>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Matura 2010

Status
Zamknięty.
unique- 32

unique-

Użytkownik
wsumie to z polskiego ściąge dostajemy na maturze w postaci fragmentu tekstu i z niego raczej coś wymodzimy na te 30 % plus czytanie ze zrozumieniem . angielski to raczej bezproblemów pójdzie , a na historię to nie wiem ile musiałbym ściąg narobić :razz: z czego piszesz mature , Jarek ?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
polski anglik wos gegra
no np z gegry nie mam zamiary sie uczyc er na pamiec wiec pewnie walne sciage potem gorowania slonca w pierwszych dniach por roku tez raczej walne sciage Ty sobie mozesz jakies glupie daty napisac i juz sie nie ebdziesz ich musial uczyc ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
ej mam pytanie wiecie moze jak to jest z komorka na maturze da rade przymycic i jak cos wejsc w niej do neta? ma ktos jakies doswiadczenia z tym?
Mój kumpel ma nokie e50 z symbianem, wgrał sobie wszystkie słowniki i takie tam. Zdał z Polskiego, WOSu i Anglika na poziomie podstawoiwym na 75% :]
 
L 0

leonleszek

Użytkownik
pavlinho tez zamierzam zrobic taki numer z komorka w tamtym roku moim kumplom sie udalo i jakos zdali , grzechem nie skorzystac z okazji jak sie pisze na
sali gimanstycznej:-D
przeciez nawet jak widza ze sciagasz nic ci na maturze nie powiedza bo zalezy im zeby szkola wypadal jak najlepiej wiec panowie sciagi w dlon i na mature
????
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
bedzie szmiesznie jak was zlapia nie dosc ze cala sala gimanstyczna ma powtorke to jeszcze renoma szkoly na tym ucierpi
 
L 0

leonleszek

Użytkownik
panowie czemu sie tak boicie

przeciez zaden nauczyciel nie odwazy sie wam zabrac sciagi renoma szkoly by ucierpiala

napewno u mnie to sie nie zdarzy ????
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
A nie pomyślałeś o tym, że nauczycielowi z innej szkoły może zależeć, aby renoma nie swojej szkoły ucierpiała.
Ja tam nie zamierzam ściągać, bo to bezsensu i tak nic to nie da i da się napisać to maturę bez ściąg ;)
Polski- po co ściąga, wystarczy dobrze analizować tekst i przeczytać kilka krótkich streszczeń.
Angielski- większość pkt. czytanie słuchanie, tutaj może się przydać jakiś translator w komórce ????
Fizyka, Matematyka, Chemia- ściągi w postaci karty wzorów dają na maturze.
Wos, Geografia- bardziej na inteligencje niż na wiedzę
Biologia, Historia- tutaj ściągi by się przydały, ale to musiałyby być ogromne ściągi
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
A nie pomyślałeś o tym, że nauczycielowi z innej szkoły może zależeć, aby renoma nie swojej szkoły ucierpiała.
Ja tam nie zamierzam ściągać, bo to bezsensu i tak nic to nie da i da się napisać to maturę bez ściąg ;)

Polski- po co ściąga, wystarczy dobrze analizować tekst i przeczytać kilka krótkich streszczeń.

Angielski- większość pkt. czytanie słuchanie, tutaj może się przydać jakiś translator w komórce ????

Fizyka, Matematyka, Chemia- ściągi w postaci karty wzorów dają na maturze.

Wos, Geografia- bardziej na inteligencje niż na wiedzę

Biologia, Historia- tutaj ściągi by się przydały, ale to musiałyby być ogromne ściągi


hehe też mi się tak wydaje ;) mam nadzieję , że jakoś zalicze tą podstawową historię bez ściąg ;)
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
co Ty gadasz na gegre sama &quot;inteligencja&quot; nie wsytarczy nie można byc inteligentym bez wiedzy, warto zrobic sobie jakies sciagi z rzeczy ktorych jest malo na matourze a trzeba bylo by sie ich dlugo uczyc
Polski- po co ściąga, wystarczy dobrze analizować tekst i przeczytać kilka krótkich streszczeń.
tylko na podstawie
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
co Ty gadasz na gegre sama &quot;inteligencja&quot; nie wsytarczy nie można byc inteligentym bez wiedzy, warto zrobic sobie jakies sciagi z rzeczy ktorych jest malo na matourze a trzeba bylo by sie ich dlugo uczyc



tylko na podstawie
wiesz co smieszysz mnie , zdajesz rozszerzony polski i liczysz na sciaganie?jak juz chcesz byc kozak i pisac zamiast podstawowego rozszerzony to sie naucz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom