>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mega Promocja w Betsson- Bonus od Pierwszej Wpłaty 100% do 111PLN i Zakład bez Ryzka!

pawelcz3 0

pawelcz3

Użytkownik
Również przyłącze się do pytań:
Chodzi mi o ten freebet do 111zł, czy warunku jego są takie same jak w BetClicku?
Tzw. wpłacam te 100zł (w tym wypadku nawet 111zł) , gram za te 111zł, przegrywam, zostanie mi zwrócone te 111zł, i mogę je odrazu wypłacić np. na MB?
Bez żadnych obrotów i innych kruczków? ;)
Pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na chacie poinformowano mnie że zwrot powinien być dziś do godziny 20 ,jednak pieniędzy nadal nie ma na koncie
W regulaminie promocji jest wpisane 2 dni robocze i do tego należy się odnosić.
Również przyłącze się do pytań:
Chodzi mi o ten freebet do 111zł, czy warunku jego są takie same jak w BetClicku?
Tzw. wpłacam te 100zł (w tym wypadku nawet 111zł) , gram za te 111zł, przegrywam, zostanie mi zwrócone te 111zł, i mogę je odrazu wypłacić np. na MB?
Bez żadnych obrotów i innych kruczków? ;)
Pozdrawiam.
Tutaj w przypadku przegrania musimy kwotę zwrotu obrócić. Jest to wyraźnie napisane w 1 poście.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja &quot;hybrydowa&quot; to nowość w Betsson i firma chciała sprawdzić przez okres 2 tygodni czy będzie miała zainteresowanie i przypadnie graczom do gustu.
Mi się wydawało, że jest to bardzo dobra oferta dla nowych, coś nowego. Jednak zainteresowanie jest kiepskie, dlatego bonus nie zostanie przedłużony i wróci bonus od wpłaty do 55pln lub 111pln.
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Czy trzeba posiadac konto na forum.bukmacherskie? Dziewczyna nie posiada konta na betsson, a warto wykorzystac.
Jeszcze pytanko, jeżeli ja z 2lata temu grałem na betsson na tym samym IP, na którym chce teraz zalozyc konto dziewczynie ( obecnie nie mam srodkow na betsson i nie gram od dwoch lat tam) to czy jest to zgodne z regulaminem?
 
R 0

radzioosek

Użytkownik
Tutaj w przypadku przegrania musimy kwotę zwrotu obrócić. Jest to wyraźnie napisane w 1 poście.
Czyli jeśli postawimy te 111zł i przegramy zakład, dostajemy zwrot ale wtedy na koncie mamy już pieniądze &#39;bonusowe&#39;, które musimy obrócic i nie mozemy nic wyplacic?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czyli jeśli postawimy te 111zł i przegramy zakład, dostajemy zwrot ale wtedy na koncie mamy już pieniądze &#39;bonusowe&#39;, które musimy obrócic i nie mozemy nic wyplacic?
Tak, nie możemy bonusu i wpłaconej kasy wypłacić przed obróceniem. Jednak, gdy np. zagrasz 222pln kurs 2.0 i wygrasz 444PLN to możesz wygraną kasę wypłacić (tzn 222pln).
Czy trzeba posiadac konto na forum.bukmacherskie? Dziewczyna nie posiada konta na Betsson, a warto wykorzystac.
Nie musi mieć.
IP musi być inne, inaczej zablokują Wam konta.
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
A jak sie ma ta &quot;promocja&quot; odnosnie darmowych srodkow na pierwszy zaklad?
http://about.betsson.com/pl/betssonowski/
Ile daja tych pieniedzy, i czy po ewentualnej wygranej, np. po 3-krotnym obroceniu (jak w regulaminie) kwota udostepniona na darmowy zaklad, bede mogl wyplacic wygrana? Czy to tylko taka promocja na lipe, zeby sobie zobaczyc jak wygladaja zaklady w internecie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To są całkiem inne promocje, nie powiązane ze sobą. Do promocji 2 x 111PLN jest całkiem inny link.
Promocja darmowy pierwszy zakład to złotówka na postawienie sobie kuponu, żeby zobaczyć w jaki sposób można obstawiać.
 
M 17,6K

madek92

Użytkownik
hej, czy jak juz od wczoraj mam bonusik 100% to moge dzisiaj wykorzystac swoj pierwszy zaklad bez ryzyka? nie ma zadnych hakow? kupon moze byc pojedynczy lub wielokrotny i kursy tez nie maja znaczenia? dzieki za odpowiedz
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, jeśli spełniłeś wszystkie warunki, które są podane w 1 poście, czyli aktywowałeś bonus to od razu masz dostępny zakład bez ryzyka, nie ma znaczenia czy single, czy kupony kombinacyjne, tak samo kursy.
 
S 0

spilner

Użytkownik
Mam pytanie. A mianowicie: Jeśli wpłaciłem 50 zł i wybrałem bonus, który dał mi od razu 100 zł to jak postawię pierwszy zakład bez ryzyka za 50 zł i od razu inne zakłady za resztę kwoty to dostanę zwrot? I czy należy wybrać jakoś ten zakład bez ryzyka czy to automatycznie jest wybrany jako mój pierwszy?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Otrzymasz zwrot za ten pierwszy zakład.
2. Automatycznie zostaje dopisany zakład bez ryzyka po aktywacji bonusu 100% i zostanie on uwzględniony, W przypadku przegranego pierwszego zakładu otrzymasz zwrot do maksymalnie 2 dni roboczych.
 
R 0

robbert88

Użytkownik
W Betsson zawsze można było wypłacić ugraną kasę. Przejdź sekcji wypłaty i będziesz miał informację ile możesz wypłacić (pewnie saldo minus kwota bonusu). Bonus pozostanie na koncie i dalej możesz sobie go obracać.
Rozumiem, że tak sytuacja wygląda w praktyce, a nie w teorii? Pytając support o to, co się wówczas stanie z zablokowanym bonusem uzyskałem odpowiedź:
Uprzejmie informujemy, że wypłata środków jest możliwa dopiero po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu bonusem.
Czy może ktoś potwierdzić możliwość wypłaty kwoty ponad zablokowanym bonusem, a przy tym nieutracenia go?
 
S 0

stalkerpl

Użytkownik
Wpłacam 111zł, dostaje 111 zł.
Stawiam za 111zł, przegrywam.
I teraz pytanie:
Na koncie mam więc 222zł.
Czy te 6 razy musze postawić po kursie 2.0 za jakąkolwiek kwotę(np. 6x po 5 zł zakłady w ako powyżej 2.0 czy muszę przemnożyć całe 222 zł.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom