>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Manchester United - Chelsea, HIT 9. kolejki Premier League [26.10.2014 g. 17:00]

Status
Zamknięty.
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP

Manchester United - Chelsea
2,80 - 3,40 - 2,40
Bet365
Kursy


Zapraszam do dyskusji ????


_____________________
Mój typ na ten mecz to wygrana Chelsea. Zdążyłem zagrać Chelsea DNB jak było 1,92. Obecnie kursy oscylują w okolicach 1,75-1,80 co nadal jest dobrym rozwiązaniem, choć już mniej opłacalne niż wcześniejsze 1,90.
O United za bardzo nie chce mi się już pisać, bo co tydzień piszę to samo, czyli - United jest słabe w obronie. W ataku niby jest duża moc, ale po pierwsze zabraknie znów Rooney&#39;a, po drugie van Persie jest bez formy, to samo można powiedzieć o Macie czy Januzaju. W meczu z WBA jakiegoś urazu nabawił się Di Maria, ale powinien być gotowy na Chelsea. Sam Di Maria na Chelsea może jednak nie wystarczyć.
Z Chelsea też już nie chcę się powtarzać - mają najlepszą drużynę w Anglii, są mocni zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Nie przypadkowo mówi się o nich, że mogą powtórzyć wyczyn Arsenalu i zostać niepokonani przez cały sezon. Myślę, że na Old Trafford nie przegrają. Rok temu Mourinho przyjechał po to, żeby nie przegrać, zabił mecz i wywiózł 1 pkt. Teraz ma spokojnie szanse na to, żeby wywieźć 3 pkt. Zastanawiam się jeszcze nad overem i znając Mourninho ten over może nie paść, mimo dziurawej obrony United. W tamtym sezonie wszystkie mecze z czołówką na wyjeździe zakończone underem, jeśli dobrze pamiętam. W tym sezonie już remis 1:1 na Etihad, więc under jest prawdopodobny. Poza tym Mourniho ma problem z napastnikami. Kontuzjowani są Costa, Remy i Schurrle. Jedyny zdrowy napastnik to Drogba. Nie wiadomo też na ile te kontuzje są poważne i czy Mourinho celowo wyolbrzymia te kontuzje, żeby zmylić przeciwnika. Wcale się nie zdziwię jak w niedzielę w ataku jednak zagra Costa.
Man United - Chelsea 1:1 ZWROT // właśnie dlatego lepiej było grać DNB niż czystą 2
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,79 (zagrane 1,92)
Buk: Marathonbet
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Manchester United-Chelsea
typ:2
Kurs:2.45
Bukmacher:Bet365
Stawka:10zł
zysk:

Zdecydowanie ten mecz będzie meczem kolejki w Anglii. Manchester United na pewno nie porywa jeszcze formą, ale z pełną świadomoscią mogę stwierdzić, że będzie to najtrudniejszy mecz w sezonie dla Chelsea. Przede wszystkim mecz będzie rozgrywany na Old Trafford co ma olbrzymie znaczenie w tym starciu. Wystarczy spojrzec na wyniki Manchesteru u siebie,a na wyjezdzie. Czerwone diabły dokonali świetnych wzmocnień, jeśli chodzi o ofensywe. Do klubu przyszli Di Maria, który od pierwszego wystąpienia bardzo sie wyróznia i moim zdaniem jest to aktualnie najważniejszy piłkarz tego zespołu. Do tego bardzo dobry Blind, Herrera oraz Falcao. Problemem Manchesteru jest gra obronna. Shaw tak samo jak Rojo na razie poniżej oczekiwań, Rafael równie słabo, a od Jonesa akurat sie za dużo nie spodziewam, bo uważam, że jest to słaby zawodnik. Problemem gospodarzy na pewno będzie brak Rooneya, który pauzuje za czerwoną kartke. Niepewny jest też występ Di Marii, który zszedł w meczu z West Bromem z urazem. Chelsea póki co gra regularnie i przede wszystkim równo. Ciężko znalezc słaby punkt w tym zespole. W najbliższym spotkaniu nie wystąpi Azpilicueta, ale na szczescie jest na lawce Filipe Luis. Pod znakiem zapytania stoi wystep Diego Costy, który od kilku tygodni ma problemy miesniowe. Wiadomo tylko, ze nie wystapi w najblizszym meczu LM. Remy to dobry zawodnik, ale raczej nie na takie mecze. Drogba to juz nie ten pilkarz. Ewidentnie wiek juz mu ciazy. Do tego najprawdopodobniej nie wystapi jeszcze Schurlle i Ramires. Podsumowujac: Oba zespoly wyjda na ten mecz osłabione. Jezeli Chelsea dobrze zagra ten mecz w obronie to jestem pewny ze go wygra, jesli nie to moze byc szalony mecz. Jednak uwazam, ze geniusz Mourinho taktycznie nie pozwoli zrobic za wiele w ofensywie Manchesterowi.
 
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Manchester United - Chelsea London
Typ: over 2,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsson

Hit 9 kolejki ligi angielskiej. Jako kibic United ubolewam, że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ekipa Chelsea i granie na nich w tym spotkaniu po kursie 2.40 to ogromna promocja od buków, ale no nigdy nie gram i nie będę grał przeciwko United. Uważam jednak, że mecz może obfitować w sporą liczbę bramek. Defensywa Manchesteru wygląda bardzo słabo, w ostatnich 5 meczach stracili aż 8 bramek, grają całkiem niezłą dla oka piłkę, ale widać, że ten zespół jest jeszcze w przebudowie, a ustabilizowanie gry defensywnej wymaga szczególnie dużo czasu. O sile rażenia obydwu ekip nie trzeba nic mówić, takie nazwiska jak Falcao, Van Persie, Di Maria, Mata, Hazard czy Oscar muszą działać na wyobraźnie. Mam przeczucie, że to może być świetny mecz z dużą ilością bramek. Z bólem serca myślę, że to może się skończyć 1:2 lub 1:3.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Jeszcze przed większymi spadkami warto było zagrać + 0.25 na Chelsea. W takich meczach zazwyczaj trudno wskazać faworyta, niemniej jednak bukmacherzy obstawiają podobnie szansę obu drużyn na wygraną. Zmierzam do tego, że w obliczu formy jaką prezentuje Chelsea 2.40 to kurs wysoki. Obecnie grają najrówniej w całej lidze. Brak Costy, Remy ma problemy po ostatnim meczu. Zostaje Drogba. Ciekawe jaki skład ustali Mourinho. Czy Drogba nadal potrafi zagrać na tym poziomie?
Manchester forma daleka jest od optymalnej. O ile w przodzie jakoś to wygląda, to defensywa pozostawia wiele do życzenia. Od początku sezoonu nie stracili bramki jedynie z Burnley, po słabym meczu i z czerwoną latarnią ligi QPR. Zmierzam do tego, że Chelsea najprawdopodobniej 1 bramkę strzeli, a jak wiemy grają skutecznie w obronie i to może okazać się kluczem w tym pojedynku.
Równie dobrze ten mecz może zakończyć się remisem, wcale by mnie to nie zdziwiło. Te 2 fakty słaba obrona united i świetna ofensywa chelsea sprawia, że skłaniam się ku The Blues.

Chelsea DNB @ 1.85
i +0,25 @ 1.61
pinnacle
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Ja bardzo poważnie rozważam remis, BTS oraz DW 1:1, dlaczego? ✅✅✅ (1:1)
1. Chelsea ma sporą przewagę nad City, bo już 5 punktów i nie musi się &#39;spinać&#39;.
2. United gra może i kichę ale u siebie gra przyzwoicie. Wtopili ze Swansea na początku ale potem już tylko do przodu. W końcu graja w Teatrze Marzeń więc muszą się spiąć.
3. Każda drużyna strzela, co prawda obie mają problemy z napastnikami ale w niczym to nie przeszkadza. Chelsea bez Costy i Remy&#39;ego strzeliła 5 bramek w LM (pierwszą strzelił Remy i kontuzja). Drogba się przetarł prawie cały mecz.
United strzela czy wygrywa, przegrywa czy remisuje. Nie ma Rooneya ale jest Falcao i zagra Di Maria.
4. Ostatnie 2 z 3 meczy między tymi drużynami w Manchesterze zakończyły się remisami 0:0 i 2:2. Pora na 1:1 :p
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Według zasad, by taki typ został rozliczony poprawnie, zawodnik musi zacząć mecz od pierwszej minuty, nawet nie z ławki, więc tym bardziej zakład zostanie anulowany
 
lukaszh 11

lukaszh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester United - Chelsea Londym
Typ: 2
Kurs: 2.40
Data: 26.10.2014
Godzina: 17.00
Bukmacher: STS
Analiza:
Co tu dużo gadać. Gdyby Diabły miały takich zawodników w obronie jak tych co grają w napadzie to napewno zajmowali by miejsce w czołówce angielskiej ekstraklasy. Obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski. W każdym meczu współpracuje ze sobą inna para stoperów co w znaczny sposób wpływa na zgranie tych zawodników. O Chelsea możemy powiedzieć krótko znakomicie przygotowany zespół do tego sezonu. Świetne Transfery tuż przed tym sezonem Fabregas &amp; Diego Costa robią miazgę w ofensywie. Jednak występ tego drugiego stoi pod znakiem zapytania ,ale powinien znaleźć się na ławce rezerwowych. Nawet jeśli nie zagra to wyśtep Loic&#39;a Remy&#39;iego w pierwszej jedenastce nie będzie żadnym osłabieniem. Ponadto Chelsea zawsze znakomicie radzi sobie w meczach z rywalami na szczycie. Myśle że Jose Mourinho odpowiednio przygotował zespół do tego meczu i jego podopieczni nie będą mieli problemów z pokonaniem Czerwonych Diabłów na Old Trafford
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Manchester - Chelsea 2 @2.50 WH

Chelsea osłabiona brakiem Diego Costy, Remyego i Azpilicuety, nie wiadomo czy zagrają Ramires i Mikel. U Czerwonych Diabłów również jest kilka absencji: pauzuje Rooney, nie mogą grać Carrick, Evans i Valencia. Chelsea w tym sezonie bez porażki. United zanotowali już kilka wpadek. Nie wierzę, by mogli sobie poradzić z mocną Chelsea. Old Trafford nie jest już niezdobytą twierdzą. Mimo problemów, Chelsea na pewno wywiezie punkty z Manchesteru, kwestią jest tylko ile. Według mnie jest ogromna szansa, by były to 3. Remis United powinno traktować jak sukces.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Manchester United - Chelsea Londyn

Na ten mecz czekałem cały tydzień. Wielki hit na Old Trafford. Nie może się obejść bez mojej analizy do tego spotkania. Jest o czym pisać. Zacznę od gości. Chelsea w tym sezonie zachwyca, szczerze przyznam, że nie spodziewałem się, że tak bardzo zdominują Premier League na samym starcie. The Blues są jak do tej pory niepokonani, tylko jeden remis na Etihad, chociaż do wywiezienia trzech oczek zabrakło niewiele. Dla Obywateli trafił wtedy nie kto inny jak Lampard. Ale nie będę teraz pisał tutaj o Angliku, bo to nie ma sensu. Mourinho bardzo dobrze przepracował okienko transferowe. Wszystkie nabytki były przemyślane w 100% i co najważniejsze skuteczne. Costa, Fabregas. Obaj prezentują się w tym sezonie wyśmienicie. No ale właśnie, pierwszy z Hiszpanów najprawdopodobniej nie zagra w niedzielnym pojedynku. Ale to nic pewnego, myślę, że to zagrywka medialna The Special One. Jeśli by naprawdę nie zagrał to Portugalczyk ma spory ból głowy, bo Diego Costa w tym sezonie strzelił w tym sezonie w Premier League 9 goli i jest współliderem klasyfikacji strzelb razem z Aguero. Co ciekawe nikt z innych kopaczy ze Stamford nie zdobył więcej niż dwa gole. Niepewny jest też występ Remy&#39;ego, który doznał urazu w meczu z Mariborem i musiał opuścić plac gry już na początku. Bardzo fajny sezon rozgrywa Oscar i Hazard, fajnie się ich ogląda. Szybcy, bramkostrzelni pomocnicy mogą nieźle zamieszać w dziurawej obronie Diabłów. Ostatni oficjalny mecz ekipa Mourinho przegrała ponad 6 miesięcy temu. Z kolei Diabły pod wodzą Van Gaala spisują się całkiem nieźle. Nikt od Holendra po przejęciu rozbitej drużyny nie wymagał wygrywania wszystkich meczów na dzień dobry(no chyba, że gimbaza kibicująca United). Mimo dość przeciętnych wyników w tym sezonie to Red Devils w razie zwycięstwa nad ekipą Chelsea wskoczą na piątą lokatę. Manchester do stycznia może w pełni skupić się na Premier League, albowiem nie grają w Europie i odpadli w kompromitujący sposób z Capital One Cup. W składzie cały czas nie zobaczymy Rooneya, który w idiotyczny sposób dostał czerwień z Młotami. Urazy Di Marii i Herrery w meczu z WBA są niegroźne i obaj powinni zagrać od 1&#39;. Dzisiaj pojawiła się informacja o tym, że Falcao doznał urazu na ostatnim treningu drużyny przed starciem z Chelsea. Na ile prawdziwa jest ta wiadomość tego nikt nie wie. Szpital w obronie już powoli się kończy. Jest Jones, Rojo, Rafael, Shaw. Nie jest źle. Aczkolwiek forma nadal pozostawia wiele do życzenia. Czerwone Diabły trzy ostatnie mecze u siebie wygrali odpowiednio z Evertonem 2:1, Młotami 2:1 i z QPR 4:0. Chelsea na wyjeździe też radzi sobie bardzo dobrze, trzy wygrane mecze i wspomniany wyżej remis z The Citizens 1:1. W ostatnim meczu między United a The Blues na Old Trafford Mourinho przyjechał po remis i go dostał, ale tym razem remis ze słabo spisującymi się Diabłami nie będzie tak samo smakował. Portugalczyk chce więcej o czym świadczy wypowiedź, że jest w stanie zaryzykować wystawiając kontuzjowanego Costę w niedzielnym meczu. On tutaj przyjedzie po trzy punkty, po to by uciec goniącym im piłkarzom Soton, który swój sobotni mecz wygrali ze Stoke. Każdy punkt jest na wagę mistrzostwa. O co najmniej jedną bramkę The Blues jestem spokojny. Jeśli chodzi o ofensywę United wygląda to nieźle, aczkolwiek Robin van Persie jest trochę pod formą o czym świadczy jego dyspozycja z Evertonem i WBA, gdzie spisał się wyjątkowo słabo. W meczu z WBA niewidoczny był również Mata, dla którego niedzielny pojedynek będzie starciem z byłymi kolega, z którymi grał przez 2,5 lata. Januzaj też zagrał kiepski mecz. Najbardziej widoczny był Blind, który często próbował swoich sił w strzałach z dystansu. Jeden z nich zakończył się golem na 2:2. Niedzielny pojedynek będzie miał dodatkowy smaczek, bo będzie to starcie dwóch wspaniałych szkoleniowców, uznawanych za najlepszych w swoim fachu. Obaj mają już zapewne ułożony plan na ten mecz. Nie będę bawił się tutaj w obstawianie 1x2, bo sercem jestem za United, ale wszystko przemawia za Chelsea. Dla mnie najpewniejszym typem jest tutaj BTS i idę w tym kierunku.
Przewidywane składy:
Manchester United: De Gea - Rojo, Smalling, Jones, Rafael, Fellaini, Blind, Herrera, Di Maria, van Persie, Falcao(?)
Chelsea Londyn: Courtois - Ivanović, Cahill, Terry, Filipe, Matić, Cesc, Willian, Oscar, Hazard, Costa(?)
Moja propozycja:
Obie drużyny strzelą gola @ 1.75 Pinnacle ✅ 1:1

Czyj geniusz trenerski okaże się skuteczniejszy?...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
yuura 262

yuura

Użytkownik
Sądzę, że masówka która idzie w stronę Chelsea jest uzasadniona. Oglądałem występ w ostatniej kolejce Czerwonych Diabłów i muszę powiedzieć, że nie zachwycili. Atak pozycyjny jest budowany bardzo mozolnie i można powiedzieć, że bez kreatywnego Rooneya (zawieszony również na spotkanie z The Blues) tak na prawdę nic się nie dzieje. Słaby Falcao, słaby Van Persie i jedyną postacią, która w mojej opinii wprowadziła/wprowadza(?) trochę życia do tej smutnej drużyny w ostatniej kolejce był Fellaini. Tak jest belg wszedł, powalczył wygrał kilka piłek i strzelił fenomenalną bramkę. Mamy też Di Mariię, który przyszedł w świetnej formie, a ostatnio jednak trochę obniżył noty. Jednakże, jeden czy dwóch środkowych nic nie zdziałają jeżeli obrona jest dziurawa jak szwajcarski ser. Pokazało doskonale to spotkanie właśnie z przeciętnym West Brom, kiedy to każda kontra wyprowadzana przez gospodarzy sprawiała, że kibice Manchesteru jeszcze mocniej obgryzali paznokcie u rąk. W Chelsea również kilka absencji w tym Diego Costa, o którym myślałem, że będzie niewypałem transferowym; a okazało się, że się pomyliłem i strzela jak z nut. Aczkolwiek nie jest on postacią nie do zastąpienia i na pewno The Special One coś wymyśli. Myślę, że nie ma co kombinować i warto tu zainwestować w lokatę pod tytułem &quot;Chelsea&quot; po fajnych kursach około @2.4 na zwycięstwo @1.8 na DNB czy nawet do jakiegoś dubelka @1.4 z remisem. Można też spróbować BTTS i Chelsea, ale jako że piszę spoza głównej bazy, to nie podam dokładnego kursu (myślę, że około @3 lub @4). Pozdrawiam i ze zniecierpliwieniem oczekuję tego niesamowitego wydarzenia ???? !!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Najpierw wyleje żale... zmieniłem pracę i niestety raczej nie obejrzę meczu na Old Traffold. A co gorsza nie będę mógł pograć kartek przed samym meczem. Dlatego decyduje się zagrać w ciemno na kartki na poszczególnych zawodników:
Blind kartka TAK
3.50
Unibet
Shaw kartka TAK
4.75
Unibet
Luke co mecz ociera się o kartonik, Blind w ostatnim meczu gdyby sędzia był bardziej skrupulatny to by wyleciał z boiska za dwa faule taktyczne - za pierwszy nie został ukarany. Chelsea jest w gazie mają w składzie więcej graczy nietuzinkowych, zwrotnych którzy płynnie potrafią się wymienić pozycjami. Ja oczywiście kibicuje swoim ale liczę,że Dowd nie zawiedzie dziś z kartkami. Pojedynek City z Chelsea obfitował w kartki, na podobną walkę liczę dziś. Ostatnio ostro popłynałem i dlatego dziś skormnie bo jakby tego było mało BZWBK zrobiło sobie przerwe w działaniu serwisu i nie mogę nawet wpłacić pieniedzy.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Wg mnie spotkanie to wygra Chelsea. Dlaczego? Po prostu są lepsi, oglądałem mecz MU ostatnio i to 2-2 to tak fartem uratowane że szok... Obrona nic nie gra. W dodatku w tym spotkaniu najprawdopodobniej nie zagrają: Lingard, Evans, Mcnair, Valencia i ROONEY. W drużynie Chelsea nie zagra Azpilicueta i Remy. Z tego co wiem w pierwszej 11 wyjdzie Schurle zamiast Costy, ale pewnie Costa wejdzie w 2 połowie. Wg mnie kurs na chelsea powinien się wahać w granicach 1,7/1,8. Dlatego pobieram 2,5 bez wahania ????
 
neil 5

neil

Użytkownik
Tak dużym kursem jak na dzisiejsze spotkanie ma Chelsea nie wypada gardzić. Jak dla mnie jest to promocja i chętnie podejmę ryzyko i wchodzę na The Blues. Piłka jest piłką a mecze pomiędzy takimi zespołami rządzą się swoimi prawami jednak, żeby wygrać trzeba grać ???? Chelsea jest w gazie, drużyna z Manchesteru można rzec, że wręcz przeciwnie, tragedii nie ma ale MU nie wyglądają jakoś super mocno nawet w perspektywie jako takich ostatnich wyników. Ich obrona jest na bardzo niskim poziomie co nadrabiają atakiem ale w meczu z takim przeciwnikiem jak Chelsea jeśli obrona zawiedzie to nawet nie ma co myśleć o dobrym wyniku. Chelsea ma atak ale i także ma obronę, MU na dzień dzisiejszy może jedynie straszyć atakiem. Jeśli Chelsea zagra na poziomie to nie widzę dziś szans dla MU. Na pewno obrońcy MU będą mocno zmotywowani jednak wydaje mi się, że Chelsea ma za dużo jakości z przodu przy czym mocną defensywę z tyłu aby sobie z tym nie poradzić. Jedynie Luis( LO Chelsea), może coś odwalić bo ostatnio formą nie powala bodajże. Co warto dodać to brak Rooneya w MU co jest dużym osłabieniem nie tylko boiskowym ale i także mentalnym.
Mój typ na dziś to Chelsea @2.50
 
neil 5

neil

Użytkownik
Co do tego, że Remy nie zagra nie byłbym taki pewien. Ba, nawet powiedziałbym, że on na 95% będzie w wyjściowym albo na ławce( większość zależy od dyspozycji Costy), bo z tego co się orientuję a kibicem Chelsea jestem to z przesłanek wynika, że występ Remy`ego jest bardziej prawdopodobny aniżeli Costy. Oczywiście to tylko przesłanki które osiągamy z mediów a jak jest w rzeczywistości to zobaczymy ale z tego co słychać to Remy powinien być zdolny do gry bo nic się tam nie stało w meczu z Mariborem poważnego.
Pozdrawiam
 
P 0

pewniak_

Użytkownik
Co do tego, że Remy nie zagra nie byłbym taki pewien. Ba, nawet powiedziałbym, że on na 95% będzie w wyjściowym albo na ławce( większość zależy od dyspozycji Costy), bo z tego co się orientuję a kibicem Chelsea jestem to z przesłanek wynika, że występ Remy`ego jest bardziej prawdopodobny aniżeli Costy. Oczywiście to tylko przesłanki które osiągamy z mediów a jak jest w rzeczywistości to zobaczymy ale z tego co słychać to Remy powinien być zdolny do gry bo nic się tam nie stało w meczu z Mariborem poważnego.
Pozdrawiam
oficjanie jest potwierdzone ze Remy nie zagra
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Źródło dosyć szmatławe, ale wg nich:
Diego Costa is expected to start for Chelsea at Manchester United on Sunday...
Mourinho had said Costa would have to train with the team and show no ill effects from his recent health scares if he was to start - and the Premier League&#39;s leading goalscorer seems to have done enough to convince Mourinho he can play.
-source: Mail
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Tutaj nie ma co dużo pisać. Spotyka się drużyna gospodarzy, która poniekąd wychodzi z małego dołka z drużyną gości która jest świetnej formie. Jeśli chodzi o absencje są one po obu stronach. Diego Costa jednak ma być gotowy na dzisiejsze spotkanie. Taki kurs na Chelsea ja biorę w ciemno. ManUtd ostatnio szczęśliwy remis, wcześniej szczęśliwa wygrana gdyż Everton nie strzelił karnego. Obrona tragiczna i nie sądzę aby Chelsea nie strzeliła przynajmniej dwóch bramek. Owszem może i coś stracić ale myślę, że nie tyle aby przegrać. Przypomnę tylko, że przed meczem Roma-Bayer / Liverpool-Real / Real-Barcelona również były takie spekulacje, a jak się skończyło wszyscy wiemy. Wygrała drużyna, która jest w gazie. Ryzyko jest ale myślę, że warte zagrania.

ManUtd - Chelsea - Chelsea + over 1.5 ⛔
Ako: 3.20

Betsson

Edit. Costa jednak nie wystapi wbrew temu co wyczytalem. Jednak dalej popieram swoj typ z tym, ze moze niesie ze soba troche wiecej ryzyka. Osobiscie zagralem go w dublu z Evertonem i mam nadzieje, ze siadzie :)
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Wszystkim tak chętnie stawiającym na Chelsea przypomnę mecz z 2005 roku. Również Old Trafford. Również United - Chelsea. Wtedy nawet na United kursy były ponad 3,50, a na Chelsea poniżej 2,00. Strata w tabeli była chyba ponad 10 pkt. Wszystko wskazywało na Chelsea, United w najgorszej formie od wielu wielu lat. I co? 1-0 bo bramce Fletchera. Takie klasyki rządzą się swoimi prawami i każdy wynik jest możliwy. W United jest olbrzymi potencjał. Uważam, że nawet większy niż w Chelsea. Tylko potrzeba czasu, aby to wszystko zaskoczyło. Może nie jestem obiektywny jako kibic United, ale mam przeczucie, że dzisiaj będzie dla United przełomowy moment w powrocie na szczyt. Im brakuje wielkich meczy i to widać. Na teoretycznie słabszych przeciwników brakuje im mobilizacji. Dzisiaj jednak mamy do czynienia z meczem, przed którym nie trzeba podsycać atmosfery, bo ta już jest wystarczająco wysoko. Szanse oceniam 50/50. A, że na United wyższy kurs, tak więc prosi się aby zagrać.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
@Edyp, po Twoim profilowym ciężko zgadnąć jakiej drużynie kibicujesz w tym meczu ???? Ale z całym szacunkiem, szanse nie rozkładają się 50/50, a jakieś 25/75. United poprzedni sezon fatalny, tez niewiele lepszy. Chelsea poprzedni sezon całkiem udany, w tym kto wie czy nie powalczą o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Kurs typu 1.70 na Chelsea DNB to wręcz prezent od buków, i hype na ten typ jest w pełni uzasadniony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom