>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Mega Mundialowa Promocja w Betsson- 2 BONUSY: 200PLN Zakład bez Ryzyka+100% do 120zł!

I 12

ikaesiak

Użytkownik
dobra jak promo przedłużone to sobie skorzystam tylko mam 2 pytanka :
1- Płatnośc paysefcardkami liczy się do bonusów ?
2 - Żeby skorzystać z 2 promocji , muszę wpłacić 200 czy 320 ?
z góry dzięki za odp.
 
L 0

lulek35

Użytkownik
Witam, niestety obawiam się, że promocja nie działa. Betsson przypisał mnie do promocji, gdyż zostałem źle poinstruowany, ale support rozważył pozytywnie moją reklamacje. Wysłałem mail zgodnie z instrukcją i nic. Wysłałem też zapytania do marcin-odra - też nic... Minęło już ponad 48h. Zero kontaktu zero bonusu:/ Betsson odsyła mnie na forum, gdyż oni za to niby nie odpowiadają.
edit: mowa oczywiście o promocji 100% do 120zł....
Cashback działa prawidłowo!
 
L 0

lulek35

Użytkownik
Wyjazdy wyjazdami, jest napisane 48h. Specjalnie założyłem konto, aby grać na mundialu... W poniedziałek będzie po mundialu.................Napisałem maila 8 lipca
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Chcę się zarejestrować do Betssona i zgarnąć dwa bonusy, więc dobrze kminie?
Wbijam pod ten adres:
http://welcome.betsson.com/data/betsson/landingpage/1439_41727.html?from=_4s8d0KSHvePUZro_g149ZKN6ey-ZhOy-Zm9ydW1idWs=&amp;amp;WT.mc_id=an_10022227_80391
Wpłacam 200zł i mam zakład bez ryzyka, następnie NIE MUSZĘ już nic wpłacać i wchodzić pod żadne inne linki promocyjne (zresztą nie działają te z pierwszej strony tematu od Marcina)
a więc wysyłam zgłoszenie na adres e-mail: [email protected] wpisując w tytule &quot;BONUS Betsson - 120PLN&quot; podając następujące dane:
- login
- datę rejestracji konta
- kwotę depozytu

I tym sposobem mam na koncie 320zł, gdy zagram pierwszy kupon za 200zł w przypadku przegranej dostaje 200 z powrotem jako bonus? Pytam bo chcę wiedzieć czy otrzymam te dwa bonusy jednocześnie bo nie ma żadnego linku promocyjnego na ich stronie na te 120zł...
Ten bonus 120zł jest nadal aktualny i zostanie mi dopisany mimo rejestracji z pod linku powyżej i wysłaniu danych pod maila: [email protected] ?
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Chcę się zarejestrować do Betssona i zgarnąć dwa bonusy, więc dobrze kminie?
Wbijam pod ten adres:
http://welcome.betsson.com/data/betsson/landingpage/1439_41727.html?from=_4s8d0KSHvePUZro_g149ZKN6ey-ZhOy-Zm9ydW1idWs=&amp;amp;WT.mc_id=an_10022227_80391
Wpłacam 200zł i mam zakład bez ryzyka, następnie NIE MUSZĘ już nic wpłacać i wchodzić pod żadne inne linki promocyjne (zresztą nie działają te z pierwszej strony tematu od Marcina)
a więc wysyłam zgłoszenie na adres e-mail: [email protected] wpisując w tytule &quot;BONUS Betsson - 120PLN&quot; podając następujące dane:
- login
- datę rejestracji konta
- kwotę depozytu

I tym sposobem mam na koncie 320zł, gdy zagram pierwszy kupon za 200zł w przypadku przegranej dostaje 200 z powrotem jako bonus? Pytam bo chcę wiedzieć czy otrzymam te dwa bonusy jednocześnie bo nie ma żadnego linku promocyjnego na ich stronie na te 120zł...
Ten bonus 120zł jest nadal aktualny i zostanie mi dopisany mimo rejestracji z pod linku powyżej i wysłaniu danych pod maila: [email protected] ?
Też zamierzam się zarejestrować i wygląda to tak jak piszesz. To 120 zł, nie ma nigdzie na ich stronie, bo jest to specjalna promocja z forum ???? Koniecznie trzeba zarejestrować się z linka z forum, by otrzymać bonus 120 zł.
Link z pierwszego posta z tego co widzę działa. Do 15 lipca promocja została przedłużona.
 
act 9,1K

act

Użytkownik
Rozdajemy 65 tys PLN tego lata!

Mamy lato i wakacje. W Betsson, dajemy Ci możliwość wzbogacenia się. Rozdajemy również codziennie 500 PLN! Na koniec trwania promocji losujemy jedną osobę która wygra 50 tys. PLN.
Jak to działa?
- Zapisz się wpisując zarejestrowany adres email aby wziąć udział w losowaniu.
- Każde zdeponowane i postawione 40 PLN w Kasynie lub na Zakładach Sportowych daje Ci szanse na wygraną w dziennym losowaniu 500 PLN.
- Żeby wygrać nagrodę główną – 50 tys PLN musisz zarejestrować się w promocji i dokonać depozytu przed 31 Lipca 2014.


Czy będziesz kolejnym wielkim wygranym na Betsson.com?

Zwycięzcy będą ogłaszani codziennie o godzinie 18:00. Zwycięzca nagrody głównej – 50 tys. PLN zostanie ogłoszony 1 sierpnia o godzinie 18:00.


Więcej informacji:
http://welcome.betsson.com/data/betsson/landingpage/2062_58751.html?WT.ac=site_BE-20140701-CA-RET-Vacation_Million-0-12872-Lby_Bnr
Witamy,

Gratulujemy wygrania 500 PLN w naszej promocji Wakacje Marzeń.

W przeciągu paru godziń środki zostaną dodane do Pana konta Betsson.

Pozdrawiamy,
Betsson Team
także polecam promocję ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bonusy pojawią się na Waszych kontach po 25 lipca, ponieważ osoba która dopisuje premie jest na urlopie.
Przepraszamy za niedogodności.
 
B 0

bialy-wilk

Użytkownik
Dzięki za info Marcin-Odra. A mam takie pytanie: jak długo będzie ważny bonus/ czas na obrót ? Pytam się ponieważ akurat 24 lipca jadę na wakacje i nie zamierzam sobie głowy zaprzątać bukmacherką, a nie chciałbym aby bonus przepadł.
 
L 0

lulek35

Użytkownik
Ja czekam od 8 lipca. Ostatnia obietnica również zawodzi Panie Marcinie-Odra....
Proszę o jakieś konkretne info po raz ostatni.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W Betsson większość zgłoszeń zostało zasilonych 24 lipca.
Dużo osób zarejestrowało się ze złych linków (nie ma Was w systemie). Jest też parę osób zarejestrowanych się z &quot;innych&quot; linków (winna prawdopodobnie ciasteczek)
Parę osób (około 8) otrzyma bonusy jutro.
Na tym kończymy akcję promocyjną.
 
G 0

gucio90

Użytkownik
witam,
konto utworzyłem 10go lipca do dzisiaj też nie otrzymałem bonusu, rejestracja na pewno z linku na forum i czyściłem historię z ciasteczkami
 
Do góry Bottom