot;zera&quot; , te systemy to juz pomijam , a ostatnie typy kiedy zamieściłeś ? Ile miesięcy temu ? To śmie twierdzić ze w aktualnym czasie nie masz za dużej skuteczności gry
 
T 11

tyche

Użytkownik
@@@ a swoją droga to Edi jakie masz typy na dzisiejsze dwa mecze LM ? W obu spotkaniach under 5,5 lub x-2 w obu spotkaniach czy jakies odważniejsze typy ?
 
T 11

tyche

Użytkownik
Powiem tak, dzisiejsze wyniki LM ( właściwie wynik Porto ) okazał sie z pewnością zaskoczeniem nie tylko dla mnie ale i dla większości typujących dzisiaj osób. Moj obecny kapitał to 350j , czy to jest duzo ? Myśle ze tak. Kocham wyzwania, a wiec nie ma mowy o tym abym sie poddał i w jakis sposób odpuścił, nadal jestem przekonany ze jestem w stanie pomnożyć moj kapitał, tak jak było to wcześniej ustalone, a moje dwie przegrane ? Odpowiem krótko - &quot; porażka jest dobra, to porażki składają sie na prawdziwy sukces, to one budują w Tobie cechy niezbędne do zwycięstwa&quot;
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Tyche pisałeś, że grasz za realną kasę, a ja tymczasem widzę w linkach podanych przez Ciebie &quot;kupon przygotowany, ale nie zagrany&quot;. Grasz więc naprawdę czy tylko na potrzeby pojedynku?
 
T 11

tyche

Użytkownik
Gram naprawdę, kupon przygotowałem na stronie e-foruna, a po południu wysłałem je ale nie te przygotowane w linku, tylko ponownie ręcznie je skreśliłem.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
kupon przygotowałem na stronie e-foruna, a po południu wysłałem je ale nie te przygotowane w linku, tylko ponownie ręcznie je skreśliłem.
@Tyche, jestem stroną naszego przyszłego pojedynku i wobec tego że o przebiegu pokazu tej prezentowanej tu Twojej gry pod hasłem &quot;z 1000zł &gt; 33000zł&quot; będą decydowały kwoty każdorazowych wygranych - to proszę Cię o zamieszczenie numerów oraz kodów kontrolnych tych 6 kuponów które nadałeś w kolekturze Fortuny, gdyż - co zrozumiałe - chcę wiedzieć o jakie tu chodzi wygrane, a co łatwo wtedy sprawdzę sobie na stronie Fortuny
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/ wpisując te dane w lewym dolnym rogu w polu: Kontrola kuponu.
Z tego co bowiem napisałeś wynika, że choć typy na tych 6 kuponach pozostają oczywiście te same, które wczoraj rano o 9.46 podałeś w linkach - ale że (o czym uczciwie poinformowałeś!) czas ich nadania znacznie się już różni od czasu porannego typowania, tak więc dla sportowego przebiegu tej gry mają znaczenie i mogą być podstawą wyłącznie kursy z godziny zawarcia zakładów, czyli takie EWK jakie zostało wydrukowane na tych 6 kuponach i za które to wygrane pieniądze będziesz prowadził grę na następnym etapie.
A wysokości tego obecnego EWK na tych 6 kuponach przecież nie znam, podobnie jak liczne grono userów FB kibicujących temu wątkowi &quot;Miesiączka&quot; by @Tyche i nie chciałbym, abyś był tu poszkodowany, bo zmiany kursów pomiędzy godziną 9.46 a faktycznym czasem nadania wśród tych 9 zdarzeń jakie masz na każdym z 6 kuponów, niewątpliwie wywarły jakąś zmianę wysokości AKO - zmianę możliwą przecież zarówno w górę jak i w dół.
Tak więc zrób to dla kuponów #1-#6 wg wzoru:
kupon #1
Numer kuponu:
Kod kontrolny:
chyba że wolisz wrzucić ich zdjęcia/skany.
..............
Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Bezpośrednio po zapoznaniu się z ostatnimi typowaniami na 6 kuponach, napisałem tu tytułem ostrzeżenia apel do młodych adeptów bukmacherki, aby przed ew. skopiowaniem typów od @Tyche zwrócili uwagę na to, że na tych 6 kuponach są podane wg niego &quot;pewniaki&quot; w postaci 3 meczów z tym samym typowaniem:
Kopenhaga 1
Monaco 1
Bayern 2
i że ew. niespodzianka w 1z3 w/w spotkań, będzie oznaczać wylądowanie 6 kuponów w koszu.
Moje ostrzeżenie zostało jednak stąd usunięte przez moderację - i uważam to za błąd, gdyż nie był to wpis oceniający czy komentujący typowanie @Tyche - lecz był to wpis ściśle merytoryczny i skierowany do mniej doświadczonych użytkowników, zaś sam wątek stał się bardzo popularny i przez kilka dni odnotował kilka tysięcy wejść, co zwiększało przecież możliwość odwiedzania go przez graczy początkujących.
I to z myślą o nich napisałem ten apel.
Wynik meczu Monaco 1-1 o tym jedynie zaświadcza.
...............
@Tyche &gt;&gt; wobec zaistniałej w/w sytuacji, moja (do tej pory przez Ciebie niezrealizowana) prośba o podanie EWK z tych 6 kuponów z ich ako z godziny nadania, a nie samego typowania - jest już oczywiście nieaktualna, jako bezprzedmiotowa z powodu przegrania tych wszystkich 6 kuponów.
 
L 123

lukaszbonq

Użytkownik
cenzura nawet tutaj, co za kraj... do autor wątku - czasem trzeba się zastanowić nad sugestiami innych niż uparcie i ślepo brnąć w swoje błędy i przyzwyczajenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Do góry Bottom