>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega promocja Expekt - Podwój swoje środki!! Nawet do 200zł!

antykac 0

antykac

Użytkownik
jak jest z tą promocją zwrotu 100% stawki ;&gt; wpłacam 100 zł dostaje 100 zł i przysługuje mi jeszcze zwrot stawki 100% jak mi nie wejdzie ?
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
jak jest z tą promocją zwrotu 100% stawki ;&gt; wpłacam 100 zł dostaje 100 zł i przysługuje mi jeszcze zwrot stawki 100% jak mi nie wejdzie ?
W tej promocji chodzi o to iz wplacasz 40 do 200 zl, stawiasz zaklad od 40 do 200 zl, obojetnie czy zaklad jest wygrany, czy przegrany Expekt zwraca ci postawiona stawke.

pozdro ;)
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Rozumiem, że jeśli zarejestrowałem się np. w przeciągu ostatnich 2-3 tygodni, ale nigdy nie dokonałem wpłaty ani nie korzystałem z żadnej promocji a chcę jutro wpłacić, to przysługuje mi ten bonus?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
np. w przeciągu ostatnich 2-3 tygodni, ale nigdy nie dokonałem wpłaty ani nie korzystałem z żadnej promocji a chcę jutro wpłacić, to przysługuje mi ten bonus
Tak, oczywiście

moge wpłacic na 2 konta w Expekt z jednego konta w banku ?
Pytanie chyba jest źle sformułowane. Na konto w Expekt wpłacasz z dowolnego banku. A na które konto? Tam gdzie pisze że wpłaty w złotówkach a nie w euro
 
B 0

black_bean

Użytkownik
CZy opłaca sie waszym zdaniem brać udzial w tej promocji?? Dajmy na to postawie te 4 dych i przegra. Zostają mi 4 dych i 3 razy musze wygrać żeby móc wypłacić kase... ciężko będzie
 
sala66 0

sala66

Użytkownik
nie musisz 3 razy wygrac... mozesz grac powoli np kuponami po 10zl az wkoncu dojdziesz do lacznej stawki 120zl i wtedy mozesz juz wyplacac pod warunkiem ze cos ugrales :jezora:
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
jeżeli wpłaciłem 100 zl na expekt i postawie na mecz i mi nie wejdzie i mi zwrócą to 100 zł to do kiedy musze obrócic to 100 zł ze wzrotu do końca stycznia ?
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
jeżeli wpłaciłem 100 zl na Expekt i postawie na mecz i mi nie wejdzie i mi zwrócą to 100 zł to do kiedy musze obrócic to 100 zł ze wzrotu do końca stycznia ?
najlepiej napisz maila do supportu, odpisza w ciagu godziny i bedziesz mial pewnosc do kiedy masz obrocic, jak odpisza daj znac co napisali....

pozdro :smile:
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
Witam,

Szanowny Kliencie

Obrot bousem moze zostac dokonany w dowolnie okreslonym czasie.

Wymagana jest jedynie minimalna stawka na zaklad wynoszaca 1.5.
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
Dla mnie bez roznicy do kiedy mozna obrocic bo juz kase obrocilem (100) :p. Teraz mam 195 (w tym 1 otwarty kupon za 15, mam nadzieje ze wejdzie ;x).
 
rodrigo_palacio 0

rodrigo_palacio

Użytkownik
Jaką dokładną treść ma mieć ten meil? Może być tak

ID:XXXXXXXXXXXX
Kwota:54,00 PLN

Czy trzeba to napisać w jakieiś dokładnie określonej formie?
 
Do góry Bottom