>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2013

Status
Zamknięty.
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Czechy- Kanada drużyna 2 nie strzeli 1,83( bwin)
Australia( 0-3), Mauretania( 0-1, 0-0), Panama( 0-0), Meksyk( 0-2), Martynika( 0-1), Kostaryka( 0-1), Białoruś( 0-2). Od tylu spotkań reprezentacja Kanady nie potrafi zdobyć bramki w jakimkolwiek spotkaniu.
Natomiast patrząc dalej: Japonia( 1-2, gol M.Habera- nie powołany), USA( 0-0), Dania( 0-4) i ostatni zeszłoroczny mecz z Hondurasem( 1-8, gol Hume&#39;a- nie powołany) ta statystyka wygląda dramatycznie.
Nie wiele wskazuje na to by po spotkaniu z Czechami miałaby się ona poprawić, biorąc pod uwagę braki kadrowe Kanadyjczyków: Will Johnson( najskuteczniejszy Kanadyjski napastnik tego sezonu MLS, 31/11 w Portland), nie powołany ze względu na rozgrywaną fazę play off w MLS. Kontuzjowani są natomiast: Ian Hume( Preston North End), Hutchinson( Besiktas), Edgar( Burlney) oraz De Guzman( PAOK). Powołania nie dostali natomiast m.in. M. Haber( Notts County) czy Occean( FC Kaiserslautern).
Czesi pod wodzą tymczasowego szkoleniowca Josefa Pesice. W kadrze nie ma Rosicky&#39;ego, Daridy, Lafaty, Plasila czy Peckharta. Poza tymi zawodnikami jednak zespół wygląda personalnie dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 21

adam-105

Użytkownik
Anglia - Chile
powyżej 2.5 gola
To będzie bardzo pożyteczny mecz dla piłkarzy Anglii, po kwalifikacjach do Mistrzostw Świata będą mieli okazję zagrać z drużyną z poza Europy, co może być wielce przydatne w przygotowaniach do Mundialu. Chile to rywal bardzo wymagający. Po raz ostatni Chilijczycy gościli na Wembley w 1998 roku i pokonali Anglików 2:0. Warto także odnotować, że w trzech ostatnich meczach z Chile, Anglicy nie znaleźli sposobu na ich bramkarza. Zapowiada się bardzo interesujący mecz w piątkowy wieczór na Wembley.
Anglia – pod wodzą Hodgsona przegrali tylko jedno z 22 meczów, a w roku 2013 są niepokonani. Teraz Anglików czekają dwa bardzo trudne sprawdziany, najpierw Chile, a we wtorek Niemcy. Ewentualne zwycięstwa w tych meczach znakomicie podbudowałyby nastroje w ekipie Albionu. Roy Hodgson będzie też mógł sprawdzić, jak głębokie posiada rezerwy w składzie. Na te dwa mecze powołał trzech piłkarzy, rewelacyjnie spisującego się w Premiership – Southampton, mowa tu Adamie Lallanie, Joyu Rodriguezie i Rickie Lamberdzie. Tradycyjnie też ma kilku graczy, którzy z powodu różnych urazów w piątek nie zagrają, do nich zaliczymy Danny Welbecka i Michaela Carricka. Już podczas zgrupowania okazało się, że przeciwko Chile nie zagra kapitan Three Lions – Steven Gerrard, oraz Kyle Walker.
Chile – to trzecia drużyna kwalifikacji w strefie CONMEBOL, zaraz za Argentyną i Kolumbią, ale wyprzedzili między innymi Urugwaj. To reprezentacja zdecydowanie zorientowana na atak. Świetnie spisywali się pod koniec kwalifikacji, kiedy zanotowali serię 6 meczów bez porażki. Gdyby ich obrona grała równie dobrze, co napad to mogliby sprawić dużą niespodziankę w przyszłorocznym Mundialu. Głównym atutem tej reprezentacji jest dwójka znakomitych napastników – Alexis Sanchez z Barcelony i Eduardo Vargas z Gremio (wypożyczony z Napoli). W każdym z ostatnich dziewięciu meczów reprezentacja Chile zdobywała minimum dwie bramki.
To będzie szósty mecz pomiędzy tymi reprezentacjami, Anglicy wygrali dwa razy, dwa spotkania zakończyły się remisami, a ostatni mecz wygrało Chile 2:0, przed piętnastu laty na Wembley. Co ciekawe w tych meczach ani raz nie wygrali gospodarze.
 
retro12oo 3

retro12oo

Użytkownik
Rosja - Serbia // Remis @3.40 Bet365 ✅
Rosja rozpoczyna przygotowania do mistrzostw od spotkania z Serbia. Serbowie to mlody team, ktory strzelil 10 bramek w ostatnich 3 meczach, jednak jak wiadomo sie do nich nie zakwalifikowal. W eliminacjach, Rosjanom udalo sie zachowac czyste konto w pierwszych 4 spotkaniach, w kolejnych 6 udalo sie to tylko raz. Tracili oni bramki z takimi slabeuszami jak Irlandia Polnocna, Azerbejdzan, czy Luksemburg. Dziwi mnie troche kurs na Over 2.5. (@2.50 w William Hill) Spotkanie rozgrywane bedzie w Dubaju, wiec z jednej strony moznaby bylo sie spodziewac pokazowki, a z drugiej strony moze Capello chce wzmocnic szyki obronne przed Brazylia...
No i teraz z innej beczki...
Na polityce sie nie znam i sie nia nie interesuje, ale 13go zostal podpisany traktat obronny pomiedzy tymi dwoma panstwami. Zagram overa, ale glowny bet to remis. Licze ze jakis telefon z Kremla byl do Pana Capello zeby sie chlopaki zbytnio nie forsowali.
Prosze traktowac ten typ z lekkim przymruzeniem oka. ;)
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Włochy - Niemcy
Gosc. +1,5 bramki - KURS: 2,05
BUK: MILENIUM

To będzie mały rewanż za Euro 2012, gdy przecież Włochy wywaliły Niemcy z półfinału. Wówczas Włosi pokonali Niemcy 2-1. Tutaj już nie będzie tak ładnie jak na Euro. Lahm zapowiadał, że rewanż nie ma sensu, bo nie i tak nie przywrócą historii sprzed półtora roku. Ja jednak myślę, że to jest zasłona dymna, Niemcy siądą na Włochów i to ostro. Włosi ostatnio bardzo słabi, tracą naprawdę dużo bramek z rywalami o wiele niżej notowanymi... Za Włochami przemawia tylko własne boisko, lecz to im nic nie da. Włochy ze słabą defensywą, jak już wspominałem, a Niemcy nie spuszczają z tonu. Chciałem grac BTS ale się wycofałem. Moim zdaniem ten typ powinien przejsc jak w masło.

Anglia - Chile
TYP: BTS - KURS: 1,70
BUK: MILENIUM

Tutaj nie ma co się rozpisywac, obie drużyny z ogromnym potencjałem ofensywnym. Sądzę, że Anglicy mogą przegrac to spotkanie... Alenajbardziej prawdopodobny typ to OBIE STRZELĄ.

Szkocja - USA
TYP: BTS - KURS: 1,72
BUK: MILENIUM

Bardzo dobry mecz na BTS. Szkocja u siebie mocna, co pokazało ostatnie zwycięstwo z Chorwacją, USA strzela na wyjazdach ale i traci dużo bramek. Nie ma co się zastanwiac tylko stawiac! POLECAM!
 
wygrywac 0

wygrywac

Użytkownik
Moim zdaniem ten typ powinien przejsc jak w masło.
chciałbym nadmienić , iż tak łatwo może nie być gdyż jak wiadomo włosi jak nikt potrafią grać z Niemcami ..aczkolwiek typu nie neguję

Alenajbardziej prawdopodobny typ to OBIE STRZELĄ
co do Chile za 5 dni grają z Brazylią wię może być różnie , ale ja się nie znam więc pewnie masz rację...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja jednak myślę, że to jest zasłona dymna, Niemcy siądą na Włochów i to ostro. Włosi ostatnio bardzo słabi, tracą naprawdę dużo bramek z rywalami o wiele niżej notowanymi... Za Włochami przemawia tylko własne boisko, lecz to im nic nie da. Włochy ze słabą defensywą, jak już wspominałem, a Niemcy nie spuszczają z tonu. Chciałem grac BTS ale się wycofałem. Moim zdaniem ten typ powinien przejsc jak w masło.
Taa faktycznie tylko Włosi mają slabą defensywę haha, weź zobacz człowieku ile Niemcy w ostatnich meczach bramek tracili ? Czy dalej uważasz że to Włosi mają słabą defensywe ? Włosi którzy słyną z dobrej gry w destrukcji, ci sami włosi którzy stanowią o sile w defensywie Juve, ci sami którzy mają patent na Niemców jak nikt inny.
Ale przecież jedyny ich atut to własne boisko ... ALE TO NIC IM NIE DA haha.
Im więcej takich gniotów w tym dziale jak te Twoje, albo jak mądrości adamo(ileś tam) którego sto razy poprawiają ludzei za kazdym razem a on zawsze wie lepiej i tak haha... to człowiekowi nawet się nie chce zaglądać i brać na poważnie wasze wypowiedzi. Jedynie można je czytać i się ubawić ze śmiechu.
Dlatego się ludzie zastanówcie co piszecie i jak nie macie nic ciekawego do napisania to lepiej nic nie piszcie... bez odezwu!

będe lekko z towarzyskich grał :
Anglia - Chile
Typ : x2 @ 1,775 b365 ✅0:2
wychodzi tak bo Anglicy maja problem w bramce, dzis Hart ławka, zagra Forster, w obronie Smaiiling na prawej, a to nie najlepsza opcja, Walker jakiś uraz drobny chyba. W środku Cahill i Jagielka, na lewej Baines. W pomocy też bieda jak na moje, Lamps 35 lat już nic wielkiego nie gra, ponadto Cleverley i po 45min mają niby pograć Lallana i Jay Rodriguez z Soton. No i trio magiczne z przodu Townsend-Rooney-Sturridge. Ale to jednak jak na mnie mało na taki techniczy zespół jak Chile. Wypadł Carrick, Gerrard, Lambert chyba też z tego co czytam.
a Chile pokazało super się w towarzyskim meczu z Hiszpanią np, a gdzie Hiszpania a gdzie Anglia ? a brytyjczykom taki styl jak prezentuje Chile nie leży ewidentnie. Skład Chile ma mocny wystawić, Alexis, Vargas, Beasejour, Medel, Isla, a skoro towarzyski i anglicy mają hity w PremierLEague w najbliższej kolejce więc tym barzdiej jeżeli ktoś tutaj ma ugrac cos dla siebie to będzie to Chile wg mnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Włochy - Niemcy
Klasyk. Pojedynki tych drużyn zawsze niosą ze sobą sporo emocji, a na murawę boiska wyjdą gwiazdy światowego formatu. Nie inaczej będzie dziś na stadionie w Mediolanie, bo choć mecz towarzyski, to drugi w hierarchii zaraz po &#39;POL-SŁO&#39; ;)
Kilka zdań z wtorkowej konferencji Prandellego:
MŚ w Brazylii: &quot;Lista zawodników na MŚ w Brazylii jest nadal otwarta. Kiedy mówię moim zawodnikom, że mogą tam zagrać, ich motywacja wzrasta, jednak trzeba ją prezentować konsekwentnie w kolejnych spotkaniach.&quot;
Niemcy: &quot;Naszym przeciwnikiem są Niemcy, dlatego niektórzy powinni zrozumieć, dlaczego daję szansę pewnym zawodnikom mającym małą styczność ze światowym futbolem. Antonio Candreva pokazał charakter, siłę i spokój mentalny, Marco Parolo również zasłużył na grę dla reprezentacji, jest jednym z najbardziej imponujących zawodników tego sezonu. Każdy stawia Niemców za przykład, u nas jednak nie kładzie się tak dużego nacisku na sektory młodzieżowe, a tylko takie inwestycje dają sukcesy w piłce nożnej.&quot;
Taktyka: Po różnych kombinacjach mamy już dokładny plan taktyczny, musi być on jednak poddany testom z różnymi drużynami i w różnych meczach. Graliśmy czasami zbyt szeroko, co powodowało często mniejsze posiadanie i niższą jakość. Nie mamy czasu na treningi, dlatego wszystko będziemy korygować w trakcie spotkań.
Oficjalny skład Italii:
Daniele De Rossi zacznie dzisiejsze spotkanie na ławce rezerwowych (kontuzja w meczu z Sassuolo). Do gry niezdolny będzie także Giuseppe Rossi. Media miały rację, dzisiaj Prandelli wykorzysta ustawienie 4-3-1-2:
Buffon w bramce, w obronie Abate, Barzagli, Bonucci i Criscito (!), w pomocy Marchisio, Pirlo i Thiago Motta, tuż za formacją ataku zagra Montolivo, a napastnikami będą Balotelli i Osvaldo.
----
Philip Lahm przyznaje, że Niemcy nie myślą o żadnym rewanżu po ich ostatnim spotkaniu podczas EURO 2012. &quot;Loew stawia na ofensywny futbol, to filozofia trenera. Mamy wielu silnych ofensywnie zawodników, którzy lubia mieć piłkę i stwarzać sytuacje.
Loew nie zabrał ze sobą do Mediolanu Gomeza, Schweinsteigera, Klosego i Mertesackera, a także Oezila /ed. Oezil jednak zagrał/.
Prawdopodobny skład:
Neuer - Lahm, J. Boateng, Hummels, Schmelzer - Khedira, T. Kroos - T. Mueller, Oezil, Reus - M. Goetze.
Strona Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (http://www.dfb.de/) poświęciła bardzo mało informacji na temat spotkania, a szkoda :/ Może ktoś doda coś więcej na temat Niemiec? ????
Statystycznie:
Oba zespoły spotkały się ze sobą dotychczas 31 razy. 15 razy wygrywali Włosi, 9 razy padł remis, Niemcy wygrywali 7 razy. Stosunek bramkowy: 35:47 dla Niemiec.
1. połowa - poniżej 1 gola - 2.05 /bet365/ ⛔
Azjatycka suma goli - poniżej 2 - 3.10 /bet365/ ZWROT

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Czechy - Kanada (17:00)

Czesi pod wodzą tymczasowego trenera oraz kilkoma absencjami - Michal Kadlec, David Limberský, Jaroslav Plašil, Josef Hušbauer, Daniel Kolář, David Lafata, Tomáš Pekhart, Tomáš Rosický, Vladimír Darida. Dodatkowo, bałagan w tamtejszym związku piłki nożnej nie dodaje skrzydeł reprezentacji.
Kanadyjczycy w swoich ostatnich 11 meczach (2013 rok), zdołali zremisować 3 razy oraz odnieśli 8 porażek. Bilans bramkowy w tym roku to... 1-17. Jedyną bramkę strzelił Haber który dzisiaj nie zagra (brak powołania). Kompletna lista nieobecności Kanadyjczyków to Milan Borjan, David Edgar, Dejan Jaković, Samuel Piette, Julian de Guzman, Atiba Hutchinson, Will Johnson, Iain Hume, Marcus Haber.

under 2,5 @ 2,26 Marathonbet ✅
NoBTS @ 1,62 Marathonbet ✅

Anglia - Chile (21:00)

Anglicy, którzy ostatnio zapewnili sobie awans na mundial pokonując na Wembley reprezentację Polski 2-0, grają dzisiaj przeciwko Chilijczykom. W obu drużynach sporo absencji - w dodatku dużo zawodników ofensywnych.
Wśród Anglików nie zobaczymy Joleon Lescott, Michael Carrick, Ashley Young, Alex Oxlade-Chamberlain, Danny Welbeck, Theo Walcott, Steven Gerrard, Kyle Walker, Rickie Lambert. Wątpliwy jest natomiast występ Daniela Sturridge&#39;a.
Goście wystąpią bez Miguel Pinto, Cristian Alvárez, Arturo Vidal, David Pizarro, Humberto Suazo, Mauricio Pinilla, Mark González. Tuż przed meczem dowiemy się czy Jorge Valdivia będzie w stanie zagrać.

under 2,5 @ 2,22 Marathonbet ✅

Turcja - Irlandia Północna (20:00)

Turcja bez: Hasan Ali Kaldırım, Ömer Toprak, Bekir İrtegün, Nuri Şahin, Alper Potuk, Selçuk İnan, Emre Belözoğlu, Hamit Altintop, Recep Kıvrak, Mustafa Pektemek
Irlandia Północna bez: Craig Cathcart, Corry Evans, Grant McCann, Kyle Lafferty, Chris Brunt, Gareth McAuley, Jamie Ward, Michael O’Connor, Shane Ferguson

Turcy w ostatnim meczu między tymi zespołami, wygrali 2-0 w Belfaście w 2010 roku. Obie reprezentacje grały ze sobą jeszcze kilkakrotnie, jednak miało to miejsce w 1999 roku oraz wcześniej, więc nie biorę tego pod uwagę. Dodatkowo

NoBTS @ 1,76 Marathonbet ✅
Turcja -1,5 @ 1,90 Marathonbet ⛔

Dobry dzień ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Gwinea Równikowa - Hiszpania
Typ: HT/FT 2/2 ✅✅✅ ( 1:2 / 1:2 )
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Pobieram już dziś bo do jutra pewnie będą duże spadki. Mój najmocniejszy bet na sobotę. Ja wiem, że Hiszpanie w meczach towarzyskich czasem robią sobie jaja jeśli porównać poziom umiejętności ich piłkarzy w stosunku do tego jak mało bramek strzelają drużynie przeciwnej, która bardzo często jest 3, 4 klasy niższa no ale znowu bez przesady.

Po pierwsze spotyka się 119-sta drużyna rankingu Fifa z pierwszą. W zasadzie to by już mogło wystarczyć.

Po drugie nie widzę jakichkolwiek szans na postawienie się graczom z Półwyspu Iberyjskiego drużyny, która dostaje bęcki 3:0 z Wyspami Zielonego Przylądka, 4:0 od Kongo czy daje sobie wbić 3 bramki drużynie Sierra Leone. No bez jaj. Hiszpanie takim rezultatem powinni prowadzić w tym meczu już do połowy.

I ostatnia sprawa czyli powołania Del Bosque. Zabrakło ich dla takich graczy jak: Fernando Torres, Gerarda Piqué, Davida Silva czy Xavi Hernandez. Brak zawodnika City spowodowany jest zapewne powrotem po kontuzji, Pique i Xaviego słabą formą a Torres chyba wreszcie znudził się Vincente w kadrze, której ostatnimi czasy nie dawał za wiele. Ale zmierzam do tego, że brak w kadrze gości pod formą może być tylko plusem, gdyż nie ujrzymy kolejny raz minimalistycznej tiki-taki Hiszpanów. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Gwinea Równikowa - Hiszpania
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pobieram już dziś bo do jutra pewnie będą duże spadki. Mój najmocniejszy bet na sobotę. Ja wiem, że Hiszpanie w meczach towarzyskich czasem robią sobie jaja jeśli porównać poziom umiejętności ich piłkarzy w stosunku do tego jak mało bramek strzelają drużynie przeciwnej, która bardzo często jest 3, 4 klasy niższa no ale znowu bez przesady.

Po pierwsze spotyka się 119-sta drużyna rankingu Fifa z pierwszą. W zasadzie to by już mogło wystarczyć.

Po drugie nie widzę jakichkolwiek szans na postawienie się graczom z Półwyspu Iberyjskiego drużyny, która dostaje bęcki 3:0 z Wyspami Zielonego Przylądka, 4:0 od Kongo czy daje sobie wbić 3 bramki drużynie Sierra Leone. No bez jaj. Hiszpanie takim rezultatem powinni prowadzić w tym meczu już do połowy.

I ostatnia sprawa czyli powołania Del Bosque. Zabrakło ich dla takich graczy jak: Fernando Torres, Gerarda Piqué, Davida Silva czy Xavi Hernandez. Brak zawodnika City spowodowany jest zapewne powrotem po kontuzji, Pique i Xaviego słabą formą a Torres chyba wreszcie znudził się Vincente w kadrze, której ostatnimi czasy nie dawał za wiele. Ale zmierzam do tego, że brak w kadrze gości pod formą może być tylko plusem, gdyż nie ujrzymy kolejny raz minimalistycznej tiki-taki Hiszpanów. Powodzenia !
w 100% zgadzam sie z typem.
Kadra wcale nie jest slaba bo hiszpanie maja swietnych zmiennikow moze nawet nie mozna ich nazywac zmiennikami bo taki Cazorla to nie odstaje az tak od Xaviego czy Silvy
Wazna zmiana jest Diego Costa a to ostatnio w swietnej formie napastnik.
Skoro odrzucil Brazylie to w tym meczu przeciwko Gwinei napewno bedzie chcial sie wykazac i cos ukluc.
Diego Costa strzeli - niewiem czy jest gdzies taki zaklad ale pewnie nie
Hiszpania HT/FT !
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Wazna zmiana jest Diego Costa a to ostatnio w swietnej formie napastnik. Skoro odrzucil Brazylie to w tym meczu przeciwko Gwinei napewno bedzie chcial sie wykazac i cos ukluc.
Luque Costa nie zagra w tym meczu. Był powołany ale w ostatnim meczu Atletico pod koniec spotkania doznał urazu mięśnia przywodziciela i za niego powołany jest Llorente. Z kadry wypadł także Cesc Fabregas za, którego powołanie dostał Marc Bartra. Pzdr;)
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Walia DNB - Finlandia 1,57
Obie drużyny zbliżonej klasy, jednak to Walia ma dwie wielkie indywidualności: Bale&#39;a i Ramseya, którzy powinni przechylić szalę zwycięstwa na ich stronę. W Finlandii większość to przeciętni gracze, z Hamalainenem na czele (no może jedynie Moisander się wyłamuje). Nie widzę nikogo kto mógłby ukąsić z tamtej strony.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Gwinea Równikowa - Hiszpania - Czy obie drużyny strzelą gola? NIE (1,60)⛔
Bet-at-home 7/10

Bardzo interesującym zakładem uraczył nas bet-at-home i należy po prostu spróbować. Mistrzowie Świata i Mistrzowie Europy w piłce nożnej podejmują zespół no-name. Jedyne zagrożenie to fakt, iż jest to spotkanie wyjazdowe. Ciężko mi sobie wyobrazić aby tak niedoświadczony zespół był w stanie strzelić bramkę Hiszpanom którzy bardzo umiejętnie utrzymują się przy piłce i dobrze się bronią. Drugim zagrożeniem dla typu jest fakt, że spotkanie towarzyskie niekoniecznie musi budzić u wszystkich piłkarzy 100% koncentracji. To że ten mecz wygra Hiszpania nie powinno ulegać nawet dyskusji. Różnica klas jest potężna. Mecz powinien być do jednej bramki. Zespół z Gwinei przystępował do kwalifikacji i zajął ostatnie miejsce w grupie dorobkiem dwóch punktów. Zespół stracił 15 goli a strzelił zaledwie 6. Grupę wygrała Tunezja. Według mnie kurs wart świeczki.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Dzisiaj ciekawe spotkanie w Walii.
Walijczycy z Bale i Ramseyem podejmą Finów.
Ci dwaj wymienieni wyżej zawodnicy imponują ostatnio formą i jeśli zagrają dzisiaj na swoim przyzwoitym poziomie to Walia tego meczu nie przegra.
Do dubelka polecam Walia strzeli [1,33] ✅
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Gwinea Równikowa - Hiszpania ▶ Hiszpania -3(AH) [2,06]⛔ 1:2 marathonbet​
I pomyśleć, ze ten buk na to zdarzenie początkowy kurs wystawił 3,40! I to jeszcze tylko dwa dni temu. Gram takie zdarzenie gdyż kurs jest tego wart. Co tu dużo mówić. Hiszpania zagra sobie ze słabiutką ekipą i będzie okazja popróbować zawodników i postrzelać. Moim głównym uzasadnieniem jest to:
Kadra Hiszpanii:
Bramkarze: Iker Casillas (Real Madryt), José Reina (SSC Napoli), Víctor Valdés (FC Barcelona)
Obrońcy: Raúl Albiol (SSC Napoli), Álvaro Arbeloa (Real Madryt), Juanfran (Atlético Madryt), Iñigo Martínez (Real Sociedad San Sebastian), Nacho Monreal (Arsenal Londyn), Alberto Moreno (Sevilla FC), Sergio Ramos (Real Madryt)
Pomocnicy: Xabi Alonso (Real Madryt), Sergio Busquets (FC Barcelona), Santi Cazorla (Arsenal Londyn), Cesc Fàbregas (FC Barcelona), Andrés Iniesta (FC Barcelona), Koke (Atlético Madryt), Javi Martínez (Bayern Monachium), Juan Mata (Chelsea Londyn), Jesús Navas (Manchester City)
Napastnicy: Diego Costa (Atlético Madryt), David Villa (Atlético Madryt), Pedro Rodríguez (FC Barcelona), Álcaro Negredo (Manchester City)
Coś więcej potrzeba?
Jaka by nie wyszła 11 to będzie to bardzo mocna ekipa i nie widzę innej opcji jak strzelenie co najmniej 3 bramek. Z takim potencjałem te bramki muszą padać. Nie zagra Costa i Fabregas, jednak w moim przekonaniu to nie jest osłabienie takich kalibrów aby to miało mieć duży wpływ na ten mecz. Del Bosque zapowiada poważne podejście do meczu i nie lekceważenie przeciwnika.
Nie wydaję mi się aby gospodarzy było stać na bramkę. Hiszpanie zapewne zdominują ich posiadaniem piłki i ilością podań co oczywiście zniweluje szanse na bramkę dla afrykańczyków.
Myślę, że La Furia Roja ten mecz wygra przynajmniej trzema bramkami i to daje zwrot. Jednak jestem dobrej myśli i liczę na łatwą i wysoką wygraną mistrzów świata.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Gwinea Równikowa - Hiszpania - Czy obie drużyny strzelą gola? NIE (1,60)
Bet-at-home 7/10
Bardzo interesującym zakładem uraczył nas bet-at-home i należy po prostu spróbować. Mistrzowie Świata i Mistrzowie Europy w piłce nożnej podejmują zespół no-name. Jedyne zagrożenie to fakt, iż jest to spotkanie wyjazdowe. Ciężko mi sobie wyobrazić aby tak niedoświadczony zespół był w stanie strzelić bramkę Hiszpanom którzy bardzo umiejętnie utrzymują się przy piłce i dobrze się bronią. Drugim zagrożeniem dla typu jest fakt, że spotkanie towarzyskie niekoniecznie musi budzić u wszystkich piłkarzy 100% koncentracji. To że ten mecz wygra Hiszpania nie powinno ulegać nawet dyskusji. Różnica klas jest potężna. Mecz powinien być do jednej bramki. Zespół z Gwinei przystępował do kwalifikacji i zajął ostatnie miejsce w grupie dorobkiem dwóch punktów. Zespół stracił 15 goli a strzelił zaledwie 6. Grupę wygrała Tunezja. Według mnie kurs wart świeczki.
Ja bym się w to nie pakował. Otóż Hiszpani regularnie mają takie tourne po piłkarskich antypodach, które dawniej były ichnimi kolaniami i ogólnie mówiąc ich zaangażowanie w takich meczach towarzyskich jest zerowe. Zwłaszcza jak grają na wyjeździe. Na podobnych typach już można było popłynąć przy okazji spotkań z:
Hiszpania 1:2 Haiti
Panama 1:5 Hiszpania
Portoryko 1:2 Hiszpania
Kostaryka 2:2 Hiszpania
W ogóle w większości meczy towarzyskich na wyjeździe Hiszpania traci, więc taki kurs to dla mnie żadna promocja.

&lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot; even stage-finished&quot; id=&quot;g_1_hIqXNDV7&quot;&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ab team-home&quot;&gt;Gwinea Równikowa&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_sa score bold&quot;&gt;1 - 2&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ac team-away bold&quot;&gt;Hiszpania ✅
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Luksemburg - Czarnogóra
Typ: Luksemburg strzeli
Kurs: 1,77
Bukmacher: Efortuna
vs.

✅
Kadra Czarnogóry:
Bramkarze:

Ivan Janjušević (1/0)
Vukašin Poleksić (26/0)
Obrońcy:
Marko Baša (28/1)
Vladimir Božović (36/0)
Milan Jovanović (35/0)
Savo Pavićević (36/0)
Stefan Savić (24/2)
Marko Simić (1/0)
Vladimir Volkov (9/0)
Pomocnicy:
Branko Bošković (27/1)
Marko Ćetković (5/0)
Nikola Drinčić (32/3)
Miloš Krkotić (4/0)
Nemanja Nikolić (2/0)
Marko Vešović (1/0)
Elsad Zverotić (42/4)
Napastnicy:
Fatos Bećiraj (24/3)
Dejan Damjanović (21/6)
Filip Kasalica (10/1)

Czarnogóra bez największych gwiazd: Stefana Joveticia, Mirko Vucinicia, poza tym skład wydaje się optymalny. Myślę jednak, że brak tej dwójki odbije się w znaczący sposób na jakości poczynań naszym niedawnych grupowych rywali. W końcówce eliminacji totalnie opadli z sił, pozostają bez zwycięstwa od 26 marca. W tym czasie: 3 remisy, 3 porażki (bilans bramkowy: 6-16). Dostać lanie u siebie od Mołdawii w rozmiarze 5-2 to już solidna kompromitacja. Jak widać po liczbach, blok defensywny Czarnogórców to nie jest kolektyw. Do składu wraca co prawda wartościowy obrońca Savić, ale nie wiem, czy to coś pomoże. Sytuację tej drużyny można porównać obecnie do Polski. Totalna rozsypka. Luksemburg małymi kroczkami rusza do przodu, w ostatnich latach coraz większe postępy. U siebie od czasu, w którym nastąpił ich skok jakościowy, czyli początku eliminacji do MŚ 2014 strzelili 9 bramek w 10 meczach, więc statystycznie 0,9 na mecz. Strzelali Portugalii, Szkocji, czy Armenii, więc zespołom dużo lepszym od siebie. Myślę, że na bramkę ich stać. Zagrałbym BTS, ale odstrasza mnie skutecznie brak dwóch najgroźniejszych armat gości. Na bramkę Luksemburga też przyjemny kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom