>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2014

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Temat służyć ma dyskusji o spotkaniach towarzyskich rozgrywanych przez reprezentacje w 2014 roku. Przed Mistrzostwami Świata, Europy tych spotkań zawsze jest więcej z racji tego, że w miejsce terminów el. UEFA, FIFA wchodzą spotkania towarzyskie - dlatego liczę na owocną dyskusję. Oczywiście w tym temacie, tak jak zawsze nie rozmawiamy o meczach z udziałem reprezentacji Polski, odpowiednie tematy będą otwierane przed samymi spotkaniami.
Zapraszam do dyskusji.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
RPA - Mozambik under 2,5 @ 1,85
Bet365


Nie ma co spodziewać się jakiegoś ciekawego widowiska na boiskach w Afryce...RPA oczywiście faworytem w tym meczu i zapewne wygrają ten mecz, jednak nie sądzę, by zrobili to jakoś spektakularnie. Zawodników maja bardziej wartościowych, ale ekipa z Mozambiku nie prezentuje się najgorzej i mimo wszystko nie są ekipą do bicia. Zapewne ambitnie podejdą do bardziej wymagającego rywala. H2H także dla undery, 3 mecze i max 2 bramki w każdym z nim. Warto spróbować.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Meksyk - Korea Południowa
Meksyk @ 2.05 bet365✅✅


Pierwszy mecz towarzyski przygotowujący do Mistrzostw Świata w Brazylii, ich przeciwnikami będzie drużyna Korei Południowej, dla której będzie to drugie spotkanie rozgrywane w Ameryce Północnej, tym razem w San Antonio a dokładniej na stadionie Alamodome, na którym głównie rozgrywane są mecze koszykówki i futbolu amerykańskiego. Obie drużyny z wiadomych powodów nie będą mogły skorzystać z zawodników występujących w Europie, dlatego dla obu szkoleniowców będzie to dobra możliwość do sprawdzenia ligowców. Czemu stawiam na Meksyk? Odpowiedź jest prosta, Korea prezentuje albo totalny brak formy, albo to zawodnicy grający na tym zgrupowaniu są słabi, żeby nie określać ich słowem wulgarnym. To co pokazali w meczu z Kostaryką jest jakąś kpiną i obie drużyny są siebie warte. Oprócz tego Meksyk na pewno będzie miał wsparcie fanów, którzy albo mieszkają w USA albo przyjechali za swoją drużyną + wydaje mi się, że zawodnicy Meksyku są lepsi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
bsk 184

bsk

Użytkownik
Korea wygrała 1:0 z Kostaryką. Jak nazwiesz zatem Meksykanów, którzy w takim samym składzie polegli z Kostaryką 1:2? Wiem, że takie porównania są mylące, ale również mylące jest opieranie sie na słabym stylu w jednym i to nawet wygranym meczu.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Korea wygrała 1:0 z Kostaryką. Jak nazwiesz zatem Meksykanów, którzy w takim samym składzie polegli z Kostaryką 1:2? Wiem, że takie porównania są mylące, ale również mylące jest opieranie sie na słabym stylu w jednym i to nawet wygranym meczu.
a) To były kwalifikacje do MŚ
b) Zespoły grały w najmocniejszych składachm nie w takich samych
c) Opierasz się na meczu sprzed 4 miesięcy a ja sprzed kilku dni.
 
votam 0

votam

Użytkownik
Co myślicie o jutrzejszym meczu Gibraltar - Wyspy Owcze? nasi przyszli rywale debiut zaliczyli na pewno bardzo udanie, pojawiają sie głosy że ta drużyna jest lepsza niż nie jednemu się wydaje.
Buki zdezorientowane wystawili wyrównane kursy, ja osobiscie planuje zagrać na gospodarzy po kursie 2,5 w nadziei ze remis z Słowacją która przecież niedawno pokonała nas 0:2 nie był dziełem przypadku.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik

dla super kozakow :cool::cool::cool:


Argentyna przygotowuje sie do mundialu. Na ten mecz powolani zostali podstawowi zawodnicy i mysle, ze wybiegna oni na boisko w pierwszej kolejnosci. Argentyna ma swietna druzyne ktora ma szanse wygrac MS i nie sadze, by ich trener zaczal kombinowac w skladzie. Rumuni po skladzie widac, ze sa o klase slabsi. Wiekszosc pilkarzy gra w Steaua badz Astrze. Jest kilku debiutantow z ligowych boisk. jest kilku z zagranicznych klubow ale zaden nie rzuca sie w oczy. Mysle, ze nie dadza rady Argentynczykom ktorzy jesli tylko potraktuja ten mecz jak powazny trening to spokojnie pokryja -1 handi.
Kursy na Argentynczykow juz leca w dol wiec chyba warto pobrac...
______________________

  • Bosnia i Hercegowina vs Egipt / Bosnia over 1,5 @ 1,88 Unibet ⛔
  • Bosnia i Hercegowina vs Egipt / Bosnia @ 1,8 Unibet ⛔

W 22 osobowej ekipie gosci na ten mecz znalazlo sie miejsce dla 7 debiutantow z rodzimej ligi Egipskiej. Dla kolejnych dwoch zawodnikow bedzie to dopiero 2 wystep w reprezentacji. Powolan nie dostalo 22 zawodnikow ktorzy byli powolywani na decydujace o awansie do MS mecze z Ghana 15.10 i 19.11 - wiec wielu podstawowych grajkow nie bedzie. Widac, ze Egipt buduje ekipe od podstaw i mysle, ze brak zgrania, niewielka motywacja - bo graja o pietruche, fakt, ze graja na neutralnym boisku (w Insbruku) i nie bedzie wielu kibicow ktorzy beda ich dopingowac moze po prostu wplynac na ich postawe podczas tego meczu. Pilkarsko zespol Egipty prezentuje sie srednio - od czasu do czasu potrafi dobrze zagrac w pilke ale zazwyczaj dzieje sie tak na ich wlasnym boisku.
Bosniacy to zupelnie inna historia. Przygotowuja sie do MS - historyczny pierwszy raz. Na ten mecz zostali powolani wszyscy najwazniejsi zawodnicy. Bosniacy sa zdecydowanie lepsi jesli chodzi o umiejetnosci czysto pilkarskie jak i doswiadczenie - wiekszosc gra w przyzwoitych europejskich klubach. Maja wieksze &quot;gwiazdy&quot;. Nie jestem pewny ich nastawiania jesli chodzi o mecze towarzyskie bo jak wiadomo nikt przed mundialem nie chce zalapac kontuzji ale mysle, ze w meczu przeciwko odmlodzonej ekipie Egiptu powinni sobie poradzic. Trzeba jednak przyznac, ze Bosnia ma dosyc krotka lawke rezerwowych. Znajduja sie na niej zawodnicy z niewielkim doswiadczeniem w kadrze. Mam nadzieje, ze na ten mecz trener wystawi najsilniejszy sklad - moze z jedna badz dwiema zmianami ale nie wiecej. Dla ostroznych Bosnia DNB @ 1,3 powinien wpasc.
______________________


Hmm osobiscie nie wierze Angolom i uwazam, ze ich zespol na papierze jest zdecydowanie lepszy niz w rzeczywistosci (szczegolnie ten z zawodnikami starszej daty) lecz patrzac na kilka faktow zamierzem dac kolejna szanse Synom Albionu...Po pierwsze mecz odbedzie sie na Wemblay czyli Angole graja u siebie wiec nie wypada dac plamy - ale to tak na marginesie. Po drugie Dania przyjedzie w skladzie opartym bardziej na domowych zawodnikach niz na zagranicznych. W 23 osobowej kadrze znalazlo sie 9 zawodnikow z klubow zagranicznych. Powolan nie dostalitacy tacy zawodnicy jak Schone, Fischer, Boilesen (Ajax) - Eriksen (Tottenham), Rommedahl (Waalwijk) czy Poulsen (AZ). Zawodnicy grajacy w Danii sa solidni ale odstaja jednak od swiatowej czolowki. Po trzecie i chyba dla mnie jest to najwazniejszy argument, Roy Hodgson ma nadal wielki bol glowy z wyselekcjonowaniem zawodnikow ktorzy pojada na mundial. W ostatnich miesiacach coraz wiecej mlodych zawodnikow wyroslo na kandydatow do gry w Brazylii i dostali powolania na ten mecz. Mysle, ze beda chcieli sie pokazac bo to bedzie jedna z nielicznych szans na przekonanie trenera do tego by zabral ich na wycieczke do Ameryki Poludniowej. Zawodnicy tacy jak Lallana, Wilshere, Towsend, Oxlade-Chamberlain, Henderson, Lambert czy chociazby Rodriguez graja dobrze w lidze i nie widze powodu dla ktorego nie mogliby zagrac dobrze w kadrze. Do tego dochodza stare wyjadacze Rooney, Lampart, Gerrard oaz Sturridge ktory jest ostatnio w dobrej formie. Tak wiec jest wielu zawodnikow ktorzy maja szanse pojechac na mundial i tylko 22 miejsca w samolocie lecacym do Brazyli i ten mecz bedzie dla nich szansa na to by pokazac sie i swoja przydatnosc do zespolu. Kurs na Angoli jest mizerny ale biorac pod uwage ich motywacje oraz wlasciwie brak motywacji u rywali postawie na Angoli ????
________________________
A tutaj takie male AKO
Rumunia vs Argentyna / Argentyna -1
Bosnia vs Egipt / Bosnia to win
Anglia vs Dania / Anglia over 1,5
RPA vs Brazylia / Brazylia to win

AKO @ 10,11 (Betsafe)
PS. Ide o zaklad, ze Brazylijczycy zawala ????
_______________________

I bet na mecz Polakow by sie lepiej ogladalo ;););)

Polska vs Szkocja / BTS @ 2,25 ⛔ (Unibet) --&gt; w betsafe zaledwie 1,85...:/
Polska w 15 domowych spotkaniach strzelila gola w 13 meczach. Szkocja w 15 wyjazdowych meczach strzelila w 11.
_______________________
Edit po meczach...to chyba najgorszy wieczor pilkarski w moim zyciu...przepraszam wszystkich ktorzy sie sugerowali moimi typami, ide sie schowac pod stol i nie wychodze do swiat... jesli kogos to pocieszy to ja tez stracilem kupe kasy ???? ???? ???? :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja proponuję takie AKU:
✅Brazylia + ✅Niemcy + ✅Portugalia + ✅FrancjaU21(kwalifikacje do ME)
kurs łączny: 2,43 buk: Unibet ✅✅✅✅✅✅✅
Krótka charakterystyka. Brazylia w mojej ocenie wygra już każdy mecz towarzyski do czasu startu MŚ. Jest niesamowita presja i każdy inny wynik niż zwycięstwo z RPA było by odebrane bardzo źle. Brazylia to przepaść z RPA. Niemcy grają z Chile u siebie. Mimo, że traktują po macoszemu mecze towarzyskie, grając u siebie powinni wysoko wygrać z Chile. Powołania dostali czołowi gracze. Portugalia - nie wiem czy zagra słynny Ronaldo, ale z Kamerunem grając u siebie nie przewiduję niespodzianki no i FrancjaU21. Widziałem jak świetna to jest ekipa. Białoruś bez szans. Oprócz Brazylii stawiam na gospodarzy bo w meczach towarzyskich jak coś, oczywiście oprócz poziomu sportowego, ma decydować to właśnie własna publiczność.
Oczywiście ponieważ to mecze o pietruszkę proponuję grać obniżonymi stawkami. Ja gram co prawda wszystko płaską stawką (ale to obniżoną), a dla osób stawkujących wskazałbym 1/10jednostek.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Niemcy grają z Chile u siebie. Mimo, że traktują po macoszemu mecze towarzyskie, grając u siebie powinni wysoko wygrać z Chile
Bardzo wątpliwy wybór do AKO , Chile to drużyna z którą ostatnio ciężko wygrać u siebie
Oto lista drużyn którym to się nie udało w ubiegłym toku:
Brazylia (dopiero w drugim meczu wygrali z trudem)
Hiszpania
Anglia (przegrała nawet !!!)
Kolumbia
Portugalia to też bardzo niepewny typ , często im się zdarza nie wygrać, także z niezbyt mocnymi drużynami.
Z swej strony proponuję nieco pewniejsze typy na AKO
RPA - Brazylia 2
Grecja-Korea Płd. 1X
Grecja przegrała ostatni mecz u siebie ponad 1,5 roku temu z Czechami, a Korea nie potrafi sobie dać rady z takimi zespołami jak Uzbekistan, Irak, czy Liban
Macedonia-Łotwa 1X
Z Macedonią na ich terenie bardzo ciężko się gra, a z kolei Łotwa ostatni mecz wyjazdowy wygrała 2,5 roku temu z Gruzją
Gibraltar - Estonia 1
Gibraltar dostał lanie od Wysp Owczych a Łotwa to jednak jest o klasę lepsza od nich.
Andora-Mołdawia X2
No cóż, Andora nie wygrała meczu od 10 lat
Marathonbet AKO 2,51
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy / Hiszpania wygra / 1.95 @ WilliamHill / Start 20:30
vs

Analiza: Pod tym linkiem poniżej jest cała lista spotkań jakie rozegrała reprezentacja
Hiszpanii do lat 21 :
http://pl.soccerway.com/teams/spain/spain-under-21/4387/matches/
Nie mam czasu w zupełności liczyć tych licznych wygranych i tej serii co trwa już trochę czasu. Wszyscy
zawodnicy na to spotkanie przeciwko drużynie Niemiec grają w swoich klubach w wyjściowych
jedenastkach. Drużyna Hiszpanii jest w pełni sił i bez żadnych braków w kadrze i
dodatkowo grają na swoim terenie. Na dzisiejsze spotkanie w drużynie gości wypada ze
składu Arnold 1/0, M. ter Stegen 4/0, Ginter 4/0, oraz Mustafi 4/0. Pomimo tych
niskich wartości są to kluczowi gracze, wierzcie mi. Bezpośrednie spotkania obu ekip :
09/06/13 MEU Germany U21 0 - 1 Spain U21
15/06/09 MEU Spain U21 0 - 0 Germany U21
Niemcy 3:2 wygrali z biedą z Wyspami Owczymi, na dodatek dwa ostatnie mecze to
remisy z Rumunią, oraz Serbią i Czarnogórą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
michaal-110321 34

michaal-110321

Użytkownik
Z ogromu jutrzejszych spotkań towarzyskich wybrałem spotkania Czechów z Norwegami o 18:30. Ciężko jest w chwili obecnej stwierdzić formę, w jakiej znajdują się poszczególne reprezentacje, ale spróbujemy z &quot;Pepiczkami&quot;. Czesi - wiadomo silna pozycja bramkarza Cech&#39;a, świetna linia pomocy z Jirackiem, Plasil&#39;em i Docekal&#39;em i mój kandydat na strzelca w jutrzejszym spotkaniu - Kadlec. Norwegia nie przeciwstawia temu składowi żadnych argumentów, więc typ może być tylko jeden - pewne zwycięstowo Czechów. Choć jeszcze nie ma składów wyjściowych pokuszę się nawet o handi. To musi się udać..

Czechy - Norwegia (handi 0-1) CZECHY ::3.05::⛔


Przeglądając ofertę zauważyłem za wysoki wg mnie typ na Polskę i nie zawaham się go użyć. Wiadomo - balon jak zawsze straszliwie nadmuchany - możliwe, że nie zobaczymy jutro Lewego w składzie, więc kto będzie wypracowywał sytuacje strzeleckie dla naszych (a może wreszcie rozbłyśnie inna nasza gwiazdka) ?? Jeszcze ta świetna wiadomość o Peszcze i jego powołaniu - śmiech na sali... Będzie jak zawsze nerwowo i patrząc na siłowy styl wyspiarski ciężko będzie stworzyć sutyacje bramkowe (a co dopiero jeszcze je wykorzystać). Reasumując stawiam na:

Polska - Szkocja (Polska nie strzeli) ::3.55::✅
i za drobne:
Polska - Szkocja DW 0-0 ::7.50:: ⛔ (duchy nadal się budzą - brak koncentracji, koncentracji i jeszcze raz koncentracji)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Wg mnie bardzo duże value po stronie Włoch. Za zwycięstwo Włochów bukmacherzy płacą aż 7,50. Te kursy to chyba jakieś nieporozumienie. Zastanawiałem się nad pograniem 2DNB po kursie aż 5,70, ale ostatecznie proponuję Włochy +1 po także bardzo atrakcyjnym kursie 2,09. Argumenty za Włochami? Po pierwsze jest to towarzyskie spotkanie i każdy wynik jest możliwy. Jedni odpuszczają, jedni coś testują, eksperymentują ze składem. Po drugie przecież obie ekipy są drużynami z absolutnie najwyższego światowego TOP-u. Wiadomo, że Hiszpanie są faworytem i lepszą drużyną, ale nie aż tak, żeby wystawiać w tym meczu aż tak wysoki kurs na Włochów.

Sprawdziłem także ostatnie mecze towarzyskie obu drużyn i oto wyniki:

RPA - Hiszpania 1:0
Gwinea - Hiszpania 1:2
Hiszpania - Chile 2:2
Ekwador - Hiszpania 0:2
Hiszpania - Irlandia 2:0
Hiszpania - Haiti 2:1

Włochy - Nigeria 2:2
Włochy - Niemcy 1:1
Włochy - Argentyna 1:2
Włochy - Haiti 2:2
Włochy - San Marino 4:0
Brazylia - Włochy 2:2

Widać, że obie reprezentacje nie przykładają się do meczów towarzyskich. Hiszpanie wprawdzie wygrywają częściej, ale ich zwycięstwa nie są przekonujące.

Tak w ogóle, to ja za bardzo nie rozumiem tych terminów FIFA. Teraz mamy mecze w środku tygodnia. Zawodnicy dopiero co 3-4 dni temu grali w lidze, a za kolejne 3-4 dni znów będą walczyć na ligowych boiskach. Mamy teraz decydujący fragment sezonu, dużo meczów i raczej piłkarze nie skupiają się tak bardzo na tym, żeby wylewać litry potu w meczach towarzyskich. Sądzę, że obie drużyny potraktują to spotkanie ulgowo. Oczywiście są gracze, którzy walczą jeszcze o powołanie na MŚ i oni raczej będą grać na 100%.

Hiszpania - Włochy
Typ: Włochy +1
Kurs: 2,07
Buk: Pinnacle



Portugalia - Kamerun
Portugalia to wg mnie jedna z najbardziej przereklamowanych reprezentacji. Mają zawodników o ogromnym potencjale, ale nie potrafią go wykorzystać. W ostatnich latach eliminacje idą im stosunkowo słabo. Zawsze są faworytem grupy, ale w głupi sposób tracą punkty i zajmują ostatecznie drugie miejsce i muszą grać w barażach. Na wielkich turniejach coś tam ugrają, ale szybko odpadają w fazie pucharowej. Mecze towarzyskie - też potrafią zaskoczyć na minus. Portugalczycy są taką reprezentacją, która gdy chce, to potrafi kogoś ograć wysoko, ale bardzo często potrafią też tracić głupie bramki z rywalami nie najwyższych lotów, remisować bądź przegrywać z takimi rywalami. Myślę, że po raz kolejny te wszystkie portugalskie &quot;gwiazdeczki&quot; potraktują ten mecz towarzyski ulgowo. Tak samo jak w przypadku spotkania Hiszpania - Włochy argumentuję swój typ tym, że ligowe spotkania są ważniejsze i piłkarze będą się oszczędzać.

Kamerun, podobnie jak Portugalia, jest uczestnikiem MŚ, więc nie jest to przypadkowa drużyna. Oczywiście mają słabszy skład od rywali, ale jest kilku mocnych graczy na czele z Eto&#39;o. Myślę, że akurat ci gracze na pewno zagrają na 100%, bo zawsze tak jest, że dla słabszej reprezentacji taki mecz z mocnym rywalem to coś szczególnego.

Ostatnie spotkanie skończyło się wygraną Portugalczyków 3:1, ale niemal przez 60 minut grali oni w przewadze i w dodatku potrafili w tym czasie stracić bramkę.

Portugalia - Kamerun
Typ: Kamerun +1,25
Kurs: 2,14
Buk: Pinnacle
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Hiszpania (U21) - Niemcy (U21)
1X2
Typ: Hiszpania (U21)
Kurs: 1.80
✅✅✅


Bukmacherzy zaoferowali wysoki kurs na najlepszą drużynę do lat 21 na świecie.
Na pewno w dzisiejszym meczu nie zabraknie w drużynie Hiszpanii takich zawodników jak Isco, Munian czy Morata.
Drużyna Niemiecka to również dobra, zgrana drużyna, ale patrząc na ostatnie, mecze, grę to zdecydowanym faworytem, są Hiszpanie.
Jeśli dziś ulegną to się bardzo zdziwię.
Nasi zachodni sąsiedzi w dzisiejszym meczu wyjdą w osłabieniu, ponieważ nie zagrają tacy zawodnicy jak: Stegen, Ginter i Mustafi.

http://www.livesports.pl/mecz/SvSNqeyF/#h2h;overall

Warto zerknąć na ostatnie 20 spotkań Hiszpanów ????



Hiszpanie wciągają każdego (poza dwoma meczami) kto stanie na ich drodze.
Polecam powyższy typ oraz bez analizy:

Hiszpania (U21) - Niemcy (U21)
Ile padnie goli?
Typ: Mniej niż 2,5
Kurs: 2.15
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
GRECJA - KOREA 1 @ 2.00 / i pewnie spadną
BTS - NIE @ 1.75
No więc tak: Korea jest zdziesiątkowana kontuzjami. Z tego co wyczytałem na obcych forach to przede wszystkim obrona: Cha Duri (kontuzja), Seok-Ho Hwang (kontuzja), Kim Chang-Soo(def) i Kwak Tae-Hwi (kapitan).
W ataku zagra np. niedoświadczony Park Chu-Young, który przez 2 lata zagrał 5 razy w Arsenalu w wyjściowym składzie (głownie puchary).
Jak opisują to Koreańczycy sytuacja wygląda kiepsko i ten mecz będzie stał pod znakiem testowania nowych zawodników (z przymusu).
Dodatkowy smaczek to rewanż za MŚ w RPA gdzie gracy przegrali 2:0.
BELGIA - WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ
Tutaj informacyjnie: Belgia ma zagrać w dość eksperymentalnym składzie. Hazard ma zagrać maksymalnie 20 minut. W ataku zobaczymy od początku Benteke, którego ma zastąpić Lukakau.
Wielu zawodników podstawowych ma zagrać 45 minut i dać szanse zmiennikom.
Należy więc uważać na ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 9

smakosz2

Użytkownik
Polska - Szkocja (X2)

Ja nie będę się nad tym zastanawiał. Błaszczykowskiego niema, Lewego niema, Piszczek, Obraniak, Rybus wracają do reprezentacji po długiej przerwie. Szkocja prawie w komplecie. Kursu 1,95 (Bet365) bardzo zachęcający. Trzeba spróbować.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Zlatan Ibrahimović strzeli (Turcja-Szwecja) 2.45 Unibet
Jakim piłkarzem jest Zlatan każdy wie,dla Szweckiej reprezentacji jest mózgiem,sercem i pucami w ostatnich 11 meczach repry strzelił 8 bramek.Jeszcze nie grał z Turkami także zawsze coś nowego a wiadomo że ambitnym jest graczem,Turki to nie jest już jakaś solidna ekipa sporo wpadek i widać że kryzys w ostatnich latach.Karny czy wolny raczej też Zlatana.
Luis Suarez strzeli (Austria-Urugwaj) 2.33 unibet
Dobra forma,Cavaniego nie będzie ostatnie 14 meczów w kadrze to 11 bramek,w PL wiadomo co robi,Austria z lepszymi ekipami traci bramki.

Hiszpania-Włochy

Wiadomo w ostatnich latach Hiszpania hegemonem ale Włosi to jest nadal solidna ekipa,z którą się ciężko gra(proszę nie przypominać Euro 2012),na CA dobry mecz.Ja gram że Włochy strzelą w ataku niby Osvaldo który jak się zepnie to potrafi,Gilardino lis taki typowy zawodnik w stylu Inzaghiego jak ma to strzeli a i dwaj młodzi Ciro Immobile który w U21 grał świetnie i teraz ma szanse na pierwszą drużynę a grać potrafi pokazuje to dobitnie w tym sezonie Serie A i jeszcze jest Destro.Środek solidny czyli niezniszczalny Pirlo,Marchisio i świetny z Napoli Insigne.Hiszpania ostatnio sporo traci na ten mecz widziałem że jest Albiol dla mnie przeciętniak,Ramos ostatnio kręcony strasznie,Juanfran solidny,Alba bardziej ofensywa i Azpilicueta ostatnio co raz większy progres.Włochy z Hiszpanią zawsze walczyli,stałe fragmenty gry też mogą sporo zdziałać.

Włochy strzelą 1.72 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
disphorm 2

disphorm

Użytkownik
Witam wszystkich oficjalnie.Mimo to,że czytam Wasze opinie już bardzo długi czas,to dopiero teraz postanowiłem założyc konto :cool:
Co do meczów towarzyskich,to każdy doskonale zdaje sobie sprawe, że sa to mecze trudne do typowania,bo np.taki zespół jak Szwajcaria 14/08/2013 wygrywa z Brazylią 1:0 ;)
Dlatego też pójde w strone ilosci bramek - 2.5, ponieważ bankowo w wiekszosci meczów wpadnie mało goli.
Jeszcze co do meczu naszej reprezentacji.Heh..Szkocja potrafi strzelac bramki i grac do końca !! dlatego wbiła dwa gole Anglikom w przegranym meczy 3:2.A my? Dziękuję..
 
tomek777 14

tomek777

Użytkownik
Anglia vs. Dania
bts - tak kurs: 2,10 bwin

Witam was.
W jednym z towarzyskich spotkań Anglicy podejma na Wembley Dunczyków. Podopieczni Roya Hodgsona przygotowują się do tegorocznego mundialu, którego Duńczykom pozostanie obejrzeć w telewizji. Gracze Mortena Olsena zajęli w swojej grupie eliminacyjnej drugie miejsce tuż za Włochami.
W ekipie gospodarzy mamy jednego debiutanta, a jest nim lewy obrońca Southampton, Luke Shaw. Z powodu kontuzji nie zagra na defensywie Kyle Walker( Tottenham)
w druzynie Danii znajdziemy trzech zawodników, grających na co dzień w angielskiej ekstraklasie: Daniela Aggera (Liverpool), Williama Kvista (Fulham) oraz Nicklasa Bendtnera (Arsenal). W kadrze znalazło się również miejsce dla syna legendarnego Petera Schmeichela, Kaspera, który jest bramkarzem lidera Championship, Leicester City. Zabraknie natomiast kontuzjowanego Christiana Eriksena z Tottenhamu.
Co skłania do gry na BTS ?
- w kadrze Dani jest sporo zawodnikow grajacych na wyspach co daja bardzo duzo szanse do trafienia bramki przez znajomosc twardej angielskiej piłki
- Anglia w towarzyskich spotkaniach na 6 spotkan miala 5 x BTS :
Anglia
19/11 England 0 - 1 Germany
15/11 England 0 - 2 Chile
14/08 England 3 - 2 Scotland
02/06 Brazil 2 - 2 England
29/05 England 1 - 1 Ireland
06/02 England 2 - 1 Brazil
- w eliminacjach do mistrzostw z lepszych zespołów Włochy vs. Dania 3:1
Przewidywane składy:
Anglia: Hart - Johnson, Smalling, Cahill, Baines - Gerrard, Carrick - Oxlade-Chamberlain, Rooney, Lallana - Sturridge
Dania: Anderson - Jacobsen, Bjelland, Agger, Kristensen - Poulsen, Kvist, Zimling - Kahlenberg, Bendtner, Krohn-Dehli
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom