>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Mega promocja w Unibet - odbierz bonus 400PLN !!!!

Status
Zamknięty.
unique- 32

unique-

Użytkownik
niekoniecznie. Parę razy wpłacałem np. na MB i od razu wypłacałem na konto bankowe i nigdy nie było żadnego problemu.
Ja też KIEDYŚ tak robiłem i to było dobre 2 lata temu. Z tego co wiem to teraz musisz przynajmniej 1x obrócić wpłaconą kwotę.
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Bonus kusi, prawda? Nie zdziw się, jeśli będziesz mógł zagrać bety max po 200 złotych, lub co gorsza po 100. Obracanie będzie trwało w nieskończoność podczas gdy inne buki będą miały o wiele lepsze kursy. Na bonusach się traci nerwy, czas i pieniądze. Pozdrawiam.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Bonus kusi, prawda? Nie zdziw się, jeśli będziesz mógł zagrać bety max po 200 złotych, lub co gorsza po 100. Obracanie będzie trwało w nieskończoność podczas gdy inne buki będą miały o wiele lepsze kursy. Na bonusach się traci nerwy, czas i pieniądze. Pozdrawiam.
Wez się chłopie ogarnij.Spamujesz po wszystkich tematach a wgl nie masz racji. Na Unibecie spokojnie można zgarnąc ten bonus grając za duże stawki.Ja osobiście pograłem 3x800. Poza tym bonus dostajesz dopiero po zrobieniu obrotu czyli żadnej kasy nie masz zablokowanej i można spokojnie wypłacać kiedy się chce. Wiec nie wypowiadaj się na tamaty o których nie masz zielonego pojęcia
 
S 0

songoku88

Użytkownik
Ja też zdążyłem obrócić -bonus dopisali i od razu wypłaciłem. Grałem średnio za 400zł kupon.
Jedyne co mnie wkurzyło to fakt, tak jak ktoś już wcześniej pisał -nie zaliczyli mi pierwszego kuponu do obrotu bo postawiłem zaraz po wpłaceniu kasy, a oni jeszcze &quot;nie aktywowali bonusu&quot;, więc warto poczekać kilka godz. po wpłaceniu kasy.
 
M 0

malico

Użytkownik
Czy ktoś już skorzystał z tej oferty ? dokonał obrotu i wypłacił pieniądze bez żadnych problemów?
Bez żadnego problemu. Nawet konto założyłem w funtach, bo mi tak wygodniej było. Wszystko się ładnie przeliczało, tyle że trzeba było czekać nawet kilkanaście godzin po rozliczeniu kuponu na aktualizację postępu bonusu. Wypłata bardzo szybka.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
U mnie również bez problemów. Obrót w 9 dni, ok. 10 zakładów, bonus doliczony jeszcze przed zakończeniem kuponu który przekraczał granicę obróconych 2400 zł. Wypłata wczoraj późnym wieczorem, dziś koło południa pieniądze u mnie, bez weryfikacji.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Jaka minimalną kwotę trzeba wpłacić na konto unibeta by dostać bonus 400pln?
Minimalna kwota do wpłaty to 20 PLN (np. przelewy 24). Żeby dostać bonus musisz postawić po prostu zakłady za 2400 zł w ciągu 90 dni, wtedy dostaniesz od unibetu 400 zł.
Wracając do tematu, osobiście trochę ugrałem, bonus dostałem i pieniążki wypłaciłem. Bezproblemowo, wielki plus dla buka.
 
A 0

alexis232

Użytkownik
hmm sorki ze jeszcze pytam, ale jestem tu nowy i srednio ogarniam. Czyli np wplacam 20zl, obstawiam kupon, i wygrywam powiedzmy 50zl i mam na koncie wtedy 70zl i pozniej znow stawiam za te pieniadze ktore juz tu mam czyli 70zl i az w koncu dojde do 2400zl? czy musze wplacac co chwile pieniadze? Ogarnij Sie wytlumacz mi jak mozesz:p prosze;p
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Musisz postawić zakłady za łączną kwotę 2400 zł po kursie 1.2. Możesz postawić 48 zakładów po 50 zł albo możesz też postawić 1 zakład za 2400 zł. Masz na to 60 dni.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Stary możesz sobie wpłacić ile chcesz, czy wpłacisz 2400 i postawisz w 1 zakładzie 2400 czy wpłacisz 100 zł i postawisz 24 zakładów. Rób jak chcesz, ale żeby dostać bonus musisz obstawić zakłady za kwotę 2400. 1 zakład czy 10 nie ma różnicy.
 
A 0

alexis232

Użytkownik
Sylar ja naprawde jestem zielony w te klocki dlatego pytam czyli moge wplacic np 20zl i i grac by rozmnozyc to do 2400zl? czy np musze wplacac mp: 24 razy po 100zl?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Stary to jest proste, wpłacasz sobie ile razy chcesz. Musisz postawić 2400 zł po kursie 1.20. Możesz postawić sobie 10 zakładów po 100 zł a możesz postawić 1 zakład za 2400 zł.
Wpłacisz 20 zł i obstawisz zakłady z tego za 2400, czy wpłacisz sobie 1200 zł i postawisz 2 zakłady za 2400. Wszystko zależy od Ciebie.
Wpłacasz 20 zł, obstawiasz po kursie 1.20 wygrywasz i masz 28 zł. Czyli do odebrania bonusu musisz jeszcze postawić 2380 zł.
Wpłacasz 20 zł, obstawiasz po kursie 1.20 przegrywasz i masz 0 zł. Czyli do odebrania bonusu musisz jeszcze postawić 2380 zł, ale żeby postawić jeszcze 2380 zł musisz wpłacić skoro masz 0 zł na koncie.
To chyba logiczne, już jaśniej się nie da, chyba ????
 
A 0

alexis232

Użytkownik
Sylar jestem oprony na wiedze:p, Sylar ale mi chodzi o to czy z wlasnej kieszeni wplacajac 20zl moge dojsc do takiej sumy by odebrac bonus? czyli nnp wplacam 20zl i stawiam kilka meczy i wygrywam powiedzmy 200zl, wiec mam na koncie 200zl stawiam za 200zl i znow wygrywam 400zl i itd, chodzi mi zebym z wlasnej kieszeni wplacil 20zl a reszte sponsorowal z wygranych kolejnych kuponow rozumiesz? bo nie mam wiekszego hajsu:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom