>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega Promocja w Winmasters - Bonus 100% aż do 250PLN na start!

Status
Zamknięty.
G 27

gumos

Użytkownik
Witam! Czy Wy rowniez nie mozecie postawic zakladu? Wyskakuje blad: &quot;Zakłady nie zostały postawione:
Zakłady nie zostały postawione z powodu błędów sieciowych. Odśwież i spróbuj ponownie.&quot;
 
M 0

micoka

Użytkownik
Gdzie znajde miejsce do wpisania BONUS250P w momencie składania depozytu ? bo wchodze w depozyt, klikam skrill i mam tylko okienko w którym wpisuje sie kwote depozytu.
 
G 27

gumos

Użytkownik
No to ladnie mam nadzieje, ze przez to ydluza czas obrotu bousem a supp czynny do 17 zaraz sprobuje na Angielski moze tam sie czegos dowiem
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
micoka jak zlozysz depozyt to on trafia na&quot;moje konto&quot;pozniej przelewasz to do zakladow sportowych i tam jest ten kod bonusu.tylko co z tych srodkow jak nie da sie grac
 
M 0

micoka

Użytkownik
aaa znalazłem, dzieki ????
ale pewnie bedzie można grać, z tego co wyczytałem w tym temacie to był problem z rejestracja, naprawili to.
wiec zakładam, ze i naprawia możliwość składania zakładów ????
najważniejsze, że ludzie potwierdzaja, że wypłacalny buk
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Witam! Czy Wy rowniez nie mozecie postawic zakladu? Wyskakuje blad: &quot;Zakłady nie zostały postawione:
Zakłady nie zostały postawione z powodu błędów sieciowych. Odśwież i spróbuj ponownie.&quot;
witam.tak mam dokladnie tak samo.ktos ma jakis pomysl co z tym zrobic?
Ja już próbuje od środy tam zagrać i nic ,polski support oczywiście nie odpisuje a angielski mi odpisał żebym sprawdził łącze , zmienił przeglądarkę a jeśli to nie pomoże to wyczyścić pliki cookie.
Zrobiłem wszystko i dalej niestety to samo, fakt że gdy grałem tam pierwszy swój kupon jakiś miesiąc temu też mi wyskakiwał komunikat jednak jak zminiłem stawkę o 2 zł to zakład został przyjęty, niestety teraz to nie działa i nic nie mogę zagrać. ????
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Weryfikacja standardowa bez wymyślania i telefonów, a wypłata w przyzwoitym czasie. Od ukończenia weryfikacji to jakiś dzień czekania.
Co do działania strony to rzeczywiście występują okresowo problemy z zalogowaniem, postawieniem zakładu itd co jest irytujące.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
promocja super !
pamiętajcie chciwy traci 2 razy
łatwiej wygrac 250 zł niz zrobic taki obrót przy takich wymaganiach, wqeryfikacji i niepewności co do serwisu
kto z tego w ogóle korzysta ?? :wowsdf:
wyrażam tylko swoją opinie pozdro
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Ważna informacja:
Winmasters z licencją w ramach Unii Europejskiej
Koncentrując się na ciągłym doskonaleniu naszych usług, jak również w celu zapewnienia Ci jak najlepszych doświadczeń i bezpieczeństwa z grami online, chcielibyśmy Cię poinformować, że w dniu 11 grudnia 2014 winmasters otrzymał oficjalną licencję w ramach Unii Europejskiej, regulowaną przez Lotteries and Gaming Authority Malta (LGA). Z uwagi na powyższe zmianie uległy dotychczasowe zapisy Regulaminu świadczenia usług. W przypadku, gdy nie zgadzasz się na akceptację nowego Regulaminu, prosimy o kontakt z naszym Departamentem Obsługi Klienta.

Jeżeli podczas korzystania z naszej platformy napotkasz jakiekolwiek problemy techniczne bardzo prosimy o zgłoszenie ich do naszego Departamentu Obsługi Klienta w celu jak najszybszego ich wyeliminowania.
[URL='http://www.winmasters.com']www.winmasters.com[/URL]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom