>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

martinspoker 20E free

Status
Zamknięty.
M 0

mukifuki

Użytkownik
Hi!

&quot;Zeby wyplacic trzeba ugrac 200VipPoints&quot;

It does mean that player needs to play 200 VIPpoints before withdrawal any funds. This requirement was not checked wery well until now but it will be from that moment.
So please go to the poker tables first and play at least 200 VIPs, then you can make your withdrawal. Otherwise your withdrawal will be cancelled.

Please be notified that:

2. Withdrawals from accounts that have taken part of a bonus are accepted only after complying with the rules set out in the bonus offer.
3. Only one account per IP-address and household is entitled to take part of the same bonus offer (signup bonus or deposit bonus).

Violation of Terms and Conditions may result to the freezing accounts involved in bonus abuse and also to confiscating the funds held in such accounts.


Good Luck in poker!

:jezora:
BR,

Martti
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
po malym dialogu z supportem kaska na koncie sie pojawila;D a teraz szukam kogos kto bedzie mi to w stanie fajnie obrocic na pokerze bo sam jestem za slaby w kartach (oczywiscie na dobrych warunkach) piszcie na pw

P.S. nie wiedzialem gdzie napisac tego posta wiec napisalem tutaj, za ewentualne naruszenia przepraszam jesli takowe popelnilem...
 
O 0

orez18

Użytkownik
mam problem,mam na koncie na pokerze 42 euro.Nie moge przelac jej na zakaldy ani nigdzie ,robie tak: Transfer from Poker to Cashier-wybieram np. Sportsbetting wpsije stawke np.1 albo 10 albo 22 i wyskakuje mi: You don´t have enough money! co mam zrobić???
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Kaczor grajac z kims na stolach i przegrywajac kase w jedna i druga strone nie zarobisz nic bo wszystko wyladuje u nich jako rake, musisz wymyslic cos innego ;)
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
ja zarejestrowłem sie w niedziele, dzis dopiero przyszedł mi jakis mail powitalny (nie licząc tych do rejestracji). Otrzymywaliscie tez takie coś?
 
S 0

szwedu

Użytkownik
A ja mam takie pytanie... czy z jednego IP mogą być dwa konta? bo Brat chce założyć sobie u nich konto ale myśle że wtedy moje zablokują ???? a teraz mam 30E na zakładach (w grze)...Dzięki
 
emde 0

emde

Użytkownik
mam problem,mam na koncie na pokerze 42 euro.Nie moge przelac jej na zakaldy ani nigdzie ,robie tak: Transfer from Poker to Cashier-wybieram np. Sportsbetting wpsije stawke np.1 albo 10 albo 22 i wyskakuje mi: You don´t have enough money! co mam zrobić???
Musisz jeszcze z Cashier przelac kase na zakłady ????
 
D 6

daniel_2b

Użytkownik
robili multiple accounts,ale ddzieki temu maja w kieszeni nawet kilkaset zlotych wiecej,zwlaszcza ze martinspoker nie sprawdzal czy ma sie ugrane te 200vip points, ???? ???? ???? ???? :

:jezora: :jezora: :jezora: :jezora: :jezora:
???? ???? ????
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
robili multiple accounts,ale ddzieki temu maja w kieszeni nawet kilkaset zlotych wiecej,zwlaszcza ze martinspoker nie sprawdzal czy ma sie ugrane te 200vip points, ???? ???? ???? ???? :

:jezora: :jezora: :jezora: :jezora: :jezora:
???? ???? ????
no i z czego tu sie cieszyc, mam nadzieje że szybko pokerroomy sie ogarna i skonczy sie to złodziejstwo, bo niestety tak to sie nazywa

dzieki takiej promocji wiele osob mogloby sie zainteresowac pokerem , a tak kasa idzie do tych co zaloza po XX kont i koniec promocji ...
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
robili multiple accounts,ale ddzieki temu maja w kieszeni nawet kilkaset zlotych wiecej,zwlaszcza ze martinspoker nie sprawdzal czy ma sie ugrane te 200vip points, ???? ???? ???? ???? :

:jezora: :jezora: :jezora: :jezora: :jezora:
???? ???? ????
Fakt takich jak ty trzeba tępić ,
później przez takich frajerów są promocje dla całego świata z wyjątkiem Polski- rzecz która ostatnio sie powtarza bardzo często.
tak jak napisał iron77 to jest po prostu złodziejstwo i radocha dla dzieci neostrady.
Cóż, nic nie poradzimy na tego typu ludzi , a cierpimy przez to wszyscy bo coraz więcej promocji omija Polaków
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom