>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Mechanizm zakładów na żywo

Fortuna bonus
D 16

daro7781

Użytkownik
Dołączył
09/2015
Posty
44
Orientuje się ktoś jak wygląda mechanizm działania zakładów na żywo? Jest sporo wydarzeń sportowych które nie są nigdzie pokazywane, a dostępne są na takie wydarzenia zakłady na żywo. Przecież na każdym meczu napewno nie ma przedstawiciela bukmachera, który w momencie ważnego wydarzenia (zazwyczaj bramki) blokuje możliwość zawierania zakładów. Ktoś coś wie na ten temat więcej?
 
zksstal 3,5K

zksstal

Użytkownik
Dołączył
01/2009
Posty
1938
A co tu mówić więcej? Taki przedstawiciel zwany scoutem ma telefon i aplikację w której relacjounje przebieg zdarzenia. Nie ma (bezpośredniego) wpływu na kursy, jedynie ma klikać co się dzieje na meczu
 
D 16

daro7781

Użytkownik
Dołączył
09/2015
Posty
44
Że niby ten scout jest jeden i tak działa tylko dla jednej firmy ? Byłem parę razy na meczu 4 ligi i wśród obserwujących było może 40 osób które praktycznie wszystkie znałem conajmniej z widzenia, to jak bukmacher ogarnia takie mecze na żywo?
 
B 0

bukibuk

Użytkownik
Dołączył
08/2020
Posty
11
Tak zwany livescout nie jest zatrudniany przez bukmacherów, tylko przez firmy takie jak statscore, które odpowiadają za obsługę techniczną zakładów live i dostarczają między innymi tak zwane tracker'y na spotkania, które są w ofercie live. Bukmacher korzysta z danych jakie są przez tą firmę przekazywane, a dane do firmy dostarcza właśnie livescout, który siedzi na stadionie, w hali, na korcie i w telefonie w specjalnej aplikacji, numerycznie oznacza co w danym momencie się dzieje. I tak jak kolega wyżej napisał nie ma wpływu na kursy, te zmieniają się w zależności od tego jakie zdarzenia będzie w danym momencie livescout w aplikacji wpisywał. Za każde takie spotkanie dostaje wynagrodzenie. Praca może wydawać sie fajna, ale wbrew pozorom wymaga dużego skupienia i niestety jak się popełni błąd w relacji to buki mogą na tym dużo stracić, więc i w tej sytuacji za błędy traci scout na wynagrodzeniu
 
D 16

daro7781

Użytkownik
Dołączył
09/2015
Posty
44
Czyli podsumowując na każdym meczu oferowanym na żywo jest fizycznie osoba która kontroluje ważne wydarzenia i w odpowiednim czasie blokuje kursy?
 
zksstal 3,5K

zksstal

Użytkownik
Dołączył
01/2009
Posty
1938
W większości meczów tak. Inaczej to się ma czasami do meczów tenisowych, gdzie sędzia robi za livescouta. Na niektórych meczach koszykówki też zdarza się że nie ma scouta, bo bukmacher bierze wynik z live boxscorów.