>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
yarson 0

yarson

Użytkownik
Ci powiem że na polski miałem własnie tą ściąge :p a na historii miałem vademecum ale z niczego nie korzystałem. Ja pisałem wszystko w klasach i zależnie od komisji dało by rade ściągnąć ale dla mnie to więcej by mi zajęło szukanie tego w ściądze niż samodzielne wydedukowanie czegoś ???? zawsze możesz coś przyczaić jak idziesz do kibelka, opcji jest wiele ale jedna bardzo ważna rada ode mnie PAMIĘTAJCIE O GRUPACH !
reupload ściagi : http://www.filefactory.com/file/66510e/
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
jak uwazacie jakie lektury na podst. polskim mogą być??
Mi sie wydaję, że bedzie to Lalka i coś jeszcze może konrad wallenrod...czuje ze jakis temat z miłością może być...
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
no i co z tego ze na probnej byla lalka? poza tym chyba byli ludzie bezdomni na probnej ;P btw. przez ost. 2 lata bylo przedwiosnie...wiec to kiepskie tłumaczenie, że coś było...:p
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
jak uwazacie jakie lektury na podst. polskim mogą być??
Mi sie wydaję, że bedzie to Lalka i coś jeszcze może konrad wallenrod...czuje ze jakis temat z miłością może być...
walenroda chyba nie w lekturach obowiazkowych
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
bądź co bądź streszczenia trzeba poczytac...byle by zdać;d nad wynikiem sie bedzie myslec potem;d
z 15 z pracy z tekstem i drugie tyle z wypracowania

i powalczyc o wiecej;]
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Przedwiośnia 3 rok pod rząd nie bedzie ;] Ja stawiam cos na ludzi bezdomych lub jakas powiesc romantyczna lub wspolczesna ;]
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Yarson, dzięki za re-upload! Ściąga kozacka, choć nie wiem jak jej użyję, jak wylosuję miejsce przed ryjem komisji. ???? Będzie trzeba to jakoś alfabetycznie posegregować i w różnych częściach marynary pomontować. :]
Cholera, jeszcze nic nie umiem na rozszerzenie z WoS&#39;u... ????
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Yarson, dzięki za re-upload! Ściąga kozacka, choć nie wiem jak jej użyję, jak wylosuję miejsce przed ryjem komisji. ???? Będzie trzeba to jakoś alfabetycznie posegregować i w różnych częściach marynary pomontować. :]
Cholera, jeszcze nic nie umiem na rozszerzenie z WoS&#39;u... ????
luźno :d ja z tego zrobiłem jedną wielką harmonijke a potem mniej więcej skumałem co gdzie jest ale jak to mówią dużo można się nauczyć przy robieniu ściągi, ja całą ją sobie przeczytałem i zawsze coś w głowie zostaje ????
ja tam jak zdawałem wos nawet książki nie otworzyłem bo miałem na dodatkowym i lajtowo bardzo było ????
pozdro dla maturzystów i powodzenia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom