>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja - 222PLN W BETSSON do 17 lipca!!

B 0

bloczek

Użytkownik
niestety przez pomyłke wplaciłem 222zł myśląć, że bonus jest 100%. Czy mogę dopłacić kolejne 222zł, aby dostać 222zł bonusu?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Tak mozesz bo bonus dopiero sam aktywujesz jak na koncie jest odpowiednia kwota.A tak wogole masz live chat od tego sa te piekne pani aby Ci pomodz!!!
 
S 2

stevie

Użytkownik
czy jest szansza,że bonus zostanie przedłużony? czy ktoś tu z &quot;szefostwa&quot; nie wie czy dacie rade załatwić o przedłużenie promocji? czy nie ma opcji by promocja nie trwała dłużej niż do końca marca?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja przedłożona dla naszych użytkowników!
Oferta ważna do końca kwietnia.
Przy rejestracji należy wpisać kod: FORUMBUK
Więcej szczegółów w 1 poście.
 
naturehoof 0

naturehoof

Użytkownik
Jeśli nie wpisałem przy rejestracji hasła FORUMBUK w rubrykę &quot;Kod vouchera&quot;
To po przelaniu 70zł na konto będę mógł aktywować? Jak rozumiem w ustawieniach jest gdzieś taka rubryka gdzie to będzie można potem wpisać
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z jakiego linku się rejestrowałeś?
Kod voucher można wpisać w sekcji &quot;moje konto&quot;, lecz kodu FORUMBUK tam nie wpiszesz.
Musisz pisać do supportu lub napisz na czacie.
W ostateczności (gdy rejestrowałeś się z linku podanego na forum) napisz mi na PW login z Betsson. Postaram się podziałać w tym kierunku.
 
naturehoof 0

naturehoof

Użytkownik
Jeszcze się nie rejestrowałem.Przy rubryce kod Vouchera wpisać to a potem przelać 70zł i cieszyć się 105zł tak?Nie ma żadnego limitu czasowego na przelew?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeszcze się nie rejestrowałem.Przy rubryce kod Vouchera wpisać to a potem przelać 70zł i cieszyć się 105zł tak?Nie ma żadnego limitu czasowego na przelew?
Tak, wpisać kod w tej rubryce.
Oferta ważna tylko do końca kwietnia, także rejestracja i depozyt musi odbyć się w tym miesiącu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1920 0

1920

Użytkownik
Mam problem z wpłatą.

Wybieram opcje &#39;Przelew bankowy&#39;. Otwiera się okno z danymi do przelewu,
ale podany nr rachunku jest zbyt krótki. Składa się z 11-stu zamiast 26 cyfr.

KROK 2 - DOKONAJ PRZELEWU ZE SWOJEGO RACHUNKU BANKOWEGO NA KONTO PONIŻEJ Bank Bank of Valletta
Właściciel konta Betsson Malta Ltd.
Waluta PLN
Numer rachunku 40019452900
Numer IBAN MT31VALL22013000000040019452900
Bic/SWIFT VALLMTMTXXX
Tytuł wpłaty 1379175939 BARDZO WAŻNE

Proszę o pomoc.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wybierz lepiej &quot;natychmiastowy przelew bankowy&quot; - przelewy24.
Szybciej, wygodniej i bez dodatkowych opłat.
W przypadku zwykłego przelewy bankowego wpłacasz na konto zarejestrowane na Malcie, a to się wiąże z dodatkowymi opłatami przy przelewie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie masz jeszcze konta w Betsson.com? Zastanawiasz się nad założeniem?
Dam Ci dwa dodatkowe powody, dla których warto to zrobić w kwietniu :
1. Unikalny bonus do 222PLN dostępny tylko u nas, tylko dla naszych użytkowników i tylko do końca kwietnia!!
2. Unikalna koszulka firmy Betsson.com dla 2 osób, które założą konto pomiędzy 12, a 30 kwietnia, wpłacą depozyt, skorzysta z bonusu i zrobią obrót na kwotę min. 200PLN.
Poniżej jak skorzystać z promocji &quot;koszulkowej&quot;:
1. Zarejestruj się z promocyjnego linku - klik

2. W formularzu rejestracyjnym wpisz kod &quot;FORUMBUK&quot;
3. Wpłacić depozyt i zrób obrót do końca kwietnia na kwotę min. 200PLN.
4. Wyślij zgłoszenie na adres [email protected] z tematem Koszulka Betsson, w treści wpisując ID gracza oraz login z forum.
5. Weźmiesz udział w losowaniu koszulki. Wyniki podam w tym temacie na początku maja.
Tak koszulki wyglądają:

 
wtf 48

wtf

Użytkownik
promocja dalej aktualna do konca kwietnia? Chcialbym wplacic np 27 kwietnia 200zl dostane bonus 50% i musze obrocic te 200zl do konca kwietnia tak jak jest napisane w poscie wyzej czy na obrot mam kilka miesiecy?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Obrót 200PLN jest w przypadku, gdybyś chciał wziąć udział w losowaniu koszulki.
Generalnie w promocji 50% do 222PLN nie ma limitu czasu na obrót.
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
jednym z warunków do zakwalifikowania się do otrzymania koszulki jest pkt:
3. Wpłacić depozyt i zrób obrót do końca kwietnia na kwotę min. 200PLN.
Czy jeżeli do końca kwietnia postawię zakład na kwotę min. 200PLN ale będzie to zakład długoterminowy, rozliczony dopiero pod koniec maja to czy będę się kwalifikował ?
 
Do góry Bottom