>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega Promocja w Betsson- Bonus od Pierwszej Wpłaty 100% do 111PLN i Zakład bez Ryzka!

pawelcz3 0

pawelcz3

Użytkownik
Również przyłącze się do pytań:
Chodzi mi o ten freebet do 111zł, czy warunku jego są takie same jak w BetClicku?
Tzw. wpłacam te 100zł (w tym wypadku nawet 111zł) , gram za te 111zł, przegrywam, zostanie mi zwrócone te 111zł, i mogę je odrazu wypłacić np. na MB?
Bez żadnych obrotów i innych kruczków? ;)
Pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na chacie poinformowano mnie że zwrot powinien być dziś do godziny 20 ,jednak pieniędzy nadal nie ma na koncie
W regulaminie promocji jest wpisane 2 dni robocze i do tego należy się odnosić.
Również przyłącze się do pytań:
Chodzi mi o ten freebet do 111zł, czy warunku jego są takie same jak w BetClicku?
Tzw. wpłacam te 100zł (w tym wypadku nawet 111zł) , gram za te 111zł, przegrywam, zostanie mi zwrócone te 111zł, i mogę je odrazu wypłacić np. na MB?
Bez żadnych obrotów i innych kruczków? ;)
Pozdrawiam.
Tutaj w przypadku przegrania musimy kwotę zwrotu obrócić. Jest to wyraźnie napisane w 1 poście.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja &quot;hybrydowa&quot; to nowość w Betsson i firma chciała sprawdzić przez okres 2 tygodni czy będzie miała zainteresowanie i przypadnie graczom do gustu.
Mi się wydawało, że jest to bardzo dobra oferta dla nowych, coś nowego. Jednak zainteresowanie jest kiepskie, dlatego bonus nie zostanie przedłużony i wróci bonus od wpłaty do 55pln lub 111pln.
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Czy trzeba posiadac konto na forum.bukmacherskie? Dziewczyna nie posiada konta na betsson, a warto wykorzystac.
Jeszcze pytanko, jeżeli ja z 2lata temu grałem na betsson na tym samym IP, na którym chce teraz zalozyc konto dziewczynie ( obecnie nie mam srodkow na betsson i nie gram od dwoch lat tam) to czy jest to zgodne z regulaminem?
 
R 0

radzioosek

Użytkownik
Tutaj w przypadku przegrania musimy kwotę zwrotu obrócić. Jest to wyraźnie napisane w 1 poście.
Czyli jeśli postawimy te 111zł i przegramy zakład, dostajemy zwrot ale wtedy na koncie mamy już pieniądze &#39;bonusowe&#39;, które musimy obrócic i nie mozemy nic wyplacic?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czyli jeśli postawimy te 111zł i przegramy zakład, dostajemy zwrot ale wtedy na koncie mamy już pieniądze &#39;bonusowe&#39;, które musimy obrócic i nie mozemy nic wyplacic?
Tak, nie możemy bonusu i wpłaconej kasy wypłacić przed obróceniem. Jednak, gdy np. zagrasz 222pln kurs 2.0 i wygrasz 444PLN to możesz wygraną kasę wypłacić (tzn 222pln).
Czy trzeba posiadac konto na forum.bukmacherskie? Dziewczyna nie posiada konta na Betsson, a warto wykorzystac.
Nie musi mieć.
IP musi być inne, inaczej zablokują Wam konta.
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
A jak sie ma ta &quot;promocja&quot; odnosnie darmowych srodkow na pierwszy zaklad?
http://about.betsson.com/pl/betssonowski/
Ile daja tych pieniedzy, i czy po ewentualnej wygranej, np. po 3-krotnym obroceniu (jak w regulaminie) kwota udostepniona na darmowy zaklad, bede mogl wyplacic wygrana? Czy to tylko taka promocja na lipe, zeby sobie zobaczyc jak wygladaja zaklady w internecie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To są całkiem inne promocje, nie powiązane ze sobą. Do promocji 2 x 111PLN jest całkiem inny link.
Promocja darmowy pierwszy zakład to złotówka na postawienie sobie kuponu, żeby zobaczyć w jaki sposób można obstawiać.
 
M 11,6K

madek92

Użytkownik
hej, czy jak juz od wczoraj mam bonusik 100% to moge dzisiaj wykorzystac swoj pierwszy zaklad bez ryzyka? nie ma zadnych hakow? kupon moze byc pojedynczy lub wielokrotny i kursy tez nie maja znaczenia? dzieki za odpowiedz
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, jeśli spełniłeś wszystkie warunki, które są podane w 1 poście, czyli aktywowałeś bonus to od razu masz dostępny zakład bez ryzyka, nie ma znaczenia czy single, czy kupony kombinacyjne, tak samo kursy.
 
S 0

spilner

Użytkownik
Mam pytanie. A mianowicie: Jeśli wpłaciłem 50 zł i wybrałem bonus, który dał mi od razu 100 zł to jak postawię pierwszy zakład bez ryzyka za 50 zł i od razu inne zakłady za resztę kwoty to dostanę zwrot? I czy należy wybrać jakoś ten zakład bez ryzyka czy to automatycznie jest wybrany jako mój pierwszy?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Otrzymasz zwrot za ten pierwszy zakład.
2. Automatycznie zostaje dopisany zakład bez ryzyka po aktywacji bonusu 100% i zostanie on uwzględniony, W przypadku przegranego pierwszego zakładu otrzymasz zwrot do maksymalnie 2 dni roboczych.
 
R 0

robbert88

Użytkownik
W Betsson zawsze można było wypłacić ugraną kasę. Przejdź sekcji wypłaty i będziesz miał informację ile możesz wypłacić (pewnie saldo minus kwota bonusu). Bonus pozostanie na koncie i dalej możesz sobie go obracać.
Rozumiem, że tak sytuacja wygląda w praktyce, a nie w teorii? Pytając support o to, co się wówczas stanie z zablokowanym bonusem uzyskałem odpowiedź:
Uprzejmie informujemy, że wypłata środków jest możliwa dopiero po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu bonusem.
Czy może ktoś potwierdzić możliwość wypłaty kwoty ponad zablokowanym bonusem, a przy tym nieutracenia go?
 
S 0

stalkerpl

Użytkownik
Wpłacam 111zł, dostaje 111 zł.
Stawiam za 111zł, przegrywam.
I teraz pytanie:
Na koncie mam więc 222zł.
Czy te 6 razy musze postawić po kursie 2.0 za jakąkolwiek kwotę(np. 6x po 5 zł zakłady w ako powyżej 2.0 czy muszę przemnożyć całe 222 zł.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom