>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2013

Status
Zamknięty.
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
przepraszam za literowki, ale pisze z telefonu.
Jedno pytanie - graja w Ekwadorze ? Jak tak to Hiszpanie moga miec ciezko ( duze wysokosci stadionow ).
Owszem grają w Ekwadorze. Guayaquil to największe miasto w tym państwie. O wysokich miejscach gdzie są położone stadiony w tym mieście mówić nie można... bo to miasto portowe ;)
Warto dodać, że stadion mieści oficjalnie ok. 60tys widzów ale ze spokojem mieści ok. 75tys. Co ciekawe, rekord frekwencji wyniósł bagatela ok. 97tys. Dlaczego o tym wspominam? Miasto to było wielkokrotnie niszczone przez Indian i piratów. Oprócz tego, historia tego miasta (brało udział w wielu walkach antyhiszpańskich) wskazuje, że goście nie będą oklaskiwani xD

Jak wspominałem, miasto położone jest na wysokości morza, nie ma porównania do stadionu w stolicy, który jest położony prawie 3000m n.p.m.
Jeśli mnie pamięć nie myli to w tych okolicach (wybrzeże) w tej chwili trwa jeszcze pora deszczowa i jednocześnie jest gorąco. Warunki do grania jedne z najgorszych więc szału raczej nie będzie.

Jak Hiszpania gra w takich warunkach przekonaliśmy się w czasie PK, wnioski wyciągnijcie sami.
Patrząc dodatkowo na braki personalne u Hiszpanów myślę, że mimo wszystko warto pograć jakiś handicap na gospodarzy,
pozdrawiam
 
G 14

gol

Użytkownik
Włochy: Argentyna
Typ: BTS
Kurs: 1,80
Bukmacher: BAH

Analiza: W mediach mówi się że jest to mecz dla Papieża. Jak powszechnie wiadomo Papież Franciszek jest wielkim kibicem Argentyńskiego klubu San Lorenzo. Jeśli mecz dla największego dostojnika kościoła a za razem wielkim fana piłki to muszą być emocję , a z tym związane są również bramki które są solą futbolu. Ponadto od roku 1982 do 2001 gdy oficjalnie spotykały się obie drużyny za każdym razem padały gole z obydwu stron. Uważam zatem że w meczu padną gole a spotkanie zakończy się remisem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 0

sebagno8

Użytkownik
Witam dziś postawilem na ilosc rzutow roznych w druzynie Japoni i w druzynie Korei. Wie ktos moze gdzie moge sprawdzic wynik bo obstawialem na bwin a tam jeszcze nie ma i nie wiem kiedy beda ;/
 
H 902

hank

Użytkownik
Anglia- Szkocja 1
Niemcy -1,5
Moim zdaniem dość bezpieczna opcja, Anglicy nie wygrali od 5 miesięcy, notując ostatnio 3 remisy, dziś zagrają z rywalem od którego to wszystko się zaczęło, bowiem 30 listopada 1872 reprezentacja Trzech Lwów rozegrała pierwszy oficjalny mecz właśnie ze Szkocją. Roy Hodgson powołał bardzo silną kadrę, co prawda wypadł dziś Carrick, ale myślę że nie będzie to problem. Szkoci to zespół przeciętny, ambitny, tym bardziej dziś powinni być mocno zmotywowani, ale jednak mocno ograniczony jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie. Poza przygotowaniem motorycznym, odstają od Anglików na każdej płaszczyźnie. Ja dziś zaufam gospodarzą, mimo iż jest to zespół grający słabo jak na własne możliwości...jednak dziś na Wembley nie wypada się potknąć z odwiecznym rywalem, tym bardziej że mecz upamiętnia powstanie The Football Association.

Co do Niemiec.... bardzo mocna kadra, egzotyczny rywal, który aktualnie nie ma nic do powiedzenia nawet na własnym podwórku, bowiem pokolenie piłkarzy które zapewniło 4 kolejne występy na mundialu jest już na emeryturze, albo się do niej zbliża.... a młodzi zawodzą. Piłkarsko przepaść, zapowiada się pogrom...
 
P 11

pocios

Użytkownik
Witam
Chciałbym zapytać co sądzicie o meczu Luksemburg - Litwa??
Ja osobiście chciałbym zagrać na Luksemburg. (kurs na 1 3,6) ✅
jest to raczej słaba reprezentacja ale zaczynają mieszać w europie i uzyskują coraz lepsze wyniki a Litwa żadnym mocarzem nie jest zwłaszcza na wyjazdach. więc dlaczego nie mogli by wygrać u siebie
myślicie że ma to szanse powodzenia??
Tak jak sądziłem ????
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Kolumbia - Serbia 1 1.80 bet365 4/10 ✅
W meczu towarzyskim, który zostanie rozegrany w Barcelonie staną do walki dwa zespoły o całkiem innych potencjałach. Po dawnej Serbii, która potrafiła namieszać na kontynencie czy nawet na świecie nie ma już śladu. W eliminacjach do MŚ mocno dołują - są co prawda na 3. miejscu, ale z ogromną stratą do Belgii i Chorwacji. Zdarzyło im się przegrać nawet z okupującą ostatnie miejsce Macedonią. W drużynie jest kilka nazwisk mogących wygrywać najważniejsze mecze, ale od dawna brak tam chemii i czegoś co chociaż mogłoby przypominać zgrany kolektyw. Z kolei Kolumbia pewnie zmierza po awans do Mundialu, znajduje się w TOP3 rankingu FIFA i widać, że mają formę. Do Hiszpanii przylatują praktycznie najlepszym składem, z Falcao na czele. Może nie będzie gradu bramek z jego strony, ale na pokonanie słabej Serbii na pewno wystarczy.

Islandia -1,5 - Wyspy Owcze 1
1.625 bet365 3/10 ⛔
Nie uważam Islandczyków za piłkarską potęgę, ale mimo wszystko - mając na uwadze gdzie zostanie rozegrany mecz, a także powołanych zawodników (sporo z nich gra w niezłych europejskich klubach) Wyspy Owcze są bez szans. U siebie, owszem, potrafią nawet strzelić bramkę i utrudnić życie przyjezdnym (mecz eliminacji ze Szwecją i skromna przegrana 1:2). Sytuacja zmienia się patrząc na mecze wyjazdowe, gdzie zawsze wracają z kilkoma straconymi golami i okrągłym zerem po stronie strzelonych. Nie inaczej będzie tym razem, wygrana Islandii pewna, co najmniej dwoma bramkami - raczej też.
Niemcy -1,5 - Paragwaj 1
1.625 bet365 5/10 ⛔
Reprezentacja Niemiec bez wątpienia wybrała sobie ciekawego partnera do gry towarzyskiej, będącej wstępem do zbliżających się eliminacji do Mundialu. Paragwaj znajduje się w lekkiej rozsypce, kompletnie nie przypomina mądrze grającej drużyny z RPA 2010. Już w tym momencie zajmują w grupie eliminacyjnej ostatnie miejsce i nie mają szans na awans do MŚ. Z kolei Niemcy jak zwykle na gazie, co prawda awansu pewnego jeszcze nie mają, ale potrzeba im jeszcze jednej wygranej, która najpewniej przydarzy się już we wrześniowych spotkaniach. Trener powołał na ten mecz praktycznie najmocniejszy skład, nie licząc gwiazd Bayernu: Kroosa, Schweinsteigera oraz Goetzego, a także młode Draxlera, który wypadł z gry w ostatnią niedzielę. Nie mniej, ekipa Niemiec bez wątpienia ma kim grać (prawdopodobny skład: Neuer - Lahm, Boateng, Hummels, Schmelzer - Khedira, L. Bender - T. Müller, Özil, Reus - Klose) i na słabych Paragwajczyków to bez wątpienie powinno wystarczyć. Dodatkowo mecz na swoim terenie (Kaiserslautern), gdzie niemieccy zawodnicy nie mają zwyczaju przegrywać (no może poza pamiętną wpadką ze Szwecja kiedy z 4:0 zrobiło się 4:4, ale Paragwajczycy nie mają Ibry, co najwyżej Santa Cruza). Wątpię, aby przy pewnym prowadzeniu 2/3:0 spuścili z tonu, tym bardziej, że każdy będzie chciał się pokazać, również zawodnicy z ławki. Tak więc szykują się dwie połowy pełne ofensywnej piłki.

/// Żena, oby weekend był lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Spotkanie: Belgia - Francja
Typ : BTS- yes ⛔ (0:0) :;/:
Kurs: 2.00
Buk: William Hill
Analiza:

Powiem szczerze wg. nie rozumiem kursu na BTS w tym meczu a już William Hill przesadził niesamowicie i próbujemy to wykorzystać.

Może zacznę od powołań na to spotkanie Marc Wilmots powołał 25-osobową kadrę, która wygląda następująco:
Bramkarze: Thibaut Courtois, Simon Mignolet, Koen Casteels
Obrońcy: Toby Alderweireld, Daniel Van Buyten, Jan Vertonghen, Vincent Kompany, Sébastien Pocognoli, Nicolas Lombaerts , Jelle Van Damme, Laurent Ciman, Guillaume Gillet
Pomocnicy: Kevin De Bruyne, Eden Hazard, Dries Mertens, Nacer Chadli, Moussa Dembélé, Marouane Fellaini, Axel Witsel, Timmy Simons
Napastnicy: Zakaria Bakkali, Romelu Lukaku, Christian Benteke, Kevin Miralles
Jeśli chodzi zaś o reprezentację Trójkolorowych kadra przedstawia się tak:
Bramkarze: Mickaël Landreau, Hugo Lloris, Steve Mandanda
Obrońcy: Éric Abidal, Gaël Clichy, Mathieu Debuchy, Patrice Evra, Laurent Koscielny, Eliaquim Mangala, Adil Rami, Bacary Sagna
Pomocnicy: Étienne Capoue, Clément Grenier, Josua Guilavogui, Geoffrey Kondogbia, Rio Mavuba, Samir Nasri, Franck Ribéry, Moussa Sissoko, Mathieu Valbuena
Napastnicy: Karim Benzema, Olivier Giroud, Dimitri Payet

Widzimy wyraźnie, że kadry powołane na to spotkanie są niemal optymalne i nie wyobrażam sobie, że nie zobaczymy dzisiaj kilku bramek. Tym bardziej, że dobrze widzimy, iż po obu stronach ma kto strzelać a powiem więcej zobaczymy dziś na boisku aż kilkanaście gwiazd światowego formatu.
Dla obu zespołów środowe spotkanie będzie sprawdzianem przed kluczowymi w kwestii awansu do przyszłorocznych Mistrzostw Świata starciami. Francuzi już zapowiedzieli, że liczy się dla nich dziś tylko zwycięstwo ale gospodarze na własnej ziemi także zrobią wszystko aby ten mecz wygrać. Zapowiada nam się strzelanie z obu stron. Powodzenia !
 
T 189

teesbor

Użytkownik
dlaczego kurs na brazylie jest taki duzy skoro graja pierwszym skladem? czy brak rezerwy brazylii w linku powyzej to stan faktyczny czy brak informacji po prostu?
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Brazylia - Australia

http://www.fcb24.com/news/dani-alves-i-neymar-z-powolaniem-do-kadry/

Lista powołanych:

Bramkarze: Julio Cesar (QPR), Jefferson (Botafogo)
Obrońcy: Dani Alves (Barcelona), Marcelo (Real Madryt), Maicon (AS Roma), Maxwell (PSG), Thiago Silva (PSG), Dante (Bayern Monachium), David Luiz (Chelsea Londyn), Henrique (Palmeiras)
Pomocnicy: Luiz Gustavo (Wolfsburg), Paulinho (Tottenham), Hernanes (Lazio), Ramires (Chelsea Londyn), Fernando (Szachtar Donieck), Oscar (Chelsea Londyn)
Napastnicy: Neymar (Barcelona), Fred (Fluminense), Lucas (PSG), Jo (Atletico Mineiro), Bernard (Szachtar Donieck), Hulk (Zeni

Brazylia nawet jak nie wyjdzie najmocniejszą 11-stką w kontekście spotkania z Portugalią to i tak będzie miała konkretną pakę. Ja tutaj celuję w over. Z takim zespołem jak Australia musi być Brazyliana, nie ma innej opcji, a piłkarze z Australii też lubią overy przecież ;)

Trochę statystyk dla lubiących cyferki

W tegorocznych 8-miu spotkaniach towarzyskich Brazylii over 2,5 pękał 6/8, w przypadku Australii jako, że rozegrali w 13&#39; tylko jeden mecz towarzyski weźmiemy pod uwagę również rok ubiegły i wychodzi 4/5. We wszystkich tegorocznych meczach Australia 5/8, a Brazylia 10/13 w kontekście overa 2,5.

Oczywiście głównym argumentem jest fakt, iż jest to mecz towarzyski i z zasady nie powinno się skończyć na 1-2 bramkach. Kibice oczekują goli i pięknej gry gospodarzy, a ja liczę, że Australia też powalczy o jakieś trafienie i pomoże pokryć linię ;)

Grać będą na stadionie Garrinchy.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Est%C3%A1dio_Nacional_de_Bras%C3%ADlia_(panor%C3%A2mica).jpg


Over 3 1,94 ✅
Over 2,5 1,6 ✅

Marathon



6-0 czyli maxymalny pewniaczek
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Spotkanie: Japonia - Ghana
Typ: Japonia (handi. -1) @ 2.75
vs.

Analiza: Słuchajcie, a w zasadzie czytajcie co mam tu dla was do zaproponowania. Musicie sie wykazać szybkością póki bukmacher nie obniża kursów na to spotkanie. Dla mniej odważnych proponuje zagrać bez handi. Przejdźmy do rzeczy, jutro o godzinie 12:00 odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy w/w drużynami. Japonia podejmie drużyne Ghany, 24 drużyne Świata w rankingu FIFA. Jak doszukałem się informacji odnośnie tego spotkania to w składzie kitajców zagrają oni najlepszymi i najmocniejszymi swoimi grajkami. Są to m.in. Kawashima(bramkarz 49/0 z Standard), Kagawa (pomocnik 48/15 z Man Utd), Okazaki (napastnik 68/35 z Mainz), Honda (pomocnik 47/17 z CSKA Moskwa). Tu jest podany skład dla meczy towarzyskich rozgrywanych przez drużyne Japoni z Guatemalą 6 września i ten o którym jest obecnie mowa 10 września (jutro) z Ghaną :
http://en.wikipedia.org/wiki/Japan_national_football_team#Current_squad
W bezpośrednich starciach obu drużyn po jednej wygranej między sobą podzieliły się drużyny. Wg mnie Ghana jest o wiele razy mocniejsza od Japonii z racji tego że mają graczy którzy graja na prawdę w czołowych europejskich ligach ! W tym spotkaniu jednak Ghana wystąpi w roli nie-faworyta tego spotkania z racji tego że z kadry wypadło 11 kluczowych graczy jakimi są :
Kwarasey (pierwszy bramkarz 19/0 Stromgsodset), Kevin Prince Boateng (pomocnik 9/1 Schalke ,były gracz Milanu) , Essien (pomocnik 53/9 Chelsea) , Badu (pomocnik 45/7 Udinese) , ASamoah (pomocnik 57/4 Juventus) , Mubarak (napastnik 13/7 R.Kazan) , Andre Ayew (napastnik 45/4 Marseille) , Derek Boateng (pomocnik 46/1 Fulham), Muntari (pomocnik 78/19 Milan) , Vorsah (obrońca 43/1 Salzburg) oraz kapitan Asamoah Gyan (napastnik 75/37 Al Ain)
- Braki takich kluczowych graczy w drużynie Ghany, oraz fakt że Japończycy grają na własnej radioaktywnie skażonej ziemi w mocnym składzie dla mnie jest typem godnym uwagi i myśle że Japonia wygra tu w przewadze 2 bramek (swoją drogą na over 2,5 też kurs w granicach 2 ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Brazylia - Portugalia
Typ: X ⛔ (3:1)
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Po pierwsze kursy jak dla mnie trochę zawyżone więc spróbujemy zaatakować remis bo aż takim faworytem Brazylia w tym meczu nie jest.

Po drugie mecz odbędzie się na Gillette Stadium w Bostonie, na którym swoje spotkania na co dzień rozgrywa występująca w MLS drużyna New England Revolution. Teren jest więc naturalny i nie będzie tej presji wygrania gdy Brazylia grała te mecze pokazowe u siebie.

Ostatni raz obie drużyny zagrały ze sobą w trakcie Mundialu w RPA w 2010 roku - w meczu grupy G zanotowano wówczas bezbramkowy remis. Myślę, że dzisiaj także padnie wynik remisowy, ale raczej bramki zobaczymy jak to na takie mecze przystało.

Kadra Brazylii na to spotkanie naprawdę imponująca ale mnie gra Brazylii jakoś nie przekonuje a w dodatku Portugalia również praktycznie full powołania więc powinno być ciekawie. Ostatnio Canarinhos rozgromili Australię w towarzyskim meczu 6:0 zaś Portugalia w meczu eliminacyjnym o punkty wygrała dzięki geniuszowi CR7 4:2 z Irlandią Północną. Mecz z zawsze wielką Brazylią na pewno zmobilizuje Portugalczyków i myślę, że wynik remisowy na koniec spotkania zadowoli każdą z drużyn. Mecz o 3:00 w nocy czasu polskiego. Powodzenia !
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Brazylia - Portugalia
Typ: X
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Po pierwsze kursy jak dla mnie trochę zawyżone więc spróbujemy zaatakować remis bo aż takim faworytem Brazylia w tym meczu nie jest.

Po drugie mecz odbędzie się na Gillette Stadium w Bostonie, na którym swoje spotkania na co dzień rozgrywa występująca w MLS drużyna New England Revolution. Teren jest więc naturalny i nie będzie tej presji wygrania gdy Brazylia grała te mecze pokazowe u siebie.

Ostatni raz obie drużyny zagrały ze sobą w trakcie Mundialu w RPA w 2010 roku - w meczu grupy G zanotowano wówczas bezbramkowy remis. Myślę, że dzisiaj także padnie wynik remisowy, ale raczej bramki zobaczymy jak to na takie mecze przystało.

Kadra Brazylii na to spotkanie naprawdę imponująca ale mnie gra Brazylii jakoś nie przekonuje a w dodatku Portugalia również praktycznie full powołania więc powinno być ciekawie. Ostatnio Canarinhos rozgromili Australię w towarzyskim meczu 6:0 zaś Portugalia w meczu eliminacyjnym o punkty wygrała dzięki geniuszowi CR7 4:2 z Irlandią Północną. Mecz z zawsze wielką Brazylią na pewno zmobilizuje Portugalczyków i myślę, że wynik remisowy na koniec spotkania zadowoli każdą z drużyn. Mecz o 3:00 w nocy czasu polskiego. Powodzenia !
Byc moze typ nie jest zly ale jest jedna wazna rzecz - mianowicie Portugalia zagra bez CR7 a w Brazyli pelny sklad i mysle ze moze im sie udac wygrac ta 1 bramka.Jak wiemu Portugalia bez CR jest no o 50% gorsza jak nie wiecej.
Co do Brazyli to wg mnie tez zespol troche odzyl i powoli graja w miare niezla pilke i mysle ze w takim tempie jakim teraz czynia progres moga zdarzyc z forma na MS ktore graja u siebie.
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Korea Południowa 0:2 Brazylia

Tu różnica klas wiadoma. Brazylia chcąc dobrze przygotować się do Mundialu musi wygrywać każde mecze. Brak Neymara nie obniża szans Brazylijczyków na wygranie. Moim zdaniem pokryją nawet handicap, czy to 1-bramkowy, czy 2-bramkowy.

EDIT: Widzę, że Neymar jednak zagra, ale to i tak nie zmienia typów ;)

Korea Płd. - Brazylia 2 1.3 FORTUNA ✅
Korea Płd. - Brazylia(-1) 2 1.8 FORTUNA ✅
Korea Płd. - Brazylia(-2) 2 2.9 FORTUNA
⛔ spuścili z tonu przy 2:0 :?
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Zbliża się porcja spotkań towarzyskich więc przedstawię kilka betów, które pograłem. Wszystkie związane z bramkami ;) Ogólnie nie skupiałem się w ogóle na kadrach, gdyż dla mnie logiczne jest, że po zakończeniu walki o MŚ spotkania te będą mocniej towarzyskie niż ma to miejsce w innych okresach i ciężko będzie przewidzieć pierwsze 11, co jednak wcale nie musi przeszkodzić, gdyż głównie overy się pojawią.

Belgia - Kolumbia
Zarówno Belgowie jak i Kolumbijczycy zaliczyli świetne eliminacje więc do spotkania będą przystępować w dobrych nastrojach. Cyferki z eliminacji nie kuszą do overów, bo Belgia straciła jedynie 4 bramki, a Kolumbia najmniej w eliminacjach na swoim kontynencie - 13. Jednocześnie obydwie ekipy sporo strzelały i na bramki liczę w meczu towarzyskim. Od 2012 roku Belgia w grach towarzyskich zaliczyła w stosunku 6/8 (brak bts w meczach z Anglią i Francją), a jednocześnie Kolumbia w tym samym czasie w grach towarzyskich strzelała za każdym razem gola trafiając do siatki takich zespołów jak Meksyk, Kamerun, Brazylia czy Serbia. Zespoły grające szybko i ofensywnie więc stawiam na bts&#39;a i over 2.5 po ciekawych kursach.
BTS 1.95 Bwin
over 2.5 2,17
Sbobet

=============================
Anglia - Chile
Wyspiarzy przedstawiać nie trzeba - obojętnie kto nie zagra powinniśmy być świadkami gry do przodu i nastawienia na strzelanie goli. Chile to również kopalnia bramek, z bilansem 29-25 wyszli na 3cim miejscu z grupy eliminacyjnej do MŚ, choć byli jednym z zespołów, który stracił sporą ilość bramek. Ostatnie spotkania towarzyskie z Brazylią oraz Hiszpanią, które zakończyły się wynikiem 2-2 są zapowiedzią dobrego meczu i sporej ilości goli.
BTS 1.8 Bet365
over 2.5 1.97 Pinnacle

=============================
Szkocja - USA
Tutaj rzucił mi się w oczy przede wszystkim kurs. 2.31 na over 2.5 w spotkaniu towarzyskim ? Stany 3 ostatnie mecze towarzyskie to rąbanka na całego, nie licząc nawet pogromu Gwatemali - 2-4 z Belgią oraz zwycięstwa po 4-3 z Niemcami oraz Bośnią i Hercegowiną. W zeszłym roku USA ograła Szkocję 5-1 i na pewno będzie spina żeby się odkuć za taki blamaż. Nie widzę tutaj powodów dla których bukmacherzy tak nisko oceniają szansę na over.
BTS 1.95 Wh/Bwin
over 2.5 2.31 Pinnacle
USA over 1.5 2.6 WH

=============================
Czechy - Kanada
Tutaj zrobimy wyjątek od reguły - sprawa jest prosta, otóż Kanada strzeliła w meczach międzynarodowych w tym roku 2 bramki na 11 spotkań, wystarczy za argumentację ;)
BTS Nie 1.83 Betvictor

Ja tu widzę na większość zaproponowanych przeze mnie zdarzeń kursy raczej w granicach 1.6-1.7.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna
Belgia - Kolumbia
Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Typ: Tak
Kurs: 1.85
⛔



Belgowie w tegorocznych kwalifikacjach do południowoamerykańskiego mundialu pokazali klasę. Kadra prowadzona obecnie przez Marka Wilmotsa osiąga także niespotykaną serię zwycięstw i remisów. Ostatnie spotkanie o punkty Belgowie przegrali w październiku... 2011 roku. Widać, że ten zespół cały czas się rozkręca, od dłuższego czasu prezentują świetną piłkę na wysokim poziomie.
Nad Belgami można się zachwycać; 26 punktów zdobytych w kwalifikacjach, za sobą w grupie zostawili Chorwację oraz Serbię.
Teraz wzmianka o Kolumbijczykach. Mają czym się chwalić, ponieważ zajęli drugie miejsce tuż za Argentyną. W strefie nie łatwej - CONMEBOL. Osiągnęli wynik powyżej oczekiwań. Rezultat osiągnięty przez Kolumbijczyków (30 punktów w 16 meczach).
W kontekście gry drużyny prowadzonej przez Pekermana istotna wydaje się być dobra postawa na własnych obiektach. To właśnie na nich Kolumbijczycy zdobyli lwią część kwalifikacyjnych punktów.
 
P 0

polak71

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Spotkanie: Belgia - Kolumbia
Typ : 1
Kurs: 1.95
Buk: Expekt
W czwartek 14 listopada o godzinie 21:00 reprezentacja Belgii zmierzy się w towarzyskim pojedynku z Kolumbią. Wiadomo, że mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami, ale sądzę, że zwycięzcą okaże się zespół gospodarzy. Drużyna dowodzona przez Marca Wilmotsa prezentuje się rewelacyjnie. W zakończonych niedawno eliminacjach do Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie, deklasując rywali i zdobywając 26 punktów na 30 możliwych. Reprezentacja Kolumbii również pokazuje w ostatnich czasach bardzo dobrą formę. W przyszłym roku podobnie jak Belgia zagra na Mistrzostwach Świata w Brazylii. W eliminacjach do tej imprezy uplasowała się na drugim miejscu, ustępując tylko o dwa punkty Argentynie. Obie drużyny posiadają w swoich zespołach graczy światowego formatu, takich jak Eden Hazard, Romelu Lukaku czy Radamel Falcao i Jackson Martinez. Wydaję mi się, że atut własne boiska zostanie wykorzystany przez drużynę „Czerwonych Diabłów” i to oni będą cieszyć się ze zwycięstwa.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:shapedefaults v:ext=&quot;edit&quot; spidmax=&quot;1026&quot;/&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:shapelayout v:ext=&quot;edit&quot;&gt; &lt;o:idmap v:ext=&quot;edit&quot; data=&quot;1&quot;/&gt; &lt;/o:shapelayout&gt;&lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Belgia - Kolumbia
TYP: połowa lub koniec remis - KURS: 1,67 ✅
BUK: MILENIUM

Spotkanie, na które czekałem odbardzo dawna. Zagrają (wg mnie) dwa czarne konie, które mogą naprawdę sporo namieszac na MŚ. Belgia ze świetną defensywą i równie dobrą ofensywą. Kolumbia zaś ze świetną ofensywą i dobrą defensywą. Jak dla mnie mecz śmierdzi gołym remisem, ja jednak wolę zagrac połowę lub koniec remis... Ponieważ różnie to może byc, zawsze to lepiej się podeprzec. Myślałem o typie BTS za 1,68 w tym samym buku, ale wiemy przecież, że Belgia mało tracii np. jak grali towarzysko z Francją (niby wychodziło że obie strzelą) i skończyło się bezbramkowym remisem. Niby to mecz towarzyski ale bardzo ciekawie zapowiada się to spotkanie. Powodzenia!
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Szkocja - USA Tutaj rzucił mi się w oczy przede wszystkim kurs. 2.31 na over 2.5 w spotkaniu towarzyskim ? Stany 3 ostatnie mecze towarzyskie to rąbanka na całego, nie licząc nawet pogromu Gwatemali - 2-4 z Belgią oraz zwycięstwa po 4-3 z Niemcami oraz Bośnią i Hercegowiną. W zeszłym roku Szkocja ograła USA 5-1 i na pewno będzie spina żeby się odkuć za taki blamaż. Nie widzę tutaj powodów dla których bukmacherzy tak nisko oceniają szansę na over. BTS 1.95 Wh/Bwin over 2.5 2.31 Pinnacle USA over 1.5 2.6 WH
Typu nie neguje i nawet sam się zastanowię nad overem po takim kursie, jednakże żeby nie gmatwać faktów to USA wygrało 5:1 w zeszłym roku, pozdrawiam
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Belgia - Kolumbia
Typ: X ⛔ (0:2)
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Doszedłem do wniosku, że nie ma co w tym meczu pchać się w gospodarzy a chyba najlepszym rozwiązaniem będzie podział punktów i kurs jaki oferuje na to SB. Ciężko argumentuje się remis ale podam kilka przesłanek.

Po pierwsze Belgowie od czasu do czasu mają mecze chimeryczne ( a już w meczach towarzyskich to nawet często). Tak było chociażby w ostatnim meczu towarzyskim z Francją, wcześniej ze Słowakami czy w eliminacjach z Macedonią. Wszystkie te mecze były rozegrane u siebie i prowadzone w bardzo wolnym tempie (głównie za sprawą Witsela czy Fellaini&#39;ego - przyznam szczerze, tego pierwszego nie cenię w ogóle).

Po drugie, nie chce mi się wierzyć, że Kolumbia nie zagra tu o zwycięstwo. 4-ta drużyna świata, jeszcze w takim składzie nie przyjechała tutaj po naukę co raczej wyklucza ich ewentualną porażkę.

Trzecia sprawa to absencje o których wspomniał &quot;Krecik&quot; w Typach Dnia. Belgowie wygrywają swoje mecze, głównie dzięki temu, że tracą bardzo mało bramek przez dużą jakość w ich defensywnych szeregach. Dzisiaj będzie tam trochę dziur. A więc szukam tutaj remisu. Powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom