>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

BanksyGA 147,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polska u19 vs Serbia u19, typ: Serbki 3:0 @2,05 - Fortuna 25:21, 25:9, 25:18

Szybko, bo nie mam zbyt wiele czasu. Serbki uważam za główne faworytki do złota, które przełamią tegoroczną hegemonię Italii w rozgrywkach młodzieżowych. Mecz półfinałowy z Polską powinien być szybki i przyjemny. Zdecydowanie większy talent i ogranie po stronie naszych rywalek. W Ich szeregach występuje, moim zdaniem, przyszła MVP turnieju - Aleksandra Uzelac. Wspierają ją Jovana Zelenovic i Hena Kurtagic. Ta ostatnia zresztą jest maszynką do blokowania i możemy mieć spory problem przebić się przez blok. Sam fakt, że jesteśmy w półfinale to miła niespodzianka i zasługa dobrego losowania.

Nie wiem czy to najwyższy kurs na polskim rynku. Nie gram tego w Fortunie, wziąłem pierwszy z brzegu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +517
BanksyGA 147,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Pan American Cup kobiet

Dubel @1,78 - Uni

Dominikana vs Meksyk, typ: Dominikana 3:0
Kuba vs Kanada, typ: Kuba

Kuba 3:0 @2,84 - Fortuna
25:15, 25:18, 25:21

Dominikana grająca w 4 wygra ten puchar z dwóch względów. Grają swoim składem na Mistrzostwa Świata i reszta ekip która jest swoim pierwszym składem to Kuba i Portoryko. USA rezerwy, Kanada rezerwy, Meksyk bez Bricio. Meksyk bez Bricio traci bardzo, bardzo dużo w ataku i przyjęciu, bo to najlepsza zawodniczka w tamtej ekipie, ale w zeszłym tygodniu złapała kontuzję. Dominikana swoim składem powinna tutaj wszystko zamykać 3:0, a szczególnie z Meksykiem, który się w niczym nie wyróżnia. Wczoraj bez problemów wygrały z Kubą.

Rezerwowe Kanady w pierwszym składzie to jest dramat totalny. Drugi skład Kanady to jest ekipa dla zabawy. Jeżdżą, dostają baty i sobie wracają do domu. Są to zawodniczki przesłabe, z których żadna nie będzie nawet średnia zawodniczka w przyszłości. Dostają baty od tygodnia. Nie chce mi się sprawdzać z kim udało im się wygrać, ale to była Nikaragua czy coś tego pokroju. Kubanki rzecz jasna nie są mocarne, ale na Kanadę powinno wystarczyć i dokładny wynik gram sobie za mniejszą stawkę, bo mecz zakręci się w okolicy 3:0 lub 3:1. Zresztą 21.08 Kuba już wygrała do zera, mimo małych problemów w 2 secie. Nie ma możliwości żeby Kuba tutaj mecz przegrała, więc o dubel jestem spokojny
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1537
BanksyGA 147,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Włochy K vs Turcja K:

Włochy -1,5 seta @1,44 - Betfan
Włochy -2,5 seta @2,43 - Unibet


Praktycznie ostatni turniej przygotowujący drużyny pod zbliżające się mistrzostwa świata. Wszystkie występujące drużyny zagrają najmocniejszymi składami (prócz Serbii, nie będzie Ognjenovic). Włoszki są drużyną znacznie bardziej kompletną od Turcji i po prostu lepszą. Spotkanie będzie rozegrane w Neapolu, dziewczyny są wypoczęte. Praktycznie na każdej pozycji gospodynie mają lepszą zawodniczkę - szczególnie na ataku. W dodatku przyjmujące Turcji są baaaardzo niepewne i potrafią zagrać fatalny mecz, a to woda na młyn dla mocno serwujących Egonu czy Lubian. Moim zdaniem mecz zakończy się 3-0, nie ma co przedłużać i testować ustawień, na to był już czas. Teraz jest czas na powrót do grania. Nie będę przytaczać h2h sprzed 5 lat z flashscore, bo to nie ma sensu. Włoszki tu i teraz są drużyną znacznie lepsza od Turcji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
BanksyGA 147,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Igrzyska Azji Południowo Wschodniej

Indonezja vs Birma (25:9, 25:9, 25:12)

Indonezja -7,5 pkt w 1 secie @1,70 - STS
Poniżej 42,5 pkt w 1 secie @1,85 - STS

Nie no, zdecydowanie zaniżone są linie. Indonezja to drużyna o klasę lepsza. Birma ma problemy w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Nie mają rozpracowanych schematów, nie potrafią przyjmować, atakują często w siatkę/aut (a raczej plasują). Birma to drużyna do bicia i spodziewam się maksymalnie 40 punktów z ich strony.

Duża różnice zrobi atakująca Megawati. Mimo zaledwie 23 lat to grała w wielu klubach. W tym najlepsze kluby w Indonezji, Supreme Chonburi z Tajlandii, a w przyszłym sezonie będzie występować w lidze koreańskiej w Daejeon KGC. Mimo że na Tajlandię zabrakło pary, to Indonezja walczyła ile mogła, a z bardzo dobrej strony pokazała się właśnie Megawati, ale reszta drużyny nie dojechała. Jednak Tajlandia grała bardzo mocnym składem. Jednak już z Malezja Indonezja wyglądała znakomicie i wygrała w cuglach do -12, -9, -12. Z tą samą Malezja która rozgromiła właśnie Birmę w pierwszym meczu turnieju. Nie mam wątpliwości, że tutaj będzie kolejny pogrom, a Indonezja wyjdzie z grupy na drugim miejscu i zmierzy się w półfinale z Wietnamem. Linie, jak mówiłem, są ogromnie zaniżone i spodziewam się tutaj bardzo wysoko wygranych setów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3466
R 3K

rocky18

Użytkownik
Igrzyska Azji Południowo Wschodniej

Indonezja vs Birma

Indonezja -7,5 pkt w 1 secie @1,70 - STS
Poniżej 42,5 pkt w 1 secie @1,85 - STS

Nie no, zdecydowanie zaniżone są linie. Indonezja to drużyna o klasę lepsza. Birma ma problemy w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Nie mają rozpracowanych schematów, nie potrafią przyjmować, atakują często w siatkę/aut (a raczej plasują). Birma to drużyna do bicia i spodziewam się maksymalnie 40 punktów z ich strony.

Duża różnice zrobi atakująca Megawati. Mimo zaledwie 23 lat to grała w wielu klubach. W tym najlepsze kluby w Indonezji, Supreme Chonburi z Tajlandii, a w przyszłym sezonie będzie występować w lidze koreańskiej w Daejeon KGC. Mimo że na Tajlandię zabrakło pary, to Indonezja walczyła ile mogła, a z bardzo dobrej strony pokazała się właśnie Megawati, ale reszta drużyny nie dojechała. Jednak Tajlandia grała bardzo mocnym składem. Jednak już z Malezja Indonezja wyglądała znakomicie i wygrała w cuglach do -12, -9, -12. Z tą samą Malezja która rozgromiła właśnie Birmę w pierwszym meczu turnieju. Nie mam wątpliwości, że tutaj będzie kolejny pogrom, a Indonezja wyjdzie z grupy na drugim miejscu i zmierzy się w półfinale z Wietnamem. Linie, jak mówiłem, są ogromnie zaniżone i spodziewam się tutaj bardzo wysoko wygranych setów.
Dzieki, połapałem -8.5 po 2.20 nawet IZIII. 😀
 
BanksyGA 147,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Igrzyska Ameryki Środkowej i Karaibów Kobiet

Dominikana vs Meksyk, typ: Dominikana -7,5 pkt w 1 secie @1,85 - forbet

Turaj dosyć krótko. Interesuje mnie pierwszy set, bo Dominikana będzie sporo rotować w tym meczu. Dominikana rozpoczęła ten turniej od łatwej wygranej nad Kostaryką. Zaczęły swoim galowym zestawieniem, ale już od drugiego seta zaczęły rotować i w efekcie Marcos Kwiek desygnował do gry wszystkie 11 zawodniczek. Turniej dosyć ważny dla Dominikany bo idą tutaj na rekord i będą chciały go wygrać 6 raz z rzędu, co zresztą pokazuje, że pełnym składem przyleciały prosto z Korei.

Meksyk bez Samanthy Bricio to bardzo słaba drużyna. W 1 meczu postawiły się Portoryko, ale to nadal nie ten sam poziom co Dominikana (zresztą Portoryko wygrało 1 seta 25-15). Głównie grają tam bardzo młode zawodniczki. Główne strzelby to Grecia Castro, która całe życie gra w meksykańskiej lidze, a ostatni sezon spędziła w Portugalii (2001 rocznik) oraz Melanie Parra, która gra na Uniwersytecie w Teksasie (2002 rocznik). Przede wszystkim przewaga Dominikany powinna być w bloku i w ataku. Spodziewam się dosyć gładkiego pierwszego seta i łatwych punktów chociażby Brayelin Martinez czy Yonkairy Peny.

Oczywiście jeśli ktoś nie będzie spać to polecam zobaczyć zestawienie na pierwszego seta, ale podejrzewam podstawę, a ja już wtedy będę spać niestety.

Bardzo dobra gra Dominikany do przerwy przy 12-6. Od tego momentu żaden element nie funkcjonował. Od zagrywki po atak. Zresztą widać to na zrzucie statystyk z przerwy o której mówię...

Screenshot_20230706-011513.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +236
BanksyGA 147,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Mistrzostwa Świata u21

Polska u21 vs Indie u21:

Polska 3:0 @1,45 - Unibet
Polska poniżej 75,5 @1,60 - STS
Polska -18,5 pkt @1,85 - STS
Poniżej 134,5 pkt @1,80 - Unibet

Nie będę ukrywać, że nigdy nie znałem się na męskiej siatkówce, a tym bardziej juniorskiej, ale tutaj zrobiłem spory research. Pierwsza kolejka Mistrzostw Świata w Bahrajnie. Dosyć łatwo jest rozszyfrować składy, bo te same grały 2 lata temu na MŚ u19, gdzie Polska wygrała. Co więcej, z Indiami graliśmy w grupie wygrywając 3:0 (-14, -15, -18). Indie zajęły wtedy 10 miejsce, ale zwycięstwa zdobywając dopiero w turnieju o miejsca 9-18. Podejrzewam, że dzisiejszy mecz wygramy zdecydowanie. A przynajmniej mam taką nadzieję, bo inaczej będę jadł suchy chleb :D W swoim składzie mamy cały dream team z powyższego turnieju. Nowik, Szymendera, Hawryluk, Nowicki. Indie też w praktycznie tym samym składzie, gdzie główne skrzypce grali bracia Aman I Ajay Kumar. W tamtym meczu mieliśmy przewagę w absolutnie każdej płaszczyźnie. Mecz do obejrzenia na YT. Indie to była siła x ramię + nasze błędy (gdzie dostarczyliśmy im aż 15 pkt). Dlaczego teraz będzie podobnie? Ponieważ większy progres zrobią zawodnicy grający w PlusLidze i 1. lidze niż chłopaki grające w Bangladeszach i Indiach. To uważam za główny faktor, czyli to gdzie chłopaki rozwijają się na co dzień. Myślę, że technika i blok to główne aspekty, którymi zniszczymy siatkarsko Indie.

Ponizej statystki z tamtego meczu:

Screenshot_20230707-025439.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +262
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
MŚ U21

Bułgaria U21 - Polska U21 @ Bułgaria -1.5 seta (2.90) sts no i masakracja, nie ugraliśmy jednak tego seta, bardzo słaby rocznik Polaków, nie ma tutaj jednego nazwiska które warto zapamiętać, może ten Nasevitch ale to też nic do Plusligi nie widze tych chłopaków, nie wiem skąd te kursy :unsure: ale wczoraj Iran już pokazał że Polacy są tutaj bardzo słabi

U Bułgarów Nikolov który będzie robił tutaj masakryczną przewagę, gość który ciągnął za uszy Lube Civitanove w finale włoskiej ligi a co dopiero z takimi Polakami C tak naprawdę bo wczoraj oglądałem ich z Iranem i to jest patologia jakaś zupełna, ludzie co po 190cm wzrostu mają tak na oko co patrzyłem w porównaniu z iranem. Ten Śliwka to komedia kompletna, reszty nazwisk nawet nie chciało mi się zapamiętywać ale Iran ich rozjechał walcem po prostu, niby to wygląda jakby była jakaś walka ale tak naprawdę to iran grał tutaj na 50% a Polska no cóż nie znam ani jednego nazwiska z tej drużyny i sam Nikolov zrobi tutaj taką przewagę, że nie ugramy tutaj seta zapewne

Iran U21 - Tajlandia U21 @ Iran -2.5 seta (1.42) sts formalność, Iran bardzo mocny, Tajlandia tragiczna

Taki pewniaczek do dołożenia do taśmy. Do Iranu dojechał zaciął który gra w Lidze Narodów mężczyzn i widać było wczoraj że to są ludzie którzy mają fizyczną przewagę nad ludźmi którzy grają w reprezentacji Polski a co dopiero z amatorami z Tajlandii. Myśle, że nie ma większych szans żeby Tajlandia do 20 weszła

Brazylia U21 - Włochy U21 @ Włochy U21 (1.75) sts


Wczoraj Włochy po prostu zmasakrowały Argnetyne a Brazylia grała jak równy z równym z przeciętną Belgią, więc prawdopodobnie Włosi sobie zrobią znów łatwe zwycięstwo nad Brazylią, która chyba ma tylko nazwe bo w grze nie prezentuje nic wielkiego zupełnie. Ostre spadki na Włochów więc radzę łapać bo pewnie z 1.40 będzie przed meczem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1430
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
nie znam sie na siatce, ale 3 dni temu to Brazylijczycy sie przejechali po Wlochach z tego co widze
Cos przez te 3 dni moze sie zmienic by wynik mial pojsc w druga strone?
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
MŚ U21

Bułgaria U21 - Polska U21 @ Bułgaria -1.5 seta (2.90) sts

U Bułgarów Nikolov który będzie robił tutaj masakryczną przewagę, gość który ciągnął za uszy Lube Civitanove w finale włoskiej ligi a co dopiero z takimi Polakami C tak naprawdę bo wczoraj oglądałem ich z Iranem i to jest patologia jakaś zupełna, ludzie co po 190cm wzrostu mają tak na oko co patrzyłem w porównaniu z iranem. Ten Śliwka to komedia kompletna, reszty nazwisk nawet nie chciało mi się zapamiętywać ale Iran ich rozjechał walcem po prostu, niby to wygląda jakby była jakaś walka ale tak naprawdę to iran grał tutaj na 50% a Polska no cóż nie znam ani jednego nazwiska z tej drużyny i sam Nikolov zrobi tutaj taką przewagę, że nie ugramy tutaj seta zapewne

Iran U21 - Tajlandia U21 @ Iran -2.5 seta (1.42) sts

Taki pewniaczek do dołożenia do taśmy. Do Iranu dojechał zaciął który gra w Lidze Narodów mężczyzn i widać było wczoraj że to są ludzie którzy mają fizyczną przewagę nad ludźmi którzy grają w reprezentacji Polski a co dopiero z amatorami z Tajlandii. Myśle, że nie ma większych szans żeby Tajlandia do 20 weszła

Brazylia U21 - Włochy U21 @ Włochy U21 (1.75) sts


Wczoraj Włochy po prostu zmasakrowały Argnetyne a Brazylia grała jak równy z równym z przeciętną Belgią, więc prawdopodobnie Włosi sobie zrobią znów łatwe zwycięstwo nad Brazylią, która chyba ma tylko nazwe bo w grze nie prezentuje nic wielkiego zupełnie. Ostre spadki na Włochów więc radzę łapać bo pewnie z 1.40 będzie przed meczem
3 dni temu to Brazylia zrobiła łatwe zwycięstwo nad Włochami... 3-1 i -14 pkt....tak więc nie siej tu mistrzu jakiś farmazonów pod typ tylko pisz prawdę jak było.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Też się nie znam na siatkówce :) MEcz BRazylia - Włochy był o nic... czy obie drużyny grały podstawami? (faworytem kursowym Włosi wtedy byli) :) Druga sprawa Argentyna i Brazylia to ta sama strefa... Jakie były wyniki między tymi drużynami i w jakich składach? :unsure:

edit:



18 September, 2022
17:00
Brazil
3−0
Argentina
(29−27,25−19,25−20)
Awards[edit]

nie chce mi się więcej szukać chociaż zajęło mi to chwilę xD
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
co Ty bredzisz człowieku to są MŚ U21 a nie żadne południowoamerykańskie, teraz zaczęla się runda zwycięzców i drużyny grają na poważnie. Tym samym Iran przywiózł kilku zawodników i tak jak kilka dni temu męczył się z Tunezją tak teraz odprawił 3:0 Polaków, to samo Bulgaria pare dni temu 3:2 męki z Polakami a teraz ich wiozą jak chcą

Nikt nikomu nie broni grać Brazylii, ale to co Włosi wczoraj zrobili z Argentyną i jak Brazylia męczyła się z Belgią mówi samo za siebie. Na mecze które były kilka dni temu bym nie patrzył bo to nie była runda w której teraz drużyny grają na full maksa i mogą też grać innymi składami a na pewno grają na innym mentalu i z innym podejściem do meczu.
Post automatycznie złączony:

3 dni temu to Brazylia zrobiła łatwe zwycięstwo nad Włochami... 3-1 i -14 pkt....tak więc nie siej tu mistrzu jakiś farmazonów pod typ tylko pisz prawdę jak było.
Miej trochę szacunku do tego co pisze, bo sugerujesz się meczem który gów..no znaczy chłopie :) uwierz, że jak coś pisze to nie są to jakieś farmazony bo siedze w siatkówce już z 15 lat i na bierząco ją oglądam, oraz pisze analizy na tym forum jako były znawca tego działu :) więc podaje ci jak na tacy Bułgarów -1.5 po 2.90 co jest promocją i już za samo to powinieneś podziekować, a Włosi cóż może wejdą może nie, ale value jest i nie musisz pisać do mnie takim tonem, bo uwierz że bredni sobie nie wymyślam a mecze które były rozgrywane 3-4 dni temu to w ogóle g.ówno znaczące spotkania powtórze to jeszcze raz, bo runda zwycięzców zaczeła się od wczoraj. Włosi przejechali się po Argentynie niesamowicie, a Brazylia zagrała równiutki mecz z Belgią i to może coś mówic. Przede wszystkim nie pisz do mnie takim tonem i będzie git ;)

W Marathonbecie masz teraz 2.27 na Brazylie i 1.57 na Włochów, ciśnij Brazylie nikt ci nie broni, ale nie rzucaj się odrazu jak nie masz pojęcia zupełnie o czym piszesz ;)
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Na poważnie czy nie... z Brazylią nie grał najlepszy Włoch ;) i generalnie to Włosi mieli wywalone na ten mecz patrząc po składzie. Brazylijczycy też nie lepsi podstawą nie grali chociaż skład z mistrzostw pd Ameryki jest. Kursy skorygowane do tych wyjściowych z pierwszego meczu.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Wiecie może jacy zawodnicy Iranu u21 wsparło ich w drugiej fazie turnieju?po wynikach widać mega progres i idą chyba po tytuł
 
P 1K

Papryczek93

Użytkownik
Napiszę 3 słowa. Potem można usunąć. Ci co pisali, że farmazony napisał Corleone powinni go od razu przeprosić. Widać, że zna się na rzeczy i dał pewnie wielu graczom zarobić i to sowicie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +197
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Napiszę 3 słowa. Potem można usunąć. Ci co pisali, że farmazony napisał Corleone powinni go od razu przeprosić. Widać, że zna się na rzeczy i dał pewnie wielu graczom zarobić i to sowicie :)
No niestety to sort ludzi, którzy tylko czekają na wpadke i wtedy mogą sobie ulżyć w żałosnym wyzywaniu użytkownika, ale jak wejdzie to morda na kłódke jak to się mówi... no niestety tego się nie zmieni, a i moderatorzy nie przyzyniają się do zmiany tego ;)
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Wiecie może jacy zawodnicy Iranu u21 wsparło ich w drugiej fazie turnieju?po wynikach widać mega progres i idą chyba po tytuł
Żadni zawodnicy nie wsparli Iranu, skład jest ten sam, zwykła rotacja graczy na pozycjach. Tu się rozchodzi zapewne o gracza:


który w tym sezonie pograł trochę w Lidze Narodów, a w I fazie siedział na ławce. Na poziomie seniorskim bądźmy szczerzy - niewiele pokazał. Wiele moich zakładów przeciwko Iranowi z VNL wręcz opierałem na tym, że ten "młodzieniec" wychodzi w składzie wyjściowym... OK, w meczu z Polską U21 nas rozstrzelał zagrywką (7 asów) i tyle. Z Tajlandią zdobył 1 asa, a wcześniej siedział na ławce, więc bym nie przesadzał. Zawodnik młody, perspektywiczny, ale nie jest to żaden "game changer" vide Nikolov z Bułgarii, który już gra w seniorskiej siatkówce na kosmicznym poziomie. Tym bardziej, że Bułgarzy wczoraj ponownie rozstrzelali polską defensywę zagrywką, więc bliżej mi do zdania, że w Polsce ten element nie funkcjonuje po prostu najlepiej.

Gwoli uzupełnienia, bo czytałem powyżej: mecz BRA-ITA w fazie grupowej był bez znaczenia (bilanse po I rundzie nie przechodziły do kolejnej fazy rogrywek) i trener Włochów faktycznie dał odpocząć swojemu najlepszemu (obecnie) zawodnikowi - Bovolenta, a co gość wczoraj zrobił z Kanarkami to widzieliśmy (35pkt w 4 setach to jest sztos!). Dodałbym do powyższego dość kluczową kwestię, że Włosi po raz pierwszy pojechali na turniej rangi mistrzowskiej bez swojego lidera zarówno rozgrywek kadetów, jak i juniorów - Luca Porro. Zawodnik Padwy jest z kadrą seniorską.

Z dzisiejszych meczów warte zauważenia jest, że Włosi mają już awans, a do zapewnienia I miejsca wystarczają im 2 sety. Brazylijczycy zaś będą się bić z Argentyną o bezpośrednią przepustkę do 1/2 finału, bez wątpienia mocnym faworytem BRA, ale kurs nie daje zbytnich okazji. Polacy podrażnieni mam wrażenie, że wezmą odwet na słabych Tajach, zaś Iran - Bułgaria to mecz o ominięcie Włochów w 1/2, aczkolwiek grają o tej samej godzinie, więc ciężko jakoś kombinować ;)

Pozostałe mecze to gra o jak najlepszą pozycję końcową, gdzie ewidentnie wyróźniają się Czesi. Myślę, że dzisiaj powinni spokojnie ograć Egipt. Pozostałe mecze dość trudne do typowania, bo poza potencjałem sportowym na pewno dochodzi już element zmęczenia. Co widać np. po Indiach, które w I fazie postraszyły zarówno POL, jak i BUL, by później z niżej notowanymi rywalami zbierać baty.

PS. szkoda, że nie widziałem tego wątku wcześniej, bo turniej elegancki pod względem zarobkowym.
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Żadni zawodnicy nie wsparli Iranu, skład jest ten sam, zwykła rotacja graczy na pozycjach. Tu się rozchodzi zapewne o gracza:



Gwoli uzupełnienia, bo czytałem powyżej: mecz BRA-ITA w fazie grupowej był bez znaczenia (bilanse po I rundzie nie przechodziły do kolejnej fazy rogrywek) i trener Włochów faktycznie dał odpocząć swojemu najlepszemu (obecnie) zawodnikowi - Bovolenta, a co gość wczoraj zrobił z Kanarkami to widzieliśmy (35pkt w 4 setach to jest sztos!). Dodałbym do powyższego dość kluczową kwestię, że Włosi po raz pierwszy pojechali na turniej rangi mistrzowskiej bez swojego lidera zarówno rozgrywek kadetów, jak i juniorów - Luca Porro. Zawodnik Padwy jest z kadrą seniorską.
Warto dodać, że ojciec tego Bovolenty, też był siatkarzem i niestety zmarł po jednym z meczów a pamiętam jego spotkania m.in na Igrzyskach Olimpijskich, na imie miał Vigor - więc starzy fani siatkówki niewątpliwie pamiętają tego siatkarza - w 2008 o ile się nie myle grał w podstawowym składzie Włochów którzy wyeliminowali nas wtedy z Igrzysk gdzie u nas prym wiódł m.in Winiarski, Zagumny, Wlazły i Świderskim a Kurku jeszcze prawie nikt nie słyszał - pamiętam ten mecz Włosi wygrali wtedy 3:2 za sprawą świetnej gry właśnie Bovolenty, czy świetnego rozgrywającego Vermiglio, ataki jeden za drugim kończyl Cissola ;)

Taka wspominka z przeszłości ;) co do turnieju, już niestety się kończy a buki wyczaiły, że gracze dużo na tym zarabiają i oferta jest już niesamowicie okrojona niestety a i co do meczów to nie ruszałbym tutaj za bardzo niczego, chyba że sts jeszcze kursy wystawi i się nie obsra ;)
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
a jednak sts wychylił się z kursami i całkiem ciekawie wygląda

Brazylia U21 - Argentyna U21 @ Brazylia -13.5 (2.60) sts

Bardzo duży kurs, biorąc pod uwagę, że Argentyna wyraźnie odstaje i od Włochów i od Brazylii. Od Włochów już w fazie zwycięzców dostali lanie jak się masz, więc nie widze powodów aby obronili 13 punktów z Brazylią, która wczoraj mnie zaskoczyła i zagrała na naprawdę bardzo wysokim poziomie z Włochami. Także kurs warty gry, można rozważać niższe handi dla tych, którzy wolą lższejsze opcje

Iran U21 - Bułgaria U21 @ Bułgaria U21 -1.5 (2.05) sts

No Bułgaria z Nikolovem, a to jest po prostu maszyna jeśli chodzi o takie rozgrywki i przewyższa tutaj klasą myślę każdego zawodnika o kilka poziomów i ciężko grać z druzyną która ma w składzie takiego zawodnika. Iran niby też fajnie zaprezentował się z Polską, ale Bułgaria to jednak poziom wyżej i myślę, że z wynikiem może być różnie ale ja bym się kierował w stronę Bułgarów

Egipt U21 - Czechy U21 @ Czechy U21 -10.5 (1.80) sts

Tak jak kolega wspomniał Czesi prezentują się całkiem solidnie w tej fazie rozgrywek i sa dużo mocniejsi od Egiptu, myślę, że nie powinni mieć problemu z ograniem Faraonów i to na handi

Włochy U21 - Belgia U21 @ Belgia U21 +15.5 (1.40)

No ogromne to ako. Belgia to nie byle pionki a Włochy grają tak naprawdę to o byle co, także myślę że marne szanse na pokrycie handicapu 15.5 pkt, skoro Brazylia męczyła się z Belgami w 4 setach to Włosi którzy tak naprawdę mają marną motywacje do gry w tym meczu nie powinni pokryć aż tak wysokiego handi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +193
Do góry Bottom