>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
lol jedna literowka o niczym nie swiadczy.powodzenia na maturze mam nadzieje ze Cie zlapia na sciaganiu
a ja mam nadzieje że Tobie matura dobrze pójdzie że sie dostaniesz na wymarzone studia i ogarniesz troche bo ten avatar daje mi do myslenia że tak właśnie wyglądasz a pozatym poczytasz troche i twioje wypowiedzi się wbogaca nie tylko o słowka z komunikatorów typu &quot;lol&quot; &quot;rotfl2&quot; &quot;lol23423&quot; pozdrawiam ???? :spokodfhgfh:
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Jareks uspokuj sie bo to nie on chce sciagac na maturze tylko Ty , o czym to swiadczy o tym ze nie umiesz przeczytac paru streszcze i nauczyc sie paru nurtow i filozofii pozdro.
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
a ja mam nadzieje że Tobie matura dobrze pójdzie że sie dostaniesz na wymarzone studia i ogarniesz troche bo ten avatar daje mi do myslenia że tak właśnie wyglądasz a pozatym poczytasz troche i twioje wypowiedzi się wbogaca nie tylko o słowka z komunikatorów typu &quot;lol&quot; &quot;rotfl2&quot; &quot;lol23423&quot; pozdrawiam ???? :spokodfhgfh:
sory ale ja juz po maturze i sciagac nie trzeba bylo i na studia gdzie chcialem sie dostalem????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Jareks uspokuj sie bo to nie on chce sciagac na maturze tylko Ty , o czym to swiadczy o tym ze nie umiesz przeczytac paru streszcze i nauczyc sie paru nurtow i filozofii pozdro.
co twoja wypowiedz wnosi do tematu ani mi nie podpowiadasz ani nic pozatym &quot;pare&quot; nurtow to sie naucz i idz napsiz na 30 %
zenekbazuka co studiuesz i czemu marketing &amp; zarządanie ????
 
peja 1

peja

Użytkownik
Napewno nie bedzie Przedwiośnia bo było rok temu.. a to była jedyna książka w liceum jaką przeczytalem do końca :p mialem niezlego farta ???? a tak pozatym to z tekstu też zawsze coś się napisze..

Zdacie napewno wszyscy :p
 
feever 5

feever

Użytkownik
nie wymądrzam tylko bronie czytaj ze zrozumieniem (na maturze tez jest)
maly OT
Typie ogarnij... czy ja tu gdzieś napisałem, że się wymądrzasz? Napisałem, że zrobiłeś błąd ortograficzny bo czepiałeś się kolegi tam wyżej.. Moje czytanie ze zrozumieniem jest w porządku.. bardziej bym się martwił o Twoje czytanie ze zrozumieniem bo pozostawia wiele do życzenia..
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Typie ogarnij... czy ja tu gdzieś napisałem, że się wymądrzasz? Napisałem, że zrobiłeś błąd ortograficzny bo czepiałeś się kolegi tam wyżej.. Moje czytanie ze zrozumieniem jest w porządku.. bardziej bym się martwił o Twoje czytanie ze zrozumieniem bo pozostawia wiele do życzenia..
ty masz jakies kompleksy odnosnie siebie ???? ewentualnie schizofrenie idz idz juz lepiej czytac te streszczenia ;) :spokodfhgfh:
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
to wlasnie wymieniamy poglady, ja rozumiem ze ktos moze byc zdesperowany i chce sciagac zdajac mature podstawowa zeby po prostu ja zdac, ale jak ktos tak przezywa jak sciagac bo on zdaje mature rozszerzona to cos jest nie tak.... nie kazdy musi isc na studia , jak nie umiesz na poziom rozszerzony to po co sie tam pchasz.. a jak umiesz to po co Ci sciagi, jakbys sie czul jakbys nie dostal sie na studia a miejsce zabrala by Ci osoba ktora sciagnela na poziomie rozszerzonym i miala wiecej pkt niz ty, kogo chcesz w ten sposob oszukac...
edit studiuje Mechanike i budowe maszyn
co do zimu tez ich nie lubie
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
po pierwsze musimy przyjąć ze &quot;każdy kłamie&quot; więc to ze ściagam nie robi na mnie wrażenia. Czy ja zabieram chorym miejsce w szpitalu ? Człowieku tych co nie ściągali na maturze można policzyć na palcach jednej ręki. Ja nie zamierzam ściągać na polskim tylko jak cos to juz na geografii BTW spytałem jakie znacie dobre sposoby a nie żebyście mnie oceniali może jeszcze będę miał wyrzuty sumienia ???? Czasem kilka procent może zaważyć bardzo wiele.
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
ja pamietam ze ustny ang sie powtarzal z tym co mialy inne szkoly, i byly takie same zestawy nawet, w necie napewno da sie to znalezc i warto przecwiczyc
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Mi by się przydała ściąga z lektur z polskiego i coś na rozszerzenie z wosu... Ale w necie nic nie wyszperałem (a kupować przecież nie będę :p ), a samemu się nie chce...
 
B 0

betka142

Użytkownik
ściągi
Hello a macie jakieś gotowe ściągi na polski albo jakieś linki do takich stron??
Podobno pewniaki to Lalka, Nad Niemnem, Potop, Ludzie bezdomni i Chłopi
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Yarson dalo rade u nas w szkole sciagac? jakie masz metody ???? i w klasach tez bylo spoko poopowiadaj mi ????
EDIT: Słaba ta ściaga z polaka ?! ???? JEzuuuu ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom