>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja w Unibet - odbierz bonus 400PLN !!!!

Status
Zamknięty.
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Możesz wpłacając 20 zł dojść do takiej kwoty by odebrać bonus.
Załóżmy taką sytuację:
Stawiasz 20 zł, wygrywasz 20. Potem stawiasz 40 i wygrywasz 100. Masz na koncie 140 zł. ALE postawiłeś zakłady za 60 zł (20+40). Żeby dostać bonus musisz jeszcze POSTAWIĆ 2340 (2400-60) I tak dalej, jeśli postawisz te brakujące 2340 to otrzymasz za to 400 zł za darmo od Unibetu, które od razu możesz wypłacić. Teraz rozumiesz?
 
S 12

sick

Użytkownik
w telegraficznym skrócie :
nieważna jest kwota wpłaty, nieważne za ile grasz pojedynczy kupon, ważna jest suma zakładów
w momencie jak przekroczysz 2,4 k wartości swoich rozliczonych kuponów otrzymasz 400 PLN
 
A 0

alexis232

Użytkownik
Dzieki Wam wielkie o to mi chodzilo ???? wiem ze w innych bukmacherach jeest tak ze jak daj np bonus 100zl i wplacam np. 20 zl to mam 120 zl i musze to iles razy obrocic, a w tej promocji po wplaceniu 20zl nie dostane 400zl, zebym mial na koncie 420zl i obracal to jak powiedzisliscie wyzej do 2,4k tylko dopiero jak to 20 zl obroce to na mim koncie zostanie dodane 400zl?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gościu mieszasz jak nie wiem. A zasada działania tego bonusu jest bardzo prosta. Odpowiadając wprost na twoje pytanie, czy inwestując jedynie 20zł jesteśmy w stanie wyciągnąć 400zł. Odpowiedź brzmi teoretycznie tak. Zakładając, że grasz w taki sposób że nie przegrywasz. Tzn. tylko rozmnażasz te 20zł. Ale w praktyce taka 100% skuteczność jest nierealna. Nie ma bata, jakąś wtopę po drodze zaliczysz. Innymi słowy jak masz tylko 20zł, to daruj sobie. Ten bonus nie jest dla ciebie. A 400zł to twoja końcowa nagroda, i żadnej darmowej kasy przed spełnieniem obrotu nie dostaniesz.
 
Y 9

yancho

Użytkownik
Witam, Panowie miałem już 81% obrotu 18 dni do konca i z zakładki Aktywne bonusy zniknął mój bonus z całą historią! Także zachwytów nad UNIBETEM koniec. Złodzieje i oszuści...
 
Y 9

yancho

Użytkownik
Gdzie ja zbluzgałem kogoś?! Napisałem i &quot;nasza profesjonalna obsługa się z Toba skontaktuje&quot; od godziny nie daję znać. Super firma...
 
M 0

m0mi

Użytkownik
Jak ma się ta promocja do 100% do 200zł na start? Mogę najpierw wpłacić kase, dostać to 200zł bonusu i później obracać do 2400zł? Czy jedno wyklucza drugie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom