>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2014

Status
Zamknięty.
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
St. Johnstone - York typ: 2 DNB @ 2.25 zwrot 0:0 / 2X @ 1.72 ✅ 0:0 Bet365
St. Johnstone w czwartek rozegrało pierwszy (wyjazdowy) mecz w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej. Przeciwnikiem było szwajcarskie FC Luzern. Wynik tego spotkania - 1:1.
Sęk w tym że w czwartek 24.07 rewanż na własnym stadionie. Jeśli myśli się o awansie to pierwszy garnitur oraz potencjalni ważniejsi zawodnicy będą oszczędzani. W sparingu zapewne wystąpią rezerwy w tym także zawodnicy którzy nie powąchali murawy w meczu LE. Szkoci to nie Real czy Bayern który ma dwie bardzo mocne jedenastki i może w ten sposób ogrywać cały zespół.
Podsumowując - ten sparing jest im potrzebny jak dziura w moście...
York zaś, to angielski zespół który był bliski awansu do League One, bowiem na co dzień występują o klasę niżej czyli w League Two. W barażach odpadli z drużyną która w końcowym rozrachunku awansowała do LO.
Oba zespoły oczywiście w trakcie przygotowań do sezonu. York cztery dni temu pokonał 0:4 inny szkocki zespół, lecz występujący na zapleczu rodzimej ligi - Raith, z którym to St. Johnstone również się zmierzyło i zremisowało 1:1.
Tym samym wrócę do zdania które padło już w tej analizie: ten sparing drużynie Świętych (ile tych &quot;świętych&quot; mamy na wyspach ;) ) jest potrzebny jak dziura w moście. Biorąc pod uwagę rywalizację w dwumeczu z Luzern stawiam na drużynę z Anglii która moim zdaniem tego sparingu nie przegra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Potwierdzam to co kolega wyżej napisał.Na stronach obu zespołów jest wzmianka o tym,że Szkoci zagrają rezerwami i trener ma dać również pograć młodym zawodnikom.
Z tego co wyczytałem na stronie York to ci na poważnie podchodzą do tego sparingu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Lista powołanych: Ter Stegen, Masip, Montoya, Bartra, Sergi Roberto, Deulofeu, Afellay, Patric, Bagnack, Edgar Ié, Lucas, Grimaldo, Samper, Diagne, Halilović, Babunski, Cámara, Munir, Sandro, Dani Nieto, Juan Román, Dongou i Adama.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Przypuszczalna jedenastka Barcelony na dzisiejszy mecz:
Masip
Montoya - Bartra - Ié - Grimaldo
Samper
Afellay - Sergi Roberto
Adama - Dongou - Deulofeu​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przypuszczalna jedenastka Barcelony na dzisiejszy mecz:
Masip
Montoya - Bartra - Ié - Grimaldo
Samper
Afellay - Sergi Roberto
Adama - Dongou - Deulofeu​
Czytałem gdzieś że Haliliovic ma zagrać od pierwszych minut ?????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Recreativo - Barcelona
Over 2,5 1,58 Oddsring
Recreativo w poprzednim sezonie grało wesoły futbol. Byle do przodu. Dużo też przez to tracili, a do PO zabrakło im punktu. Teraz odeszło sporo zawodników, trener też się zmienił. Można powiedzieć, że oba kluby są w podobnej sytuacji, bo Barcelona również przechodzi gruntowną przebudowę. To jest lista powołanych na dzisiejszy mecz:
Ter Stegen, Masip, Montoya, Bartra, Sergi Roberto, Deulofeu, Afellay, Patric, Bagnack, Edgar Ié, Lucas, Grimaldo, Samper, Diagne, Halilović, Babunski, Cámara, Munir, Sandro, Dani Nieto, Juan Román, Dongou i Adama.
Większość graczy jest z kadry B, ale atak będzie solidny. Deulo pokazywał się w Evertonie, Dongou i Adama mocno pukają do pierwszej drużyny, a Afellay co prawda praktycznie nie grał, ale umiejętności dalej ma. Ciekawy jestem występu tego mikrusa Halilovicia.
Over do gry!
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
A jednak nie sprawdził się przewidywalny skład. To oficjalna jedenastka na mecz: Masip, Montoya, Edgar Ié, Bagnack, Grimaldo, Halilović, Sergi Roberto, Babunski, Munir, Adama i Nieto.
Na ławce: Ter Stegen, Bartra, Deulofeu, Afellay, Patric, Lucas, Samper, Diagne, Camara, Sandro, Juan Roman, Dongou.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Borussia Mönchengladbach- Stoke typ: 2X @ 1,90 ✅ 1:1 / 2 DNB @ 2.62 zwrot Bet365 (kursy spadają więc warto sprawdzić u jakiego buka są na ten moment najkorzystniejsze)
Borussia kończy przygotowania w Tegernsee, Stoke je zaczyna. Niemcy rozegrali wczoraj mecz kontrolny z Rennes pokonując ich 1:0. Tutaj trochę więcej o tym spotkaniu oraz co najważniejsze podany skład Źrebaków:
http://www.borussia.de/de/ aktuelles-termine/news/borussia-news/news-detailansicht.html?tx_ttnews[tt_news]=11161&amp;cHash=448a834d268d31d5199709c748e1ded6 (skopiujcie cały link i po &quot;/de/&quot; a przed &quot;aktuelles-termine&quot; usuńcie spacje bo edytor rozdziela odnośnik, a skrypt nie pomaga) Wystąpili w mocnym skł...y-favre-elf-trifft-auf-starke-englaender/5651
W niej ostateczny typ to remis i jest to bardzo prawdopodobny scenariusz. Ja jednak podpieram się ewentualną wygraną Stoke które rozpoczyna przygotowania w Niemczech i dla nich ten mecz może być ważniejszy na dłuższą metę niżeli Niemcom którzy i tak wystawią rezerwy. Podobnie jak w typie na York City, sądzę, że Anglicy tego spotkania po prostu nie przegrają.
Tutaj dodaje fragment artykułu z dzisiaj ze strony Borussii. Mowa w nim o tym, że w meczu z Stoke zagrają Ci którzy nie grali wczoraj
Der nächste steht den Borussen bereits heute bevor. Um 16 Uhr wartet in Stoke City der nächste internationale Erstligist auf die Fohlenelf. Trainer Favre wird die Akteure, die gestern nicht durchspielten, in der Startformation aufbieten. Vor allem die Nachwuchsspieler stehen dann als Einwechseloptionen bereit. „Sie machen ihre Sache sehr gut“, lobte Favre, der insbesondere Marvin Schulz hervorhob. Der 19-Jährige sollte gegen Rennes eigentlich auf der Doppelsechs agieren, rückte nach der Verletzung von Jantschke aber ins Abwehrzentrum. „Er hat in der Innenverteidigung ein sehr gutes Spiel gemacht“, so Favre. Auch Marlon Ritter habe auf ungewohnter Position auf der linken Seite ein ordentliches Spiel gemacht. Und Mahmoud Dahoud, Nico Brandenburger und Bilal Sezer konnten jeweils nach ihren Einwechslungen noch Akzente setzen. Die Spieler, die am Nachmittag auf der Anlage des FC Rottach-Egern gegen den Premier League-Club zum Einsatz kommen, bereiteten sich bei der Vormittagseinheit dosiert auf das Spiel vor. Ein Fragezeichen steht noch hinter dem Einsatz von Martin Stranzl (Adduktorenprobleme). Die Akteure des gestrigen Tages bestritten eine regenerative Einheit. Mit dem Spiel gegen Stoke endet das Trainingslager. Am morgigen Montag reist die Fohlenelf nach einer intensiven Woche vom Tegernsee ab.
edit:
Borussia: Heimeroth – Brandenburger, Dominguez, Schulz, Daems – Sezer, Nordtveit – Hahn, Traoré – Dahoud, Kruse.
Kruse jednak gra ale skład rezerwowy.
First Half XI vs Borussia: Butland; Wilkinson, Shawcross (c), Wilson, Muniesa; Shotton, Nzonzi, Ness, Ireland, Arnautovic; Diouf.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
MSV Duisburg - Bayern Monachium
pow 3,5 goli kurs: 1,85 buk: bah ⛔⛔⛔⛔
pow. 4,5 goli kurs: 2,90 buk: bah ⛔⛔⛔⛔ (jak mogłem na chwilę zapomnieć, że rezerwy Bayernu to w porównaniu z Bayernem wyrób czekoladopodobny. Sam Alaba i Lewy nie wygrają meczu ! Jak bym widział, że w bramce będzie ten brodacz bojący się piłki czyli Starke to bym poszukał jednak BTSu)
Letni mecz sparringowy pomiędzy super galaktycznym Bayernem a 7 zespołem 3 ligi niemieckiej. Prawdopodobnie zagrają rezerwy, ale ma być tu debiut naszego Lewego, który jest tak dobrym grajkiem, że sam przeciwko 7 zespołowi 3 ligi może zrobić różnicę. Nie mam pojęcia jaki będzie skład, ale po cichu liczę, że parę graczy z 1 wybiegnie jutro na boisko. O zespole MSV Duisburg nic nie powiem oprócz suchych statystyk bo nigdy nie widziałem ich w akcji. Jednak przegrane z 2 ligowcem z Niemiec, a przede wszystkim 2 ligowcem z Austrii i to także u siebie pozwalają sądzić, że są słabi i/lub grają na żywioł w towarzyskich. Ostatnie wyniki to wspomniana wyżej przegrana 0:2 z 2 ligowcem z Niemiec i przegrana 7:3 z drugoligowcem z Austrii. Jeszcze wcześniej było 1:3 i 0:7 już wygrane. Jak więc widzimy na ostatnie 4 mecze over był pokryty 3 razy. Oczywiście jednak nie liczę jutro na MSV Duisburg tylko Bayern, który może sam pokryć overy. Jednak widząc takie nastawienie 3 ligowca można założyć, że pójdą do przodu aby coś nastrzelać. Liczę na wesoły mecz towarzyski - dla publiczności w duchu celebrowania mistrzostwa świata z dużą ilością goli. Co prawda to poniedziałek, ale publiczność powinna dopisać na Bayern. Bilety po 9,99 euro. Zespół gospodarzy przeżywał równo rok temu kłopoty finansowe, nie ma stabilnej sytuacji więc tym bardziej będzie chciał zapewnić widowisko. I teraz 2 ciekawostki: 21.01.2014 roku odbył się sparring z Dortmundem zakończony 1:6 i zgadnijcie kto strzelił 2 bramki ? Oczywiście nasz Lewy, który ma jutro zagrać. Wynik ten mówi też, że rzeczywiście traktują sparringi widowiskowo. 2 ciekawostka: H2H ostatni mecz z 2008 jeszcze w Bundeslidze zakończony 2:3. Do grania myślę, że też może być BTS, ale prewencyjnie jak by to tylko miał się bawić Bayern no i nie mam tego w bah nie zagrałem tego. Jak zawsze sparringi do grania normalną płaską stawką, a jak ktoś stawkuje - niską.
edit// każdy kto ma dostęp do satelity lub platformy cyfrowej może obejrzeć ten mecz na niemieckojęzycznym niekodowanym kanale SPORT1 HD oczywiście na żywo i za darmo
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wiadomo jaka kadra Bayernu ?
Dowiedziałem się tylko, że wg gazety Bild w poniedziałkowym meczu Guardiola wypróbuje system gry z trzema obrońcami. Linię defensywną stworzyć mają Rafinha, Holger Badstuber i David Alaba. No i ma grać Lewy.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Plymouth Parkway-Port Vale over 4.5@1.80 BetVictor ⛔ 0-4 //widać sparing został całkowicie zlany.
Kto ma konto w tym buku niech ładuje w ten over.Gospodarze to 10 czy 11 liga,czyli totalna amatorka.Port Vale ostatnio 8-0 rozbił Alsager Town,którzy grają 2 ligi wyżej od ich dzisiejszego rywala.
Dla porównania bet fair na o 4.5 ma tylko 1.15.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Plymouth Parkway - Port Vale, 2 handicap azjatycki -5, Bet365 1.90

Widzę,że kolega wyżej mnie uprzedził ;)

Tak jak powtarzam wielokrotnie,że piłka nożna nie jest moim konikiem ale swego czasu &quot;siedziałem&quot; w piłce nożnej. Co prawda typ opieram na swoim nosie niż znajomości tych drużyn ale moim zdaniem tym ma szanse na wejście. Port Vale to drużyna z Angielskiej League One, poprzedni sezon zakończyli na wysokim 9 miejscu spośród 24 drużyn, teraz przygotowują się do sezonu w meczach sparingowych. Plymouth Parkway to są amatorzy którzy występują w South West Peninsula League (mniej więcej 10 liga). Te drużyny zapewne dzieli wielka przepaść począwszy od umiejętności piłkarzy przez trenerów i sztab po finanse oraz renomę. Port Vale ostatnio grało z podobnymi amatorami ponieważ z Alsager Town F.C. wygrali aż 8:0 na wyjeździe. Z wszelakich źródeł tj. facebook, twitter oraz strony klubowej Port Vale dowiedziałem się,że nie mają odpuszczać tego meczu w stylu 2:0 tylko ponownie zagrać na maksa. Wiem,że analiza oparta tylko na statystykach oraz wyczytanych newsów ale to może wejść jak najbardziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
MSV Duisburg - Bayern Monachium pow 3,5 goli kurs: 1,85 buk: Bah pow. 4,5 goli kurs: 2,90 buk: Bah (jak mogłem na chwilę zapomnieć, że rezerwy Bayernu to w porównaniu z Bayernem wyrób czekoladopodobny. Sam Alaba i Lewy nie wygrają meczu ! Jak bym widział, że w bramce będzie ten brodacz bojący się piłki czyli Starke to bym poszukał jednak BTSu)
Najbardziej dziwi brak zaangażowania juniorów, z których znaczna większość zagrała zapewne jeden z ostatnich meczów w seniorskiej drużynie. Tak, jak mówisz rezerwy Bayernu to nie jest nawet poziom 2 ligi i dziś walczyli &quot;jak równy z równym&quot; z 3-ligowcem z Duisburga. Przy odrobinie szczęścia gospodarze mogli to wygrać. Wniosek jest prosty - bez znajomości składów nie ma co grać meczów Bayernu, dopóki poważni gracze nie wrócą z urlopów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Najbardziej dziwi brak zaangażowania juniorów, z których znaczna większość zagrała zapewne jeden z ostatnich meczów w seniorskiej drużynie. Tak, jak mówisz rezerwy Bayernu to nie jest nawet poziom 2 ligi i dziś walczyli &quot;jak równy z równym&quot; z 3-ligowcem z Duisburga. Przy odrobinie szczęścia gospodarze mogli to wygrać. Wniosek jest prosty - bez znajomości składów nie ma co grać meczów Bayernu, dopóki poważni gracze nie wrócą z urlopów.
Dokładnie, najgorsze jest to, że takie mecze nic nam nie mówią o formie klubu. To jak 0:0 w meczu towarzyskim między obecnym mistrzem świata, a naszymi parapiłkarzami. Patrząc po wyniku jesteśmy na tym samym poziomie co mistrzowie świata. A brak zaangażowania ? Ja nie widziałem braku zaangażowania tylko straszną padakę. Grał Alaba i Lewy, reszta jak by się przez przypadek znalazła na tym stadionie. Nie wiem jak tam ruchy transferowe, ale jak im Neuer złapie kontuzję to nie mają po prostu zmiennika nawet na Bundesligę. Ten Starke to jest po prostu straszna tragedia i nie mówię tego wyłącznie po dzisiejszym meczu.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Padaka swoja drogą, ale chodzi mi choćby o końcówkę, gdzie zamiast zdecydowanie zaatakować, gracze Bayernu grali w tym samym tempie co przez cały mecz. Mimo wszystko, pomimo tego, że to tylko sparing, to remis z Duisburgiem to wstyd, a Monachijczycy zamiast gryźć trawę, aby się pokazać Guardioli, wyglądali jakby byli jeszcze na wakacjach.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
(jak mogłem na chwilę zapomnieć, że rezerwy Bayernu to w porównaniu z Bayernem wyrób czekoladopodobny. Sam Alaba i Lewy nie wygrają meczu ! Jak bym widział, że w bramce będzie ten brodacz bojący się piłki czyli Starke to bym poszukał jednak BTSu)
Mimo wszystko, pomimo tego, że to tylko sparing, to remis z Duisburgiem to wstyd
To był mecz charytatywny. Kto wie jakie były jego &quot;założenia&quot;. Oprócz tego testowane było ustawienie z trójką z tyłu. Ogólnie wyszedł jeden wielki &quot;królik doświadczalny&quot; i tak jak mówicie, nie warto wyciągać z tego żadnych wniosków na przyszłość.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom