>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - klubowe

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Barnet FC - Arsenal London
O godzinie 16:00 dojdzie dziś na
Underhill Stadium do spotkanie pomiędzy &#39;&#39;Kanonierami&#39;&#39; a Barnet występującym w 4 lidze Angielskiej. Tego typu sparing odbywa się co roku ze względu na zawartą współpracę pomiędzy tymi klubami. W zespole jak to często bywa w tym okresie Arsen Wenger będzie testował kilku &#39;&#39;młodzików&#39;&#39; aby zobaczyć czy na sezon przyda mu się któryś z nich. Dzisiejsza kadra na spotkanie powołana przez tego szkoleniowca to Almunia, Fabiański,
Johan Djourou,Craig Eastmond,Jay Emmanuel-Thomas, Eduardo, Barazite, Arshavin, Chamakh,Frimpong, Giibs, Henderson,Koscielny, Lansbury,Miguel,Nasri,Nordtveit, Rosicky, Traore ,Walcott, Wilshire oraz Vermaelen. Patrząc na te kadrę wydaje mi się że zespół Arsenalu tego spotkania nie odpuści tym bardziej młodzież która na pewno chce wskoczyć do kadry pierwszego zespołu i pokazać się Wengerowi.

Propozycje :
Win Arsenal @@ 1,22 ✅
Over 2,5 @@ 1,50 ✅
Handicap 1:0 @@ Arsenal 1,65 ✅

---------------------------------------
Crystal Palace - Chelsea FC
Widać drużyny premiership nie próżnują, Chelsea zmierzy się z Crystal Palace które gorszy okres ma już za sobą w czerwcu podpisano nową umowę właścicielską i drużyna odbudowuje się na pewno sparing z Chelsea przyniesie im sporo atrakcji kibice... Gadżety klubowe powinny się lepiej sprzedawać itd. Zespół Chelsea nie podał składu jaki dzisiaj wystąpi jednak uważam że takiego spotkania odpuścić nie mogą.

Moja propozycja :
Win Chelsea @@ 1,30] ✅

Kilka suchych typów na dziś:
Carlisle United - Newcastle United 2 @@ 1,40
✅
AFC Bournemouth - Fulham FC 2 @@ 1,50 ⛔
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Uważam iż po kursie @ 1.30 nie warto grać na Chelsea. W dzisiejszym spotkaniu nie zagra aż 9 zawodników: John Terry, Frank Lampard, Ashley Cole, Nicolas Anelka,Didier Drogba oraz Bosingwa, Żirkow, Benayoun i Mancienne, którzy narzekają na zdrowie.
Dodatkowo Carlo Ancelotti zapowiada poważne roszady w składzie, w meczu chce sprawdzić aż 20 zawodników w czego większość to graczem młodzi.
Przy takiej informacji gra na &#39;The Blues&#39; po tak niskim kursem jest samobójstwem.
Dlatego ja proponuje 1X na Crystal Palace którzy ogórkami nie są po kursie +3.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Uważam iż po kursie @ 1.30 nie warto grać na Chelsea. W dzisiejszym spotkaniu nie zagra aż 9 zawodników: John Terry, Frank Lampard, Ashley Cole, Nicolas Anelka,Didier Drogba oraz Bosingwa, Żirkow, Benayoun i Mancienne, którzy narzekają na zdrowie.
Dodatkowo Carlo Ancelotti zapowiada poważne roszady w składzie, w meczu chce sprawdzić aż 20 zawodników w czego większość to graczem młodzi.
Przy takiej informacji gra na &#39;The Blues&#39; po tak niskim kursem jest samobójstwem.
Dlatego ja proponuje 1X na Crystal Palace którzy ogórkami nie są po kursie +3.
Wcześniej nie widziałem info właśnie o składzie jednak myślę że młodzi się pokażą. Crystal dopiero się buduje od nowa także.... trzeba ryzykować.
 
smithi90 0

smithi90

Użytkownik
kurs 1.3 nazwywasz ryzykiem?Strach sie bać:grin:
To jest ryzyko i to duże bo nie grał prawie nikt z pierwszego składu a kurs nie dający wiele zysku. Rozumiem jakby na Chelsea dawali z 2,5 to bym też huknął a tak ryzykujesz kupon dla tak &quot;małego&quot;(względnie) kursu i nie masz pewności, że wygra dana ekipa.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Trzeba przyznać iż Crystal Palace bardzo ładnie się broniło. Dopiero w 60 minucie świetną akcje zakończył strzałem w lewy róg bramki Essien. Po golu od razu weszło 3-4 młodych graczy o których pierwszy raz słyszę. Drużyna gospodarzy niestety nie miała zbyt wielu atutów w ofensywie dlatego poza 2-3 dobrymi strzałami pod bramką czy to Cecha a potem Hilario nie działo się zbyt dużo. Jednak kurs @ 1.30 nie był zdecydowanie warty gry na Chelsea patrząc jakim to składem we wzorajszym sparingu grała. Pozdrawiam.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

0:0
TYP: Dundee United
Kurs: 2.10
BUK: Betgun

W przygotowaniach do nowego sezonu Arka Gdynia zagra z drużyną Ligi szkockiej Dundee United. Ostatnio meczu sparingowym Arka rozbiła niemieckich amatorów TSV Bad Reichenhall 9:1, strzelając wszystkie bramki w drugiej połowie spotkania. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero, gdy na boisku pojawili się podstawowi piłkarze żółto-niebieskich. Teraz będzie zdecydowanie trudniej. Ich rywal w poprzednim sezonie uplasował się na pozycji 3 w Scottish Premier League 2009/2010. Nie ma co porównywać poziomu obydwu zespołów. Liga szkocka jest zdecydowanie silniejsza od Polskiej. 3 dni temu Dundee Utd. grało na wyjeździe z Unirea Urziceni i przegrali 1:0. Myślę że w spotkaniu z Arka Gdynia będą chcieli sobie postrzelać trochę bramek i odblokować się przed nowym sezonem. Arka przecież na początku lipca nie potrafiła wygrać z Olimpia Grudziądz i przegrała 2:1. Mimo towarzyskiego charakteru spotkania myslę że faworytem na papierze jest zespół ze Szkocji. Nawet w rezerwowym składzie jest w stanie pokonać Arkę. Dla naszych już sukcesem byłoby strzelenie bramki wyspiarzom. Nie rozumiem tak wysokiego kursu na Dundee Utd. Z prezentu trzeba korzystać.



1:0

TYP: Schalke 04
Kurs: 1.45
BUK: Betgun

W dzisiejsza niedzielę jeszcze jeden Polski zespół zagra w meczu towarzyskim. Mecz ten miał się planowo nie odbyć bowiem zaplanowany na sobotę sparing Jagiellonii z bułgarskim FK Minior Pernik ze względu na upały nie doszedł do skutku. W zamian za to żółto-czerwoni zmierzą się w niedzielę o godz. 18:00 z Schalke 04 Gelsenkirchen. Każdy inny wynik jak zwycięstwo wicemistrza niemieckiej Bundesligi będzie dużym zaskoczeniem. Kurs 1.45 można brać w ciemno. Podopieczni Michała Probierza nawet gdy zagrają na maxa swoich umiejętności to i tak nie dorównają klasie Schalke. Spodziewam się meczu do jednej bramki i zwycięstwa niemieckiej ekipy w wymiarze 4-5 do zera. Wydaje mi się że Jaga to jeszcze nie ten poziom. W sparingu z drugoligową ekipą Budnesligi dawałbym im szansę, ale nie z drużyną która jest przedstawicielem Niemiec w Ligi Mistrzów.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
HSV - Juventus
Typ : Over2,5gola @ 1,85
Tobet ⛔0:0


Mecz w niemieckim Lubeck. Widziałem ostatni mecz sparingowy Juve z Al Nasr bodaj, wygrali tam 5:0. Dobre wrażenie przede wszystkim sprawiał Diego i Trezeguet. Pierwszy asystował i rozgrywał, a drugi strzelał bramki. Owszem bodaj dwa gole do poprostu dobitki do pustej bramki. Ale kilka ciekawych akcji zagrali jak przy jednej z bramek Diego zagrał świetną prostopadłą piłę Trezegolowi.

Na necie znalazłem takie informacje o składach :
Hamburg probables: (4-4-2)
Rost-Sowah, Besic, Rozenhal, Tesche-Jarolim, Ze Roberto, Pitroipa, Petric-Van Nistelrooy, Guerrero

Juventus probables: ( 4-4-1-1 )
Storari-De Ceglie, Alcibiade, Legrottaglie, Motta-Lanzafae, Ekdal, Marrone, Martinez-Diego, Trezeguet

Z tego co się też doszukałem to dzsiaij nie zagrają Bonucci i Chiellini czyli dwaj środkowi obrońcy. Defensywa Hamburga też nie powala. Odszedł Boateng do City. Jako że to sparing i lepsze ofensywy to myślę, że można spróbowac over ugryźc ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Anderlecht vs Duisburg over 2.5, 1.60 4/10 i 2 DNB, 3.40 1/10 Bet365 oba typy ✅ i ⛔ 2:1 ;) Najważniejsze, że na ✅ ogólnie.
Anderlecht bardzo się eksploatuje w meczach towarzyskich. W ciągu 4ech dni zagrali 3 mecze towarzyskie, jutro grają 4 mecz na 5 dni. Na pewno nie grają na maxa, ale jednak mogą odczuć ciągłe kombinowanie Jacobsa. To tylko towarzyskie mecze, nic nie znaczą (niby), łątwo na nich przegrać pieniądze, ale tutaj widzę value. Overek dość pewny ze względu na manewry, a wygrana Duisburgu po takim kursie i to DNB to czyste velue. Z Dender kadra B zagrałą fatalnie... No może nie fatalnie, ale przez te chwile co zdobyli dwa gole na 2:2 to był dramat.... Cóż, Niemcy także nie pokazują nic ciekawego. W ostatnim czasie zagrali 2 mecze i to na 5 dni, jutro 3. Co prawda jeden przegrali i to z Widzewem... A wcześniej bez problemu ograli Mechelen 3:0. W pojedynku z Fiołkami na pewno nie są na straconej pozycji. Dzisiaj widzę podobny wynik co z Dender bądź skomne jednobramkowe zwycięstwo MSV (2:1).
Składy w ostatnich dwóch meczach w Anderlechcie:
vs Dender:
Cordier, Djellal (46&#39; Chirishungu), De Greef (46&#39; Eniful), Longueville (46&#39; Verboom), Dematei (46&#39; Lukaku), Mabika (46&#39; Canesin Matos), Yala Lusala (46&#39; Deville), Losada (60&#39; Chueca del Rio), Siani (60&#39; Musonda), Garcia Calvete (46&#39; Luckermans), Iakovenko (60&#39; Kabasele)
vs AZ:
Verhulst (46&#39; Esteban), Marcellis, Jaliens (62&#39; Swerts), Moisander (62&#39; Wijnaldum), Viergever (46&#39; Klagan), Falkenburg (46&#39; Van der Velden), Elm (46&#39; Ortiz), Martens(83&#39; Alberg), Gudmunsson (46&#39; Sighortsson), Wernbloom (72&#39; Messaoud), Benschop (72&#39; Te Vrede)
Proto, Deschacht, Rnic, Juhasz, Sare, Polak (46&#39; Diandy), Biglia (74&#39; Chavarría), Badibanga, Kouyate, Legear (46&#39; Chatelle), Boussoufa

Mieszanka młodych z doświadczeniem... Z MSV będzie podobnie. Poza słabszymi występami przeciw AZ i Dender, odnotowali w ostatnim czasie wygraną z Koln 1:0.
Powodzenia.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Znowu value:
Standard vs Trabzon 2 (DNB), 1.82 Bet365 2/10 ⛔ 1:0 Standard w 10tke dał radę :]
Byli mistrzowie Belgii nie są już drużyną, która zdobyła owy tytuł. Kilk transferów, które osłabiły formację ofensywną wpłynęły źle na ekipe z Liege. Zagrali mało spotkań towarzyskich, ale zagrali m. in. z drużyną z drugiej ligi belgijskiej Oud-Hevrelee i wygrali 2:1. Słaby mecz to był w wykonaniu Standrardu i jak to na towarzyskie przystało była mieszanka kadrowa. Trabzon zdecydowanie ma aktualnie lepszą kadrę... W ub. roku także zagrali między sobą i to turecka drużyna była lepsza, a wtedy to Standard był silniejszy, dzisiaj jest na odwrót, a kurs na DNB wystawiony jest chyba zbyt pochopnie.
Powodzenia.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Mecz: Young Boys - VfB Stuttgart
Typ: 1
Kurs: 4.75
Buk: Bet365
&gt; ANALIZA &lt;
Początek meczu o godzinie 20;45. Mnie nie przekonuje gra VfB Stuttgart. W lipcu 3 mecze towarzyskie tej ekipy i 1 zwycięstwo oraz dwa remisy. Były to remisy w meczach wyjazdowych z takimi zespołami jak Stuttgarter Kickers czy Grasshoppers Zurich. Zwłaszcza ten pierwszy zespół (Stuttgarter Kickers) jest bardzo anonimowy. Uważam że Young Boys jest zdecydowanie lepszą drużyną niż Grasshoppers Zurich dlatego spodziewam siękorzystnego wyniku dla Szwajcarów. Young Boys u siebie pokonał 3 dni temu drużynę Deportivo La Coruna 1:0. Poza tym liga szwajcarska już ruszyła a niemiecka bundesliga stoi nadal. Gracze Young Boys w pierwszym spoktaniu swiss 1st Super League 2010/2011 zremisowali na wyjeździe z Thun 1:1. Ale u siebie to zupełnie inna ekipa. W poprzednim sezonie na 18 meczy na własnym stadionie wygrali aż 15! To najlepszy wynik w lidze szwajcarskiej. Jestem w tym spotkaniu za Young Boys. Kurs na nich zdecydowanie przesadzony, powinien oscylować około 2.50. Jako singiel polcam spróbować. A VfB Stuttgart skupia się raczej na zbliżającej się lidze a nie meczu towarzyskim, który w moim domyśle odpuszczą i dadzą pograć &quot;chłopakom z ławki&quot; ????

P.S: typ &quot;bardzo luźny&quot; nie polecam dużej inwestycji na niego, jedynie dla zabawy.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Mecz: Young Boys - VfB Stuttgart
Typ: 1
Kurs: 4.75
Buk: Bet365
&gt; ANALIZA &lt;
Początek meczu o godzinie 20;45. Mnie nie przekonuje gra VfB Stuttgart. W lipcu 3 mecze towarzyskie tej ekipy i 1 zwycięstwo oraz dwa remisy. Były to remisy w meczach wyjazdowych z takimi zespołami jak Stuttgarter Kickers czy Grasshoppers Zurich. Zwłaszcza ten pierwszy zespół (Stuttgarter Kickers) jest bardzo anonimowy. Uważam że Young Boys jest zdecydowanie lepszą drużyną niż Grasshoppers Zurich dlatego spodziewam siękorzystnego wyniku dla Szwajcarów. Young Boys u siebie pokonał 3 dni temu drużynę Deportivo La Coruna 1:0. Poza tym liga szwajcarska już ruszyła a niemiecka bundesliga stoi nadal. Gracze Young Boys w pierwszym spoktaniu swiss 1st Super League 2010/2011 zremisowali na wyjeździe z Thun 1:1. Ale u siebie to zupełnie inna ekipa. W poprzednim sezonie na 18 meczy na własnym stadionie wygrali aż 15! To najlepszy wynik w lidze szwajcarskiej. Jestem w tym spotkaniu za Young Boys. Kurs na nich zdecydowanie przesadzony, powinien oscylować około 2.50. Jako singiel polcam spróbować. A VfB Stuttgart skupia się raczej na zbliżającej się lidze a nie meczu towarzyskim, który w moim domyśle odpuszczą i dadzą pograć &quot;chłopakom z ławki&quot; ????

P.S: typ &quot;bardzo luźny&quot; nie polecam dużej inwestycji na niego, jedynie dla zabawy.
Grunt to świetna analiza, widzisz gdybyś doczytał się to byś wiedział że jutro Young Boys mają ligowy mecz, który choć chcieli przełożyć federacja się nie zgodziła. W takim przypadku jak myślisz jakim składem dziś wyjdą ? Na pewno nie wyjdzie pierwsza 11, do tego rezerwowi też nie wiadomo czy wystąpią, z tego co wiadomo dziś zagra druga drużyna YB czyli U 21 i młodsi. I co nadal jesteś przekonany że warto stawiać nawet dla zabawy ?
A VfB Stuttgart skupia się raczej na zbliżającej się lidze a nie meczu towarzyskim, który w moim domyśle odpuszczą i dadzą pograć &quot;chłopakom z ławki&quot; :smile:
To chyba Young Boys się skupia na lidze bo jest w trakcie, a Stuttgart wiadomo że będą grać chłopaki z ławki skoro nie ma 5 podstawowych. Tylko Ci z ławki to o kilka klas lepsi niż młoda drużyna YB.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
I co nadal jesteś przekonany że warto stawiać nawet dla zabawy ?

To chyba Young Boys się skupia na lidze bo jest w trakcie, a Stuttgart wiadomo że będą grać chłopaki z ławki skoro nie ma 5 podstawowych. Tylko Ci z ławki to o kilka klas lepsi niż młoda drużyna YB.
Ależ oczywiście że jestem przekonany że warto stawiać dla zabawy bo miesiąc się powoli kończy i w &quot;typach dnia&quot; trzeba odrabiać starty i zaczynać ryzykować duże kursy :eek: a taki kurs na pewno kusi. Napisałem przecież, że to Typ bardzo luźny i nie koniecznie trzeba go brać pod uwagę! Przeczytaj uważnie, a nie od razu krytykujesz ????
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Young Boys - VfB Stuttgart (hc 1-0) 2 1,97 Pinnacle



Spotknie to odbywa sie w ramach finału turnieju towarzyskiego Uhren cup.
Zespół ze szwajcarjii pokonal wczesniej Deportivo La Coruna , Ich dzisiejsi przeciwnicy wygrali z holenderskim Twente Enschede .
Bardzo ważna informacją jest fakt, że zespół YBB zagra w całkiem innym skaładzie niż w poprzednim meczu. Na to spotkanie wybiegna... juniozy. A dokładniej reprezentacja U20 tego zespołu. Jest to spowodowane tym, że pierwszy zespół rozgrywa w ten weekend spotkanie ligowe i nie mogli zalatwić innego terminu tego spotkania. Tak wiec zawodnicy VFB będą mieli w duzej mieże ulatwione zadanie i nie powiinni mieć proglemów nawet mimo osłabień, z którymi bedą musieli się uporać w dzisiejszym spotkaniu(brak Serdar Tasci, Sami Khedira, Cacau, Khalid Boulahrouz i Matthieu Delpierre). W moim przekonaniu bedzie to dość łatwe zwycięstwo niemieckiej ekipy
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Bray Wanderers - Villarreal CF Over 4.5 (4,33)

Mecz towarzyski pomiędzy zespołem z irlandzkiej Premier League oraz hiszpańskiej Primera Division. Bray w lidze spisuje się fatalnie, obecnie z dorobkiem siedmiu punktów zajmują ostatnią pozycję w tabeli. Nie wiele wskazuje, żeby ten stan rzeczy miał się zmienić. Przegrywają mecz za meczem, rzadko remisują, a ostatnią wygraną odnieśli 26 kwietnia! W ostatnich trzech meczach, aż 10 straconych bramek. A dziś rywal z górnej półki, bo Villarreal CF. Według mnie Hiszpanie zmiotą z boiska słabiutkich Irlandczyków. Szukałem informacji na temat składu Villarrealu, ale na ich głównej stronie nic nie pisze. Jednak oglądając poczynania Bray nawet rezerwy ekipy Villarrealu powinny sobie bez problemów poradzić z czerwoną latarnią ligi irlandzkiej. Na pewno dla ekipy gospodarzy plusem jest to, że są w trakcie sezonu także kondycyjnie powinni wyglądać lepiej. Hiszpanie mają dopiero jeden sparing za sobą. Pokonali drugoligowca irlandzkiego Athlone Town 3:0. Dziś drugi sparing z irlandzkim zespołem, a potem prawdziwy sprawdzian umiejętności z ekipą Tottenhamu Londyn. Co ciekawe jako czwartego sparing partnera ekipa ze wschodniej części Hiszpanii będzie miała ekipę Lechii Gdańsk. Typersko ostatnio bardzo często stawiam przeciwko Bray, ale raczej w kombinacjach under/over. W ostatnich spotkaniach ta taktyka nie zawodzi, więc mam nadzieję, że ekipa Bray zagra na swoim poziomie, a Villarreal nawet mimo, że dopiero jest w fazie początkowej swoich przygotowań da radę i strzeli kilka bramek. Wynik powinnien być bardzo wysoki i mam nadzieję, że taki na Carlisle Grounds dzisiaj zobaczymy.
Kurs z: William Hill
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Rennes - Legia
Po remisie z PSG czas na kolejnego przedstawiciela Ligue 1.
Sezon 2009/2010 drużyna Rennes zakończyła na 9. miejscu w tabeli.
Do składu gospodarzy po MŚ wraca Asamoah Gyan.

DOTYCHCZASOWE SPARINGI RENNES


Rennes 1-1 Nantes

0-1 10. min. Filip Djordjevic
1-1 85. min. Tongo Doumbia
Skrót meczu
Rennes 3-0 Laval
1-0 46. min. Lhadji Badiane
2-0 53. min. Lhadji Badiane
3-0 83. min. Ismaël Bangoura
Skrót meczu
Rennes 0-1 Brest
0-1 79. min. Ahmed Kantar
Skrót meczu
Rennes 1-2 Lorient
0-1 37. min. Bruno Ecuele Manga
0-2 39. min. Kevin Gameiro
1-2 71. min. Yacine Brahimi
Skrót meczu
Jak widać idzie im słabo, w ostatnim spotkaniu grali 3 składami !
W zespole Legii od piątkowej potyczki z PSG nie było zmiany personalnej. Wszyscy piłkarze obecni w Carnac są zdrowi i gotowi do gry.
Legia X2, under 2.5 | 2/10
e/ Gyan nie zagra ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Emirates Cup
VS

ARSENAL - AC MILAN
Typ : Arsenal @ 1,75 bah ⛔1:1
Arsenal co prawda jeszcze bez Fabregasa i van Persiego, którzy po Mundialu jeszcze nie wznowili treningów. Zagrac mają dopiero przy Łazienkowskiej z Legią. Wenger nie będzie miał raczej też Denilsona, Diaby&#39;ego i Songa do dyspozycji. Troche na tym ucierpi pomoc, ale bardziej w destrukcji niż w ofensywnym usposobieniu. Mecz z Milanem to z pewnością dla Wengera ciekawsza opcja sprawdzenia podstawowych graczy niż pojedynek z Celticiem. Tak sobie knuje więc, że to jutro Arsenal wyjdzie w mocniejszym składzie na rossonerich. Mając w pamięci poprzednie turnieje Emirates wiem, że Kanonierzy pokazują w nich niesamowity pokaz gry do przodu. To samo pewnie zrobią w meczu z Milanem.
Milan dopiero zaczyna się przygotowywac do sezonu. Przegrany sparing z jakimiś maluczkimi włoskiej piłki. W dodatku dzisiaj ukazała się informacja, ze Ronaldinho z powodu naciągnięcia mięsnia dwugłowego z udziału w Emirates Cup został wykluczony. Jego pauza w grze to 7dni.
Kadra Milanu więc wygląda tak : Abate, Abbiati, Adiyiah, Albertazzi, Amelia, Antonini, Beretta, Bonera, Borriello, Flamini, Gattuso, Merkel, Nesta, Novinic, Oddo, Papastathopoulos, Pato, Roma, Seedorf, Strasser, Verdi, Yepes, Zambrotta.
Na mnie to wcale nie robi wrażenia. Kurs mógłby byc wyższy, ale skoro jest taki to taki pobieram ;)
------------------
Ponadto jutro wiele innych ciekawych meczów, jak m.in Lechia - VillarealSchalke - HSV. czy
Zapraszam do dyskusji ;)
 
O 0

oniegin

Użytkownik
feyenord-aston villa handicap 1:0 2 @3.9 fortuna

turniej rozgrywany w portugalii. feyenord wczoraj przegral z benfica na otwarcie. dzisiaj trener wystawia juniorow.
 
converse_ 0

converse_

Użytkownik
Arsenal Londyn -1 - AC Milan [1] (2.85)​

Mecz, który w innych okolicznościach byłby z pewnością hitem. Tym razem jest to tylko turniej towarzyski, więc na pewno atrakcyjność spada. Oba zespoły bardzo zgodnie w latach poprzednich zajęły miejsca trzecie w swych rodzimych ligach. W sparingach przedsezonowych Arsenal radził sobie zdecydowanie lepiej, choć ciężko przywiązywać do tego większą wagę, jeśli popatrzymy na zespoły z którymi przyszło mu się zmierzyć (Barnet, Sturm Graz, SC Neusiedl). Milan co prawda nie grał z drużynami lepszymi, bo były to dwa mecze, z Chicago Fire (0:1) i FC Varese (0:2). Obydwa przegrane. O pierwszym nie mogę powiedzieć wiele, bo go nie widziałem, natomiast mecz drugi zrobił na mnie wrażenie. Milan powinien był go przegrać znacznie wyżej. Pozwalał na śmiałe ataki przeciwników, sam nie konstruując jakiejś dogodnej sytuacji. Warto wspomnieć o absencjach w obu ekipach. W Arsenalu, z powodu kontuzji lub przedłużonego odpoczynku zabraknie Denilsona, Alexa Songa, Abou Diaby&#39;ego Nicklas Bendtnera, Ceska Fabregasa oraz Robina van Persie&#39;go. W Milanie natomiast nie wystąpi Ronaldinho, Pato, Huntelaar i Ambrosini. A to właśnie ci zawodnicy stanowili o sile ataku Rossonerich. Kolejny atut Kanonierów to własna publiczność. Mecz zostanie rozegrany na Emirates Stadium w Londynie. Milan to drużyna o wspaniałej historii, lecz niestety od lat staczana na dno, przez nieudolność działaczy. Brak aktywności na rynku transferowym to chyba ich najgorszy problem. Arsenal natomiast zakupił bardzo obiecującego Chamakh&#39;a, który na pewno już w pierwszym swoim meczu będzie chciał się pokazać. A dlaczego handicap ? Bardzo proste, turniej ma nietypowe zasady. Za każdą zdobytą bramkę drużyna otrzymuje dodatkowy punkt ! Ma sprzyjać to uatrakcyjnieniu spotkania. Jak będzie, zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom