>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
L 0

leonleszek

Użytkownik
zakladam ten temat ,poniewaz w tym roku zdaje mature i mam do was pytanie :
jak sadzicie jaki temat moze sie pojawic na maturze z jezyka polskiego?,

porsze modow o nie usuwanie tematu
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
gdybym ja to wiedzial :p podobno nie ma co przewidywac bo matura jest ukladana 2 lata wczesniej i lezy w sejfie wiec to ze rok jest ogloszonny czyims tam to nie ma nic do tego ja juz zaczynam ostro pzrezywac
 
L 0

leonleszek

Użytkownik
ja mam ponad 350 gotowych wypracowan na polski , ale i tak nie wiadomo czy trafie z tematem:kwasny4565: moze ktos bedzie mial jakies przecieki co do tamatu wypracowania
 
feever 5

feever

Użytkownik
powtorz sobie wszystkie wazniejsze lektury i zawsze cos napiszesz.. wypracowania nie da sie wkuc na pamiec tutaj liczy sie umiejetnosc wykorzystania wlasnej wiedzy i tekstu zrodlowego.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
jak ja zdawałem mature to miały być &quot;Medaliony&quot; (czy jak to tam się zwie:p) itp bo było to na czasie a był Makbet i Chłopi więc żadne przewidywania tu nic nie dadzą a jak nie chcesz potem pisać jeszcze raz matury to módl się aby nie było żadnych przecieków :p
 
L 0

leonleszek

Użytkownik
panowie a macie moze jakies przecieki zwiazane z tematem na polski podstawowy? bo na niektorych forach internetowyh czytalem ze sa juz pewne przecieki
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
Moja pani od polskiego, mowila
ze moze coś byc z wierszem, oraz o Żydach :zoltakartka:

Modle się zeby nie było Dziadów;| Bo nie rozumiem wogole, ;)
cieszylbym się zeby było coś z tego;)
-Lalka
-Przedwiośnie
-Chłopi
-Ludzie bezdomni
&lt;marzyciel&gt;:spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
L 0

leonleszek

Użytkownik
ja licze na to ze bedzie zbrodnai i kara lub przedwiosnie lub jakies wiersze do analizy

jesli by ktos wiedzial jaki bedzie temat to bym go ozlocil :jezora:
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
ej mam pytanie wiecie moze jak to jest z komorka na maturze da rade przymycic i jak cos wejsc w niej do neta? ma ktos jakies doswiadczenia z tym?
Lepiej nie kombinuj, jak Cię złapią to koniec matur dla Ciebie i do tego cała szkoła będzie powtarzała.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
czlowiku nie radze wystarczy ze jaki kumepl bedzie o tym wiedzial i mu mautrka zle pojdzie podkabluje do dyrektora i maturka na calej sali uniewaznionza tak trudno przeczytac parenacie streszczen lektour macie jeszcze miesiac sam juz przeczytalem 90 %
 
R 0

rafi1

Użytkownik
ej mam pytanie wiecie moze jak to jest z komorka na maturze da rade przymycic i jak cos wejsc w niej do neta? ma ktos jakies doswiadczenia z tym?

Lepiej zapomnij o takich numerach. Ja akurat czesto bywam na tego rodzaju imrezach i o ile nikt Cie nie bedzie przeszukiwał i komórkę możesz wnieść ale skorzystać z niej się NIE DA przy 15 osobach w sali i 3 członkach komisji. Od razu papa i zapraszamy w sierpniu bodajże.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
osobiscie licze na cos z ormantyzmy naraie ta epoka sie najczescie powtarzala nasza polonistka mowila ze mozliwe ze pojda epokami i teraz bedzie 20 lecie Granica i inne brednie ;/
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
u mnie w szkole mature z polskiego i historii będę pisał wraz z bodajże setką ludzi na sali gimnastycznej i trik komórkowy już nie byłby takim problemem ;) ale ja osobiście nie mam zamiaru w takie coś się bawić ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom