>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2016

Status
Zamknięty.
U 76

ulvmann

Użytkownik
Co myślicie o meczu Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (dziś o 11:00)?
Jakieś informacje na temat składów itp.?
Kurs na BTS 1.64 - warto?
Może jakiś kibic tych ekip coś wie i się wypowie ????
BTS już w 25 min pokryte ✅
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Korona Kielce - AEK Ateny 2 (2.65)

AEK przebywa w Kielcach na obozie przygotowawczym i dziś zagra z miejscową Koroną sparing. Dla gości z Grecji to początek przygotowań, ale zagrali w stolicy Gór Świętokrzyskich już jeden mecz i będąc zespołem lepszym pokonali Banik Ostrawa. Po takim przetarciu i z jednym z głównych kandydatów do spadku powinni również wygrać. Korona co prawda ma dziś prezentacje zespołu i jest to kluczowy sparing przed ligą, ale nawet jeśli Grecy wystawią mieszany skład to potencjałem przewyższają Kielcach o kilka klas. Co ciekawe w tamtym roku również te ekipy mierzyły się tutaj w okresie przygotowawczym i AEK wygrał 2-0. Tacy zawodnicy jak Helder Barbosa, czech Pekhart czy Dmytro Czyhrynski powinni dać radę i po takim kursie na pewno warto zagrać. Mecz już o 18-00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Korona Kielce - AEK Ateny 2 (2.65)

AEK przebywa w Kielcach na obozie przygotowawczym i dziś zagra z miejscową Koroną sparing. Dla gości z Grecji to początek przygotowań, ale zagrali w stolicy Gór Świętokrzyskich już jeden mecz i będąc zespołem lepszym pokonali Banik Ostrawa. Po takim przetarciu i z jednym z głównych kandydatów do spadku powinni również wygrać. Korona co prawda ma dziś prezentacje zespołu i jest to kluczowy sparing przed ligą, ale nawet jeśli Grecy wystawią mieszany skład to potencjałem przewyższają Kielcach o kilka klas. Co ciekawe w tamtym roku również te ekipy mierzyły się tutaj w okresie przygotowawczym i AEK wygrał 2-0. Tacy zawodnicy jak Helder Barbosa, czech Pekhart czy Dmytro Czyhrynski powinni dać radę i po takim kursie na pewno warto zagrać. Mecz już o 18-00.
Bardzo pewny typ, oczywiście się sprawdził Wynik 0:2 dla AEK nie jest niczym zaskakującym. Korona sezon przygotowawczy rozpoczęła niezbyt ciekawie i nie wróżę im niczego dobrego w całym sezonie. Nie jestem zwolennikiem &quot;scyzorów&quot; i mam ogromną nadzieję, że w końcu spadną na zaplecze ekstraklasy. Ta drużyna gra antyfutbol, oby już w tym sezonie chociażby Wisła Płock pokazała im jak należy grać, bo ta drużyna ma spore aspiracje - spory zastrzyk gotówki od Orlenu również robi swoje.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
PSG v West Brom / PSG wygra @ 1,65 ✅ oraz PSG -1 (asian handi) @ 2,2 Zwrot

Tony Piulis powiedzial, ze w tym meczu da pograc swoim mlodym zawodnikom z akademii ktorych ma 5 badz 6 i bedzie mocno rotowal skladem. Do tego stwierdzil, ze wyniki sparingow niewiele go interesuja a wazne dla nigo jest przygotowanie kondycyjne i brak urazow po grach kontrolnych. Tutaj link do dluzszej wypowiedzi trenera.

https://www.clubcall.com/west-bromwich-albion/pulis-to-put-youth-up-against-psg-stars-1814946.html?
 
agron 97

agron

Użytkownik
Polonia Poraj - Rozwój Katowice
Polonia +0,75 @1.85 bet365
Na stronie Rozwoju piszą tylko o dzisiejszym meczu z Podhalem Nowy Targ, nie ma żadnej wzmianki o tym meczu. Prawdopodobnie będzie to mecz rezerw Rozwoju, które grają w okręgówce z 4-ligową Polonią. W takiej sytuacji @4 na zwycięstwo gospodarzy to trochę za dużo, a +0,75 wygląda naprawdę dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
PSG v West Brom / PSG wygra @ 1,65 oraz PSG -1 (asian handi) @ 2,2
Tony Piulis powiedzial, ze w tym meczu da pograc swoim mlodym zawodnikom z akademii ktorych ma 5 badz 6 i bedzie mocno rotowal skladem. Do tego stwierdzil, ze wyniki sparingow niewiele go interesuja a wazne dla nigo jest przygotowanie kondycyjne i brak urazow po grach kontrolnych. Tutaj link do dluzszej wypowiedzi trenera.
https://www.clubcall.com/west-bromwich-albion/pulis-to-put-youth-up-against-psg-stars-1814946.html?
http://forum.bukmacherskie.com/f15/hazardowy-eden-128869-8.html#post6054763
Również zgadzam się z tym typem. PSG powinno ten mecz wygrać. Na początku chciałem grać PSG i over 2.5, ale wybrałem bet, który mnoży każdą naszą postawioną złotówkę razy 2.5. Mianowicie zagrałem na to, że PSG strzeli w obydwu połowach. Ja wiem, że to sparing, ale nawet zmiennicy Mistrza Francji są lepsi od tych z West Bromu. Tylko nie wchodźcie w to dosyć grubo. To wciąż sparing. ⛔
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
mamy juz składy i wychodzi na to ze to PSG gra w dosc slabym, a angole w podstawowym praktycznie
[/url]



Jak dla mnie ten skład jest mega slaby..wobec tego moj typ x2⛔ po 1.85 zreszta widac po kursach jak spadło
Wszystkie bramki w meczu to mega przypadek i mega błedy
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Pogon Siedlce - AEK✅
typ: AEK -1.25 @ 1.92

Druzyny gosci chyba nikomu nie trzeba przedstawiac. Grecy 4 druzyna ligi wystapi w kwalifikacjach do LE przygotowuje sie w POlsce do sezonu. Dotychczas rozegrali 3 sparingi i wszystkie 3 wygrali.
Pogon to druzyna 2-3 klasy słabsza od Greków to raz, dwa 16.07 czyli w ta sobote grają mecz w pucharze Polski ze stilonem Gorzów. Na stronie wyczytałem, ze zespoł zaraz po sparingu uda się do gorzowa. Jak dla mnie mecz w Pucharze Polski jest ważniejszy i Pogon wystawi dzis rezerwy. Skład podstawowy to przepasc, a co dopiero rezerwy
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
juras420 126

juras420

Użytkownik
CSKA MOSKWA - FK KRUMKACHY MINSK -----&gt; LIVE CSKA Handicap azjatycki -1 @1,750 BET365
Towarzyski mecz, w którym faworytem jest CSKA, która prowadzi po przerwie 1:0. Dla mnie mój typ jest jak najbardziej trafny, widać to już po samych statystykach: CSKA większe posiadanie piłki 59% do 41%, Więcej oddanych strzałów 7-3 ( W tym Moskwa 4 celne strzały, natomiast Mińsk tylko 1 celny strzał). Ponadto Mińsk nie jest jakimś wymagającym rywalem, natomiast CSKA szykuje się już na ligę. Większość graczy jest teraz testowana, bo jest to najlepszy okres, a wiadomo młodzi, nowi piłkarze chcą się pokazać, dlatego myślę, że na 1:0 się nie skończy.
 
juras420 126

juras420

Użytkownik
CSKA MOSKWA - FK KRUMKACHY MINSK -----&gt; LIVE CSKA Handicap azjatycki -1 @1,750 BET365 +++++
Towarzyski mecz, w którym faworytem jest CSKA, która prowadzi po przerwie 1:0. Dla mnie mój typ jest jak najbardziej trafny, widać to już po samych statystykach: CSKA większe posiadanie piłki 59% do 41%, Więcej oddanych strzałów 7-3 ( W tym Moskwa 4 celne strzały, natomiast Mińsk tylko 1 celny strzał). Ponadto Mińsk nie jest jakimś wymagającym rywalem, natomiast CSKA szykuje się już na ligę. Większość graczy jest teraz testowana, bo jest to najlepszy okres, a wiadomo młodzi, nowi piłkarze chcą się pokazać, dlatego myślę, że na 1:0 się nie skończy.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Pogoń Siedlce - AEK Ateny⛔ 0-3.
Typ: Under 2,5 gola @2.20 Bwin

Ja dzisiaj w życiu nie widzę tutaj dużej strzelaniny. Po pierwsze mecz o 17 w Kielcach, a ciągle pada boisko będzie nasiąknięte wodą. Dwa to już końcówka obozu Greków i są zwyczajnie zmęczeni. Trzy forma napastników z Grecji jest fatalna Christos Aravidis ma tyko jedną bramkę! Kto jest w środowisku wie że AEK szuka napastnika i robił to nawet u nas w Polsce jednak bezskutecznie. Cztery wyniki AEK w sparingach w Polsce 0-1, 0-2, 0-1. Pogoń wcale w springach też nie przegrywał duża ilością bramek. Mateusz Żytko gra w obronie, z Legii wypożyczyli młody talent Alban Sulejmani, z Lecha Kurbiela. Nowy obrońca Arkadiusz Jędrych II ligę w ostatnim sezonie wciągnął nosem. Tomasiewicz z Arki też odpali bo młody i nadaje się do gry. Wiadomo AEK faworyt, ale wątpię aby rozniósł Polaków.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jesteś pewny? Jakieś Info? Rozwój wczoraj z Podhalem wygrał 2-1. Bet nawet zwroty zrobił, bo po prostu pomylił przeciwnika. Z Polonią grają w sobotę.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Jesteś pewny? Jakieś Info? Rozwój wczoraj z Podhalem wygrał 2-1. Bet nawet zwroty zrobił, bo po prostu pomylił przeciwnika. Z Polonią grają w sobotę.
Aha,no to flashscore się walnął pewnie biorąc przykład z beta
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Trzy forma napastników z Grecji jest fatalna Christos Aravidis ma tyko jedną bramkę! Kto jest w środowisku wie że AEK szuka napastnika i robił to nawet u nas w Polsce jednak bezskutecznie. Cztery wyniki AEK w sparingach w Polsce 0-1, 0-2, 0-1.
Nie wiem czy to jest świadome czy nie, ale pisanie najpierw że napastnicy AEK są słabi (nie wiem, nie znam się na Christosie Aravidisiosie) a potem pisać wyniki AEK w sparingach 0-1, 0-2, 0-1, choć wszyskie sparingi wygrali jest dziwną rzeczą. Analiza pod typ.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Nie wiem czy to jest świadome czy nie, ale pisanie najpierw że napastnicy AEK są słabi (nie wiem, nie znam się na Christosie Aravidisiosie) a potem pisać wyniki AEK w sparingach 0-1, 0-2, 0-1, choć wszyskie sparingi wygrali jest dziwną rzeczą. Analiza pod typ.
Sprawdź sobie kto strzelał gole w tych springach. Obrońcy tak obrońcy!
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Bruggia - Olimpiakos⛔
typ: Club bruggia @ 2.5

Valu po stronie Belgów. Nie dosc ze zagraja na wlasnym stadionie, to sa jeszcze na innym etapie przygotowan. Juz za tydzien czeka ich mecz w superpucharze z st lige, a tydzien pozniej ruszaja z liga. jutro mozna spodziewac sie tego samego skladu co w superpucharze z St
Grecka liga rusza pod koniec sierpnia, zostaja im El w LM ale te mecze beda grac gdzies za miesiąc. Wiec u Greków na pewno zobaczymy mieszany sklad
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom