>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mega Mundialowa Promocja w Betsson- 2 BONUSY: 200PLN Zakład bez Ryzyka+100% do 120zł!

R 4

rafall

Użytkownik
  • Bonus w postaci darmowego zakładu należy postawić na pojedynczy zakład o kursie 1.5 lub wyższym.

Jeśli postawię na R-zwrot i będzie remis, to się liczy ?
 
X 5

xzol

Użytkownik
witam
moglbym mi ktos konkretnie napisac do kiedy sa poszczegolny bonusy?
ten termin 30/06 to termin tego darmowego zakladu czy tego bonusu 100%? jesli to drugie, to do 30/06 trzeba po prostu z tego skorzystac, czy zdazyc obrocic?

prosze o odpowiedz
pozdrawiam
 
X 5

xzol

Użytkownik
to juz nieaktualne, ale mam nastepne pytanie
wplacilem sobie 100 zl, zagralem kursem 2.0 wczoraj i wygralem, przy okazji napisalem tego maila o bonus. moje pytanie brzmi nastepujaco
jesli jeszcze nie zostal mi przyznany bonus, moge sobie wyplacic te 200 zl i czekac w spokoju na bonus, czy ten depozyt tez trzeba jakos obrocic czy cos?
 
M 0

maradox

Użytkownik
Ja również mam pytanie odnośnie tego drugiego bonusu ( do 120zł)- Kiedy można się spodziewać rozliczenia , jeżeli konto założyłem 23.06, tego samego dnia dokonałem wpłaty i obstawiłem?
Maila napisałem tego samego dnia.
 
M 3

maruss84

Użytkownik
zakłądam konto wpłacam 320 pln, i wysyłam zgłoszenie po bonus 120 pln, gram zakłąd za 200pln jak przegram to dostaję zwrot i dostaje bonus 120 pln?
 
X 5

xzol

Użytkownik
witam, to kiedy bedzie dodany ten bonus? od wtorku czekam, a teraz mundial to byloby czym obracac ;d majac depozyt mozna go od razu wyplacic i zostawic sam bonus?
 
Z 0

zafir

Użytkownik
Witam, ja również nie dostałem bonusu 120 zł, chociaż maila wysłałem 23.06
Prosiłbym o doładowanie bonusów jak najszybciej.
pozdrawiam
 
A 0

adibux

Użytkownik
Wczoraj założyłem konto i postawiłem za 100 zł, handi niemców po kursie 1.79, zakład został przegrany, lecz pieniędzy nadal nie widzę na koncie pomimo iż miał być darmowy zakład. Miał ktoś jeszcze taki problem? Live czat jest zamknięty już dziś więc pytam tutaj.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Rozdajemy 65 tys PLN tego lata!
Mamy lato i wakacje. W Betsson, dajemy Ci możliwość wzbogacenia się. Rozdajemy również codziennie 500 PLN! Na koniec trwania promocji losujemy jedną osobę która wygra 50 tys. PLN.
Jak to działa?
- Zapisz się wpisując zarejestrowany adres email aby wziąć udział w losowaniu.
- Każde zdeponowane i postawione 40 PLN w Kasynie lub na Zakładach Sportowych daje Ci szanse na wygraną w dziennym losowaniu 500 PLN.
- Żeby wygrać nagrodę główną – 50 tys PLN musisz zarejestrować się w promocji i dokonać depozytu przed 31 Lipca 2014.

Czy będziesz kolejnym wielkim wygranym na Betsson.com?
Zwycięzcy będą ogłaszani codziennie o godzinie 18:00. Zwycięzca nagrody głównej – 50 tys. PLN zostanie ogłoszony 1 sierpnia o godzinie 18:00.

Więcej informacji:
http://welcome.betsson.com/data/betsson/landingpage/2062_58751.html?WT.ac=site_BE-20140701-CA-RET-Vacation_Million-0-12872-Lby_Bnr
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom