>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Materiały dla maturzysty - opracowania, streszczenia, ściągi...:)

L 0

lukas11

Użytkownik
Witam!
Przepraszam, że nie odzywałem się w tym temacie, ale po prostu nie miałem dostępu do internetu i stąd ta moja chwilowa nieobecność :p
Zaraz wrzucę jeszcze parę przydatnych materiałów do matury ????
Do matury jeszcze kilka dni, więc spokojnie sobie pobierzecie i przeczytacie. A tak nawiasem mówiąc, to materiały te to:
1. Gotowe konspekty maturalne na kilkanaście tematów oraz opis matury ustnej, pojęcia na maturę ustną oraz kilka ściąg.
2. Materiały na matematykę - jakieś zadania. Myślę, że warto je przerobić ;)
Jeszcze raz sorry, że dopiero dzisiaj to wrzucam, ale wcześniej po prostu nie miałem dostępu do internetu (jedynie na studiach, ale to tylko na chwile...)
Ale jak to mawiają: Lepiej późno niż wcale ???? A poza tym, drodzy maturzyści, macie jeszcze mnóstwo czasu na naukę ;) Dla przykładu powiem Wam, że ja swojej prezentacji zacząłem się uczyć dopiero 2 dni przed maturą ustną (wieczorkiem 27 maja się zacząłem jej przyglądać, a 29 maja ją prezentowałem ???? ).
Także luzik. Będzie dobrze :spokodfhgfh:
Dobra, rozgadałem się trochę. Macie te materiały poniżej, w 4 linkach.
Pierwszy link to te przykładowe konspekty, poprawione i w 100% poprawne.
Kolejne 3 linki to już materiały do matematyki...
Jak znajdę coś jeszcze (np. biologię czy niemiecki) to wrzucę tutaj.

1. http://uploading.com/files/XS2FANEF/Konspekty maturalne!.rar.html
2. http://uploading.com/files/SJ58U0J8/Matematyka1.rar.html
3. http://uploading.com/files/01IUM276/Matematyka2.rar.html
4. http://uploading.com/files/9U2YQK7Z/Matematyka3.rar.html
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Sciągnąłem pierwszą część matematyki i się zawiodłem, bo tam są tylko dwa zdjęcia z jakiegoś podręcznika z zadaniami, lepsze można znaleść w necie. Po drugie mogłeś to załadować w jedną paczkę a nie w trzy po raptem 1 mb. Te twoje wrzuty to chyba nie po to aby pomóc maturzystom, ale po to aby dobić do 1000 ściągnięc, wtedy wpadnie 10$ bo ineczej to dałbyś to w jednej paczce.
 
L 0

lukas11

Użytkownik
Sciągnąłem pierwszą część matematyki i się zawiodłem, bo tam są tylko dwa zdjęcia z jakiegoś podręcznika z zadaniami, lepsze można znaleść w necie. Po drugie mogłeś to załadować w jedną paczkę a nie w trzy po raptem 1 mb. Te twoje wrzuty to chyba nie po to aby pomóc maturzystom, ale po to aby dobić do 1000 ściągnięc, wtedy wpadnie 10$ bo ineczej to dałbyś to w jednej paczce.
Matura z j. polskiego za kilka dni, więc radzę powtórzyć sobie ortografię. Oczywiście powinno być: &quot;znaleźć&quot;.
Ustosunkuje się teraz do Twojego posta, bo nie mogę go pozostawić bez odpowiedzi...
Drogi Radku! Nie wiem czego oczekiwałeś. Może liczyłeś na to, że zamieszczę tutaj zadania z tegorocznej matury? Niestety nie mogę tego zrobić, bo ktoś doniósłby do CKE, że jest przeciek i musiałbyś pisać maturę ponownie lub w innym terminie...
Mówisz, że lepsze można znaleźć w internecie... Skoro tak, to cieszę się bardzo. Ja nigdzie nie pisałem, że materiały, które tutaj wrzucam DOBROWOLNIE i BEZPŁATNIE są najlepsze w całym internecie.
Trochę pokory człowieku. Jakoś inny użytkownik tego forum potrafi podziękować i docenić czyjś gest, a Ty zachowujesz się jak stereotypowy Polak, któremu nigdy nic nie pasuje i potrafi tylko narzekać.
Skoro znalazłeś te materiały, to dlaczego się nimi nie podzielisz z innymi? Dlaczego nie wrzucisz ich tutaj?
Zarzut o &quot;zarabianie&quot; pieniędzy na tych uploadach to już jednak lekka
przesada. Przeczytaj chłopie lepiej regulamin serwisu uploading.com, a potem się dopiero wypowiadaj, bo ośmieszasz się pisząc te bzdury.
Za 1000 pobrań z Polski jest symboliczna wręcz zapłata w wysokości 2$, a nie 10$! Mimo iż jesteśmy w UE, to traktują nas jeszcze jako kraj mało ważny...
Tyle.
btw. Miałem jeszcze wrzucić parę materiałów na biologię i niemiecki, ale widzę, że niektórym przeszkadzają one, więc na razie się wstrzymam. Gdyby ktoś był chętny to może zdecyduje się je wrzucić.
Pozdrawiam.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
(...) wrzucam DOBROWOLNIE i BEZPŁATNIE (...)
No tak wrzucasz je dobrowolnie i bezpłatnie i za to Ci chwała. Jednak nie lubię jak ktoś specjalnie wrzuca pliki po 1mb aby nabić za wszelką cenę sobie punktów w serwisie hostingowym i to jest właśnie stereotypowy Polak - kombinator. Jeśli nim nie jesteś to sorry, ale jakoś taka wrzuta mi trochę do tego podpasowała. Aha i te dziecięce fochy są nie na miejscu, że ktoś coś to ja już nie wrzucam, ja wyraziłem swoją subiektywną opinię i tyle, dla mnie te pliki mają małą wartość, jak dla innych są ważne to im je wrzucaj. Aha i nikogo nie atakuje ani nie szukam napinki, więc peace.
 
L 0

lukas11

Użytkownik
No tak wrzucasz je dobrowolnie i bezpłatnie i za to Ci chwała. Jednak nie lubię jak ktoś specjalnie wrzuca pliki po 1mb aby nabić za wszelką cenę sobie punktów w serwisie hostingowym i to jest właśnie stereotypowy Polak - kombinator. Jeśli nim nie jesteś to sorry, ale jakoś taka wrzuta mi trochę do tego podpasowała. Aha i te dziecięce fochy są nie na miejscu, że ktoś coś to ja już nie wrzucam, ja wyraziłem swoją subiektywną opinię i tyle, dla mnie te pliki mają małą wartość, jak dla innych są ważne to im je wrzucaj. Aha i nikogo nie atakuje ani nie szukam napinki, więc peace.
OK, peace. Wynikła mała różnica zdań między nami, ale gdybyś w swojej pierwszej wypowiedzi był trochę bardziej powściągliwy, to ja również nie strzelałbym &quot;dziecięcego&quot; focha :jezora:
Ale generalnie tą wypowiedzią, którą przed chwilą zamieściłeś, pokazałeś, że nie jesteś stereotypowym, narzekającym na wszystkich i wszystko Polakiem :spokodfhgfh:
Tak więc Peace.
 
Do góry Bottom