>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Manchester United - FC Barcelona (29.04, pierwszy mecz 0:0)

Status
Zamknięty.
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Nie wiem czy Barca grala kapitalnie ale jesli robila z MU co chciala to chyba zle nie grala? To, ze nie bylo bramek ok, nie wyszlo. MU poprostu dobrze sie bronilo jak Milan w Londynie. Zepchnac calkowicie MU na wlasna polowe to dla ciebie nic no ok spoko. Ronaldo byl faulowany to wywalczyl karnego, wielka mi filozofia, zreszta Ronaldo jest jednym z wielu nurkow, wiec co to za problem dla niego wywalczyc faul na sobie. Od wywalcznia go do strzelenia gola jest duza droga ???? . Ty sie mnie pytasz co ma niewykorzystany rzut karny do dzisiejszego meczu? Boze, czlowieku opamietaj sie. Ano to ma, ze jak dzis przejdzie Barca, to na kim beda psy wieszac? Zastanow sie nad tym co piszesz moze? Henry tylko wszedl i zrobil nie male zamieszanie na boisku, jesli wyjdzie w pierwszym skladzie to dzis na pewno pomoze swojej druzynie. Ja juz na Barce postawilem, za ile - niech cie to nie interesuje. Ty za to przedstawiles mi takie argumenty za MU, ze zaraz polece i postawie majatek na nich ????
Ja mysle podobnie...trzeba pamietac ze sprawiedliwosci nie ma....
Mimo ze Barcelona zagrala fenomenalnie to nie strzeliła bramki , bo jak strzelic klubowi ktory sie bunkruje 11 pilkarzami we wlasnej bramce?
Czy Manchester United zasluguje na finał? klub ktory nie ma pojecia jak grac na wyjazdach bo z Romą ManU zagrał tak jak z Barcą...wystarczyły dwie kontry zeby zalatwic ten mecz...a potem nadal kontynuować swoją bunkrującą taktyke...

Moim zdaniem w finale powinny sie znaleźć zespoły ktore zagrały najlepszą piłke w Europie a nie te ktore potrafią zanudzać i liczyc na ogromne szczescie...
 
T 0

tominho

Użytkownik
Ja mysle podobnie...trzeba pamietac ze sprawiedliwosci nie ma....
Mimo ze Barcelona zagrala fenomenalnie to nie strzeliła bramki , bo jak strzelic klubowi ktory sie bunkruje 11 pilkarzami we wlasnej bramce?
...

Jestes malo obiektywny a wieczorem bedziesz cierpiał bo Barcelona odpada :-D:-D:-D:-D Barcelona tylko dzieki powrotowi do zdrowia Messiemu zawdzięcza półfinał Chmpions League
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Jestem zarówno subiektywny jak i obiektywny...
To jest Liga Mistrzów a nie akcja &#39;Obrona Częstochowy&#39;
Obiektywny człowiek powiedziałby &#39;niech wygra lepszy&#39; a nie szczesliwszy...

Co do subiektywnej oceny....to chce aby zwyciezył klub ktory zasluzył...
Mam dosc odpadania lepszego zespolu...

Przytocze finał Liverpool - Milan...nie lubie obu klubów i mimo ze caly swiat pamieta ten mecz jako wielkie odrodzenie Czerwonych to obiektywnie patrząc, czym sobie zasluzył Liverpool? tym ze w pofinale strzelili gola ktorego nie bylo? czy tym ze w finale zdobyli karnego ktorego rowniez nie było...
Jezeli ktos ma wątpliwosci prosze wpisac sobie Top Diver...a niby faulowany Gerrard odrazu sie pokaze...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja mysle podobnie...trzeba pamietac ze sprawiedliwosci nie ma....
Mimo ze Barcelona zagrala fenomenalnie to nie strzeliła bramki , bo jak strzelic klubowi ktory sie bunkruje 11 pilkarzami we wlasnej bramce?
Czy Manchester United zasluguje na finał? klub ktory nie ma pojecia jak grac na wyjazdach bo z Romą ManU zagrał tak jak z Barcą...wystarczyły dwie kontry zeby zalatwic ten mecz...a potem nadal kontynuować swoją bunkrującą taktyke...

Kolejna głupota jaką slysze !!!
To prosze powiedz mi co robila Barca w meczu wyjazdowym z Schalke bo o ile pamietam to wszli dwa razy z akcja i przez przypadek strzelili gola takze sie zastanow bo zero prawdy jest w tym co piszesz, a mowisz jak to ManU gra slabo na wyjazdach. Takze w meczu na wlasnym stadionie z Schalke grali jak ... juz nie chce konczyc i zdobyli bramke z chaotycznej akcji.
A do tego na wyjazdach Barca gra zenade... zreszta na wlasnym stadionie tez nie imponuja, Owszem moze mecz z MU zagali lepiej od Anglików, ale dzisiaj zaden atut nie jest po ich stronie. A z tym ze MU nie zasluguje aby grac na final to koń by sie uśmial( &lt;lol2&gt; usmialem sie az z fotela spadlem ).
przeciez to Barca gra kapitalnie w tym sezonie i to oni zasluguja na final Champions League... ;]

Po zatym powiedz mi z kim wielkim w tym sezonie wygrala Barca???
oto kilka wyników :

FC Barcelona - Sevilla FC 2:1
Villarreal CF - FC Barcelona 3:1
FC Barcelona - Real Madryt 0:1
Sevilla FC - FC Barcelona 1:1
Atletico Madryt - FC Barcelona 4:2
FC Barcelona - Villarreal CF 1:2


To tylko kilka. Oczywiscie pewnie powiecie ze Sevilla to dobra druzyna, i tak napewno jest ale poczatek sezonu przeciez mieli do bani.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
To prosze powiedz mi co robila Barca w meczu wyjazdowym z Schalke bo o ile pamietam to wszli dwa razy z akcja i przez przypadek strzelili gola takze sie zastanow bo zero prawdy jest w tym co piszesz, a mowisz jak to ManU gra slabo na wyjazdach. Takze w meczu na wlasnym stadionie z Schalke grali jak ... juz nie chce konczyc i zdobyli bramke z chaotycznej akcji.
Sorry ale czy ja mowiłem cos o Barcelonie? ze Barca grala lipnie z Shalke to nie ma nic do tego jak gra Manchester...szczerze to mecz Barcy z Shalke i mecz ManU z Romą - to byly bardzo podobne spotkania...oba kluby ktore nic nie pokazały wygraly spotkania...
Dziwi mnie ze porownujesz Lige do LM no ale to szczegół
A do tego na wyjazdach Barca gra zenade... zreszta na wlasnym stadionie tez nie imponuja, Owszem moze mecz z MU zagali lepiej od Anglików, ale dzisiaj zaden atut nie jest po ich stronie.
Fakt jest taki ze przesadziłem z jedną rzeczą..oceniłem Manchester nie wiedząc jak zakonczy sie dzisiejsze spotkanie...bo jezeli ManU wygra 10:0 (ironia) to faktycznie zasluzy na ten finał mam nadzieje ze z Chelsea
Co do Barcy...to pokazała ładny futbol z Celticiem, moze zagrali slabo w defensywnie ale strzelili trzy bramki....
Barca w swojej grupie ograla Rangersów i Lyon po 3:0 bodajze o ile mnie pamiec nie myli...
Ta Liga Mistrzów na tym etapie jest zadziwiająca bo zaden zespoł nie pokazał czegos specjalnego...
Brakuje Arsenalu...nie chodzi tu o subiektywne zdanie ale i obiektywizm..
2:0 z Milanem
7:0 z Slavią Pragą
3:0 z Sevillą
Tylko ten klub udowodnil swoją wartosc, po to by upasc pod sędziowskim wyrokiem: skazania na zesłanie...ze sie tak poetycko wyraze
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Wybaczcie, ale roY i Godlike Cieslak, wy nie stawiacie za Barcą, ale przeciwko ManU, bo jestescie kibicami Arsenalu. Wy chyba zapominacie ze w bukmacherce nie kieruje się emocjami, a kierujecie sie tym, ze skoro Arsenalu nie ma to i Manchesteru w finale nie powinno być. Moim zdaniem takie myslenie jest głupie.
Nadal nie wiem o czym wy mówicie - co z tego ze Barca przeważała u siebie? To chyba proste, skoro to jest Camp Nou na którym jest 80 tysięcy ludzi? Barca to wybitny przykład druzyny własnego boiska. No i co z tego? Czy to co pokazała u siebie oznacza, ze bedzie walczyc jak równy z równym i dzisiaj? Bo równie dobrze moze byc dokładnie na odwrót - to Manchester bedzie sie utrzymywać przy piłce i stwarzać akcje. Manchester u siebie w lidze - 16-1-1, 43-6, a w LM 4-0-0, 8-1...Barcelony problem w tym, ze nie ma takiej obrony jak ManU.
Barcelonie wystarczy jedna bramka - aha, jasne. Ostatnie 6 meczy Barcy - ledwie 3 gole, z czego 2 strzelone Recreativo. 4 mecze na Camp Nou w kwietniu - strzelona jedna bramka. Jak więc Barca moze strzelic bramke? Takie myslenie to tylko i wyłącznie liczenie na farta, na jedną akcję lub kontrę Barcelony, bo to żadnego poparcia nie ma.
Naprawdę irytuje mnie to podejście do analiz, w której faworyzuje się swoją druzynę, to jest nieprofesjonalne i naiwne. Przypominam, ze ja zadnym fanem Manchesteru nie jestem.
Prawda jest taka, ze w tym meczu albo się gra na awans/zwycięstwo ManU albo sie ten mecz odpuszcza, bo za Barceloną dzisiaj nic nie przemawia. Tyle.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Wy chyba zapominacie ze w bukmacherce nie kieruje się emocjami, a kierujecie sie tym, ze skoro Arsenalu nie ma to i Manchesteru w finale nie powinno być. Moim zdaniem takie myslenie jest głupie.
Moze te moje wypowiedzi wyglądają tak troche jakbym byl wyłacznie przeciwko Manchesterowi...ale tak nie jest...
Jezeli mialbym miec jakies dylemanty..co do dojscia do finału to tylko jezeli chodzi o Liverpool..

Manchester z Barcą w tej edycji LM subiektywnie traktuje tak samo...

PS: Pospamowalem, za wiele to nie wniosło... ???? ???? .../czekamy na mecz
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Naprawdę irytuje mnie to podejście do analiz, w której faworyzuje się swoją druzynę, to jest nieprofesjonalne i naiwne. Przypominam, ze ja zadnym fanem Manchesteru nie jestem.
Prawda jest taka, ze w tym meczu albo się gra na awans/zwycięstwo ManU albo sie ten mecz odpuszcza, bo za Barceloną dzisiaj nic nie przemawia. Tyle.
No w koncu mądre słowa.My chłopcy z podlasia mamy dzisiaj podobne zdanie i ja pozwole sobie przytoczyć jeszcze jeden argument przemawiający za Man Utd.Stałe fragmenty!!!Barca na Camp Nou wywalczyła niezliczoną ilość rzutów rożnych i żaden z nich nie zagroził w żadnym stopniu bramce Van Der Saara.Po prostu w Barcy nie ma warunków fizycznych.Marquez który dzisiaj nie zagra potrafi walczyć w powietrzu,Yaya Toure jedynie może coś zrobić ale on zabezpiecza środek pola [189cm],Puyol nie nalezy do gigantów a druga linia Xavi,Iniesta,Messi to raczej filigranowi gracze w porównaniu z Man Utd .Ronaldo,Ferdinand,Vidic,Brown, to zawodnicy którzy naprawde stwarzają zagrożenie po stałych fragmentach .Dzisiaj w polu karnym Barcy będzie młyn po stałych fragmentach których może być duzo po indywidualnych akcjach Ronaldo.Barca to zespół który preferuje długie rozgrywanie piłki atakiem pozycyjnym co dzisiaj w Anglii gdzie gra sie pressingiem bedzie bardzo ciężki i otwiera sie szansa na kontry.Tak jak napisałem u siebie w temacie Barca musi sie otworzyć i ruszyć do ataku,a jak pójdzie kontra czy akcja ze stałego fragmentu na 1-0 dla United to wtedy czuje rozwiąże sie worek z bramkami dla United.
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
składy na dzisiejszy mecz:
FC Barcelona: Valdés, Zambrotta, Puyol, Milito, Abidal, Touré Yaya, Deco, Xavi, Iniesta, Eto&#39;o y Messi.
Manchester United: Van der Sar, Hargreaves, Vidic, Ferdinand, Evra, Nani, Tevez, Carrick, Scholes, Park y Cristiano Ronaldo.

po awans Barcelono!!!
 
peja 1

peja

Użytkownik
Gratuluje wszystkim, którzy tak jak ja zagrali na awans Man Utd lub zwycięstwo w 90 minutach.. ????
ja osobiście widzialem tylko ostatni kwadrans.. więc za bardzo nie moge się wypowiedzieć jak wyglądał przebieg meczu.. ale te ostatnie minuty to naprawde Barcelona cisła mocno.. strasznie się stresowalem :p
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
No tylko nie piszcie że MU zniszczyło Barce i latynosi gdyby awansowali to niezasłużenie, bo walczyli jak równy z równym. Wygrał trochę lepszy a i ja na tym zarobiłem ale Barca była według mnie awidentnie niedoceniona przez typerów [chodzi o analizy]...
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Napisze tak, gratuluje typu na MU //// slabsza druzyna awansowala. Jak mi ktos z textem wyskoczy, ze MU gralo lepiej w tym dwumeczu to padne ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
MANCHESTER UNITED - FC BARCELONA
Typ : 1
Kurs : 1,95
bet-at-home ✅✅ WYNIK 1:0 ✅✅

????
Chyba nie trzeba nikomu tlumaczyc jak mnie ucieszyl ten wynik ???? Fantastyczna bramka Scholesa !!! Teraz czekamy na final w Moskwie ???? Brawo!!!

roY slabsza druzyna awansowala ?? Co Ty mowisz... Przeciez dwumecz na korzysc United wiec nie rozumiem dlaczego sądzisz ze niezasluzenie.
Wkońcu w Barcelonie zajda porzadki i juz raczej nie zobaczymy ich grających tak slabo i nieskutecznie bo az zal na to patrzec..
A dzisiaj dobrze zagral Deco i cale szczescie ze jego strzaly z dystansu nie wpadly do bramki MU ;)
Pozdrawiam i gratuluje tym co grali tak jak ja ????
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Gratuluje.
Przeszła drużyna grająca słabiej. I co do tego nie ma teoretycznie co się sprzeczać.
3/4 czasu dwumeczu to tylko obrona i sporadyczne kontrataki.
Błąd obrony, cudowna bramka i po zabawie.
Razi ta niesamowita nieskuteczność Barcelony. Znów mecz bez bramki, pomimo, że okazji trochę było.
Messi znów udowodnił, że jest niesamowitym piłkarzem.
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Brawo Man Utd!! Pressing na calej dlugosci i szerokosci boiska!! Dawno nie widzialem tak walczacej druzyny. Wybiegali ten awans u siebie. Jeszcze raz gratuluje. Szkoda Barcy ????
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
po pierwsze gratulacje dla ManUtd!
po drugie... jak ogladalem ten mecz wszystko mi się w środku wykręcało... pięknie zambrotta do yaya toure, pare podań z lewej do środka po prawej na 50 metrze.. podchodzimy do 30 ładne podania... messi kiwnie jednego.. poda do srodka do deco... dochodzimy do 16 metra i......................... no i własnie.. nie wiem jak wasze odczucia ale dla mnie wygladalo to tak jakby barca chciala wejść w 5 metr wykonać 5 podań i wejść z piłką do bramki (identycznie było w 1 meczu) nic nie uderzali.. nawet jak Yaya Toure nieudolnie strzelil z 40 metra to już było coś! potem oczywiście wszedł Henry i to on oddał pierwszy strzał, który można nazwać strzałem.. pare strzałów deco w pierwszej połowie ale minimalnie koło bramki...
wg mnie błąd popełnił Rijkaard wprowadzając do gry Bojana... 17-latek wprowadzony pod koniec meczu którego stawką jest finał Champions League... to chyba jeszcze przed nim ale nie teraz...
niech szykują się wieeeeeeelkie zmiany bo nie chce oglądać kolejnego straconego sezonu 2008/2009

pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych kibiców Blaugrany!!! :spokodfhgfh:
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
????
Śmiać mi sie chce.
W 1 meczu lepiej grała Barca, dzisiaj był to bardzo wyrównany mecz, ale to ManU strzeliło bramkę. Co z tego ze po błędzie obrony. To tylko pokazuje, ze lepszą druzyną jest ManU który nie popełnił dosłownie żadnego błędu w obronie w całym dwumeczu, jedynie mozna było sie przyczepić do słabych wykopów Van der Sara i jego malutkich błędów (dzisiaj chyba ze 2 razy wypuscił piłkę z rąk).
Barcelona miała 3-4 sytuacje, które mogły zagrozić bramce, ale nic z nich nie było, a reszta akcji konczyła się na którymś z obrońcy Manchesteru. Juz nie wspomne o tym, ze jedynie Messi i czasami Deco sie wyrózniali, reszta to piach na czele z Henrym. A na mnie duze wrażenie pozostawił taki Tevez, Evra czy Nani, którzy dosłownie gryźli glebe.
Oczywiście z ManU grało defensywnie po strzeleniu gola - chyba kazda druzyna walcząca o wyższe cele tak robi, nie? No chyba ze Barca jest inna, ale to moze tłumaczyć ich słabe wyniki w tym sezonie.
Pozdro dla obiektywnie patrzących. Fanboyom STOP.
roY, szczególnie ty jako moderator powinienes dawac przykład obiektywizmu, bo bije od ciebie niechęcią do ManU na kilometr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom