>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Media

pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
No rzeczywiście pogratulowała rywalce w bardzo sportowy sposób.Co mnie obchodzi,że przez pół sekundy patrzyła w jej stronę,jak właśnie ta mina srającego kota jest kwintesencją jej zachowania?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
No rzeczywiście pogratulowała rywalce w bardzo sportowy sposób.Co mnie obchodzi,że przez pół sekundy patrzyła w jej stronę,jak właśnie ta mina srającego kota jest kwintesencją jej zachowania?
A czy tu rozmawiamy o savoir vivrze czy o mediach i manipulacjach? :]
Kolejne spięcie między “Sieci” a “Do Rzeczy”. &quot;To czarny PR&quot;
Portal wPolityce, należący do wydawcy tygodnika “Sieci”, podał informację o dramatycznej sytuacji finansowej wydawcy “Do Rzeczy” i “Wprost”. Napisał też, iż jest rozważane połączenie obu tych tytułów. - To bzdura - komentuje nam Paweł Lisicki, szef “Do Rzeczy”.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kolejne-spiecie-miedzy-sieci-a-do-rzeczy-to-czarny-pr
Gdyby nie Hajdarowicz to wciąż trzeba by było w Urze omijać ich (Karnowskich) wywiady, których rozmówcami były w 90% osoby związane z PiSem.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Zaczyna się wojna na prawicy… medialnej

Ambicje medialnych bliźniaków, by „rządzić” niepodzielnie na medialnej prawicy, doprowadziły do sytuacji, w której bardzo dobry zespół dziennikarski z byłego „Uważam rze” skonfliktował się i podzielił się na dwa obozy.
http://www.prawy.pl/87-media/3453-zaczyna-sie-wojna-na-prawicy-medialnej

Ci dla odmiany ustawiają się po stronie DRz. Nie dziwota skoro pisze dla nich felietony Robert Winnicki, a Narodowcy wiadomo z kim sympatyzują. Chociaż nie wiem czy tu rzeczywiście jest jakaś wojna, bo DRz specjalnie nie atakuje.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Wakacyjny odlot Jarosława Gugały: sezon 1, odcinek 3
Gugała- &quot;ja przecież wiem,że HGW zwycięży w drugiej turze.Po co męczyć referendum?&quot;
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Igor Janke o nowym medialnym projekcie:
Dobra wiadomość o mediach

Wszyscy dziś mówią o tym co zrobił Gowin, co zrobi Tusk i Kaczyński a ja o mediach. Tym razem pozytywnie. Kiedy odchodziłem z dziennikarstwa, wiele razy byłem pytany o to, jak będzie ich przyszłość. Jeśli tradycyjne media upadają, są coraz mniej istotne, coraz mniej w nich poważnych treści, kto i co je zastąpi? Dziennikarzy z jednej strony zastąpią zwykli ludzie, którzy piszą blogi, zastąpią ich politycy – którzy jak dzisiaj Gowin w Salonie24 – zaczynają bezpośrednio kontaktować się ze swoimi odbiorcami. Ale zastąpią ich też eksperci z rozmaitych dziedzin, tacy jak w przypadku Salonu24 Robert Gwiazdowski, Krzysztof Rybiński czy inni. I tak się już dzieje.

Oto wystartował dość niezwykły na polskim rynku portal Project Syndicate, na którym publikują najbardziej znani na świecie ekonomiści, politycy, intelektualiści i ludzie biznesu. Jest tam i Tony Blair i Julia Tymoszenko i Javier Solana i Bill Gates i najsłynniejszy krytyk teorii o globalnym ociepleniu Bjorn Lombork. I wielu innych.

Teksty są dostępne za darmo, bo za prawa do nich zapłaciły polskie firmy. Projekt – jak rozumiem – jest nonprofitowy. Stoi za nim grupa polskich menadżerów, którzy postanowili założyć fundację i doprowadzić do tego, by potężna dawka poważnej wiedzy była w Polsce dostępna za darmo. Niewiele jest takich inicjatyw, warto więc je chwalić. Projektem kieruje Michał Kobosko (kolejny dowód na to, ze po dziennikarstwie można robić ciekawe rzeczyJ).

Projekt wymyślili i wspierają: Maciej Witucki – Orange Polska, Tomasz Misiak – Work Service, Zbigniew Jagiełło – PKO BP, Mateusz Morawiecki - BZ WBK SA, Jacek Krawiec – PKN Orlen, Andrzej Klesyk – PZU SA, Aleksander Grzesiak – Philip Morris Polska, Ireneusz Piecuch - MCS Cameron McKenna i słynny prawnik Lejb Fogelmann.

Okazuje się więc, że bez dziennikarzy można tworzyć media przekazujące poważne treści. Druga dobra wiadomość jest taka, że polski biznes może wspierać dobre i pożyteczne projekty.

I to jest dobra wiadomość. W Polsce biznes ciągle jeszcze w niewielkim stopniu wspiera organizacje, których celem nie jest tylko zysk a służeniu dobru wspólnemu. Wiem coś o tym, bo mozolnie buduję Instytut Wolności i widzę dobrze, jaka jest różnica w podejściu do takich przedsięwzięć np. w USA i w Polsce. Choć i u nas powoli, powoli się to zmienia. Nasz Instytut powoli zyskuje wsparcie. Project Syndicate jest też dobrym sygnałem.

a tu link, to nie konkurencja: http://www.project-syndicate.pl
jankepost.salon24.pl
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Matka Madzi z Sosnowca jest newsem opiniotwórczym i godnym mainstreamowych mediów, wywiad z Oskarem Wądołowskim jest z kolei „spsieniem” Czasu Białegostoku i mojej skromnej osoby. Tak wynika z wywiadu, którego udzielił Grzegorz Miecugow w radiu TOK FM.
hociaż miałem nie komentować ostatniej aktywności medialnej szefa wydawców TVN24, to poziom hipokryzji wydobywający się z ust redaktora Miecugowa jest nie do zaakceptowania.
Gdy TVN24 ściąga do Katowic swój helikopter, by na żywo relacjonować proces „matki Madzi z Sosnowca”, to jest to rzetelne i ważne misyjne dziennikarstwo.
Gdy robi się telefoniczny wywiad z człowiekiem, który rzucił tortem w sędzinę, to o spsieniu mówić nie można.
Gdy większość dziennikarzy podczas konferencji prasowej prokuratora Przybyła łapała za aparaty i kamery, zamiast rzucić się człowiekowi na ratunek (jedynym z ludzkimi odruchami był nota bene dziennikarz regionalny, z Głosu Wielkopolskiego), to redaktor Miecugow milczał jak zaklęty.
Gdy w telewizji pojawiały się wywiady z Adamem Czeczetkowiczem (tym od Kononowicza), samym Kononowiczem i Hubertem H. - bezdomnym, który naubliżał prezydentowi, to były perły dziennikarstwa.
Gdy Edward Miszczak tworzył program „Cela”, a w polskiej świadomości zagościł „Alfabet Mafii”, ukazujący prawdziwych zbrodniarzy i degeneratów społecznych, promując morderców i gangsterów, a nie zagubionego intelektualnie 25-latka, były to po prostu dobre wywiady.
TOMASZ GOLONKO
Axelio: Do wroga należy mieć szacunek. Tak postępują prawdziwi konserwatyści
Gdy media promują osoby pokroju Natalii Siwiec, Patrycji Pająk czy Agnieszki „Frytki” Frytkowskiej, to jest to rozrywka wprowadzająca widza w inny poziom. Panią Frytkę, prowadzący pierwszej edycji „Big Brothera” - Grzegorz Miecugow powinien zresztą bardzo dobrze znać.
Co do poziomu zapraszanych gości w studiach telewizyjnych, najlepiej odda fragment wywiadu „Gazety Wyborczej” z redaktorem Miecugowem.
„W dalszej części dziennikarz TVN, który współtworzył najważniejsze programy informacyjne stacji, oskarżanej przez wielu o spłycenie debaty publicznej, tłumaczył, że jego stacja zapraszała do siebie polityków pokroju Nelly Rokity czy Andrzeja Leppera, bo tego właśnie chcieli widzowie. To programy z ich udziałem miały wyraźnie lepszą oglądalność niż te, w których gośćmi były mniej kontrowersyjne osoby, nawet jeśli miały coś ważnego do powiedzenia”.
Tak więc w przypadku redaktora Miecugowa, zapraszanie do jego stacji gości-idiotów to efekt żądań widza, zwiększania oglądalności, a w konsekwencji zarabiania większych pieniędzy. W przypadku „Czasu Białegostoku” to spsienie mediów.
Holocaust, jak sugeruje w wywiadzie dla „Super Expressu” redaktor, nie zaczął się, gdy polityczny fanatyk (w głównej mierze ogłupiony wojną polsko-polską od rana do wieczora pokazywaną we wszystkich mediach) zastrzelił Marka Rosiaka w Łodzi. Zaczął się dopiero, gdy redaktor Miecugow dostał „liścia od niezrównoważonego, bezrobotnego 25-latka”.
PS. Proszę przeczytać komentarze pod pańskim wywiadem na stronie Tok FM i zobaczyć, co społeczeństwo myśli o pańskich wywodach dotyczących spsienia mediów i kto tak naprawdę jest za to odpowiedzialny.
PS 2. DLACZEGO TEN WYWIAD SIĘ UKAZAŁ?
Żeby pokazać, że incydent na Woodstocku nie był zwykłym wybrykiem chuligańskim (jak np. krzyknięcie &quot;je*ać TVN&quot; przed kamerą na żywo przez jakiegoś przechodnia
ale żeby ukazać, że wojna polsko-polska przybiera na sile. Wybryk Oskara miał charakter ideologiczny i należy ukazać, jak absurdalnie głupie, by nie powiedzieć chore poglądy mają niektórzy ludzie w naszym społeczeństwie.
Wywiad nie ukazałby się, gdyby Oskar powiedział, że chciał zabłysnąć przed kamerą, on to zrobił, bo wierzy, że lewaków należy wsadzać do więzień, że jego znajomi powinni pójść za nim i bić dziennikarzy i polityków na ulicach.
To niebezpieczne poglądy, które, w mojej ocenie, trzeba nagłośnić ale też tępić w zarodku. W tym celu najlepiej jest ukazać szerokim masom ludzkim &quot;tok myślenia&quot; ludzi Oskaropodobnych, bo tylko ich wyśmianie spowoduje, że nie pojawią się osobniki, które zamiast &quot;liścia&quot; użyją pałki albo pistoletu. [...]
http://natemat.pl/70951,grzegorz-miecugow-oskarza-czas-bialegostoku-niech-przeczyta-komentarze-pod-swoim-wywiadem
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
http://www.plwolnosci.pl/a/3296/PO-i-jej-zwolennicy---szmaty-niegodne-miana-ludzi
&quot;Powyższy tekst (poza trzema pierwszymi zdaniami leadu i opisem holocaustu) to zbiór cytatów z tekstów zamieszczanych na stronach głównych przez gazeta.pl, wyborcza.pl, newsweek.pl, Tok.fm. Opinii wygłaszanych przez Bartoszewskiego, Lisa, Miecugowa, Michalskiego, Wojewódzkiego, Hołdysa, Niesiołowskiego, Tuska, Michnika, Palikota. Tego typu stwierdzeń ostatnio się namnożyło, w związku z ostatnimi wydarzeniami na przystanku woodstock gdy jeden z dziennikarzy TVN dostał z plaskacza. Zmieniłem tylko podmiot ich wypowiedzi – zamiast konotacji pisowskich (w stosunku tak do polityków, dziennikarzy, jak i zwykłych wyborców) dałem PO.&quot;
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
To Meksykanie sprowokowali bójkę na gdyńskiej plaży
Z nagrań monitoringu jednoznacznie wynika, że to meksykańscy marynarze sprowokowali wczorajszą bójkę na gdyńskiej plaży – dowiedział się reporter RMF FM Paweł Balinowski. Zaczepiani przez kilka minut kibice oraz turyści w końcu nie wytrzymali i odpowiedzieli na zaczepki. Szarpanina szybko przerodziła się w regularną bijatykę.
Filmy wideo z monitoringu pozwalają na zrekonstruowanie przebiegu wydarzeń na gdyńskiej plaży. Okazuje się, że meksykańscy marynarze w niekulturalny sposób zaczepiali młode kobiety i obrażali plażujących kibiców. Po kilku minutach jeden z nich nie wytrzymał i odepchnął Meksykanina. Wtedy rozpoczęła się szamotanina. Według naszych ustaleń, to obcokrajowcy byli bardziej agresywni. Jako broni używali butelek z utrąconym dnem.
[...]

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-to-meksykanie-sprowokowali-bojke-na-gdynskiej-plazy,nId,1013222


Kto śledził wczorajsze media ten wie, jak te &quot;polskie&quot; to przedstawiały, biedni marynarze zaatakowani przez kiboli.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-to-meksykanie-sprowokowali-bojke-na-gdynskiej-plazy,nId,1013222


Kto śledził wczorajsze media ten wie, jak te &quot;polskie&quot; to przedstawiały, biedni marynarze zaatakowani przez kiboli.
Właśnie wróciłem z Gdyni.Wszystko zaczęło się gdy meksykańscy żołnierze marynarki chamsko zaczęli się zachowywać w stosunku do kobiet.Chyba pomylili Gdynię z jakimś portem,gdzie dziwki same wskakują im na kolana.Po naszej szybkiej interwencji zaczęli rozbijać butelki i atakować &#39;tulipanami&#39;.3 osoby od nas wylądowały w szpitalu z ranami kłutymi.
Niestety większość plażowiczek zamiast się doinformować o co poszło zaczęło nas obrzucać wyzwiskami.My jak i Meksykanie na plaży siedzieliśmy już od wczesnych godzin porannych,a bójka zaczęła się o 15 po ich chamskich zaczepkach.
Oczywiście jak zawsze wina kibola.
 
Do góry Bottom