>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MEGA Promocja w Betsafe - 2 bonusy na START, aż do 350PLN + koszulka!

C 8

carlosmarc

Użytkownik
Tak, stanę przed lustrem i chętnie zanucę kwestię o folklorze. Gdybym podliczył wszystkie oszustwa bukmacherów, wypłacalnych i niewypłacalnych w przeciągu mojego 9 letniego grania to kupiłbym sobie teraz nowy samochód za to wszystko.
To chyba kazdy tak mial kto w tym siedzi od lat. Dlatego nie mam dla nich litosci i wyciskam jak cytryne. A prawda jest taka, ze Betsafe ma smieszne limity na zdarzenia i przy tych kursach i beznadziejnym livie ciezko bedzie mu zdobywac klientow bez normalnego bonusa. A powiedzmy sobie, ze oferta bonusa na takich warunkach jest nie do przyjecia.
 
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
Nie uważam. Wynegocjowałem Wam dodatkową stówkę za free po jednych z najniższych warunków obrotu na rynku.
Zmiana jest spowodowana nagminnym wyłudzaniem bonusu przez naszych użytkowników. W tym temacie można przeczytać &quot;nie będę zachęcał moich znajomych do rejestracji w Betsafe&quot;. Nie chciałem komentować tego postu, ale my (oraz Betsafe) doskonale wiemy jak wygląda sytuacja ze &quot;znajomymi&quot;
Taka dodatkowa weryfikacja jest tylko gdy są uzasadnione podejrzenia przy wyłudzeniu bonusu, podwójne konto etc. Coraz więcej jest takich osób (kombinatorów), dlatego wypisują takie rzeczy po forach. Negatywne opinie rozchodzą się 2 razy szybciej niż pozytywne.
Dokładnie, porządny gracz musi dostarczyć tylko dowód + rachunek.
Żadnych zmian nie będzie.
Wpłaciłem 500 zł. Otrzymałem 250 zł bonusu, który przegrałem. Zostało mi wpłacone 500 zł, zagrałem i obecnie mam 600 zł, które chciałem wypłacić. Nie ma żadnej informacji dlaczego nie mogę wypłacić pieniędzy, domyślam się że chodzi o wymaganą autoryzację dokumentów? (ale nie mam pewności, że o nią chodzi). Nigdzie nie mogę znaleźć informacji, co muszę zrobić, aby móc wypłacić pieniądze. Mało konkretnie to opisane.
I czy w obecnej sytuacji po autoryzacji dokumentów /jeżeli o to chodzi/ to czy będę mógł w każdej chwili wypłacić stamtąd pieniądze?
Proszę o informację Panie Marcinie lub/oraz od Was forumowicze.
Ps. napisałem do obsługi klienta, ale w oczekiwaniu proszę o Wasze informacje na ten temat.
Dzięki!
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Wpłaciłem 500 zł. Otrzymałem 250 zł bonusu, który przegrałem. Zostało mi wpłacone 500 zł, zagrałem i obecnie mam 600 zł, które chciałem wypłacić. Nie ma żadnej informacji dlaczego nie mogę wypłacić pieniędzy, domyślam się że chodzi o wymaganą autoryzację dokumentów? (ale nie mam pewności, że o nią chodzi). Nigdzie nie mogę znaleźć informacji, co muszę zrobić, aby móc wypłacić pieniądze. Mało konkretnie to opisane.
I czy w obecnej sytuacji po autoryzacji dokumentów /jeżeli o to chodzi/ to czy będę mógł w każdej chwili wypłacić stamtąd pieniądze?
Proszę o informację Panie Marcinie lub/oraz od Was forumowicze.
Ps. napisałem do obsługi klienta, ale w oczekiwaniu proszę o Wasze informacje na ten temat.
Dzięki!
I właśnie to jest ten poziom &quot;wiedzy&quot;, który mnie osobiście przeraża wśród naszych rodaków. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz brak jakiejkolwiek logiki w myśleniu. Później i ja cierpię na tym, bo na przykład chcę załatwić jakąś pilną sprawę na czacie angielskim ale jestem rozłączany, bo Polak - bo on nie potrafi myśleć, taki stereotyp już z góry ustalony.
A więc do rzeczy drogi kueronarew oraz inni pseudo bonusowcy. Bukmacher zaoferował 250 złotych gratis, po to aby można zagrać dodatkowy kupon, zwiększyć swoje szanse wygranej. Warunkiem koniecznym jest wpłata 500 złotych.
Ponieważ nikt nic nie daje za darmo (wbić to sobie do pustych łbów) to bukmacher określił jasno zasady wypłaty:
konieczność zagrania ileś tam razy razy bonus po odpowiednich kursach.
Tak więc kueronarew i spółka, to nie jest tak, że jaśnie wielmożny pan przegrał bonus, nic nie zyskał i może pan wypłacić swoje środki. Chciałbym tak kupić batonika, zapłacić, następnie go zjeść, oddać opakowanie i zabrać pieniądze ze sklepu z powrotem. Bo batonik zjedzony a mi nie smakował. To nie tak drogie dzieci :grin:
Otrzymał pan tylko szansę ekstra dodatkowej wygranej, którą pan zmarnował, ale warunki podane przez bukmachera trzeba spełnić. Bukmacher zapłacił za to, że mógł pan zagrać tego bonusa. Wszystko jest kalkulowane i wliczane w pewne ryzyko rozdawania takich prezentów dla graczy. I nie jest to taka darmowa, wbrew pozorom, przysługa.
Zatem grać dalej, według warunków, a jak wypłata będzie się należała nic nie będzie zablokowane i czasami może się zdarzyć, że i skanów nie będzie trzeba.
Powodzenia w graniu :cool:
 
M 7

makor8

Użytkownik
antyhazardzisto... taki z Ciebie doświadczony gracz, no ale wyglądą na to żę niedoświadczony Polak... czyż to nie jasne dla Ciebie i oczywiste że poziom myślenia, czytania ze zrozumieniem itp. sporego procentu naszych rodaków jest właśnie taki jak u Pana kueronarew?
Gdy nastepny raz przeczytasz taki post (kueronarew) proponuje takie stanowisko dla Ciebie :
&quot;Taki folklor z tymi wszystkimi Polakami. Lepiej przyjąć problemy na klatę, tak po męsku (o! przepraszam..) pewne rzeczy, komentarze, poziom wiedzy dotyczący rozliczenia zakładów, bonusy, itd u Polaków wyglądają jak wyglądają, no niestety tak jest. Pozdrawiam również, życzę samych trafnych decyzji bukmacherskich&quot;
P.S. Piętnujesz debili ale bronisz oszustów. Zastanów że się trochę. W piątek mój post wklejony w tym temacie dotyczący oszustwa Betsafe przy rozliczaniu zakładu (nie sprawy bonusowej) sprzed 2 tygodni, został szybciutko usuniety
Bonusa na koncie z rejestracji z zeszłego weekendu wciąż nie ma (mimo oczywiście obróconego depozytu). W tej sytuacji mam nadzieje że dojdzie jak najpóźniej a może nawet wcale, by skala tego co tu się dzieje w temacie &quot;Betsafe mega promocja&quot; była jeszcze większa...
Bonus po 48 godzinach? Chyba 480 Panie Marcinie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Makor8
Zacytuje Twoje posty, które pisałaś/pisałeś w tematach o promocjach Betsafe:
Z dnia 16-10-2013, 14:07 (klik)
Kiedy będą dodane bonusu z rejestracji weekendowych? Dzięki z góry za odpowiedź.
Z dnia 28-11-2013, 15:01 (klik)
Kiedy można sie spodziewać nastepnych doładowań?
Z góry dziękuje
Z dnia 22-12-2013, 14:17 (klik)
Witaj.
Prosiłabym o rozwiązanie 2 kwestii mniej jasnych dla mnie:
Czy te 2 pierwsze kupony są jakoś &quot;obwarowane&quot; stawką, czy trzeba grać za cały depozyt, czy też np.można 2 kupony po złotówce?
No i druga sprawa czy zamierzacie dac jakos znac gdy te 50 osób już założy i niemożliwe będzie juz otrzymanie bonusa? Bo można się łatwo &quot;nadziać&quot; w tej kwestii.
Z dnia 14-01-2014, 16:52 (kilk)
Będą dziś? Bo póki co nie ma.
Dzieki za odpowiedź
Z dnia 15-01-2014, 16:47 (klik)
Do kiedy można założyć konto? Dziś do północy czy jutro do 16?
Z dnia 13-02-2014, 17:22 (klik)
To że jakiś debil bądź kretyn nie umie zmienić IP, to już jego sprawa, proszę mnie nie klasyfikować w ten sposób.
Dramat!
Przez takie osoby:
1. Promocje dla nowych graczy są coraz trudniejsze i niekorzystne
2. Są zmienianie warunki w trakcie promocji
3. Weryfikacje są coraz trudniejsze (coraz popularniejsze jest zdjęcie dowodu przy twarzy)
4. Powstają &quot;obiektywne&quot; opnie, bo przecież jak 5 razy wyłudziłem 120zł to jak bukmacher nagle może mi tak utrudniać zdobycie darmowej gotówki? Trzeba napisać negatywną opinie... bukmacher to oszust bo utrudnia życie oszustowi... Nie mogę już grać za symboliczną złotówkę :|
5. Polacy są wykluczani z promocji, a nawet niektórych kasyn.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Cashback, jeśli Rosja zdobędzie Złoto
Aby uczcić inaugurację największej imprezy sportowej roku, przygotowaliśmy dla Ciebie rewelacyjną ofertę cashback.
Złóż zakład pojedynczy za minimum 50zł na zdobywcę Złotego Medalu Igrzysk Olimijskich w Soczi w Hokeju na Lodzie, a jeśli Rosja zdobędzie Złoto, zwrócimy Ci stawkę przegranego zakładu do kwoty 250zł.
Złóż zakład już dziś i śledź zmagania swoich faworytów w Soczi z gwarancją cashback. Tylko zakłady złożone do 16/02/2014, godz. 23:59 CET będą zakwalifikowane do niniejszej promocji.

Betsafe
 
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
I właśnie to jest ten poziom &quot;wiedzy&quot;, który mnie osobiście przeraża wśród naszych rodaków. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz brak jakiejkolwiek logiki w myśleniu. Później i ja cierpię na tym, bo na przykład chcę załatwić jakąś pilną sprawę na czacie angielskim ale jestem rozłączany, bo Polak - bo on nie potrafi myśleć, taki stereotyp już z góry ustalony.
A więc do rzeczy drogi kueronarew oraz inni pseudo bonusowcy. Bukmacher zaoferował 250 złotych gratis, po to aby można zagrać dodatkowy kupon, zwiększyć swoje szanse wygranej. Warunkiem koniecznym jest wpłata 500 złotych.
Ponieważ nikt nic nie daje za darmo (wbić to sobie do pustych łbów) to bukmacher określił jasno zasady wypłaty:
konieczność zagrania ileś tam razy razy bonus po odpowiednich kursach.
Tak więc kueronarew i spółka, to nie jest tak, że jaśnie wielmożny pan przegrał bonus, nic nie zyskał i może pan wypłacić swoje środki. Chciałbym tak kupić batonika, zapłacić, następnie go zjeść, oddać opakowanie i zabrać pieniądze ze sklepu z powrotem. Bo batonik zjedzony a mi nie smakował. To nie tak drogie dzieci :grin:
Otrzymał pan tylko szansę ekstra dodatkowej wygranej, którą pan zmarnował, ale warunki podane przez bukmachera trzeba spełnić. Bukmacher zapłacił za to, że mógł pan zagrać tego bonusa. Wszystko jest kalkulowane i wliczane w pewne ryzyko rozdawania takich prezentów dla graczy. I nie jest to taka darmowa, wbrew pozorom, przysługa.
Zatem grać dalej, według warunków, a jak wypłata będzie się należała nic nie będzie zablokowane i czasami może się zdarzyć, że i skanów nie będzie trzeba.
Powodzenia w graniu :cool:
Jesteś głupio-mądrym gościem, bufonem, który jest wielkim mądralą, a wiedzy nie posiada żadnej.
Wydaje się Tobie, że wiesz czym jest myślenie. Niestety tylko wydaje.
Po wnikliwej analizie regulaminu, zastanawiam się nad opuszczeniem tego buka. Przegrałem bonus nr 1, wygrałem zakład za wpłacone przeze mnie środki, więc jestem na plus.
Do rzeczy. Twoje wypociny są żałosne, bo &quot;niby&quot; pouczasz, wyśmiewasz i szydzisz, a nie masz pojęcia o regulaminie - &quot;pusty łbie&quot; ???? , sam siebie ośmieszając. Dostałem odpowiedź od buka, że mogę wypłacić pieniądze ze swojego konta niezwłocznie po weryfikacji danych. Uważam, że taka informacja powinna automatycznie wyświetlać się w momencie niemożności wykonania wypłaty.
Raz zwracasz się &quot;wielmożny pan&quot;, następnie &quot;drogie dzieci&quot; - polecam mniej ironii, więcej szacunku do innych i samokrytyki (jest do czego się przyczepić).
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Przegrałem bonus nr 1, wygrałem zakład za wpłacone przeze mnie środki, więc jestem na plus.
Dostałem odpowiedź od buka, że mogę wypłacić pieniądze ze swojego konta niezwłocznie po weryfikacji danych.
Jeżeli aktywowałeś bonus na koncie betsafe to masz &quot;pasek aktualizacyjny&quot; na którym wyświetla się ilość wykonanego obrotu. Obrót to 12 x otrzymany bonus po kursach AKO 2,25.
Jeżeli przegrałeś bonus za pierwszym zakładem to &quot;pasek aktualizacyjny&quot;nie zniknie. Tylko jesteś zobligowany dokonać obrót przed wypłatą.
Jeżeli zagrałeś kolejny zakład za niby swoje środki to i tak nie wykonałeś obrotu, więc betsafe nie pozwoli Ci wypłacić, nawet jak w pełni zweryfikujesz konto w międzyczasie.
???? Nie kłam, bo wprowadzisz w błąd wielu czytających pseudo bonusowców. Matkę może tak, ale mnie, starego wygę nie oszukasz.
Nawet jak przegrasz bonusowe środki za pierwszym zakładem to pełny obrót musisz wykonać.
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Mialem kiedys sytuacje, ze pasek z obrotem zniknal przed wykonaniem obrotu. Mozliwe, ze bylo to przy przegraniu zakladu rownego kwocie bonusowej. Nie pamietam w jakiej kolejnosci zagralem zaklad, ktory nie wszedl, ale pamietam, ze sie zdziwilem tą sytuacją.
 
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
Jeżeli aktywowałeś bonus na koncie betsafe to masz &quot;pasek aktualizacyjny&quot; na którym wyświetla się ilość wykonanego obrotu. Obrót to 12 x otrzymany bonus po kursach AKO 2,25.
Jeżeli przegrałeś bonus za pierwszym zakładem to &quot;pasek aktualizacyjny&quot;nie zniknie. Tylko jesteś zobligowany dokonać obrót przed wypłatą.
Jeżeli zagrałeś kolejny zakład za niby swoje środki to i tak nie wykonałeś obrotu, więc betsafe nie pozwoli Ci wypłacić, nawet jak w pełni zweryfikujesz konto w międzyczasie.
???? Nie kłam, bo wprowadzisz w błąd wielu czytających pseudo bonusowców. Matkę może tak, ale mnie, starego wygę nie oszukasz.
Nawet jak przegrasz bonusowe środki za pierwszym zakładem to pełny obrót musisz wykonać.
Konieczność obrócenia 12x po kursach AKO 2,25 odnosi się wyłącznie do kwoty otrzymanej od bukmachera jako bonus, czyli 250 PLN. Odnośnie &quot;paska aktualizującego&quot; to ilość wykonanego obrotu zatrzymała się na zakładach wykorzystanych z kwoty bonusowej. Zdążyłem założyć się z bukiem na kolejne zakłady z kasy przeze mnie wpłaconej. Zakłady te są powyżej AKO 2,25 i pasek aktualizujący pod nazwą &quot;bonus sportowy 250zł&quot; się nie aktualizuje. Dla mnie to oczywiste, bo wymagany obrót dotyczył kwoty 250 zł otrzymanej przez buka. W rozmowie na chacie, konsultant potwierdził, że po weryfikacji mogę wypłacić swoje pieniądze.
Składam wniosek do komisji tego forum o anulowanie mi niesłusznie przyznanej powyżej czerwonej kartki, a sędziego o wysłanie na kurs doszkalający. ;]
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Owszem carlosmarc może się tak zdarzyć, że jakaś blokada bonusowa zniknie, lepiej zawsze potem dograć tak czy owak ten obrót bo wypłatę w najlepszym razie mogą cofnąć. Betsafe dość dobrze pilnuje wypłat, znacznie mniej, w moim odczuciu, &quot;sprawdzający&quot; jest na przykład unibet, gdzie na przykład obrót bonusowy można zrobić przez zwroty i wypłacają.

kueronarew komisja anuluje Ci tę kartkę jak wypłatę rzeczywiście otrzymasz
Ja natomiast przed chwilą rozmawiałem z konsultantem betsafe i to nie jest tak, że przegrywasz 250 zł i masz kwotę wolną do wypłaty. Środków bonusowych nie wypłacisz przed obrotem.
Konsultant betsafe: jezeli gracz wziął bonus i ma 750 PLN w pierwszej kolejności gra za prawdziwe środki więc jeżeli przegra 250 PLN będzie miał 250 prawdziwych pieniędzy i 250 bonusowych
Konsultant betsafe: Jeżeli gracz by natomiast wygrał zakład postawiony za zablokowane pieniądze wtedu powiększył by zablokowaną kwotę i po anulowaniu bonusu mógłby ją wypłacić.
Konsultant betsafe: Jednak jeżeli gracz przegrał kwotę bonusu znaczy to, że w pierwszej kolejności musiał przegrać prawdziwe środki
moje pytanie: zatem zostaje 500 złotych w zalozeniu 250 prawdziwych i 250 bonusowych, gra dalej powiedzmy jeden zakład 500 x kurs 1,2 , na koncie ma 600 złotych, ale nie skonczony obrot i moze wyplacic po weryfikacji?
moje pytanie: bo na moja logikę tak czy siak obrót musi być skonczony
moje pytanie: taki jaki jest w regulaminie przed jakakolwiek wyplatą, bez anulowania bonusa
Konsultant betsafe: W takim wypadku jak Pan powiedział nie można wypłącić środków
Konsultant betsafe: ponieważ są one w dalszym ciągu zablokowane na bonusie, i będą dostępne po anulowaniu bonusu lub wykonaniu pełnego obrotu
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kolejne bonusy dodatkowe zostały dopisane.
Pamiętajcie, że aby dostać stówkę za free musicie:
1. AKTYWUJ SWÓJ BONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU 250 PLN
Pozdrawiam
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Jeżeli wchodzisz w menu w &quot;Aktywowane bonusy&quot; i masz tam widoczny bonus 50% z paskiem stanu obrotu to nie wyplacisz dopoki go nie zrobisz. Jesli nie mialbys tam zadnej promocji to wtedy dopiero mozesz wyplacic. I koniec dywagacji w tym temacie.
 
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
Antymadrista ma rację, przepraszam Ciebie oraz innych wprowadzonych w błąd, ale nie uczyniłem tego umyślnie, poinformowany błędnie przez niekompetentnego konsultanta. Następny wytłumaczył mi lepiej, lecz mocno szablonowo. Wydawało mi się, że pierwsza wersja jest możliwa, kiedyś korzystałem z bonusów pt: 100% bonusu startowego, aż do 200 PLN, gdzie nie były blokowane środki mojej wpłaty po przegraniu przyznanego bonusu, bo tyczył się on pieniędzy przyznanych przez buka. Teraz bukmacherzy tak hojni nie są, wycwanili się i stosują różnego rodzaju haki. Dostałem odpowiedź od konsultanta, że startując 500 zł + 250 zł bonusowe, najpierw gram za swoje. Nie wiedziałem tego przed rozpoczęciem promocji, ponieważ warunki i zasady bonusu są tak napisane, żeby tego nie zrozumieć i żeby pieniądze wpłacić. Zapytałem konsultanta, gdzie znajdę zapis w regulaminie promocji mówiący o tym co napisał, odpowiedział: że nie ma tego w zasadach i warunkach bonusu. ;)
I dla zmyły pkt 12 zasad i warunków:
&quot;Grając z aktywnym bonusem prawdziwe pieniądze są na początku zawsze odjęte.&quot;
Regulamin pewne kwestie opisuje ogólnikowo, żeby można go błędnie interpretować.
Rozumiem, że jakby wszystko zostało jasno napisane to by ilość chętnych na zarejestrowanie się i skorzystanie z bonusa również zmalała.

Ps. wypłatę już niedługo zrealizuję z nawiązką, obiecuję. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Antymadrista ma rację
Antyhazardzista ;) ja Real bardzo lubię ????
Szacunek za to co napisałeś. To bardzo cenna a zarazem trudna dla wielu ludzi umiejętność przyznania się do swoich błędów.

Za swój bufoniasto ironiczny styl poprzednich odpowiedzi przepraszam, ale trudno mi przejść obojętnie wobec niektórych nowo rejestrujących się użytkowników.
Jak widzę użytkownika z jednym postem, do tego styl &quot;kobiecy&quot;, pretensje do bukmachera o to i tamto to zazwyczaj jest to oszust. Cholernie mnie to wk..rwia i przy okazji się dostaje innym ????
Później taki bukmacher uprzykrza zasadami, traktowaniem itp bo ma dystans do nowych graczy, właśnie tak się dzieje przez jawnych oszustów jak makor8 których należy na każdym kroku piętnować.
Życzę kueronarew wysokich wygranych, po spełnieniu zasad, BETSAFE spokojnie wszystko wypłaci, bo są całkiem solidni.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Czy bonusy 100 zł zgłoszone przedwczoraj zostaną dziś lub w weekend przyznane? Dzięki za odpowiedź..
 
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
Panie Marcinie, czy od 03/03 dodane zostały jakieś bonusy?
Dziś jest trzeci dzień roboczy od przesłania informacji o przyznanie mi drugiego bonusu (100zł). Dzięki za informację zwrotną.
 
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
Szanowny administratorze, mamy już wtorek, a bonusu brak.
&quot;WAŻNE:

Bonus 100% do 100PLN zostanie dopisany w ciągu 48h od momentu wysłania loginu na adres e-mail (tylko dni robocze) &quot;
Bardzo proszę o wywiązywanie się z ustaleń. Osobiście rozpoczęła się 6 doba oczekiwania na bonus oraz 93h robocze od momenty wysłania mojego loginu na adres e-mail.
 
Do góry Bottom