>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - klubowe

Status
Zamknięty.
O 0

oniegin

Użytkownik
odpowiadam na prywatna wiadomosc w takiej formie poniewaz nie moge wyslac prwatnej wiadomosci ani wkleic linka
Feyenoord met jonge ploeg tegen Aston Villa

Feyenoord neemt het zaterdagavond met een zeer jonge ploeg op tegen Aston Villa. Mario Been stuurt tijdens de tweede wedstrijd van het toernooi om de Guadiana Cup een vrijwel volledig gewijzigd elftal het veld in ten opzichte van het duel met Benfica van vrijdagavond. Georginio Wijnaldum is de enige speler die voor de tweede maal aan de aftrap zal verschijnen. ‘Als ik weer dezelfde ploeg opstel als gisteren, scheuren die jongens waarschijnlijk alles af’, zei Been zaterdag na de lichte ochtendtraining.
Rob van Dijk is met zijn 41 jaar een dissonant in de jonge basisploeg van Feyenoord tegen de club uit Birmingham die uitkomt in de Engelse Premier League. Met Bruno Martins Indi, Ricky van Haaren, Luc Castaignos, Kamohelo Mokotjo en Jerson Cabral verschijnen er zaterdagavond zelfs vijf spelers aan de aftrap die nog twintig moeten worden. De Deense verdediger Michael Lumb zal voor het eerst in de basis beginnen bij de Rotterdammers.
De beoogde basisploeg trainde zaterdagochtend samen met assistent-trainer Leon Vlemmings op dode spelsituaties. Fernández, die tegen Benfica als invaller in de ploeg kwam, bleef aan de kant tijdens de oefensessie maar kan tegen Aston Villa gewoon in actie komen. Voor de spelers die vrijdagavond in de basis begonnen bij Feyenoord stond er een lichte uitlooptraining op het programma.
Opstelling Feyenoord tegen Aston Villa:
Van Dijk; Fernández, Leerdam, Martins Indi, Lumb; Mokotjo, Van Haaren, Auassar; Wijnaldum, Castaignos en Cabral.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Benfica Lizbona - Tottenham Londyn
Bardzo ciekawy mecz towarzyski przed nami, mistrz Portugalii na własnym terenie podejmie czwartą drużynę Premiership poprzedniego sezonu. Faworytem tego spotkania jest według mnie Benfica, która w grach kontrolnych pokazuje naprawdę wysoką formę. Świadczyć o tym wyniki ostatnich potyczek: 4:1 z Feyenoordem Rotterdam i w takim samym stosunku zwycięstwo z Aston Villą. dodatkowym handicapem dla ekipy z Lizbony powinien być fakt, że grają przed własną publicznością. Na swoim stadionie są niezwykle mocni, wystarczy spojrzeć na wyniki z poprzedniego sezonu. Jak wiemy z drużyny odszedł Di Maria, blisko transferu do Chelsea jest Brazylijczyk Ramires. Jednak Benfica to wciąż piekielnie silny zespół z świetnym duetem napastników: Cardozo - Saviola. &quot;Koguty&quot; z kolei w grach kontrolnych prezentuje się słabiutko. Zremisowali ze Sportingiem 2:2, ostatnio doznali upokarzającej porażki z Villarrealem 1:4. Grali bardzo słabo, nie mając pomysłu jak zaskoczyć rywala. Fatalnie spisał się zwłaszcza Corluka, który zawalił dwie bramki. Już w poprzednim sezonie zespół miał ogromne problemy z grą defensywną. Cały sezon pauzował Woodgate, co chwili z gry wyłączany był King. Bassong to nie ta klasa co wspomniani obrońcy. Dzisiaj do składu wracają ważni zawodnicy: Defoe i Bale. Jednak biorąc pod uwagę dobrą dyspozycję Portugalczyków oraz fakt gry przed własną publicznością, stawiam na Benficę.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Dobrym rozwiązaniem jest również zagranie overka w powyższym meczu który przedstawił kolega wyżej. Zarówno jedni jak i drudzy mają silne ofensywy a dodatkowo Tottenham w grze obronnej w sparingach nie zachwycał i tracił dużo goli.
Poza tym to sparing więc gra na luzie, bez żadnej gry taktycznej.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
US Grosseto - AS Roma 1X @ 1.86
wynik: 1:1 ✅


W spotkaniach z Grosseto nie zobaczymy zawodników, którzy zostali powołani na mecze towarzyskie reprezentacji (De Rossi, Mexes, Menez, Riise, Vucinic i Okaka).
Odradzam granie na Rzymian w tym spotkaniu. Kilka dni wcześniej Roma zagrała beznadziejne spotkanie i ledwo wygrała 1-0. Ich rywalem w sparingowym meczu był beniaminek Serie B - Pescara, a jedynego gola zdobył z rzutu karnego Totti.
 
michaliv 9

michaliv

Użytkownik
A ja tak wybiegnę w przyszłość, i choć z bólem serca (Hala Madrid!), stwierdzę, że warto zaryzykować przynajmniej na remis Standardu Liege w meczu z Królewskimi. Mecz już we wtorek. Mourinho wczoraj wystawił najmocniejszy skład przeciwko Bayernowi, grali reprezentacji krajów, dlatego wydaje mi się, że będą spore roszady w składzie, który nie jest ograny, dlatego gospodarze mogą szukać swoich szans.
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
A ja tak wybiegnę w przyszłość, i choć z bólem serca (Hala Madrid!), stwierdzę, że warto zaryzykować przynajmniej na remis Standardu Liege w meczu z Królewskimi. Mecz już we wtorek. Mourinho wczoraj wystawił najmocniejszy skład przeciwko Bayernowi, grali reprezentacji krajów, dlatego wydaje mi się, że będą spore roszady w składzie, który nie jest ograny, dlatego gospodarze mogą szukać swoich szans.
Według mnie nie masz wgl. racji . Kadra na mecz wygląda następująco :
BR : Iker , Dudek .
OB : Carvalho , Ramos , Albiol , Arbeola , Marcelo , Juanan , Drenthe .
POM : Gago , Lass , van der Vart , Di Maria , Juanfren , Pedro Leon , Canales , Granero , Xabi Alonso , Khedira .
NA : Ronaldo , Benzema , Higuain .
Skład :
Iker - Ramos , Albiol , Arbeola , Drenthe - Gago , Lass , Granero , van der Vart - Higuain , Benzema
A Standard Liege jest w czase ligi i grali mecz ligowy w Nd , więc myślę iż dziś w najmocniejszym składzie nie wyjdą !! W II połowie napewno zaprezentuje się Ronaldo , Xabi , Khedira , Leon , Juanfren tak więc siła ognia jest !! :cool:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Barcelona - AC Milan
Puchar Gampera 19:45 Camp Nou

Jak wiadomo Barcelona u siebie to inna Barcelona niż na wyjazdach. Ostatnio zmietli z boiska Sevillę 4:0. AC Milan jest kompletnie bez formy, na 7 towarzyskich spotkań wygrali zaledwie dwa i to po karnych. Barca wygrała 5.

A teraz kilka ciekawych informacji ze stron fanowskich:
AC Milan poinformował, dlaczego kilku piłkarzy rossonerich nie weźmie udziału w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Barcelonie w ramach Trofeo Gamper. I tak Abbiati, Kaladze oraz Onyewu nie dostali po prostu powołania od trenera. Oddo i Flamini mają lekkie problemy z mięśniami i odczuwają boleści. Gattuso i Zambrotta mają kłopoty z kolanami, natomiast Pato przechodzi swój specjalistyczny program, który ma przywrócić go do 100% sprawności po problemach z kostką.
Przewidywane składy:
FC BARCELONA: Pinto; Adriano, Puyol, G. Milito, Abidal; J. Dos Santos, Thiago, Iniesta; Messi, Bojan, Villa.
AC MILAN: Amelia; Bonera, Nesta, Thiago Silva, Antonini; Boateng, Pirlo, Ambrosini; Aba*te, Huntelaar, Ronaldinho.
1:1 ⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Legia Warszawa - ADO Den Haag
10 października na Łazienkowskiej dojdzie do charytatywnego meczu pomiędzy Warszawską i Holenderską drużyną. Oba kluby są zaprzyjaźnione ze sobą. Myślę, że gdyby był to mecz &quot;o coś&quot; to wielu by zagrało na Holenderską ekipę. Ale ja myślę, że w tym meczu nie będzie gnojenia Legii na własnym stadionie w meczu charytatywnym. Myślę, że równie dobrze by było postawić tutaj na over 2,5 i zobaczymy znowu teatr jaki nam Legia zaprezentowała z Arsenalem. Jakbym miał stawiać w tym meczu to remis, albo na Legię. Równie ciekawie powinien wyglądać over 2,5. 1x to raczej powinna być izi peffka, ale kurs 1,17 nikogo pewnie nie zadowoli.
Ciekawostka taka:
http://allegro.pl/gra-w-druzynie-legii-w-meczu-legia-den-haag-i1251359185.html
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik


Legia Warszawa v ADO Den Haag
Over 2.5
1.909
Sportingbet
Mecz przyjaźni, mecz charytatywny.. takie mecze rządzą się swoimi prawami. Całość pięniędzy z dzisiejszego spotkania Legionistów z Bocianami z Hagi zostanie przekazana na leczenie chorego kibica Legii Wojtka. Dotatkowo zwyciężca licytacji (http://allegro.pl/item1251359185.html) przez 5 minut zagra w tym spotkaniu. Specjalne szaliki, koszulki ogólnie pamiątki klubowe można będzie nabyć aby wesprzeć Wojtka, prekursora przyjaźni międzie klubami. Wg mnie przebieg tego spotkania będzie można nazwać mianem &quot;radosny futbol&quot; i padnie sporo bramek (przypomnijmy sobie mecz na otwarcie stadionu z Arsenalem 4:6). Bociany zawsze kojarzyły mi się z overowymi wynikami. Po 8 kolejkach Eredivisie stosunek bramek Hagi wynosi 16:16 - średnio 2 gole strzelone i stracone na mecz. Skorża nie będzie mógł skorzystać z graczy powołanych do reprezentacji: Kucharczyka, Borysiuka, Jędrzejczyka, Rzeźniczaka i Antolovica. Prawdopdobnie trener uzupełni skład piłkarzami z Młodej Ekstraklasy. Nie wiem jak Wy, ale dla mnie typek ma duże prawdopodobieństwo i ja go pobieram. Po kursie 1.9 w Sportingbecie.. a już tylko 1.55 w Tobecie. YNWA!
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Legia Warszawa - ADO Den Haag 1:0 (1:0) ⛔
Typ: Powyżej 1.5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 2.70
Bukmacher: gamebookers

Analiza: Dziś przy Łazienkowskiej Legioniści w towarzyskim pojedynku podejmować będą zaprzyjaźnione ADO Den Haag. Tego typu spotkania (jest to mecz charytatywny dla zmagającego się z ciężką chorobą kibica) mają zapewnić obecnym na stadionie kibicom ciekawe widowisko, a jak wiadomo zapewniają je przede wszystkim gole i to w dużej ilości. Po tym, co prezentują w tym sezonie piłkarze Macieja Skorży (mam tu na myśli defensywę), można na to liczyć.
Popularne Bociany to typowy &quot;przeciętniak&quot; holenderskiej Eredivisie, aczkolwiek na chwilę obecną zajmuje wysoką 7. pozycję w tabeli. Jak wiadomo drużyny holenderskie są nastawione przede wszystkim na ofensywę (często kosztem obrony), więc jakichś bramek ze strony przyjezdnych należy oczekiwać.
Uważam, iż bramek w tym spotkaniu nie zabraknie, ale to Legia, jako gospodarz, powinna wyjść z tego pojedynku zwycięsko. W końcu chodzi o zabawę, a kolejna porażka zespołu z Warszawy, nawet w takim meczu, może dobre humory kibiców trochę zepsuć.
Watro dodać, iż Maciej Skorża da w dzisiejszym meczu szansę do zaprezentowania się dwóm testowanym napastnikom: Japończykowi Osamie Elsamniemu (ostatnio zawodnik czeskiego FK Teplice) oraz graczowi z Wybrzeża Kości Słoniowej, Ahmedowi Toure (piłkarz belgijskiego KSC Lokeren). Jeżeli Legia wykorzysta swój ofensywny potencjał, to nawet bez &quot;udziału&quot; gości powinna spokojnie pokryć over 1.5 bramki w pierwszych 45-ciu minutach.
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
Kassel - Bielefeld
Typ 1
Kurs 2.9
Stawka 3/10
buk. bet365
Hessen Kassel jest liderem ligi regionalnej południowej, u siebie same zwycięstwa. Jest to mecz sparingowy więc sądzę że chłopaki sprężą się i pokażą się z jak najlepszej strony. Co do typu na Kassel skłoniły mnie braki kadrowe drużyny gości.
Arminia Bielefeld ma problemy finansowe, dlatego klub rozwiązał kontrakty z piłkarzami: Katongo (N 28/7), Risgard (P 24/3), Halfar (P 30/0), Kirch (P 20/4), Mijatovic (O 31/4), Federico (P 33/12). Osłabienia są bardzo duże, więc goście nie będą się przykładać do meczu sparingowego gdyż w następnej kolejce czeka ich bardzo trudny mecz z Duisburgiem.
 
pietra 5

pietra

Użytkownik
12.01.2011 17:00 1. FC Tatran Presov - MFK Vranov nad Toplou (1X2)

Mam pytanie odnośnie tego meczu czy ktoś wie coś o tym czy się odbył, jaki wynik lub ma jakiekolwiek informacje na jego temat?
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
12.01.2011 17:00 1. FC Tatran Presov - MFK Vranov nad Toplou (1X2)


Mam pytanie odnośnie tego meczu czy ktoś wie coś o tym czy się odbył, jaki wynik lub ma jakiekolwiek informacje na jego temat?
nie odbył się, został przełożony, ale nie wiem na kiedy.

pozdr,
Baqu
 
M 0

marwin99

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna mecze towarzyskie klubów
Spotkanie : Sivasspor - De Graafschap
Typ : 1
Kurs : 2,25
Bukmacher : Unibet

Witam
Na dziś wybrałem towarzyskie spotkanie Sivasspor - De Graafschap.
Sivasspor zajmuje piętnaste miejsce w swej lidze. De Graafschap w Eredivisie zajmuje miejsce 12. Ostatnio o tureckiej ekipie zrobiło się głośno w związku z podpisaniem kontraktu z Kamilem Grosickim. Dla obu drużyn jest jedno z ostatnich spotkań kontrolnych. Zarówno liga turecka jak i holenderska rozpoczyna rozgrywki 22/23 stycznia. Sivasspor posiada niezły potencjał potrafiło wygrać z Galatasaray Stambuł 2-1 Niestety ekipa Sivasspor odniosła tylko trzy zwycięstwa sześć razy remisowała i poniosła osiem porażek. Na półmetku sezonu Sivasspor zajmuje piętnaste miejsce w 18-zespołowej stawce. Jest to ostatnie miejsce gwarantujące utrzymanie się w lidze. Chcą to zmienić działacze nie skąpili grosza i pozyskali kilku piłkarzy w tym Grosika.
Myślę że na koniec obozu Turcy będą chcieli zobaczyć czego można się spodziewać i powalczą o wygraną. Następny mecz w lidze rozegrają z Galatą i to już nie będą przelewki.
Jak będzie zobaczymy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom