>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega Mundialowa Promocja w Betsson- 2 BONUSY: 200PLN Zakład bez Ryzyka+100% do 120zł!

K 0

korniluk89

Użytkownik
ten bonus to sciema, czekam juz prawie miesiac na bonus i nic nie ma, tak samo w betsafe nic nie dostalem, a 100% rejestrowalem sie z linku promocyjnego.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Otrzymałem bonus, dzięki, podobno miało być 60 dni na obrót ale jest chyba tylko 30 dni? Da się to jakoś przedłużyć? ????
pozdrawiam
 
G 0

guralman22

Użytkownik
Cały czas czekam na dopisanie bonusu 120zł!!
Czekam już od 15 lipca - dlaczego tyle to trwa.
Jest już przeszło tydzień po 25 lipca.
Przed chwilą sprawdzałem stan konta betsson i wciąż nie mam bonusu - dlaczego?
Ja rozumiem okres urlopowy - jasne! Ale 3 tygodnie czekania i wciąż nie ma bonusu to już duża przesada.
Mój login betsson: guralman22[at]gmail
 
N 0

nowytomala

Użytkownik
no własnie ja też nie dostałem, a wysłałem podobnie zgłoszenie.
Dla pewności wysłałem również dziś.
Niestety nie mogę tu na forum podać swojego maila bo jakaś blokada jest, początek maila:
manmatos9.
Kiedy będzie dopisany ten bonsu 120 PLN?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Macie odpowiedź udzieloną w poście numer 58.
Wasze loginy były na liście, ale nie ma ich w systemie.
Możecie napisać do supportu i zadać pytanie, czy jesteście w systemie FORUMBUK. Potwierdzą to co napisałem wcześniej.
Pozdrawiam
 
G 0

gucio90

Użytkownik
ja czekam od 10go jakieś oszustwo z tym bonusem pewnie trzeba się pogodzić z tym, ale poczekam jeszcze na odpowiedź z betssona zobaczymy co odpiszą.
 
N 0

nowytomala

Użytkownik
Macie odpowiedź udzieloną w poście numer 58.
Wasze loginy były na liście, ale nie ma ich w systemie.
Możecie napisać do supportu i zadać pytanie, czy jesteście w systemie FORUMBUK. Potwierdzą to co napisałem wcześniej.

Pozdrawiam
Panie Marcinie rejestrowałem się z linka z forum.
Miejsca na wpisanie promo kodu nie było w ogóle do wpisania przy rejestracji.
Czy nie dziwi Pan, że sporo osób &quot;nagle&quot; nie było na liście?
Rejestrowałem się z wymaganego linka, spełniłem warunki jakie trzeba i bonus 120 PLN mi się należy!
Niech Pan sam pomyśli i zastanowi się dlaczego tyle osób &quot;źle&quot; się zarejestrowało?
To tak ma wyglądać pomoc?
Chyba Pan powinien &quot;upomnieć&quot; bukmachera i napisać, że coś tu jest nie tak prawda?
 
G 0

gucio90

Użytkownik
otrzymałem odpowiedź od betsson:
Uprzejmie informujemy, że Pana konto nie zostało zarejestrowane przezs link z forum w związku z czym nie jest ono przypisane do tej strony partnerskiej a co za tym idzie nie jest uprawnione do skorzystania z tej promocji. Czyli jest to ewidentna wina forum bukmacherskie, skoro rejestrowałem się przez wasz link, a nie widzi tego system to jest wasza wina
 
N 0

nowytomala

Użytkownik
Panie Marcinie dostał Pan wczoraj ode mnie maila z ponownym zgłoszeniem i zgodą od betsson na dopisanie bonusu.
Proszę przesłać im moje zgłoszenie bo czekają na nie, zanim dopiszą bonus.
 
G 0

gucio90

Użytkownik
Witam,
Udało mi się otrzymać bonus 120PLN.
Napisałem do betssona:
Rejestrowałem się na 100% przez link z forum. I tak jak zalecają czyściłem ciasteczka. Musiała to być wina linku. Przecież nie pisałbym o bonus jeżeli tak bym nie zrobił. Zgłoszenie wysłałem do promocjebukmacherskie[at].com 10go lipca. I do dzisiaj nie otrzymałem bonusu. Można to jakoś rozwiązać? Jeżeli tak to co mam zrobić?
Dzisiaj otrzymałem wiadomość od betsson:
Uprzejmie informujemy, iż właściwy Dział sprawdził Pana konto i w związku z tym został Panu dodany wspomniany bonus w wysokości 120 PLN.

Bonusem tym należy obrócić 35 razy w kasynie lub 6 razy na zakładach sportowych - w ciagu 30 dni.
 
N 0

nowytomala

Użytkownik
Panie Marcinie wciąż czekam na przesłanie listy z moimi danymi ????
może Pan to zrobić w miarę szybko, bo już kilka dni minęły od zmiany decyzji betsson ????
 
I 12

ikaesiak

Użytkownik
po rozmowie z livechatem zostałem poinformowany ze betsson czeka na odpowiedz admina forum i wtedy bonus zostanie dopisany tylko że nie mają narazie odpowiedzi ze strony admina
 
Do góry Bottom