>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - klubowe w 2015

Status
Zamknięty.
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Sp. Moscow (Rus) - Zawisza Bydgoszcz (Pol)
typ: zawisza +1.25
bet: 2
stawka 8 ✅ takie prezenty to ja rozumiem

Zawisza zaczyna lige za 2 tygodnie, z zeszłego sezonu pozostalo tylko 4 graczy a skąld odmlodzono...spartak zaczyna lige za ponad miesiac, a jutro graja z luddu..nie trudno zgadnąc w którym meczu zagra podstawowy skład
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Szombierki Bytom - Gwarek Ornontowice over 2,5 @1,65 bet365
przełożony na poniedziałek - są zwroty. Jak ponownie bet da mecz do oferty to trzeba znowu zagrać
Tutaj nie idę w stronę w faworyta meczu, a w over bramkowy. Szombierki nie dostały wsparcia finansowego ze strony miasta i przyszłość klubu jest niepewna. Jak podaje strona internetowa Szombrów z jesiennej kadry ubyło aż 18 zawodników a w ich miejsce w okresie przygotowawczym weszli kandydaci do gry w klubie i juniorzy. Zawodnicy stosunkowo niedawno zaczęli trenować (pewnie jest to spowodowane niepewną sytuacją finansową klubu) ale zdążyli rozegrać jeden sparing, w którym pokonali 5-0 Wilki Wilczę, występującą w katowickiej okręgówce.
Gwarek to drużyna z górnej części tabeli IV ligi. Trenują dłużej niż ich przeciwnicy i zagrali 2 sparingi. Oba zakończyły się porażkami: 5-2 ze Skrą Częstochowa i 5-3 z Ruchem Radzionków. Widać że w sparingach gracze się nie oszczędzają i drużynom z III ligi potrafią strzelić kilka goli w meczu.
edit:
Takie luźne rozważania na temat innego ze sparingów:
10.00 Horses Surovce-Trnava B.
W rzeczywistości jest to pojedynek Trnava C-Trnava B, bo Horses wcielił się przed sezonem w trzeci zespół Spartaka Trnava. Drużyny dzieli jedna liga, więc kurs @1,9✅ na lepszą z nich chyba można pograć. Ewentualnie jakieś łamańce bo to w końcu wewnętrzny sparing
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Kolejne mecze:
Piast Cieszyn - KS Wisła 2/2 @1,57 bet365 ✅ 1-2 (0-1) oczywiście jak będzie live to można łapać handi
Dwie drużyny z okręgówki. Jest to mecz w ramach Beskidzkiej Ligi Zimowej - turnieju dla drużyn z regionu. Wisła w pierwszym meczu pokonała jakąś czeską drużynę 5-1, o której nie można znaleźć żadnych informacji. Piast z kolei przegrał 2-3 ze słabą A-klasową drużyną Tempo Punców. W lidze Wisła jest wiceliderem, zaś Piast zajmuje miejsce pod koniec tabeli (12 punktów w 15 meczach, Wisła zaś zgromadziła aż 36 oczek). Drużyny oczywiście spotkały się w rundzie jesiennej i na boisku Piasta goście zmiażdżyli gospodarzy aż 10-2. Widać że choć kluby są w tej samej lidze, to różnica w grze jest duża.
Mecz o 10:30
Orzeł Balin - Szczakowianka 2/2 @1,8 bet365 ✅ 0-5 (0-2)
Tutaj drużyny grają odpowiednio w okręgówce i IV lidze. W swoich ligach są mniej więcej w połowie tabeli: Orzeł zgromadził 19 punktów a Szczakowianka 18 w 15 meczach. Zespoły te regularnie rozgrywają między sobą spotkania towarzyskie i ostatnie dwa wyniki, które udało mi się znaleźć to 3-0 w lipcu i 5-0 w listopadzie - oczywiście oba zakończyły się zwycięstwami Szczakowianki. Myślę, że jutro też nie będzie problemu dla graczy z Jaworzna w pokonaniu Orła.
Mecz o 17:00
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Otrzymane punkty reputacji: +49
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
http://www.betbrain.pl/football/world/friendly-club-matches/lechia-gdansk-v-los-barrios/#!/odds/asian-handicap/full-time-excluding-overtime/

http://www.oddsportal.com/soccer/world/club-friendly/los-barrios-lechia-gdansk-0WpLW2ps/#ht-ft;2

nieźle wariują kursy, a to dlatego, że sparingpartner skręcony na prędko, grał wczoraj mecz ligowy, dziś na pewno podstawa nie będzie grać za dużo, bet365 ma już -4,25 a można jeszcze gdzieś coś znaleźć po starych liniach ;)
LECHIA (I połowa): Mateusz Bąk – Mateusz Możdżeń, Rudinilson, Adam Dźwigała, Nikola Leković – Adam Buksa, Marcin Pietrowski, Daniel Łukasik, Piotr Wiśniewski, Bruno Nazario – Kevin Friesenbichler

LECHIA (II połowa): Damian Podleśny – Grzegorz Wojtkowiak, Rafał Janicki, Mavroudis Bougaidis, Jakub Wawrzyniak – Maciej Makuszewski, Ariel Borysiuk, Stojan Vranjes, Sebastian Mila, Piotr Grzelczak – Antonio Colak

mecz na live w bet365 będzie.

według logiki w drugiej połowie powinni ci Hiszpanie kilka bramek przyjąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adebayorek 161

adebayorek

Użytkownik
03.02.2015 Wtorek godz 18:00 GKS Janina Libiąż - LKS Zgoda Byczyna 2 @7,00 Bet365
Otóż, wpadł mi w oko jutrzejszy meczy pomiędzy odpowiednio drużyną IV ligi grupa: małopolska (zachód) z drużyną A klasy grupa: Chrzanów
Janina Libiąż zajmuje po pierwszej rundzie ostatnie miejsce w swojej lidze z 8 punktami na koncie, z tego co udało mi się ustalić z informacji wynika, że sytuacja w klubie nie jest zbyt ciekawa, na początku grudniu został zmieniony trener drużyny z Libiąża, a także zostało zwołane spotkanie odnośnie dalszego funkcjonowania klubu oraz finansowania go przez władze. Stanowisko trenera objął młody trener Grzegorz Kmiecik. Te wszystkie informacje nie napawają optymizmem przed kolejną rundą rewanżową.
Za to zupełnie inne nastroje panują w drużynie Zgody Byczyna. Zajmują obecnie 2 miejsce z dorobkiem 34 punktów po 13 meczach.
Drużyny zagrają na boisku w Chełmku, więc to teren na którym rozgrywa mecze drużyna z Libiąża.
Liczę na niespodziankę wszak to jest spotkanie sparingowe więc wszystko możliwe, a po takim kursie aż grzech nie spróbować ;)
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Rapid - Bohemians 2,1
Wil - Aarau 2,1 over 2,5 1,75
Hacken 1,25 over 2,5 1,6
NK Novigrad - CFR Cluj over 2,5 1,42
Gyor Ofc Gabcikovo over 2,5 1,32
FAC Team fur Wien - SCR Altach over 2,5 1,3
wszystko bet365
Rapid widziałem z Schalke, gdzie wygrali 2-1, dla mnie tu powinno być 1,8
tak samo w drugim meczu, Aarau pokonał 3-2 i 5-0 w 2 połowie 2014 swoich rywali,
do tego over bo w sparingach tych ekip zawsze one zapłacił.
Hacken przegrał 1-2 z Helsi, teraz ma dużo łatwiejszego rywala rywala, któremu zaaplikuje kilka goli.
Cluj i rywale ostatnio przegrały po 2-3 swoije mecze po hf/ft jutro też będą gole.
Gyor miał grać ze swoim rywale bodajże kilka dni temu, rywale dostali bardzo ostro wcześniej,
Gyor ich rozstrzela. w sparingu Altachu też over, bo wyniki obu ekip zwłaszcza FAC overowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
03.02.2015 Wtorek godz 18:00 GKS Janina Libiąż - LKS Zgoda Byczyna 2 @7,00 Bet365
Otóż, wpadł mi w oko jutrzejszy meczy pomiędzy odpowiednio drużyną IV ligi grupa: małopolska (zachód) z drużyną A klasy grupa: Chrzanów
Janina Libiąż zajmuje po pierwszej rundzie ostatnie miejsce w swojej lidze z 8 punktami na koncie, z tego co udało mi się ustalić z informacji wynika, że sytuacja w klubie nie jest zbyt ciekawa, na początku grudniu został zmieniony trener drużyny z Libiąża, a także zostało zwołane spotkanie odnośnie dalszego funkcjonowania klubu oraz finansowania go przez władze. Stanowisko trenera objął młody trener Grzegorz Kmiecik. Te wszystkie informacje nie napawają optymizmem przed kolejną rundą rewanżową.
Za to zupełnie inne nastroje panują w drużynie Zgody Byczyna. Zajmują obecnie 2 miejsce z dorobkiem 34 punktów po 13 meczach.
Drużyny zagrają na boisku w Chełmku, więc to teren na którym rozgrywa mecze drużyna z Libiąża.
Liczę na niespodziankę wszak to jest spotkanie sparingowe więc wszystko możliwe, a po takim kursie aż grzech nie spróbować ;)

Powodzenia!

Tutaj można próbować też over 3,5 @ 1,85 w Bet365 ✅✅✅ izzi 7:2. Rok temu grali ze sobą i było 10:1.

http://zgodabyczyna.futbolowo.pl/relacja,282,vs.html

Jeszcze udało mi się znaleźć mecz sprzed dwóch lat i też over 3,5 był spokojnie pokryty. Wynik 4:2.

http://zgodabyczyna.futbolowo.pl/relacja,230,vs.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Iskra Pszczyna - ŁKS Bełk over 2,5 @ 1,45 bet365 ✅
Jutro kolejna porcja sparingów. Na pierwszy ogień idzie over w meczu w Pszczynie. Obie ekipy grają w IV lidze śląskiej, ale Bełk zajmuje w niej pozycję zdecydowanego lidera. Iskra to taki średni, a nawet rzekłbym słaby zespół. Na jesieni Iskra na własnym boisku uległa 0-3 gościom z Bełku. Jeśli chodzi o sparingi to Iskra rozegrała dotychczas 3 mecze z wynikami: LKS Czaniec (III liga) 0-4, Pniówek Pawłowice (III liga) 0-2 i Przyszłość Ciochowice (IV liga) 4-2. Bełk oficjalnie zagrał dwa spotkania: Gwiazda Chodów (A klasa) 10-1 i Rekord Bielsko Biała (III liga) 3-8. Over dobrą opcją w tym meczu.
Stumbras FC - Wigry Suwałki 2 @1,53 ⛔ 2/2 @ 2,3 ZWROT
Na początku trzeba nadmienić że Stumbras w poprzednim roku grał w w lidze litewskiej i ją wygrał, tym samym awansując do A Lygi. Z tego co widzę, zagrali jeden sparing, gdzie wygrali z pierwszoligowym Trakai 3-2. Wigry mają za sobą aż 5 sparingów: 1-0 z Jagiellonią, 1-0 z pierwszoligowcem litewskim Atlantis Klajpeda, 4-0 z Utenis (druga litewska, na koniec sezonu mieli tylko 3 punkty mniej niż Stumbras) 5-0 z Płomieniem Ełk (III liga) i bezbramkowy remis z pierwszoligowcem Suduva. Mój typ argumentuję głównie tym, że poziom piłki na Litwie jest o wiele słabszy niż u nas, drużyny z drugiej ligi litewskiej to praktycznie kluby amatorskie, w pierwszej zapewne to tylko zawodnicy z czołówki ligi mogą sobie pozwolić na poświęcenie się piłce. Można się pokusić o tezę, że nasza pierwsza liga jest na równi, a nawet możliwe że przewyższa najwyższą klasę rozgrywkową na Litwie. Zatem Wigry powinny sobie spokojnie poradzić z beniaminkiem A Lygi
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
SV Mattersburg - SV Schattendorf✅✅✅
Typ: SV Mattersburg HT/FT
Kurs: 1.44
Druga drużyna 2 ligi kontra amatorzy z 5 ligi. Mattersburg z 5 bramek powinien spokojnie strzelić. Tak więc jakieś overy na live można atakować.
Typ z kursem 1.44 na HT/FT też w miarę pewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
SV Mattersburg - SV Schattendorf
Typ: SV Mattersburg HT/FT
Kurs: 1.44
Druga drużyna 2 ligi kontra amatorzy z 5 ligi. Mattersburg z 5 bramek powinien spokojnie strzelić. Tak więc jakieś overy na live można atakować.
Typ z kursem 1.44 na HT/FT też w miarę pewny.
Jest już handi na Mattersburg -4.5 po 1.80 w bet365, myślę że warto. ✅✅✅ Tak jest gładko 9-1!
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Kormendi FC - Szolnoki 2/2 @1,66 bet365 ✅ 1-7 (1-5)
Szolnoki to drugoligowy zespół. Są w czubie tabeli z realną szansą awansu. Rozegrali dotychczas 3 sparingi, gdzie pokonali drugoligowy słowacki Samorin 2-1 oraz zanotowali remis i zwycięstwo nad dwoma pierwszoligowymi zespołami Dunaujvaros i Kecskemeti: odpowiednio 1-1 i 4-3. Wyniki dobre, jeśli nawet nie bardzo dobre. O Kormendi ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje. W poprzednim sezonie spadli z 3 ligi i zapewne teraz grają na czwartym poziomie rozgrywek. Znalazłem wyniki dwóch sparingów: 19. stycznia wygrali z drużyną z 5 ligi Táplánszentkereszt FC 7-3, a 25 stycznia przegrali z czwartoligowym klubem Csács-Nemesapáti SE 0-3. Widać, że już w spotkaniach z klubami tego samego poziomu rozgrywek mają kłopoty, a co dopiero jak spotkają się z klubem walczącym o awans do NB1. Ja tutaj widzę lekkie 5 bramek strzelonych przez Szolnoki, a więc i HT/FT powinno wejść na luzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kormendi FC - Szkolnoki 2/2 @1,66 bet365
Szkolnoki to drugoligowy zespół. Są w czubie tabeli z realną szansą awansu. Rozegrali dotychczas 3 sparingi, gdzie pokonali drugoligowy słowacki Samorin 2-1 oraz zanotowali remis i zwycięstwo nad dwoma pierwszoligowymi zespołami Dunaujvaros i Kecskemeti: odpowiednio 1-1 i 4-3. Wyniki dobre, jeśli nawet nie bardzo dobre. O Kormendi ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje. W poprzednim sezonie spadli z 3 ligi i zapewne teraz grają na czwartym poziomie rozgrywek. Znalazłem wyniki dwóch sparingów: 19. stycznia wygrali z drużyną z 5 ligi Táplánszentkereszt FC 7-3, a 25 stycznia przegrali z czwartoligowym klubem Csács-Nemesapáti SE 0-3. Widać, że już w spotkaniach z klubami tego samego poziomu rozgrywek mają kłopoty, a co dopiero jak spotkają się z klubem walczącym o awans do NB1. Ja tutaj widzę lekkie 5 bramek strzelonych przez Szkolnoki, a więc i HT/FT powinno wejść na luzie.
Widzę, że zostałem uprzedzony przez użytkownika zksstal. Typ bardzo dobry i sam go gram. Jutro z tego będą takie same ości jak w tym dzisiejszym meczu Mattersburga, więc warto to pograć szybko!
W Kormendi gra dużo młodych niedoświadczonych zawodników, to są leszcze i tyle w temacie.✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szef10 216

szef10

Użytkownik
już jest z powrotem. korektaa kursów i zjazd z dół ????
Można było się jeszcze dzisiaj załapać na over 3,5 po 1,8 i hc -2,5. Tylko, że limity na kursy poleciały o połowę. Teraz już zostały ości.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
- 3.5 AH po 1.95✅✅✅ jeszcze do gry w miarę wygląda, wcześniej udało się złapać -2.5✅✅✅ i over 3.5.✅✅✅ Wyżej niż to -3.5 AH to już chyba nie ma co brać tylko poczekać na live.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom