>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2016

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Temat służyć ma dyskusji o spotkaniach towarzyskich rozgrywanych przez reprezentacje w 2015 roku. Oczywiście w tym temacie, tak jak zawsze nie rozmawiamy o meczach z udziałem reprezentacji Polski, odpowiednie tematy będą otwierane przed samymi spotkaniami.

Zapraszam do dyskusji.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
RPA - Zambia -----&gt; 2 @@ Dla lubiących ryzyko @@ 5.50 /// DNB 2 @@ 4.33 ⛔ ⛔ Jedna kontra załatwiła mecz....
Nie długo mamy PNA 2015, tymczasem o 14:00 dzisiaj odbywać się będzie sparing pomiędzy RPA a Zambią, RPA ma bardzo ciężką grupę natomiast Zambia zdecydowanie już łatwiejszą ich futbol jest co prawda chaotyczny ale niezwykle skuteczny, chyba buki zapomniały że w 2012 roku to Zambia zdobyła PNA w dodatku wygrywając z WKS który wtedy miał niesamowity skład budowany na zawodnikach Premier League tymczasem teraz w meczu towarzyskim trener Zambii postanawia wystawić pełny skład. RPA nawet pełnym składem to nie ten zespół co kiedyś dlatego spróbuje delikatnie w stronę gości.
 
molkon07 32

molkon07

Użytkownik
Panama u20 - USA u20
usa -1 ht @ 2,5
over 1,5 ht @2,3
nie będę się rozpisywać, można pograć, ostatnio overki i handicapy ładnie wchodzą na u20 i u19
przepraszam za zły dział, powodzenia
 
zioomus 16

zioomus

Użytkownik
Szwecja - WKS
Ma ktoś jakieś informacje co do tego meczu, przede wszystkim jeżeli chodzi o skład Szwecji? Sezon w Europie w pełni, największe gwiazdy przygotowują się do weekendowej kolejki w swoich klubach, zaś WKS przeddzień rozpoczęcia PNA w pełnym składzie, tak więc skąd aż 1.85 na WKS?
e: znalazłem kadrę Szwecji na to zgrupowanie:
Kadra Szwecji na mecze z WKS i Finlandią:
Bramkarze:
Oscar Jansson 1990-12-23 Örebro SK 1 0
Karl-Johan Johnsson 1990-01-28 Randers 1 0
Robin Olsen 1990-01-08 Malmö FF 0 0
Obrońcy:
Ludwig Augustinsson 1994-04-21 IFK Göteborg 0 0
Filip Helander 1993-04-22 Malmö FF 0 0
Sebastian Holmén 1992-04-29 Elfsborg 0 0
Erik Johansson 1988-12-30 Malmö FF 1 0
Emil Krafth 1994-08-02 Helsingborgs IF 3 0
Johan Larsson 1990-05-05 Elfsborg 1 0
Alexander Milošević 1992-01-30 AIK 2 0
Anton Tinnerholm 1991-02-26 Malmö FF 0 0
Pomocnicy:
Nabil Bahoui 1991-02-05 AIK 6 0
Nicklas Bärkroth 1992-01-19 Brommapojkarna 0 0
Emil Forsberg 1991-10-23 Malmö FF 5 0
Simon Gustafson 1995-01-11 Häcken 0 0
Oscar Lewicki 1992-07-14 Häcken 2 0
Kristoffer Olsson 1995-06-30 FC Midtjylland 0 0
Marcus Rohdén 1991-05-11 Elfsborg 0
Napastnicy:
Johan Elmander 1981-05-27 Brøndby 82 20
Mikael Ishak 1993-03-31 Randers 0 0
Isaac Thelin 1992-06-24 Malmö FF 2 0
Praktycznie sami wchodzący do dorosłej reprezentacji zawodnicy + blisko 34-letni Elmander, WKS kilka dni temu pokonał Nigerię 1:0, która grała w najsilniejszym składzie, mecz odbędzie się w ZEA gdzie panuje trochę odmienny klimat niż w Szwecji, bliższy temu w Afryce, dlatego ja w to spotkanie wchodzę dość zdecydowanie, moje typy to:
WKS @1.90 8/10
do tego dla zabawy:
DW - 2:0 dla WKS @9.00
Oba kursy z bet365.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Niemcy kontra Australia
Jednostronnie zapowiada się dzisiejszy mecz towarzyski. Mistrzowie świata, Niemcy będą rywalizować z triumfatorami Pucharu Azji, Australią. Mecz odbędzie się na terenie Niemiec w Kaiserslautern. Gospodarze spotkania nie będą tutaj kombinować zbytnio ze składem. Na pewno kilka postaci, które dostają mniej szans na grę powinny się pojawić,a le to małe wyjątki. Ogółem kadra Niemców jest bardzo silna i nawet rezerwowym - my bardziej liczymy na pół-rezerwowy skład - powinni ograć Australijczyków. Socceroos budują swoją kadrę i w głównej mierze są to bardzo młodzi zawodnicy. Oczywiście mają potencjał, jak choćby bramkarz Ryan. My jednak nie spodziewamy się tutaj cucu i oczekujemy pewnego triumfu Niemców:
Niemcy (-1 EH), 1.48 ⛔ 2:2
Kursy od Winmasters

Promocje w Winmasters - Bonus 100% do 150PLN lub 50% do 250PLN
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Warto zerknąć na większą liczbę goli w drugiej połowie. Na ławce jest kilku kotów, a do pierwszego składu nie jestem przekonany. Gol może padnie, ale nie zdziwi mnie tu bezbramkowy remis, bo większość od razu liczy na gole.
Niemcy - Australia
więcej goli w drugiej połowie 1,92 Winmasters ⛔ remis
 
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Jutro o godzinie 21.00 kibiców czeka nie lada gratka, bo tak można powiedzieć o spotkaniu Francji z Brazylią, nawet jeśli jest to mecz towarzyski. Obydwie ekipy naszpikowane gwiazdami, prawdopodobnie w optymalnych, albo prawie optymalnych składach, bo przecież to termin FIFA. Spodziewam się, że nie zobaczymy żelaznej dyscypliny taktycznej, gdyż nie jest to spotkanie o punkty, pewnie selekcjonerzy będą chcieli przetestować jakieś nowe rozwiązania, więc nie podejmuje się typowania zwycięzcy, ale idę w BTS.
Francja - Brazylia ✅
BTS 1.80 Betsson
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Francja vs Brazylia - kurs 2,70 buk: Totolotek ✅
Francja vs Brazylia AH:-1,5 - kurs 5,50 buk: Totolotek ✅
Francja vs Brazylia strz w obu połowach - kurs 3,80 buk: Totolotek ✅
Francja vs Brazylia pow. 2,5 goli w meczu - kurs 1,95 buk: Totolotek ✅
Gram jutro(dzisiaj) na Brazylię. Przed mundialem wygrali wszystkie lub bodaj prawie wszystkie sparringi, także wyjazdowe, po mundialu..., wszystkie. Brazylia jest to zespół do grania towarzyskich. Drużyna Brazylii każdy mecz towarzyski traktuje jak mecz o punkty. Nie lubią przegrywać ???? . Francja potrafi odpuszczać mecze towarzyskie, inny poziom koncentracji. Ostatnio co prawda nic nie przegrali, ale zaliczyli sporo remisów np. z Serbią czy Albanią. Dodatkowo po upokorzeniu na mundialu Brazylia jest głodna potwierdzania swojej formy, Francja, która zaszła bardzo daleko niekoniecznie. Dodatkowo reprezentacja Francji może być rozprężona bo nie czekają jej żadne mecze o punkty, nie musi walczyć w żadnych kwalifikacjach. Euro dopiero w przyszłym roku. Uważam, że jest niezłe value na Brazylię w kursie 2,70. Co do formy i siły obu ekip - poziom wyrównany, ale dla mnie Francja bez Riberriego to już nie to samo co dawniej, mimo ich niezaprzeczalnego sukcesu w Brazylii, ale wiadomo jak się gra na mundialu, jaki jest poziom zaangażowania i emocji. Ponadto podstawowy bramkarz Francuzów ma problemy z prawym kolanem, a na jego miejsce dowołano Benoit Costila z Rennes.
 
gembol 79

gembol

Użytkownik
Z dzisiejszej oferty meczów towarzyskich zaciekawił mnie mecz Bahrajnu z Kolumbią. Nie wiem za dużo o drużynie z Azji, ale nie spodziewam się żeby drużyna ze 104 miejsca w rankingu FIFA mogła zagrozić Kolumbijczykom, którzy zostali powołani na ten mecz. Mamy Ospinę z Arsenalu, jest Cuadrado, Guarin, Falcao, Ramos, Bacca. Jak widać potencjał ofensywny jest wielki. Dużym brakiem jest nieobecność Jamesa. Ostatnie 3 mecze Bahrajn rozegrał w Pucharze Azji, gdzie raz wygrał ( 2:1 z Katarem ) i 2 razy przegrał ( z Iranem oraz ZEA). Kolumbia za to zwyciężyła w 3 ostatnich meczach ( z USA, Słowenią i Kanadą). Sądzę, że w dzisiejszym meczu Kolumbia spokojnie wygra ze znacznie słabszym przeciwnikiem.
Kolumbia -1.5 @1.66 Ónibet ✅
over 2.5 @1.62 Ónibet
✅
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Zgadzam się z użytkownikiem gembol odnośnie typy na Kolumbię. Fakt, zabraknie Jamesa Rodrigueza i Jacksona Martineza ale poza tym większość zawodników jest w kadrze. Ospina, Guarin, Cuadrado, Falcao czy Bacca, który w ostatnim czasie strzela w Sevilli jak na zawołanie. Moim zdaniem jeśli zawodnicy zagrają z należytym podejściem i na miarę swoich możliwości to nie powinni mieć problemu z wygraniem dzisiejszego spotkania.
Kolumbia &amp; over 2,5 @ 1,85 ✅
expekt
 
gembol 79

gembol

Użytkownik
Wszyscy żyją eliminacjami do MŚ a w ofercie mamy dziś fajne spotkanie, mianowicie reprezentacja Argentyny zagra w Waszyngtonie z drużyną Salwadoru. Salwador to drużyna słaba, nawet jak na strefę CONCACAF. W ostatnich pięciu spotkaniach doznali aż 4 porażek, wygrywając tylko raz z Nikaraguą. W tych pięciu meczach stracili 12 bramek. Trener Albicelestes ma ponoć zamiar wypróbować kilku nieogranych w reprezentacji zawodników. W obronie mają zagrać m.in. Mussachio i Orban, obaj grający w Primera Division. Jedyną niewiadomą jest występ Messiego, który ponoć narzeka na jakiś drobny uraz. Mimo to, siła ataku Argentyny jest olbrzymia. Wystąpić mają Higuain, Tevez, Di Maria, Lavezzi, Aguero, Pastore. Patrząc na słabą grę obronną drużyny Salwadoru myślę, że Argentyńczycy strzelą kilka bramek i spokojnie wygrają z dużo gorszym rywalem.
Argentyna powyżej 3.5 gola @2.45 ⛔
Argentyna -2.5 @1.88 ⛔
Tevez strzeli co najmniej 2 gole @4.75 ⛔
Ónibet
 
stanley-63 897,4K

stanley-63

Typer
Macedonia : Australia 0:0 ...... nawiążę jeszcze do mojego typu w TD z dzisiejszego dnia i dodam że oprócz tej mojej opcji podanej czyli Australia strzeli powyżej 2.5 gola widzę jeszcze coś takiego :
- Australia i powyżej 2.5 gola w meczu ... kurs 3.40 ⛔
- i jeszcze czas pierwszego gola drużyny - Australia przed 50 min kurs 1.83 ⛔
.......... oba typy z Bet365 . Pozdrawiam !​
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Do powyższej wypowiedzi dodam tylko, że na zakład Australia + over 2.5 gola w Betsson jest 4.10 więc różnica znaczna. Sam sobie pograłem za niedużą stawkę.
 
deserteagle 2,3K

deserteagle

Użytkownik
Uważam, że w spotkaniu Macedonia vs. Australia faworyt jest tylko jeden - Australia. Macedonia to jedna z najsłabszych bałkańskich drużyn(z 5 ostatnich spotkań wygrała tylko 1 z Luxemburgiem), skolei drużyna Australii, remisem w towarzyskim meczu z Niemcami coś jednak sobie udowodniła więc ich morale będzie bardzo wysokie.

Może i jest to tylko mecz towarzyski ale spodziewam się, że &quot;kangury&quot; na spokojnie strzelą trochę podłamanym macedończykom, conajmniej 2 gole. Kurs na wygraną Australii - 1.8 jest całkiem niezły.
Warto coś postawić nawet dla zabawy.

Rozgr. międzynarodowe, mecze towarzyskie ⚽
Macedonia - Australia ⛔

Typ: 2 (Australia)

Kurs: 1.8 (STS)

Wynik: 0:0...:?
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Pilka nożna | Spotkania towarzyskie godz. 20.45
WłochyAnglia 2.5 - 3.05 - 3

Bardzo ciekawy mecz nam się zapowiada dzisiaj.
Włochy [3-4-1-2]
Sirigu – Chiellini, Bonucci, Barzagli – Darmian, Parolo, Verratti, Candreva – Vázquez – Immobile, Éder.
Anglia [4-3-1-2]
Hart – Walker, Smalling, Jagielka, Gibbs – Henderson, Carrick, Delph – Barkley – Kane, Rooney.
Gdyby ten mecz odbywał się dzisiaj w Anglii dawałbym na zwycięstwo Anglii bez żadnego stresu. Jednak mecz nie jest w Anglii, a Włochy, to nie Włochy z czasów Baggio, Toni, Di Natale i wielu innych.
Immobile – proszę, ten zawodnik jest słaby jak Rasiak za swoich czasów, biega jakby miał nogi splątane.
Verratti – to zmiennik Pirlo i taki przydomek ma we Włoszech, prawdopodobnie będzie chciał w tym meczu to zmienić, jednak jest jeszcze na to za młody…
Mógłbym tak długo pisać o ekipie z Włoch.. ale czy jest sens? Pomoc w tym meczu nie da rady…
Nie wiem, skoro taka Bułgaria potrafi strzelić 2 bramki Włochom, to dlaczego nie ma zrobić tego Anglia? Hmm?
Moje typy na ten mecz:
Obie strzelą
Oraz
WłochyAnglia TYP: 2 lub dokładny wynik 1:2
 
O 71

osk4r

Użytkownik
Pilka nożna | Spotkania towarzyskie godz. 20.45
WłochyAnglia 2.5 - 3.05 - 3

Bardzo ciekawy mecz nam się zapowiada dzisiaj.

Włochy [3-4-1-2]
Sirigu – Chiellini, Bonucci, Barzagli – Darmian, Parolo, Verratti, Candreva – Vázquez – Immobile, Éder.

Anglia [4-3-1-2]
Hart – Walker, Smalling, Jagielka, Gibbs – Henderson, Carrick, Delph – Barkley – Kane, Rooney.

Gdyby ten mecz odbywał się dzisiaj w Anglii dawałbym na zwycięstwo Anglii bez żadnego stresu. Jednak mecz nie jest w Anglii, a Włochy, to nie Włochy z czasów Baggio, Toni, Di Natale i wielu innych.
Immobile – proszę, ten zawodnik jest słaby jak Rasiak za swoich czasów, biega jakby miał nogi splątane.
Verratti – to zmiennik Pirlo i taki przydomek ma we Włoszech, prawdopodobnie będzie chciał w tym meczu to zmienić, jednak jest jeszcze na to za młody…
Mógłbym tak długo pisać o ekipie z Włoch.. ale czy jest sens? Pomoc w tym meczu nie da rady…

Nie wiem, skoro taka Bułgaria potrafi strzelić 2 bramki na terenie Włoch, to dlaczego nie ma zrobić tego Anglia? Hmm?

Moje typy na ten mecz:
Obie strzelą
Oraz
WłochyAnglia TYP: 2 lub dokładny wynik 1:2
typu nie neguję , chociaż bardziej stawiałbym tu w kierunki Anglii niż Italii jeśli rzeczywiście zagrają Kane i Shrek w ataku.

Ale o czym chciałem, jak już piszesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd , Włosi zagrają zupełnie innym składem niż napisałeś , poza tym każdy kto choć trochę ogląda calcio i zna Conte od razu zobaczu tu nieścisłość w postaci Vasqueza , trequartistasita ? u conte ? zabawne. Poza tym widzę darmiana a kto na drugim wahadle ? tak więc to co podałeś jest o kant d potłuc, analiza opiera się na składzie więc jest tyle samo warta co ten skład. Bez urazy.

Tu skłąd na dzisiejszy mecz z Anglią:

https://www.facebook.com/FIGC/photos/a.10150829292293831.409970.282781503830/10152828543708831/?type=1&amp;amp;theater
 
stanley-63 897,4K

stanley-63

Typer
Holandia : Hiszpania 2:0
Mecz towarzyski ale na pewno ( przynajmniej tak się zapowiada ) ciekawy bo goście mają okazję na rewanż za pogrom na ostatnich MŚ ( 5:1 dla Holendrów ) ale czy ten rewanż wezmą ? stawiam duży znak ? bo nie dawno w meczu El ME z Ukraińcami ledwo co wymęczyli 1:0 , co do Oranje to ci też nie wiele lepsi bo zremisowali z Turkami 1:1 a dużo nie brakowało by nie mieli nawet tego 1 pkt dlatego dziś Guus Hiddink zapowiada zmiany w składzie i chce dać szanse innym na wykazanie się co potrafią , jednym z tych zmienników ma być 25 letni środkowy napastnik na co dzień występujący w VfL Wolfsburg Bas Dost który w 14 meczach zdobył 13 bramek i jak widać po tym wyniku jest w doskonałej dyspozycji i dziś może się okazać lekiem na problemy Holendrów i liczę że dziś wystąpi w podstawowym składzie bo wiadomo mecz nie o punkty a towarzyski i powinien dostać szanse a jak już wejdzie to też na pewno będzie się starać ją wykorzystać dobrym występem i powinien dać z siebie wszystko a najlepiej udowodnić to zdobyciem bramki tak to widzę a jak będzie zobaczymy !
- Bas Dost strzeli bramkę .. 3.50 @ Bet365 ⛔ ( grał dopiero od 79 min )
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Włochy - Anglia
Wydaje mi się, że dzisiejsze spotkanie będzie poligonem doświadczalnym dla obu zespołów. Moim zdaniem na papierze oraz w lepszej formie obecnie jest Anglia, która ma kim straszyć, natomiast Włochy mają oczywiście dobrych piłkarzy, ale są trochę zbieraniną i Conte niezbyt ogarnia towarzystwo. Z tego co czytałem w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym Anglicy mają dziś trochę rotować składem i dać okazję do pokazania umiejętności kilku zawodnikom, którzy raczej nie są etatowymi zawodnikami kadry. Mam tu na myśli Smallinga, Gibbsa, Townsenda, Walcotta i Barkleya. Dodajmy do tego, że Baines, Welbeck i Sterling złapali kontuzje. Włosi na pewno są mocno rozczarowani remisem z Bułgarią, w dodatku uratowanym w samej końcówce. ✅ Przewiduję dziś bramkowy remis. ✅
WŁOCHY (1-3-5-2): Sirigu - Barzagli, Bonucci, Chiellini, Darmian, Valdifiori, Verratti, Florenzi, Candreva, Eder, Immobile
ANGLIA (1-4-3-3): Hart - Gibbs (Bertrand), Jagielka, Smalling, Clyne (Walker), Carrick, Henderson, Mason (Delph, Barkley), Townsend, Walcott, Rooney.
składy ze strony seriea.pl
Remis 3.10 ✅ ✅ ✅
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik

Wydaje mi się, że dzisiejsze spotkanie będzie poligonem doświadczalnym dla obu zespołów.
Poligon doświadczalny - tak - ale nie dla Conte. Dzisiaj jak zwykle wychodzi swoim standardowym 3-5-2, jeśli jakieś zmiany w składzie Włochów to tylko personalne. Jeśli już mowa o formacji Italii, sobotni mecz w Sofii pokazał, że rywale już rozgryźli to ustawienie. Wynik 2-2, niby na trudnym terenie, ale Włosi nie mogli wyciągnąć z tego meczu nic więcej. Remis uratował straniero Eder, a po meczu znowu odezwali się przeciwnicy Antonio. Wytykają mu minusy jego taktyki: długie przetrzymywanie piłki na własnej połowie, z dala od bramki rywala, a także luki w formacji defensywnej, gdy skrzydłowi za bardzo zagalopują się do przodu. Dotychczasowym atutem Conte był prosty pomysł na grę, w swoim ustawieniu łączył młodość i doświadczenie, Pirlo i Verratti, Darmian i Chiellini etc. Weekendowy mecz pokazał, że bez połączenia dwóch powyższych cech, granie takim systemem może okazać się kosztowne, a na dłuższą metę robi się to wręcz przewidywalne.
Pogorszyła się relacja na linii FIGC - Juventus. Nie będę tutaj już wspominał o niekończących się sporach, ale z tego, co można zaobserwować, gra Azzurrich zależy w głównej mierze od formy Włochów w Juventusie. Kontuzja Marchisio przelała czarę goryczy, wielu fanów zarzuciło trenerowi brak szacunku dla &quot;Starej Damy&quot;, niektórzy z nich nawet grozili mu śmiercią ???? Do czego zmierzam? Dawno nie było tak napiętej sytuacji pomiędzy Federacją, a Juve. Kolejna kontuzja któregoś z turyńskich graczy byłaby jakby nie patrzeć strzałem, w nieco obolałe już kolano (pauza Marchisio).

Warto coś zainwestować w Anglię.
Anglia X2 - 1.53 /bet365/✅✅✅,
a lżej Anglia DNB - 2.00 /bet365/ ZWROT, ZWROT, ZWROT.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom