>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - Bonus 100% do 222PLN!

baqq 188

baqq

Użytkownik
Śmieszna sytuacja. W sobotę od razu po meczu dostałem mejla, że zakład wygrany. Tak jak napisałem-wczoraj po 19 wypłaciłem hajs przelewem bankowym. Dziś o 10 dostałem mejla, że zakład przegrany(co jest chyba prawdą). Ciekawy mnie czy przelew dojdzie na moje konto, bo nie dostałem jeszcze mejla, że wypłata się nie powiodła. Stan konta mam teraz 0 zł, bo 222 zł bonusu postałem na dziś na ligę mistrzów.
+tylko nie piszcie, że jak dostanę pieniądze na konto bankowe to powinienem im je zwrócić...
Czy im zwrocisz czy nie to juz jest Twoja osobista sprawa moralna ???? Ty zadnych konsekwencji z tego powodu ze sie ,,walneli&quot; nie bedziesz mial ???? Poprostu zamknij konto i daj sobie spokoj z tym bukiem ????
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Z tej promocji wynika że wpłacam np 100 zł i muszę zagrać za 100 zł powyżej kursu 1.5 żeby dostać drugie 100zł a potem żeby wypłacić muszę obrócić to jeszcze 6x powyżej kursu 2.0? Tylko jeśli postawię pierwszy zakład za 100 zł x 1.5 i go przegram to nie ma zwrotu tylko kończy się moja przygoda z tym bukiem. Dobrze to rozumiem? A na kurs składa się także kupon? Czy muszą być zdarzenia pojedyncze?
 
P 0

prawilniak69

Użytkownik
Spotkała mnie taka sytuacja:
Wpłaciłem środki otrzymałem bonus, który jednak potem przegrałem.
Stan mojego konta wynosił 00.00, wpłaciłem nowy depozyt który jednak caly czas był blokowany warunkami obrotu, jak to możliwe?
Pisałem już w tej sprawie na livechatcie, ale tam standardowe regułki.
Co mogę w tej sytuacji zrobić, do kogo napisać?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Spotkała mnie taka sytuacja:
Wpłaciłem środki otrzymałem bonus, który jednak potem przegrałem.
Stan mojego konta wynosił 00.00, wpłaciłem nowy depozyt który jednak caly czas był blokowany warunkami obrotu, jak to możliwe?
Pisałem już w tej sprawie na livechatcie, ale tam standardowe regułki.
Co mogę w tej sytuacji zrobić, do kogo napisać?

Do organu ktory ich nadzoruje na gibraltarze ale watpie ze cos wskurasz...Moze admin tego forum cos wskura....
 
Do góry Bottom