>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

martinspoker 20E free

Status
Zamknięty.
5 0

5k0cz3k

Użytkownik
promocja skonczyla sie w piatek wtedy gdy Ty jeszcze te konto dindek zrobiles takze nie wprowadzaj innych w blad a wyplata idzie gora dwa dni
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Ze mną jest tak. Mam na koncie w martinspoker 67 euro ugrane na zakładach sportowych. Nie mogę tego wypłacić, bo jak pisze mi support - nie mam ugrane 200 VIP punktów.
Problem w tym, ze ja w ogóle nie wiem jak grać w pokera, nie mówiąc o tym, że nie wiem co to są te VIP punkty.
Przyznaje popełniłem błąd wchodząc w tę promocje, ale myślałem, że można na niej wypłacać po grze na zakłady sportowe.
Może ktoś ma jakieś wyjście z tej sytuacji - dzielimy się po połowie.
Zainteresowani proszę pisać na priva.

To może inaczej - oddam 32 euro komuś kto zagra za mnie w pokera w tym martinspoker.
Zainteresowani gg 6135954
 
M 0

memfis23

Użytkownik
Wypłacił ktos wogule cos tej kasy?? A niewieście czy mozna nadwyżkę wypłacać ( to co sie zarobi w pokerze) bo to co sie w zakładach sportowych zarobi to niemożna a słyszałem ze to co w pokera to mozna. Wie ktos cos o tym??
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
kurde ludzie wezcie sie za gre, te 200 vip points wcale nie jest nie mozliwe ugrac, i wyplacicie sobie na legalu ta kase i bedzie po klopocie.. starajcie sie , nie podejmujcie glupich decyzji i bedzie ok
 
M 0

memfis23

Użytkownik
ja jestem poczatkujacym graczem w pokera Jak radzicie grac zeby szybko ugrac te 200vip point NA jakich stawkach?? mam narazie 1 vip point a na kocie 83 euro ugrane w zakładach i chyba nigdy nieuzbieram 200 :zy3ou:
 
M 0

memfis23

Użytkownik
babilon, niechce mi sie wiezyc ze grałes na 1/2 bo zadny doswiadczony gracz by tak niepostapił chyba ze miałes az takie szczescie ale to musiałes all in zagrac
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
graj na turniejach sit &amp; go , tam punkty lecą duuuzo szybciej. Np tueniej 6 osobowy , wstep 5 Euro i juz masz pare pktow
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
pytam po raz kolejny czy ta promo jeszcze aktualna bo wczoraj sie zarejestrowalem i kasy na koncie nie mam??????????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom