>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega promocja w Unibet - odbierz bonus 400PLN !!!!

Status
Zamknięty.
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Możesz wpłacając 20 zł dojść do takiej kwoty by odebrać bonus.
Załóżmy taką sytuację:
Stawiasz 20 zł, wygrywasz 20. Potem stawiasz 40 i wygrywasz 100. Masz na koncie 140 zł. ALE postawiłeś zakłady za 60 zł (20+40). Żeby dostać bonus musisz jeszcze POSTAWIĆ 2340 (2400-60) I tak dalej, jeśli postawisz te brakujące 2340 to otrzymasz za to 400 zł za darmo od Unibetu, które od razu możesz wypłacić. Teraz rozumiesz?
 
S 12

sick

Użytkownik
w telegraficznym skrócie :
nieważna jest kwota wpłaty, nieważne za ile grasz pojedynczy kupon, ważna jest suma zakładów
w momencie jak przekroczysz 2,4 k wartości swoich rozliczonych kuponów otrzymasz 400 PLN
 
A 0

alexis232

Użytkownik
Dzieki Wam wielkie o to mi chodzilo ???? wiem ze w innych bukmacherach jeest tak ze jak daj np bonus 100zl i wplacam np. 20 zl to mam 120 zl i musze to iles razy obrocic, a w tej promocji po wplaceniu 20zl nie dostane 400zl, zebym mial na koncie 420zl i obracal to jak powiedzisliscie wyzej do 2,4k tylko dopiero jak to 20 zl obroce to na mim koncie zostanie dodane 400zl?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gościu mieszasz jak nie wiem. A zasada działania tego bonusu jest bardzo prosta. Odpowiadając wprost na twoje pytanie, czy inwestując jedynie 20zł jesteśmy w stanie wyciągnąć 400zł. Odpowiedź brzmi teoretycznie tak. Zakładając, że grasz w taki sposób że nie przegrywasz. Tzn. tylko rozmnażasz te 20zł. Ale w praktyce taka 100% skuteczność jest nierealna. Nie ma bata, jakąś wtopę po drodze zaliczysz. Innymi słowy jak masz tylko 20zł, to daruj sobie. Ten bonus nie jest dla ciebie. A 400zł to twoja końcowa nagroda, i żadnej darmowej kasy przed spełnieniem obrotu nie dostaniesz.
 
Y 9

yancho

Użytkownik
Witam, Panowie miałem już 81% obrotu 18 dni do konca i z zakładki Aktywne bonusy zniknął mój bonus z całą historią! Także zachwytów nad UNIBETEM koniec. Złodzieje i oszuści...
 
Y 9

yancho

Użytkownik
Gdzie ja zbluzgałem kogoś?! Napisałem i &quot;nasza profesjonalna obsługa się z Toba skontaktuje&quot; od godziny nie daję znać. Super firma...
 
M 0

m0mi

Użytkownik
Jak ma się ta promocja do 100% do 200zł na start? Mogę najpierw wpłacić kase, dostać to 200zł bonusu i później obracać do 2400zł? Czy jedno wyklucza drugie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom