>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mega Promocja w Expekt - Bonus 100% do 222PLN!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Expekt
MEGA PROMOCJA: Bonus 100% do 222PLN!
Wpłać 222PLN i graj za 444PLN!

Skorzystaj z oferty powitalnej w Expekt. Doładuj swoje konto i odbierz od nas coś extra!
W ramach oferty powitalnej gracz wpłacając określoną kwotę, otrzyma jej równowartość do 222 zł. Aby wypłacić bonus, użytkownik musi obrócić nim sześciokrotnie w jednym lub więcej zakładach postawionych na zdarzenia, o kursach minimalnie 2,00.

Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:
1. Zarejestruj się w expekt.com ze specjalnego linku:
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)
2. Dokonaj wpłaty na konto
Aby rozpocząć grę w Expekt, musisz wpłacić na konto co najmniej 15 zł. Aby skorzystać z bonusu od depozytu, środki musisz wpłacić przy pomocy przelewu bankowego lub karty kredytowej/debetowej. Wpłata przy pomocy e-portfela nie uprawnia do skorzystania z oferty podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Expekt.
3. Otrzymasz bonus na grę
Wpłacając dowolną kwotę do Expekt, będziesz uprawniony do otrzymania bonusu aż do 222 zł. Aby otrzymać bonus, użytkownik musi dokonać co najmniej jednokrotnego obrotu wpłaconej kwoty na zdarzeniach o kursie co najmniej 1,50.
Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!

Z bonusu od depozytu do 222 zł mogą skorzystać tylko gracze, którzy zarejestrowali się w Expekt po godzinie 9:00 CET 14 stycznia 2014 r.
Regulamin i zasady:
  • Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy w Expekt.
  • Oferta dotyczy tylko graczy zamieszkałych w Polsce. Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, nie możesz z niej skorzystać. Expekt zastrzega sobie prawo do zmiany tego punktu regulaminu w dowolnym momencie i wedle własnego uznania.
  • Aby otrzymać bonus od depozytu do 222 zł, użytkownik musi dokonać wpłaty na swoje konto w Expekt i dokonać co najmniej jednokrotnego obrotu wpłaconej kwoty na zdarzeniach o kursie co najmniej 1,50.
  • Aby wypłacić bonus, użytkownik musi obrócić nim sześciokrotnie w jednym lub więcej zakładach postawionych na zdarzenia, o kursach minimalnie 2,00. Każdy zakład musi zostać postawiony na zdarzenie posiadające co najmniej 3 możliwe wyniki. Minimalny kurs w tym przypadku obowiązuje tylko zakłady pojedyncze,
  • Expekt przyznaje tylko jeden bonus od depozytu na dane konto, adres IP, komputer, rodzinę, adres, numer telefonu lub kartę kredytową/debetową.
  • Każdy zakład (to samo wydarzenie i ten sam rodzaj zakładu) będzie brany pod uwagę tylko jeden raz. Wszelkie kolejne takie same zakłady nie będą brane przy przyznawaniu bonusu. Taki zakład może zostać postawiony za środki bonusowe i będzie wtedy liczony do warunków jego obrotu.
  • Identyczne zakłady nie będą liczone do warunków obrotu bonusem. Stawianie takich samych zakładów jest zabronione i będzie skutkowało anulowaniem bonusu oraz wygranych z niego pochodzących.
  • Po postawieniu zakładów, które spełnią warunki przyznania bonusu, bonus będzie przyznawany na konto gracza i będzie podlegał warunkom obrotu.
  • Gracz będzie mógł wypłacić oryginalną kwotę depozytu i wygrane z niej pochodzące.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do zablokowania próby wypłaty jeśli zaistnieje podejrzenia o nadużycie. Expekt zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego incydentu.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do odebrania bonusu i/oraz anulowania freebetów/zakładów postawionych przy jego użyciu, jeśli zauważymy, że gracz postawił zakład/serię zakładów, które zagwarantują mu profit bez względu na wyniki obstawionych wydarzeń sportowych.
  • Z bonusu nie można skorzystać w połączeniu z innymi promocjami, jeśli nie zaznaczono inaczej.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do jego zmiany lub całkowitego wycofania w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny. Gracze powinni regularnie sprawdzać regulamin, by być na bieżąco z zachodzącymi w nim zmianami.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do wykluczenia z oferty danych graczy lub rezydentów danego regionu z natychmiastowym efektem i według własnego uznania.
  • Angielska wersja regulaminu jest wersją nadrzędną.
  • Niniejszy regulamin obowiązuje w połączeniu z regulaminem ogólnym Expekt Gaming (Gibraltar) Limited, który jest dostępny na
KLIKNIJ i zarejestruj się na [URL='http://www.Expekt.com']www.Expekt.com[/URL]​
 
K 0

kalamala

Użytkownik
czyli tak, jeżeli dobrze zrozumiałem :
przegrana : wpłacam na konto 222zł, stawiam na 1 zakład co najmniej 1.50zł, przegrywam i dostaję zwrot 222zł, który mogę wypłacić bez zbędnych ceregieli?
wygrana : wpłacam na konto 222zł, stawiam na 1 zakład co najmniej 1.50zł,wygrywam i mam 333zł, 222zł mogę od razu wypłacić a resztę, czyli 111zł muszę obrócić 6 razy po kursie 2.0 co najmniej i tak daje nam to, np.
111 x 2 = 222zł
222 x 2 = 444zł
444 x 2 = 888zł
itd. i dopiero bonus mogę wypłacić?
 
L 5

lampardd

Użytkownik
Może być ako 2,0 złożone z niższych kursów , pytałem tych tępych babek na czacie ,co wklejaja tylko regułki z regulaminu
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dawno nie odwiedzałem tego konta na tym Bukmacherze i mam na nim 41,95 pln :

Okej, mam te kase ale nie mogę znaleźć żadnych informacji ile razy trzeba tę kasę obrócić
i przy jakim minimalnym kursie. Nie jest to bonus powitalny bo konto na tym bukmacherze
mam dawna.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Dawno nie odwiedzałem tego konta na tym Bukmacherze i mam na nim 41,95 pln :

Okej, mam te kase ale nie mogę znaleźć żadnych informacji ile razy trzeba tę kasę obrócić
i przy jakim minimalnym kursie. Nie jest to bonus powitalny bo konto na tym bukmacherze
mam dawna.
pewnie ich standard kasy bonusowej: obrót 6x po minimalnym kursie 2
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
..a powiedz mi jedną rzecz, a w zasadzie napisz. Mianowicie jeżeli tą kwotę obrócę 6x po
minimalnym kursie 2.0 (AKO lub Single) to będę miał do wypłacenia te 41,95 pln czy tyle
ile wyniesie łącznie kwota obróconego bonusu ?
- tak wiem głupie pytanie, ale nie miałem okazji jeszcze grać bonusami.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
..a powiedz mi jedną rzecz, a w zasadzie napisz. Mianowicie jeżeli tą kwotę obrócę 6x po
minimalnym kursie 2.0 (AKO lub Single) to będę miał do wypłacenia te 41,95 pln czy tyle
ile wyniesie łącznie kwota obróconego bonusu ?
- tak wiem głupie pytanie, ale nie miałem okazji jeszcze grać bonusami.
jak obrócisz to masz do wypłaty tyle ile posiadasz. Jak zrobisz obrót to możesz z tych 40 dych wypłacisz tyle ile ci się uda , nie ma jakiegoś limitu
 
U 0

Usunięty użytkownik 108733

Gość
Każdy zakład musi zostać postawiony na zdarzenie posiadające co najmniej 3 możliwe wyniki.
To znaczy, że np. w meczu piłki nożnej over 2.5 gola nie jest wliczany w obrót, bo jest możliwa tylko wygrana albo przegrana?
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Chcę się upewnić co do tej promocji. Wypłacam 222 zł, gram całość na pojedyńczy zakład, że w meczu siatkówki bedzie poniżej 180,5 pkt po kursie 1.83. Zakład wygrywam, więc na koncie będę miał 406.26 zł i dodatkowo 222 zł bonusu. Proszę o potwierdzenie czy bedzie to wyglądało tak jak piszę i czy będę mógł to 406.26 bez utraty bonusu wypłacić.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
tak dostaniesz bonus, oprócz tego kase z wygranej jeśli obstawisz, nie będziesz mógł wypłacić do ukończenia obrotu.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
kiedy przyznają bonus??ja obróciłem kwotę 250 zł w ciągu doby dwa razy a bonusu nie widać grałem kursem większym niz 1,5
Musisz postawić CAŁĄ kwotę pierwszego depozytu. Ja wpłaciłem 222 zł, całość postawiłem po kursie 1.85, zakład wygrałem i przed chwilą wypłaciłem 410,70 zł, na koncie zostało mi 222 zł bonusu. Jeszcze tylko napiszę, że dzisiaj o 01:00 wysłałem im skany dowodu i w południe mogłem już wypłacić hajs.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Musisz postawić CAŁĄ kwotę pierwszego depozytu. Ja wpłaciłem 222 zł, całość postawiłem po kursie 1.85, zakład wygrałem i przed chwilą wypłaciłem 410,70 zł, na koncie zostało mi 222 zł bonusu. Jeszcze tylko napiszę, że dzisiaj o 01:00 wysłałem im skany dowodu i w południe mogłem już wypłacić hajs.
Śmieszna sytuacja. W sobotę od razu po meczu dostałem mejla, że zakład wygrany. Tak jak napisałem-wczoraj po 19 wypłaciłem hajs przelewem bankowym. Dziś o 10 dostałem mejla, że zakład przegrany(co jest chyba prawdą). Ciekawy mnie czy przelew dojdzie na moje konto, bo nie dostałem jeszcze mejla, że wypłata się nie powiodła. Stan konta mam teraz 0 zł, bo 222 zł bonusu postałem na dziś na ligę mistrzów.
+tylko nie piszcie, że jak dostanę pieniądze na konto bankowe to powinienem im je zwrócić...
 
Do góry Bottom