>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja w Unibet - odbierz bonus 400PLN !!!!

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Witam. Trochę głupie pytanie, bo mimo, że miałem już tam konto i grałem za jakieś drobne, to dostałem maila od unibet, że mogę wykorzystać bonus 400 zł. Nawet jak wchodzę do konta to wyświetla mi możliwość wykorzystanie tego bonusu. Nie wiem czy warto spróbować i wpłacić max i sobie podwoić, czy mi go przyznają ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Rzeczywiście głupie pytanie. Również dostałem na e-mail tą ofertę bonusową. Czyli bonus także dla wybranych obecnych graczy unibet. A pytanie głupie w tym znaczeniu, że to twoje pieniądze i to od ciebie zależy. I jeśli wygrasz to na pewno będzie warto. Piszesz, że chcesz wpłacić max czyli rozumiem że mówisz o wpłacie 2400zł (kwota obrotu). Przy tak dużej kwocie wpłaty nikt ci nic nie będzie sugerował. Jeśli wygrasz to oczywiście super, ale musisz się liczyć także z wtopą. Tym bardziej jak piszesz o podwojeniu kwoty wpłaty, czyli masz zamiar grać z kursem minimum 2.0. W tym wypadku ryzyko jest już spore, więc raczej nikt nic ci nie będzie sugerować. A ja jeszcze nie wiem czy skorzystam z promocji, ale czasu mam niewiele bo do końca sierpnia tylko :)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ok, to super. Właściwie nie chodziło mi o to, żebyś mi poradził czy mam wpłacić czy nie. Trochę miałem obawy co do bonusu, bo na forum jest, że jest to bonus powitalny, a jak już wspomniałem grałem już na uni. Skoro jest też dla obecnych to śmiało wpłacam, tu nie potrzebuję już rad. Dzięki.;)
 
P 0

polko33

Użytkownik
A jesli wpłacę powiedzmy 100 zł ,postawię zakład za 100 zł i go przegram to tracę bonus?
Czy moge dalej dokonywać depozytów żeby dokonać wymaganego obrotu do otrzymania bonusu???
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
A jesli wpłacę powiedzmy 100 zł ,postawię zakład za 100 zł i go przegram to tracę bonus?
Czy moge dalej dokonywać depozytów żeby dokonać wymaganego obrotu do otrzymania bonusu???
Przyłączam się do tego pytania ponieważ jest bardzo istotne dla całego bonusu.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Przyłączam się do tego pytania ponieważ jest bardzo istotne dla całego bonusu.
no a co ma się dziać ... chyba logiczne ze robicie następny depozyt i dalej obracacie (ten wcześniejszy obrót nie znika). Tylko ze nie jestem pewien czy wpłacając 100zl nie dostaniesz tylko 100zl bonusu
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Raczej obrót na kwotę 2400zł. A za ile obstawiamy zakłady, to tylko od nas zależy. Mogą być 24 zakłady po 100zł :) A mam pytanie, czy na pewno po wykonaniu obrotu 2400zł te dodane 400zł nie trzeba już obracać? Pytam kogoś, kto już obrócił czy rzeczywiście tak jest. Niestety bukmacherzy (szczególnie tobet) lubią zmieniać zasady w trakcie gry. Czy uwolnione 400zł już będzie prawdziwą kasą?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
no a co ma się dziać ... chyba logiczne ze robicie następny depozyt i dalej obracacie (ten wcześniejszy obrót nie znika). Tylko ze nie jestem pewien czy wpłacając 100zl nie dostaniesz tylko 100zl bonusu
Ty mi nie mów co jest logiczne, a co nie bo nie takie rzeczy już widziałem. Warto zapytać, nieprawdaż? Jak mi przepadnie bonus to uderzę do Ciebie w razie czego.
Do kiedy aktualny bonus?
Pozdrawiam.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Panowie mam wazne pytanie a mozna swobodnie wplacac i wyplacac pieniadze przed dokonaniem obrotu?
Wpłacić i OD RAZU wypłacić nie możesz bo to podchodzi pod pranie pieniędzy. Musisz przynajmniej raz obrócić wpłaconą kwotą.
 
M 0

malico

Użytkownik
Mam takie pytanie:
Czy są w Unibet jakieś opłaty przy depozytach i wypłatach przez moneybookers? Wcześniej na stronie Unibetu nie mogłem znaleźć takiej informacji a obecnie (mam nadzieję, że chwilowo) ich strona nie działa.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wczoraj też strona &quot;chwilowo&quot; nie działała. Chwilowo tzn. na tyle długo (dokładnie nie wiem ile bo zamknąłem stronę), że się zniechęciłem i odechciało mi się gry.
 
K 59

kita

Użytkownik
Jaki koniec sierpnia, skąd takie informacje?
Promocja jest ważna aż do odwołania. Póki co nie ma żadnych informacji, aby ten bonus miał przestać obowiązywać w najbliższym czasie.

EDIT: Ok, w takim razie wszystko zgadzałoby się - mailowałem z Unibetem jedynie w sprawie nowych graczy i dla tych faktycznie ta promocja jest aż do odwołania, a co z obecnymi, to po prostu się nie orientowałem, bo nie mam tam jeszcze konta.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dla nowych graczy, to pewnie do odwołania. Promocja jest do 30 sierpnia dla wybranych obecnych graczy. Czyli obecni gracze, którzy dostali tą promocję muszą sami do 30 sierpnia aktywować bonus na swoich kontach. Od chwili aktywacji jest 60 dni na spełnienie warunków bonusa.
Ps. zastanawia mnie 3 punkt regulaminu, z niego wynika że otrzymane 400zł chyba trzeba jeszcze obracać:
&quot;Jak to działa?
1. Zapoznaj się z warunkami i zapisz się do bonusu.
2. Twój bonus będzie postępował w miarę jak Twoje zakłady będą rozstrzygane.
3. Otrzymasz swój bonus – możesz zacząć nim obracać.&quot;
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Wpłacić i OD RAZU wypłacić nie możesz bo to podchodzi pod pranie pieniędzy. Musisz przynajmniej raz obrócić wpłaconą kwotą.
niekoniecznie. Parę razy wpłacałem np. na MB i od razu wypłacałem na konto bankowe i nigdy nie było żadnego problemu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom