>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MEGA Promocja w Betsafe - 2 bonusy na START, aż do 350PLN + koszulka!

A 0

aaaaa

Użytkownik
Ksiunc miałem taką samą sytuację. Bez zastanowienia wypłaciłem tą stóweczke z powrotem i kończe przygodę z tym bukiem. Nikt nie będzie mnie okradał ;)
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Niech ktos mi wyjasni jedna rzecz czemu z forum obrot tego bonusa jest az 9 tys.....A na stronie betsafe zaledwie 3 tys....Bo wystarczy sam bonus 12 razy czy jest to pomylka na forum czy tj celowo wprowadzone???

Cytat ze strony betsafe:
21. Przykład: Gdy wpłacisz 500PLN i zarezerwujesz pełną kwotę w formie bonusu, otrzymasz bonus w wysokości 250PLN i tym samym będziesz miał kwotę 750PLN do wykorzystania w Zakładach. Kwotę w wysokości 250PLN należy obrócić 12 razy (12 x 250 = 3000) w zakładach podwójnych przy kursie 2.25 lub wyższym zanim będziesz mógł wypłacić pełną kwotę lub wykorzystać ją w produktach innych niż Zakłady Sportowe.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bo wystarczy sam bonus 12 razy czy jest to pomylka na forum czy tj celowo wprowadzone???
Ten fragment pochodzi ze starej wersji promocji. Nie tak dawno zostało to zmienione na obrót 12 samym bonusem. Jest to pomyłka na Waszą korzyść.
21. Przykład: Gdy wpłacisz 500PLN i zarezerwujesz pełną kwotę w formie bonusu, otrzymasz bonus w wysokości 250PLN i tym samym będziesz miał kwotę 750PLN do wykorzystania w Zakładach. Kwotę w wysokości 250PLN należy obrócić 12 razy (12 x 250 = 3000) w zakładach podwójnych przy kursie 2.25 lub wyższym zanim będziesz mógł wypłacić pełną kwotę lub wykorzystać ją w produktach innych niż Zakłady Sportowe.
 
D 0

deli

Użytkownik
&quot;Promocja trwa 30 dni, czyli do 7 marca. &quot;

To oznacza, ze do 7 marca można się ubiegać o ta dodatkowa stówkę ?
 
M 7

makor8

Użytkownik
Witam!
Na początek chciałam podziękować Panu Marcinowi za to że stara sie załatwić coś ekstra dla użytkowników naszego forum, naprawde jest to godne docenienia... Niestety w tym momencie słodkości się kończą.
Prosiłabym bardzo o ustosunkowanie się do 2 konkretnych argumentów, a mianowicie:
1) Czy nie uważa Pan, że nagminne w ostatnim czasie ogłaszanie promocji i po zaledwie kilku dniach całkowita zmiana jej warunków (styczeń 7 dni, luty 3 dni - długość PIERWOTNIE ogłoszonej promocji) zakrawa troszeczke na kpine i oszukiwanie uzytkowników?
2) A wczorajszy post zakrawa już na skandal:
Bonusy dopisane.
Osoby, które nie mają muszą spełnić poniższy warunek:

PO OBROCIE BONUSU OD PIERWSZEGO DEPOZYTU PODAJ SWÓJ LOGIN
Jakim prawem osoby które zarejestrowały konta do 23:59 9 lutego (przypominam że Pańska zmiana nastąpiła 10 lutego w godzinach popołudniowych) nie otrzymały bonusu od razu tylko mają obracać?
Prawo nie działa wstecz a Pan Panie Marcinie chce żeby Pańskie &quot;zmiany&quot; działąły wstecz? Przecież to jest (niestety po raz kolejny) oszukiwanie ludzi i nabijanie ich w butelke.
PROSZĘ O PRZYZNANIE BONUSÓW TYM KTÓRZY ZAREJESTROWALI SIE DO 9 LUTEGO BEZ KONIECZNOŚCI PIERWOTNEGO OBRACANIA!
Będe wdzięczna za konkretną i merytoryczną odpowiedź do moich 2 punktów.
Pozdrawiam serdecznie
 
S 0

szmychel

Użytkownik
Makor8 -admin stara się coś nam załatwic,ale i on czerpie z tego niezle porfity,dobroczynnosc w wieku XXI nie istnieje,jednakże plus dla niego.
Pewnie napisze,ze to nie od niego zalezy bo to prawda - bukmacher takie cos narzucil,co po BetSYFIE mozna sie tego spodziewac.
jak ktos chce wyplacic powyzej 300 to masa weryfikacji ,nawet dzwonia i zamykaja czasami konta z tego co wyczytac idzie.
To nic dziwnego,ze naciągają i stawiaja setki warunkow bo co trzecia osoba chce cos wyplacic.
&quot;Tak, do 7 marca należy obrócić bonus główny lub go przegrać.&quot; - tak, najlepiej dla nich by było by ludzie przegrywali wtedy promo miałoby sens.
Jak dla mnie szkoda czasu,a Makor8 dostales pelna odpowiedz.
 
R 0

remik7

Użytkownik
Wypłacałem z betsafa raz 1000 i raz 500zł, do weryfikacji tylko dowód i rachunek więc nie przesadzaj z tymi ciężkimi warunkami.
Odnośnie tego że ktoś musi obracać pomimo że łapał się na inną promocję, fakt - jest to robienie ludzi w ujka
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1) Czy nie uważa Pan, że nagminne w ostatnim czasie ogłaszanie promocji i po zaledwie kilku dniach całkowita zmiana jej warunków (styczeń 7 dni, luty 3 dni - długość PIERWOTNIE ogłoszonej promocji) zakrawa troszeczke na kpine i oszukiwanie uzytkowników?
Nie uważam. Wynegocjowałem Wam dodatkową stówkę za free po jednych z najniższych warunków obrotu na rynku.
Zmiana jest spowodowana nagminnym wyłudzaniem bonusu przez naszych użytkowników. W tym temacie można przeczytać &quot;nie będę zachęcał moich znajomych do rejestracji w Betsafe&quot;. Nie chciałem komentować tego postu, ale my (oraz Betsafe) doskonale wiemy jak wygląda sytuacja ze &quot;znajomymi&quot;
jak ktos chce wyplacic powyzej 300 to masa weryfikacji ,nawet dzwonia i zamykaja czasami konta z tego co wyczytac idzie. To nic dziwnego,ze naciągają i stawiaja setki warunkow bo co trzecia osoba chce cos wyplacic.
Taka dodatkowa weryfikacja jest tylko gdy są uzasadnione podejrzenia przy wyłudzeniu bonusu, podwójne konto etc. Coraz więcej jest takich osób (kombinatorów), dlatego wypisują takie rzeczy po forach. Negatywne opinie rozchodzą się 2 razy szybciej niż pozytywne.
Wypłacałem z betsafa raz 1000 i raz 500zł, do weryfikacji tylko dowód i rachunek więc nie przesadzaj z tymi ciężkimi warunkami.
Dokładnie, porządny gracz musi dostarczyć tylko dowód + rachunek.
Żadnych zmian nie będzie.
 
M 7

makor8

Użytkownik
Nie uważam. Wynegocjowałem Wam dodatkową stówkę za free po jednych z najniższych warunków obrotu na rynku.
.
Oczywiście każdy ma swój punkr widzenia. Tyle że fajnie by było, gdyby to co &quot;wynegocjonowałeś dla nas&quot; miało ważność dłuższą niż 3 dni... Albo z góry napisz - Promocja trwa 3 dni i tyle. Bo takie zmienianie co chwile przynajmniej dla mnie nie wyglądą za dobrze...
Rozumiem że czegoś Panu zabrakło by ustosunkować sie do punktu drugiego, powtarzam gdzie bonusy dla kont zarejestrowanych do 9 lutego 23:59?
Przecież tak się nie robi...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W 2 punkcie miałeś prośbę o dopisanie bonusu. Prośba została odrzucona.
Żadnych zmian nie będzie. Betsafe tak zadecydowało ze względu na ostatnie, nagminne zakładanie kont z jednego adresu IP.
Masz do wyboru skorzystać z tej oferty lub nie. Z góry Ci mówię, że w Betsafe lepszej oferty w tym roku już nie będzie...
Decyzja jest ostateczna.
 
M 7

makor8

Użytkownik
W 2 punkcie miałeś prośbę o dopisanie bonusu. Prośba została odrzucona.
Żadnych zmian nie będzie. Betsafe tak zadecydowało ze względu na ostatnie, nagminne zakładanie kont z jednego adresu IP.
Masz do wyboru skorzystać z tej oferty lub nie. Z góry Ci mówię, że w Betsafe lepszej oferty w tym roku już nie będzie...
Decyzja jest ostateczna.
To że jakiś debil bądź kretyn nie umie zmienić IP, to już jego sprawa, proszę mnie nie klasyfikować w ten sposób.
Nie wiem czy dociera do Ciebie to o co konkretnie mi chodzi a mianowicie...
Zmiany wprowadziłeś 10 lutego, więc dlaczego mają one dotyczyc nowych użytkowników z dni wcześniejszych?
Jeszcze tylko dodam, to nie jest prośba o bonus.
To prośba o to, byś dotrzymał słowa, to co sam zadeklarowałes, nic więcej.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zmiany wprowadziłeś 10 lutego, więc dlaczego mają one dotyczyc nowych użytkowników z dni wcześniejszych?
Nie wiem czy dociera do Ciebie fakt, że nie pracuje w Betsafe?
Zacytuje siebie: &quot;Betsafe tak zadecydowało ze względu na ostatnie...&quot;
Czytamy ze zrozumieniem. Zmian nie będzie.
 
M 7

makor8

Użytkownik
Czytam ze zrozumieniem.
&quot;Betsafe tak zadecydowało...&quot; sądziłam że dotyczy stricte samej zmiany warunków po 3 dniach od ogłoszenia w/w promocji.
Rozumiem że zadecydowali również by zrobić z Ciebie delikatnego Pinokia - Kłamczuszka, bo to że te zmiany działają wstecz, jest dla mnie absurdalne i niewytłumaczalne.
Rozumiem zmiana warunków 10, wszystkie konta od 10 na nowych warunkach, a nie to co się tutaj wydarzyło.
Oczywiście to tylko mój punkt widzenia z którym możesz się nie zgodzić.
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Jaki wysyp kombinatorów i kombinatorek z jednym postem.
Pani Makor8, ma pani rację, że zmiana warunków w trakcie gry to nie fair ale to taka specyfika tej branży. Zgodziła się pani na te warunki przecież podczas rejestracji u bukmachera, więc w czym problem?
Bukmacher zastrzega sobie w dowolnej chwili zmianę warunków, anulowanie zakładu, skasowanie wygranych z bonusa, dosłownie wszytko mogą zrobić, tak było od wielu lat i tak będzie przez kolejne.
Taki folklor bukmacherski, trzeba się do tego przyzwyczaić. Czasami lepiej skupić się na dobrym typowaniu niż na siłę wyłudzeniu tego bonusa.
To że jakiś debil bądź kretyn nie umie zmienić IP, to już jego sprawa
wow ????
 
wersus 18

wersus

Użytkownik
Ja już jakiś czas temu zdałem sobie sprawę po co te bonusy? komplikowanie sobie życia obracanie X razy aby tylko powinęła Ci się raz noga i stracisz kase.
Normalna gra w buku z dużymi kursami wystarcza......jedynie cashback jest do zaakceptowania jak w Betsson i Expekt cała reszta bezsensowna.
 
M 7

makor8

Użytkownik
Jaki wysyp kombinatorów i kombinatorek z jednym postem.
Pani Makor8, ma pani rację, że zmiana warunków w trakcie gry to nie fair ale to taka specyfika tej branży. Zgodziła się pani na te warunki przecież podczas rejestracji u bukmachera, więc w czym problem?
Bukmacher zastrzega sobie w dowolnej chwili zmianę warunków, anulowanie zakładu, skasowanie wygranych z bonusa, dosłownie wszytko mogą zrobić, tak było od wielu lat i tak będzie przez kolejne.
Taki folklor bukmacherski, trzeba się do tego przyzwyczaić. Czasami lepiej skupić się na dobrym typowaniu niż na siłę wyłudzeniu tego bonusa.



wow ????
OK. Jak dla mnie świata nie odkryłeś tekstem o folklorze. Mam jedynie nadzieje że nastepnym razem jak bukmacher Cię oszuka tfuu. zrealizuje możliwości zaakceptowanego przez Ciebie regulaminu i jego decyzja uderzy w Ciebie (i nie pisze tu o kwestiach bonusowych, a innych... każdy gracz grający &quot;dobre rzeczy&quot; pare razy w roku może się naciąć na takie zagranie i to ze strony dużo porządniejszych firm niż betsafe) - staniesz przed lustrem i rozbrajającym usmiechem zanucisz kwestie o folklorze.
Pozdrawiam
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Mam jedynie nadzieje że nastepnym razem jak bukmacher Cię oszuka tfuu. zrealizuje możliwości zaakceptowanego przez Ciebie regulaminu i jego decyzja uderzy w Ciebie (i nie pisze tu o kwestiach bonusowych, a innych... każdy gracz grający &quot;dobre rzeczy&quot; pare razy w roku może się naciąć na takie zagranie i to ze strony dużo porządniejszych firm niż betsafe) - staniesz przed lustrem i rozbrajającym usmiechem zanucisz kwestie o folklorze.
Pozdrawiam
Tak, stanę przed lustrem i chętnie zanucę kwestię o folklorze. Gdybym podliczył wszystkie oszustwa bukmacherów, wypłacalnych i niewypłacalnych w przeciągu mojego 9 letniego grania to kupiłbym sobie teraz nowy samochód za to wszystko.
Taki folklor z tym wszystkim. Lepiej przyjąć problemy na klatę, tak po męsku (o! przepraszam..) pewne rzeczy, przepisy, rozliczenia zakładów, bonusy, weryfikacje, awarie, itd u buków wyglądają jak wyglądają, no niestety tak jest. Pozdrawiam również, życzę samych trafnych decyzji bukmacherskich.
 
Do góry Bottom