>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
yarson 0

yarson

Użytkownik
A więc ja ze spotkań proponowanych na dziś wybrałem takie pary:
Brazylia - Szwecja 1 .Brazylia bez Ronaldinho uważam że spokojnie powinna ograć Szwecję, brak Zlatana to dość poważne osłabienie.

W.K.S - Tunezja 1-1
(podwójna szansa)

Egipt - Argentyna 2-2
(podwójna szansa)
Szwajcaria - Niemcy 2-2 (podwójna szansa)
Zwykle nie gram meczy towarzyskich ale dziś puściłem za małą stawkę tak bardziej dla emocji :p
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Moim zdaniem Szwajcarzy mogą dziś zagrac dobre spotkanie to bardzo solidna drużyna mająca w swoim składzie kilku bardzo dobrych piłkarzy. Szwajcarzy szczególnie w defensywie prezentują się bardzo dobrze. Ja dziś aż tak bardzo nie liczyłbym na Niemców
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Polska - USA
Ciekawe spotkanie zapowiada Nam się dzisiaj w Krakowie gdzie reprezentacja Polski w pełnym składzie ( z Smolarkiem , Żurawskim czy Borucem na czele ) wystąpi przeciwko Amerykanom. Jest to dla wielu ostatnia szansa pokazania sie Leo Benhakerowi żeby ten wybrał Ich na ME który w czerwcu odbędą się na boiskach Austrii i Szwajcarii. Niby jest kilka pewniaków ale wiemy jak to jest w piłce, niczego nie można być pewien ! Polacy grali już kilkakrotnie z USA m.in. na MŚ w Korei i Japonii kiedy to pokonaliśmy pewnych już awansu Amerykanów bodajże 3:1. Przed MŚ w Niemczech także graliśmy z Nimi mecz towarzyski i o ile się nie mylę to przegraliśmy 1:0 więc tak jak widzimy Polska i Ameryka chociaż w piłce prezętują podobny poziom ???? Jednak ja myślę że Polska pod wodzą tak wielkiego trenera jakim jest Holender Leo Benhaker grają już taką piłkę bardziej Europejską i są już wyżej w umiejętnościach, taktyce i ogóle w grze niż byli jeszcze przed MŚ w Niemczech i dzisiaj sobie spokojnie poradzą z Ameryką ???? Moje typy na to spotkanie :
Polska ⛔
Polska wygra handicapem ⛔
Over 2,5✅
1/1⛔
3:1 ⛔
pozdROWienia ????
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Ma ktoś info odnośnie planowanego meczu Mołdawia - Albania? Słyszałem że nie odbędzie się, Albania jest zawieszona...
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
No i klapa????co te drużyny wyczyniają to ja nie mam pojęcia????
Białoruś 2 - 2 Turcja​

35&#39;Kutuzov 64&#39;Hleb - 38&#39;Sanli 71&#39;Metin​


WKS 0 - 2 Tunezja​

54&#39;Chikhaouj 79&#39;Zaoaghi​

Czarnogóra 3 - 1 Norwegia

8&#39;Burzanovic 36&#39;Boskovic 60&#39;Djalovic - 72&#39;Carew​

No i Holandia 3-1 do połowy z Austrią to dla mnie katastrofa. ????

PS: Mógłby mi ktoś podać składy Turcji, WKS i zwłaszcza Holandii i Norwegi.
Z góry dzięki:-D
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Polska - USA
Ciekawe spotkanie zapowiada Nam się dzisiaj w Krakowie gdzie reprezentacja Polski w pełnym składzie ( z Smolarkiem , Żurawskim czy Borucem na czele ) wystąpi przeciwko Amerykanom. Jest to dla wielu ostatnia szansa pokazania sie Leo Benhakerowi żeby ten wybrał Ich na ME który w czerwcu odbędą się na boiskach Austrii i Szwajcarii. Niby jest kilka pewniaków ale wiemy jak to jest w piłce, niczego nie można być pewien ! Polacy grali już kilkakrotnie z USA m.in. na MŚ w Korei i Japonii kiedy to pokonaliśmy pewnych już awansu Amerykanów bodajże 3:1. Przed MŚ w Niemczech także graliśmy z Nimi mecz towarzyski i o ile się nie mylę to przegraliśmy 1:0 więc tak jak widzimy Polska i Ameryka chociaż w piłce prezętują podobny poziom ???? Jednak ja myślę że Polska pod wodzą tak wielkiego trenera jakim jest Holender Leo Benhaker grają już taką piłkę bardziej Europejską i są już wyżej w umiejętnościach, taktyce i ogóle w grze niż byli jeszcze przed MŚ w Niemczech i dzisiaj sobie spokojnie poradzą z Ameryką ???? Moje typy na to spotkanie :
Polska ⛔
Polska wygra handicapem ⛔
Over 2,5✅
1/1⛔
3:1 ⛔
pozdROWienia ????
To co dzisiaj grała Polska reprezentacja to było dno , dno dno !!!!!!!!! Nie widziałem jeszcze gorszego meczu od tego pod wodzą Leo Benhakera ... No może ten ostatni z obcokrajowacami , ale nigdy nie pełnym składem :kwasny4565: Piszczek na prawej pomocy to kompletna pomyłka, Krzynówek - niech lepiej przejdzie do jakiegoś gorszego klubu tak jak to zrobił Żurawski może mu to na lepsze wyjdzie ! Polska obrona ? Żal , Żal , Żal ! Jak Oni kryli przy stałych fragmentach to chyba najstarsi górale nie wiedzą ???? Jednym słowem KATASTROFA !!!!!!!!
pozdROWienia ????
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Mecze towarzyskie reprezentacji młodzieżowych
Japonia (juniorzy) - Holandia (juniorzy)

Typ:2
Kurs:1.80
Buk:Bwin
Analiza:Mecz drużyn junoirskich Japoni i Holandi rozegrany zostanie w ramach turnieju w Tulonie , tak więc (jeśli mi sie dobrze kojarzy) we Francji .Jak ogólnie wiadomo Holandia jest ogromną kopalnią talentów , drużyny młodzieżowe pomarańczowych zawsze sa mocne i liczą się we wszelakich rozgrywkach.Japonia może przeznacza na szkolenie duże nakłady pieniędzy , lecz brakuje tam ludzi którzy mogli by jak w Holandii przekazać swoją ogromną wiedzę i umiejętności młodym piłkarzom.W ostatnich meczach eliminacji do Euro U21 i paru meczach towarzyskich Holandia wygrała aż 5 z 6 spotkań , a jedynej porażki doznali z młodzieżową ekipą mistrzów świata - Włochów , gdzie przegrali 2:1 , tak więc są w wysokiej formie(ostatnie spotkanie odbyło się w marcu ).Nie mogłem nigdzie znaleźć ostatnich wyników juniorów Japonii , tak więc to mała nie wiadoma , ale Holandia jest zdecydowanym faworytem tego meczu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
TURNIEJ W TOULONIE drużyn do lat 21

VS


⚽WŁOCHY-WKS
Typ : 1
Kurs : 2,00
bet365 ✅✅ WYNIK 2:0 ✅✅

Drużyny młodzieżowe mają to do siebie ze grają ofensywnie i kombinacyjnie co moze sie podobac postronnym kibicom. W dzisiejszym dniu mielismy niepodzianke w wykonaniu Holendrów którzy przegrali z Japończykami lecz z przebiegy gry wynik jest zasłużony, bo Oranje nie mieli pomysłu na gre.
Ale wracając do meczu Italii to w jutrzejszym meczu są faworytami. Na ten turniej przyjechali w mocnym skladzie, a trener Pierluigi Casiraghi ma do dyspozycji takich graczy jak : w obronie są Andrea Coda z Udinese czy Lorenzo De Silvestri z Lazio Rzym. W pomocy z pewnością błyszczec powinni Antonio Nocerino z Juventusu Turyn który juz zaliczyl wystep w pierwszej drużynie Squadra Azzurra, Ignazio Abate z Empoli ktory w Pucharze Włoch tak świetnie sie prezentowal w meczach z JUve. W ataku za strzelanie bramek odpowiedzialni będa przede wszystkim Osvaldo z Fiorentiny która wywalczyła awans do LM i Graziano Pelle z AZ Alkmaar. Tak więc Italia moze byc uwazana za jednego z faworytów całego turnieju.

Zespół WKS to głownie gracze z dobrym wyszkoleniem technicznym i wytrzy,ałościowym. Prym w tej drużynie powinien wiesc Sekou Cisse z Rody Kerkrade, ale przeciwko Włochom są skazani chyba na porażke choc napewno mecz bedzie ciekawy bo spotkaja sie dwa odmienne style. I cwani Włosi wyjda lepiej z tej rywalizacji.

Mecz rozpocznie sie jutro o godzinie 18:10 a transmisja LIVE na EUROSPORT ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS


⚽HOLANDIA-CHILE
Typ : 1
Kurs : 2,45
Bwin ⛔⛔ WYNIK 0:2 ⛔⛔

Turniej w Toulonie wkracza w 2kolejke fazy grupowej. Dzisiaj zostaną rozegrane mecze pomiędzy właśnie Oranje-Chile i Francja-Japonia.
Ja do typowania wyboeram pierwszy mecz.
Stawiam na Holendrów którzy jak wiemy mają bardzo zdolna młodziez i wspaniale ośrodki treningowe a szkółka Ajaxu to już chyba jedna z najlepszych na świecie. Holendrzy słyną z bardzo dobrej pracy z młodzieżą, zdobywając w ostatnich latach tytuły Mistrzów Europy do lat 21. Co roku w tym kraju objawia sie grupa bardzo utalentowanych chłopców i podobnie jest w tym roku. Turniej ten ma przygotowac zespoły pod kątem Igrzysk Olimpijskim na którym wystąpia obie drużyny rywalizujące ze sobą.

Pierwszy mecz zespołu Holandii to niespodziewana ale zasłużona porażka z Japonią. W tamtym spotkaniu Oranje grali co tu dużo mówic kiepsko, bez pomyslu na akcje, grali z reguły daleką piłke do przodu na Augustiena ale to nie przynosiło skutku i Japończycy to wykorzystali zdobywając jedną bramke.
Chile w pierwszym meczu spotkało sie z gospodarzami tego turnieju czyli Francuzami którzy mają drużyne do lat 20 a Chile i Holandia zebrały ekipe do lat 23 która w dużym stoponiu nie bedzie sie róznic od tej którą trenerzy zabiorą na IO. Chilijczycy przgrywali juz 1-3 kiedy to sędzia wyrzucił z boiska Faty&#39;ego pokazując mu czerwoną kartke i obrona Tricolores się posypała. Po tym wydarzeniu Chilijczycy ruszyli do przodu i strzelili 4bramki ostatecznie wygrywając 5:3.

Dzisiaj spodziewam się także wyrównanego meczu ale ze wskazaniem na Holandie która aby rozegrywac mecze w fazie pucharowej tego turnieju dzisiaj powinna poprostu wygrac.
A Holendrzy są do tego zdolni. W bramce stoi pewny w swoich poczynaniach grający w tym sezonie w barwach szkockiego Falkirk Tim Krul. w Obronie van der Wiel i Wormgoor z Ajaxu, czy Koenders z AZ Alkmaar. Pomoc to Dominique Kivuvu i Lorenzo Davids z NEC Nijmegen które miało tak fantastyczną faze play off w Eredivisie. Na skrzydle George Leroy z Utrechtu, który posiada dobry drybling i szybką noge. No i w ataku Kemy Augustien z AZ Alkmaar wspierany przez Poepena z Willem II czy Lensa z NEC. A są jeszcze tacy gracze jak Sarpong czy Donald z Ajaxu Amsterdam którzy w pierwszym meczu z Japonią nie grali zbyt dużo wiec mozna sie spodziewac ze w dzisiejszym meczu dostaną szanse.

Zespół Chile jak każda drużyna z Ameryki Południowej opiera swoją gre na kombinacyjnych akcjach i ofensywie. Największa gwiazdą w tej drużynie jest piłkarz Colo Colo Gonzalo Jara który rozegrał juz 12meczy w doroslej kadrze A. Jara powinien miec wsparcie w takich graczach jak Juan Gonzalo Lorca(9meczy w kadrze A) z Vittese(i Carlosie Villanueva(9meczy w kadrze A) z Audax Italiano.

Mecz napewno będzie bardzo interesujący, a stawiam na HOlendrów głownie ze względu na ich nieprzeciętny talent, Motywacje do wygrania pierwszego meczu na tym turnirju i chęci udowodnienia skautom których przeciez jest od groma na takich turniejach że są dobrymi piłkarzami i mecz z Japonią to był tylko wypadek przy pracy.

Relacja LIVE na EUROSPORT od 20:30 ????
 
kosmall 20

kosmall

Użytkownik
Polska - FC Schaffhausen
typ 2 (+4.0)
kurs. 1.95
Buk, Expekt

TEn typ wydaje mi sie rewelacyjny, calym sercem za Polska druzyna, ale dzis nie jestem przekonany by Polacy wygrali to roznica az 4 bramek, Wczoraj doszly do mnie informacje, ze wystep Krzynowka, Błaszczykowskiego, ktorzy dopiero wczoraj dotarli, dzis nie zagraja, podobnie ma sie rzecz z przbyłymi dopiero dzisiaj piłkarzami takimi jak : Artur Boruc,Tomasz Kuszczak, Mariusz Lewandowski i Euzebiusz Smolarek. Jesli powyzsi zawodnicy naprawde dzis nie wystapia, to bedzie to dla Polski duze oslabienie, na podstawie tego wierze dzis, iz Polska nie zagraz az tak dobrze i nie wygra wiecej niz 4-0.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mecz Towarzyski
VS


⚽ HOLANDIA-UKRAINA
Typ: mniej niż 2,5gola
Kurs : 1,95
Bwin ⛔⛔ WYNIK 3:0 ⛔⛔

Dzisiaj wieczorem na stadionie De Kuip w Rotterdamie zostanie rozegrany towarzyski mecz pomiędzy Oranje a Ukrainą. Będzie to pierwszy sparing Pomarańczowych tuż przed Euro. W meczu tym zagrają bez największych gwiazd. Bowiem zabraknie kontuzjowanych van Persiego i Melchiota. Między słupkami nie ujrzymy van der Sara który tak świetnie sie spisywal w finale LM, ale myśle ze godnie go zastąpi Stekelengburg. Ponadto z innych powodów powinno zabraknąc graczy Realu Madryt tj van Nistelrooya, Sneijdera, Robbena i Drenthe. Takze gracz Celticu Venegoor of Hesselink który w czwartek rozgrywał mecz nie będzie do dyspozycji trenera w tym meczu.
Van Basten da więc pograc innym zawodnikom, aby sprawdzic ich przydatnośc w kontekscie wyjazdu na Euro.
Ukraina nie zdołala awansowac na tą impreze, ale miała bardzo trudna grupe z Francuzami, Włochami i rewelacyjnymi Szkotami,ale nasi sąsiedzi ze wschodu grają dojrzałą piłkę.

Ostatnie mecze Holendrów to 4:3 z Austriakami i 3:0 z Chorwatami. Oba mecze były wyjazdowe.
Ukraińcy natomiast w ostatnich dwóch meczach pokonali u siebie Serbów 2:0 i zremisowali z Cyprem na wyjezdzie 1:1.

Typuję w tym meczu że padnie max 2gole ze względu na to ze w Oranje nie będzie miał kto zdobywac bramek, wobec tak dużych braków kadrowych, ponadto Ukraińcy będa mieli cięzko sforsowac bramke Stekelenburga który w meczach Ajaxu pokazuje ze jest świetnym bramkarzem. Niestety nie mam info na temat w jakim składzie pojawią sie w Rotterdamie Ukraińcy,ale nawet jak przyjedzie Szewa to nie jest on w zbyt dobrej formie aby strzelac bramki. To samo sie tyczy Woronina który juz jakis czas temu zakończyl sezon z Liverpoolem wiec nie wiadomo w jakiej będzie dyspozycji.

Pozatym holendrzy sa na etapie przygotowań wiec są w trakcie cięższych treningów co możę sie niekorzystnie odbic na ofensywie. Co było widoczne we wczorajszym meczu Polaków;)
przez cała kadencje van Bastena Holendrzy grają jakos bez polotu, a Euro juz tuz tuz, ale w dzisijeszym meczu nie upatruje wysokiej wygranej holendrów, bardziej skłaniałbym sie ku remisowi a under2,5 sądze ze jest dobrym typem.Początek meczu 20:30
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
▶ Francja U20 - Holandia U20

Zarówno Francuzi i Holendrzy pogrzebali już szanse swoje szanse na awans do ćwierćfinału turnieju w Tulonie. Po dwóch spotkaniach mają na koncie po 0 punktów - niemożliwe a jednak … Wiadomo także że Trójkolorowi nie wygrają po raz piąty tego turnieju ale jestem przekonany że zagrają na 100% możliwości w ostatnim meczu aby godnie i z honorem pożegnać się z turniejem a także z miejscową publicznością zgromadzoną na Stade Saulnier. Holendrzy zawalili turniej niesamowicie, nie strzelili ani jednej bramki, w dwóch meczach wystąpiły praktycznie 2 jedenastki ponieważ trener Pomarańczowych dokonywał roszad w składzie jednak na nic się to zdało. Na dodatek w ostatnim meczu przeciwko Chile czerwone kartki ujrzeli (Koenders, George) i dzisiaj ich nie zobaczymy na boisku. W drużynie Francji wyróżniającymi piłkarzami na tym turnieju są świetny technik - Bonnet i najlepszy strzelec Trójkolorowych na tym turnieju – Quercia. Nie widzę tutaj innej możliwości jak pewne zwycięstwo Trójkolorowych z nie ma co tu ukrywać fatalnie grającymi Holendrami. Podsumowując zaangażowanie, ambicja, skład, publiczność wszystkie atuty po stronie Francuzów.pozdr

Typ: Francja U20 ⛔
1.85 @ Bet365
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS


⚽POLSKA-MACEDONIA
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bwin ⛔⛔WYNIK 1:1 ⛔⛔

Przebywający na zgrupowaniu Polacy dzisiaj zagraja o 20:30 jeden z dwóch zaplanowanych sparingów. Dziisiejszym przeciwnikiem będzie reprezentacja Macedonii. Reprezentacje naszego dzisiejszego rywala prowadzi Srecko Katanec, który ma do dyspozycji kilku ciekawych zawodników z gwiazda Lazio Goranem Pandevem na czele.
W bramce powinniśmy zobaczyc dzisiaj Milosevica który ma juz 52 wystepy w kadrze na koncie.
Obrona to przede wszystkim Igor Mitreski z Energie Cottbus, Nikolce Noveski z FSV Mainz, Goce Sedloski z SV Mattersburg oraz Aleksandar Vasoski z Eintrachtu Frankfurt.
W pomocy głowne role należą do Vlatko Grozdanovskiego z Vojvodiny Novy Sad, którym juz teraz intertesują sie kluby Bundesligi.
W ataku za strzelanie bramek odpowiedzialni są Goran Pandev z Lazio Rzym, Ico Naumoski z SV Mattersburg oraz Goran Maznov z Tom Tomsk.

A więc patrząc na to w jakich klubach graja ci zawodnicy wydaje sie że jest to dobra drużyna, ale Macedończycy należa raczej do słabeuszy. Z polskiego punktu widzenia w Macedonii moze dzisiaj zagrac Vlade Lazarevski były gracz Groclinu, a obecnie Metalistu Charków, a także były &quot;snajper&quot; Górnika Zabrze Aco Stojkov.

Reprezentacja Polski dzisiaj powinna gryźc trawe gdyż jest to już ostatni dzwonek przed ostatecznymi wyborami Leo. Napewno większosc graczy która zagra dzisiaj jutro będzie miała wolne bo nie wyobrazam sobie zeby zagrali dzien po dniu.
Napewno jeśłi dzisiaj dostanie szanse Matusiak to musi udowodnic ze zasługuje na bycie w kadrze bo nawet sam Don Leo we wczorajszym wywiadzie zaasugerowal ze Matusiak ma tylko 50% szans na wyjazd na Euro. Napewno dzisiaj nie zobaczymy Kuby Błaszczykowskiego który będzie odpoczywał z powodu kontuzji mięsnia jakiej nabawił sie w sparingu z Schaffhausen. Także Grzegorz Bronowicki dzisiaj raczej nie zagra.
W historii nie tak odległej spotkalismy sie z Macedończykami w Splicie za kadencji bodajże Pawła Janasa kiedy to grając drugim garniturem ograliśmy ich 3:0.

Mecz powinien byc dobrym sprawdzianem niezależnie od tego komu da grac dzisiaj Leo uważam że powinnismy wygrac bo przeciez Macedonia jest zdecydowanie słabsza od chociażby Austriaków naszego grupowego rywala. DO BOJU POLSKO !! Mecz LIVE TVP1 ????
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Polska - Macedonia


Typ:X(HT)
Kurs:2.40
Buk:Expekt
Analiza:Stawiam na remis do przerwy i głównym tego powodem jest gra Polaków w poprzednim sparingu.
Wiem , że nie należy przywiązywać do tamtego meczu zbyt wiele uwagi , jednak jeszcze nie wszystko jasne i pewnie dziś znów Leo zdecyduje się przyjrzeć paru zawodnikom co do których ma wątpliwości.
Ostatnio Polska zagrała fatalnie w pierwszej połowie , w drugiej było już lepiej , ale przecież tam grał praktycznie nasz najlepszy skład ????
Macedonia to drużyna o wiele lepsza od 2 ligowca ze Szwajcari , oni potrafili przecież w eliminacjach do Euro 2008 pokonać na własnym stadionie 2:0 Chorwację , co nie udało się nawet Anglikom.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS


⚽FRANCJA-EKWADOR
Typ : (handicap 0:1) 2
Kurs : 3,65
Bet-at-Home ⛔⛔WYNIK 2:0 ⛔⛔

W dzisiejszym meczu który zostanie rozegrany w Grenoble Tricolores zmierzą sie z Ekwadorem. Trener Raymond Domenech zapowiedzial ze dzisiaj da odpoczac zawodnikom Ol. Lyon którzy rozgrywali finał pucharu Francji w sobotni wieczór. . Tak więc w ataku nie zobaczymy Benzemy, na skrzydłach nie poszaleje Ben Arfa, a w bramce nie zobaczymy zapewne Coupeta. Także Patrick Vieira z Interu,Claude Makelele z Chelsea i kontuzjowany Philippe Mexes nie wystąpia dzisiaj. Francuzi są na etapie przygotowań do Euro208 i mają za sobą bardzo wyczerpujący sezon dlatego zapewne brakuje jeszcze świeżosci. Ekwadorczycy sa zapewne przygotowani dobrze kondycyjnie jak i technicznie. Przed nimi bardzo ważne mecze el.MŚ2010. Z racji ze jest to mecz towarzyski to moze sie w nim zdarzyc wszystko,dlatego ja stawiam że padnie przynajmniej remis w tym meczu. Ekwador potrafi grac dobrze w piłke. Przed nimi mecze z Argentyną i Kolumbią w el.MŚ wiec sparing z Francuzami będzie dobrym sprawdzianem przed arcyważnym meczem z Albicelestes. Osłabieni Francuzi będą miec moim zdaniem problemy z wygraniem tego meczu, a remis napewno nie bedzie krzywdził zadnej ze stron . Także Domenech będzie zapewne szachowal siłami swoich gwiazd, mowa tu o Henrym i Ribery.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS


⚽CHILE-WKS
Typ: 1
Kurs : 1,95
Bwin ✅✅WYNIk 2:1 ✅✅

Spotkanie 1/2 turnieju towarzyskiego Toulon Tournament. Jak do tej pory Chilijczycy są najwiekszym pozytywem tej imprezy. Prezentują futbol ofensywny i z polotem. Akcje ich moga sie podobac, a nie raz nawet zachwycac. W grupie Chile pokonało najpierw Francje 5:3, później Holandie 2:0 a w ostatnim meczu Japonie także 2:0. Drużyna WKS w meczach grupowych prezentowała sie różnie porażka 0:2 z Italią, i zwyciestwa 1:0 z USA i 4:0 z Turkami.
W drużynie WKS jak narazie gwiazdą jest Sekou Cisse strzelec trzech bramek w meczu z Turcją. Piłkarz Rody naprawde spisuje sie znakomicie. W zespole Chile Toselli, Pedro Morales czy Jara zapowiadają sie na graczy wielkiego formatu.
WKS nie ma moze najlepszej linii obronnej co w dzisiejszym meczu przeciwko tak ofensywnie nastawionej druzynie jak Chile pod wodzą Marcelo Bielsy powinni stracic kilka bramek a ofensywny duet Jara i Pedro Morales napewno znajda droge do bramki WKS.
Początek meczu o 18.00.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja mam inne zdanie na temat meczu Chile - WKS. Piłkarze z Afryki według mnie, bo ostatnich dwóch zwycięstwach w grupie uwierzyli w siebie. Wygrali ze słabym USA 1:0, ale wygrac z Turcją aż 4:0 to robi duże wrażenie. Oglądałem dwa spotkania WKS i Ci piłkarze walczą o każdą piłkę, są zdecydowani, oraz dobrze przygotowani pod względem kondycyjnym. Szczerze mówiąc drużynę Chile widziałem w 20 minutach gry przeciwko Japonii i niczym szczególnym mi nie zaimponowali, choc w grupie wygrali wszystkie mecze
Mój Typ: WKS lub remis
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom