>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Media

L 516

lipny

Użytkownik
http://www.pudelek.pl/artykul/86042/dziennikarka_tvp_zostala_zawieszona_po_wywiadzie_z_glinskim_wasza_stacja_uprawia_propagande/
ogladalem wczoraj kilka minut tego,
twardo z nim szła momentami jak unikał odpowiedzi, pieprzył bajki
prawidłowo jak dziennikarz powinien
a dzis zawieszona,
ja pieprze...
&quot;To jest program propagandowy, tak jak wasza stacja uprawia propagandę i manipulację od kilku lat. I to się zmieni.&quot;
Media kłamią ale publiczna bedzie prawiła proPISowską prawdę????
jedyną słuszną bo każda inna to bezczelna manipulacja i prowokacja hehe
To teraz dla przykładu obejrzyj sobie, rozmowę z jakimś politykiem PO i odpowiedz na pytanie czy jest ostra jak brzytwa czy kaja się przed swoim gościem.
Sorry ale sposób przeprowadzania rozmów w TVP Info z politykami PIS jest po prostu nie do obronienia, niezależnie od poglądów. Tak atakowani nie są posłowie inni niż PIS w Republice czy Trwam. A to TVP jest publiczną telewizją i tu ma być obiektywizm, w prywatnych stacjach typy Polsat czy TVN niech robią co chcą, TVP ma konkurować z tymi stacjami prawdą i wtedy zobaczymy kto będzie miał większą oglądalność.
odnosze sie tylko co wczoraj chwile widzialem, nie ogladam TV wiec faktycznie nie mam porównania
natomiast ataki czy prowokacje to jedno a odpowiedzi to drugie
panna do niego o tym spktaklu we Wrocławiu (protestach / jego zakazie jako ministra?) a on ze to wina PO i PO robil zamach na demokracje
odpowiedz kompletnie z kosmosu wiec docisnela śrube
moze slyszalem wyrwane z kontekstu albo przestawiłem szyk czy cos
ale fakt ze rozmawia stanowczo i zostaje zawieszona jest mocno dyskusyjny i niepokojący,
no powinienes sie z tym zgodzic
w stylu &#39;rozmawia mocno za PO&#39; - atak
dalej rozmawia mocno za PiS - zostaje odsunieta
reszta dziennikarzy - bójcie sie o chleb
e: moze faktycznie troche poleciałem hehe
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
prawidłowo jak dziennikarz powinien
To teraz dla przykładu obejrzyj sobie, rozmowę z jakimś politykiem PO i odpowiedz na pytanie czy jest ostra jak brzytwa czy kaja się przed swoim gościem.
Sorry ale sposób przeprowadzania rozmów w TVP Info z politykami PIS jest po prostu nie do obronienia, niezależnie od poglądów. Tak atakowani nie są posłowie inni niż PIS w Republice czy Trwam. A to TVP jest publiczną telewizją i tu ma być obiektywizm, w prywatnych stacjach typy Polsat czy TVN niech robią co chcą, TVP ma konkurować z tymi stacjami prawdą i wtedy zobaczymy kto będzie miał większą oglądalność.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
odnosze sie tylko co wczoraj chwile widzialem, nie ogladam TV wiec faktycznie nie mam porównania natomiast ataki czy prowokacje to jedno a odpowiedzi to drugie panna do niego o tym spktaklu we Wrocławiu (protestach / jego zakazie jako ministra?) a on ze to wina PO i PO robil zamach na demokracje odpowiedz kompletnie z kosmosu wiec docisnela śrube moze slyszalem wyrwane z kontekstu albo przestawiłem szyk czy cos ale fakt ze rozmawia stanowczo i zostaje zawieszona jest mocno dyskusyjny i niepokojący, no powinienes sie z tym zgodzic w stylu &#39;rozmawia mocno za PO&#39; - atak dalej rozmawia mocno za PiS - zostaje odsunieta reszta dziennikarzy - bójcie sie o chleb e: moze faktycznie troche poleciałem hehe
Niech ona się cieszy, że przeprowadzała wywiad z Glińskim a nie z Kopaczową albo Tuskiem, bo po takiej rozmowie &quot;na poziomie&quot; już dzisiaj pewnie znalezionoby w jej mieszkaniu jakieś materiały zoofilskie albo odkrytoby taśmy jak molestuje Kraśkę ????????????.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
ogladalem wczoraj kilka minut tego,
twardo z nim szła momentami jak unikał odpowiedzi, pieprzył bajki
prawidłowo jak dziennikarz powinien
a dzis zawieszona,
ja pieprze...
&quot;To jest program propagandowy, tak jak wasza stacja uprawia propagandę i manipulację od kilku lat. I to się zmieni.&quot;
Media kłamią ale publiczna bedzie prawiła proPISowską prawdę
jedyną słuszną bo każda inna to bezczelna manipulacja i prowokacja hehe
ty nie masz po prostu mozgu czy udajesz glupiego, typiara jak ma zamiar z kims prowadzic rozmowe/wywiad, to niech najpierw zapozna sie z elementarnymi podstawami dobrego wychowania i kultury osobistej, bo takie zachowanie to niczym rodem z jakiejs gimbazy, a to rzekomo jest &#39;telewizja publiczna&#39; dobry zart.
zreszta podobnych pozytecznych idiotow juz wczesniej do prowadzenia &quot;debat&quot; nasprowadzali, banda cwiercinteligentow i szrot ktory nie wiadomoo co tam robi, bo miejsce takich pustakow to nawet nie na kasie w biedronce sie znajduje (bo tam trzeba posiadac jakakolwiek kulture osobista w kontakcie z klientem).
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jak ktoś chce to niech sobie zrobi porównanie tej rozmowy i rozmowy Macierewicza z Kraśką (&#39;Dziś wieczorem&#39;, tak z 6 tygodni temu, dostępne na vod online). Zarówno Macierewicz jak i Gliński mówili nie do końca na temat, na pewno nie pod dyktando prowadzącego. Kraśko zadawał pytanie na jeden temat a dostawał odpowiedź o czymś luźno związanym z tym o co pytał. Kraśko też dostał po łapach od swojego gościa, ale potrafił to znieść, i jeszcze na koniec chyba dodał z uśmiechem na twarzy że to była przyjemność jak zawsze etc.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Jak ktoś chce to niech sobie zrobi porównanie tej rozmowy i rozmowy Macierewicza z Kraśką (&#39;Dziś wieczorem&#39;, tak z 6 tygodni temu, dostępne na vod online). Zarówno Macierewicz jak i Gliński mówili nie do końca na temat, na pewno nie pod dyktando prowadzącego. Kraśko zadawał pytanie na jeden temat a dostawał odpowiedź o czymś luźno związanym z tym o co pytał. Kraśko też dostał po łapach od swojego gościa, ale potrafił to znieść, i jeszcze na koniec chyba dodał z uśmiechem na twarzy że to była przyjemność jak zawsze etc.
Racja, obie rozmowy ogladalem i jest jedna roznica ktora zauwazylem. Pomimo tego , ze rozmowa Kraski i Macierewicza byla smieszna hihihahy, wszyscy sie posmiali i mowili o ,, zaoraniu &#39;&#39; Kraski potrafil on jednak z szacunkiem sluchac co mial Macierewicz do powiedzenia , nie wcinal mu sie co 30 sekund i nie zadawal kolejnych pytan tylko czekal na jakas tam odpowiedz i dal czas Macierewiczowi na odpowiedz.

Co do wczorajszego wywiadu Lewickiej mozna go skrocic tak o :

KL: Czy kazal pan wstrzymac przygotowania do spektaklu?
PG: Tak ,ale tylko na podstawie informacji . I tutaj sie wcina Lewicka i mowi
KL: Nie odpowiada mi Pan na pytanie, chce Pan robic wyklady to prosze sobie zwolac konferencje prasowa.

Ot taka sobie rozmowa. Zreszta bylo widac po niej, ze nie radzila sobie z sytuacja i chyba pierwszy raz miala po 2 stronie osobe, ktora sie bronila i nie chciala sie wciagac w te je manipulacje.
Wystarczy spojrzec na dzisiejsza rozmowe z Sawickim by zobaczyc , ze kobieta potrafi, tylko ze ma za zadanie ponizac i manipulowac opinia publiczna. I tutaj juz nie chodzi o to czy ona robi wywiady czy nie robi, jak sie kogos zaprasza to trzeba dac mu szanse odpowiedziec i to nie 12 sekund , tylko z minute, by mogl rozwinac mysl i potem dojsc do odpowiedzi. Zreszta sam Glinski poszedl chyba do programu po to by pokazac manipulacje telewizji skoro mial ze soba ten list i chcial go czytac by udowodnic co bylo w liscie ,a co media pokazaly ;)
 
L 516

lipny

Użytkownik
????
chyba gubicie wątek
tu nie chodzi o kulture rozmowy
jak nowopowołany minister kultury moze powiedziec na wizji &quot;To jest program propagandowy, tak jak wasza stacja uprawia propagandę i manipulację od kilku lat. I to się zmieni.&quot;
po czym babka zostaje zawieszona
przeciez to wieksza prywata w &#39;publicznej telewizji&#39; niz w TVNie...
bardziej bije po oczach niż ułaskawienie czy zmiany w TK...
e:Track ja ani jej nie bronie a ich TV nie bronie ani nie twierdze ze nie macie racji, wrecz przeciwnie, napewno lepiej sledzicie ode mnie co na scenie sie dzieje
niemniej ta sytuacja, akcja-&gt;reakcja mnie rozyebała, poprostu;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
ale on nie skłamał w tym wypadku wystarczy zobaczyć ile minut dostawało PO a ile inne partie i jak przedstawiali sytuacje przed wyborami czyli tvp info było tubą propagandową dla PO
za sam ten tekst:
Gliński:Mam do pani prośbę o umożliwienie przedstawienia mojego stanowiska
Lewicka:To proszę sobie zorganizować konferencję prasową
po co go w ogóle zapraszała?

a powiedział tak jakby co :
&quot;To jest program propagandowy. Wasza stacja uprawia propagandę i manipulację od kilku lat. Tak telewizja publiczna nie powinna funkcjonować&quot;

tylko nie wiem czego on się dał podpuścić a nie powiedział jej że dziękuje ale wychodzę i papap
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Tak zwana rozmowa trwała 16 minut, w trakcie której redaktorka przemawiała 8 minut. Nie dość, że sama zawłaszczyła tyle czasu, to przerywała swemu rozmówcy niemal każde zdanie; odbierała mu głos 50 razy, średnio co 9,6 sek.
http://www.prawy.pl/z-kraju/11423-lewicka-odbierala-glos-wicepremierowi-piotrowi-glinskiemu-50-razy-przerywala-mu-co-9-6-sekundy
Ale Lipny ja nie wiem gdzie ty widzisz zwiazek przyczynowo-skutkowy. Lewicka zostala tylko zawieszona w prowadzeniu programu minela 20 ona nadal pracuje w TVP i robila przeciez dzis wywiad z Sawickim. Dyrektor TVP zawiesil ja dzisiaj wlasnie z prowadzenia tego program, zreszta co uzasadnil w swoim pismie do mediow.
Kazda strona sceny politycznej zarzucila Lewickiej w tym wywiadzie brak kultury i manier i tyle. Oberwalo jej sie za ten wywiad i ja zawiesili w tym programie, ale powtarzam ona nadal pracuje i wykonuje swoje obowiazki w TVP.
Zreszta, nie wiem czemu mam karac Glinskiego za mowienie prawdy ? ;)
Ergo: Pomimo tego, ze Gugala tez do najwiekszych apolitycznych dziennikarzy nie nalezy, to dzisiaj prowadzil wywiad z Glinskim i jakos mozna bylo sie dowiedziec wszystkiego i rozmowa stala na wysokim poziomie ;) Polecam obajrzec.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Jedno i drugie za młode na to stanowisko - kilka lat więcej w przypadku tej od Tuska i wiek już OK.
Po za tym 20-lat to kpina by być doradcą w MON...chyba że chodzi o WoW&#39;a czy WoT&#39;a to tak.
Po za tym o czy my rozmawiamy , to jest Polska - tutaj się zatrudnia z wielu względów , ale nie ze względu na kompetencje
 
J 127

jester72

Użytkownik
@ MacieqLeo
Zrównałeś najbardziej niepokorny portal z portalem parówkowym. Uczyniłeś rzecz, której ja nie śmiałbym zrobić, zwłaszcza w obecnych czasach. Szacun.
 
L 516

lipny

Użytkownik
Jedno i drugie za młode na to stanowisko - kilka lat więcej w przypadku tej od Tuska i wiek już OK.
Po za tym 20-lat to kpina by być doradcą w MON...chyba że chodzi o WoW&#39;a czy WoT&#39;a to tak.
Po za tym o czy my rozmawiamy , to jest Polska - tutaj się zatrudnia z wielu względów , ale nie ze względu na kompetencje
to ze kilku zatrudniło jakies małolaty do kancelarii czy cos to mnie nie boli, pokonczyly administracje, szybko piszą w Wordzie i wyglądają reprezentatywnie, co w tym złego;)
ale ten od Macierewica? to jakiś smutny żart... wyskoczy na jakies posiedzenie np do UE to pomyslą ze studenta z wymiany zabrał na wycieczke... ile on ma lat? 20? przynajmniej dupeczki zacznie wyrywac na posade:] jemu spoko ale Nam? dobre te Jestera memy...
@z niepokojem czekam na rozwój wydarzen
e: a moze to ten gość co sie pytał gdzie nalezy aplikowac o stołek po zmianie rządu ???? i wygrał na loterii..
BTW to też myślałem że żart...
http://joemonster.org/art/34278/W_sieci_mozesz_pobrac_deklaracje_otoczenia_modlitwa_ulubionego_polityka._I_to_tak_na_serio
#prayforliroy

????
 
Do góry Bottom