>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Manchester U. (1-1) Lyon mecz rewanżowy

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
vs

Manchester United__1-1,45__X-3,90__2-6,20__Olympique Lyon
Kursy by Expekt
Obie ekipy grały w pierwszym spotkaniu ostrożnie czy znów zabłyśnie talent C.Ronaldo a może przyćmi go Karim Benzema jaka jest wasza opinia na temat tego spotkania :?:
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Mecz wygrają Czerwone Diabły- zagrają na Old Trafford przed własną publicznością, są w świetnej dyspozycji i uzyskali korzystny wynik na wyjeździe.
Jak dla mnie czysta 1 ????
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Sam gram ten mecz grubo , wedlug mnie ManU ma badzo dobry sklad w tym sezonie Ferguson ma klopoty nogactwa czy Nani czy Gigs , myśle ze Czerwone diabły u siebie nie bedą chcaly grać na remis i rozniośa wrecz graczy z Lyonu .
Inny typ to over 5.5 zmian .
 
matex 0

matex

Użytkownik
Warto dodać, że Ferguson w ostatnim meczu ligowym z Fulham dał odpocząć takim zawodnikom jak C.Ronaldo, Rooney, Carrick, Giggs i Vidic. Moim zdaniem ManU z formą jaką obecnie prezentuje jest chyba najpewniejszym meczem w ramach rewanżu LM
Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
MANCHESTER UNITED - Olympique Lyon
Typ : 1
Kurs: 1,40 bet-at-home
Spotkanie na Old Trafford powinno sie zakonczyc zwyciestwem United ktorzy graja obok Arsenalu bodajze najladniejszy futbol w tym sezonie ???? C.Ronaldo wraz z Tevezem potrafia rozmontowac krotkimi podaniami wszystkie defensywy na swiecie;) Czy Benzema jest w stanie sam cos zdzialac?? moja odpowiedz brzmi nie . Nie posiada on jakiegos dobrego dryblingu i nie potrafi zgubic obroncow na malym dystansie jak to robia skrzydlowi United Nani czy Ronaldo ???? w srodku ostatnio dobrze poczyna sobie Anderson ktory swietnie pracuje w destrukcji jak i potrafi zagrac prostopadla pilke do Rooneya czy Teveza a takze jak trzeba to uderzy z dystansu. Wszystkie atuty w ataku po stronie ManU. W Lyonie pewnie licza na stale fragmenty w wykonbaniu Juninho ktory jest jednym z najlepszych specjalistow w tej dziedzinie na swiecie ale C.Ronaldo takze fenomenalnie uderza z dystansu ???? Ben Arfa moze i jest blyskotliwy ale to za malo na Ferdinanda ;) Czerwone Diably odrabiaja straty do Arsenalu i powoli sie usadawiaja na fotelu lidera co powinno dac im wiekszej pewnosci siebie przed meczem w LM. Lyon w poprzednich sezonach gdy mial lepszy sklad gral fenomenalnie w rozgrywkach grupowych ale jak przychodzila faza pucharowa to zupelnie sie jakos rozsypywala gra i odpadal dosc szybko, a celem Aulasa jest gra conajmniej w finale. Jednak realnie patrzac w tym sezonie tego jego gracze tez nie dokonaja. Sklad przed sezonem oslabiony, w lidze juz nie idzie tak dobrze jak wczesniej i przewaga wynosi tylko 1pkt. Wszystko wskazuje na win ManU ????
 
von 0

von

Użytkownik
Nie posiada on jakiegos dobrego dryblingu i nie potrafi zgubic obroncow na malym dystansie jak to robia skrzydlowi United Nani czy Ronaldo ????
No to chyba nie oglądałeś poprzedniego meczu w Lyon&#39;ie i nie widziałeś bramki Benzemy :]
 
funio25 0

funio25

Użytkownik
hmm patrzac na ostatni mecz to ciezko cos tu typowac chociaz po ostatnim meczu ligowym
Man wygralo 4:0 a Lyon 1:0. Postawiłbym 1x ten x dla takiego zabezpieczenia.
 
matex 0

matex

Użytkownik
hmm patrzac na ostatni mecz to ciezko cos tu typowac chociaz po ostatnim meczu ligowym
Man wygralo 4:0 a Lyon 1:0. Postawiłbym 1x ten x dla takiego zabezpieczenia.
i grałbys kurs ok. 1.05 ?? moim zdaniem nie opłaca się ....
 
grossinho 9

grossinho

Użytkownik
no to jak postawiles ten x to kurs ponizej 1,10 bedzie wiec nie wart ryzyka IMO.
Ja sie zastanawiam i chyba raczej postawie na under 2,5. Bo to Lyon musi atakowac i strzelić bramke ale wątpie zeby trafili, ManU nie pozwoli sobie na wpadke. Obstawiam 1-0, 2-0 dla gospodarzy.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
under w takim meczu moim zdaniem to glupota. lyon bramke ma szanse strzelic bo to dobry zespol. a manchester jest w formie i przy odrobinie szczescia do przerwy moga juz zrobic over. dla mnie pewna 1, man utd napewno bedzie chcial jak najszybciej zalatwic sprawe i uniknac np. nerwowej koncowki meczu
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
Spotkanie: Manchester United - Lyon ✅✅✅
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli gola w regulaminowym czasie gry.
Kurs: 2.33
Bukmacher: bwin
Analiza: Jutro o godzinie 20:45 na Old Trafford odbędzie się rewanżowe spotkanie 1/8 Ligi Mistrzów. Naprzeciw siebie staną drużyny Manchesteru United i Lyonu. Poprzednie spotkanie zostało rozegrane we Francji i zakończył się podziałem punktów. Gole zdobyli Karin Benzema i Carlos Tevez. W ostatnim ligowym spotkaniu Man Utd pokonał Fulham 3-0, jednak w tym meczu odpoczywali m.in Cristiano Ronaldo i Wayne Rooney, którzy weszli na boisko dopiero w 69minucie. Ta dwójka we wcześniejszym spotkaniu z Newcastle 4-krotnie trafiała do bramki rywala. Portugalczyk w tej edycji Ligi Mistrzów strzelił już 5 goli i jest na dobrej drodze do wywalczenia tytułu króla strzelców. W pierwszym spotkaniu Ronaldo miał kilka dobrych okazji do zdobycia bramki, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki. Ronaldo w Man Utd strzela rzuty karne i wolne, które w tym sezonie bardzo poprawił. W tym spotkaniu przewiduję wiele goli i jednego z nich powinien strzelić Portugalczyk.
 
D 0

donkamillo

Użytkownik
Man Utd w dobrej formie, podstawowi zawodnicy wypoczęci, mecz w Anglii.... a więc 90% atutów po stronie ManU... Myśle że gdy gospodarze strzelą bramkę, Lyon sie otworzy w efekcie czego wpadnie tam kilka brameczek.... zdecydowany over... A wygra oczywiście ManU
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Myślę że bardzo fajnym typem jest Lyon to score. Myślę że stać Benzeme na brameczkę... co nie zmienia faktu że mu pewnie wygra. Na to że Lyon strzeli jest kursik 2.0 i uważam że to bardzo fajna okazja.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Spotkanie: Manchester United - Lyon
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli gola w regulaminowym czasie gry.
Kurs: 2.33
Bukmacher: bwin
3 analiza która w ostatnim czasie ktora dotyczy CR7 ze strzeli.
To Lm a nie liga , wiadomo ze ma szanse sztrelic , ale rok temu jak grali z Lille to ledwo po 1-0 wymeczyli. Lyon ogórkami nie sa to pewne , zawodników maja zdolnych , wiadomo ze dzis sa mocnym underdogiem , ale skreślać ich to nie - 1-1 u siebie nie daje im awansu , ale przecież najlepsza obrona jest atak i raczej bronic sie nie będą , bo MU w LM w ostatnich latach gra niezbyt kolorowo.
A co do Cr7 to mam wrażenie ze powietrze z niego nieco zeszło i tak nie strzela bramek jak miech czy 2 temu chodziaby.
Moj typ : Over 2.5
 
M 0

manufan

Użytkownik
To Lm a nie liga , wiadomo ze ma szanse sztrelic , ale rok temu jak grali z Lille to ledwo po 1-0 wymeczyli. Lyon ogórkami nie sa to pewne , zawodników maja zdolnych , wiadomo ze dzis sa mocnym underdogiem , ale skreślać ich to nie - 1-1 u siebie nie daje im awansu , ale przecież najlepsza obrona jest atak i raczej bronic sie nie będą , bo MU w LM w ostatnich latach gra niezbyt kolorowo.
A co do Cr7 to mam wrażenie ze powietrze z niego nieco zeszło i tak nie strzela bramek jak miech czy 2 temu chodziaby.
Moj typ : Over 2.5
Śmiac mi się chce z tego co piszesz :-D. Po pierwsze to rok temu gdy MU grał z Lille to nie musiał się jakoś mocno sprężac, ale mimo to 2 razy wygrał po 1-0. Z Lyonem to już inna sprawa; pierwszy mecz 1-1 ale w na Old Trafford Francuzi nie strzelą nawet gola. Każdy myśli, że MU to tylko wspaniały Ronaldo i reszta, warto przypomniec ze Manchester ma najlepszą obronę w lidze i tylko West Ham, Manchester City i Arsenal potrafili strzelic im 2 gole.
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to można zagrac MU z handicapem, może to byc wysokie zwycięstwo jeżeli Lyon rzuci się do szaleńczych ataków :-D.
Na koniec ważna informacja
Jeżeli MU dziś wygra to pobije rekord Juventusu - 9 kolejnych zwycięstw na własnym stadionie w Lidze Mistrzów
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Śmiac mi się chce z tego co piszesz :-D. Po pierwsze to rok temu gdy MU grał z Lille to nie musiał się jakoś mocno sprężac, ale mimo to 2 razy wygrał po 1-0. Z Lyonem to już inna sprawa; pierwszy mecz 1-1 ale w na Old Trafford Francuzi nie strzelą nawet gola. Każdy myśli, że MU to tylko wspaniały Ronaldo i reszta, warto przypomniec ze Manchester ma najlepszą obronę w lidze i tylko West Ham, Manchester City i Arsenal potrafili strzelic im 2 gole.
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to można zagrac MU z handicapem, może to byc wysokie zwycięstwo jeżeli Lyon rzuci się do szaleńczych ataków :-D.
Na koniec ważna informacja
Jeżeli MU dziś wygra to pobije rekord Juventusu - 9 kolejnych zwycięstw na własnym stadionie w Lidze Mistrzów
Oglodasz mecze ?? Defensywie MU przytrafiają sie byki i to bardzo - Vidiciowi najbardziej , ratuje ich szcescie , akurat jak przyslozlo grac z silnymi rywalami [Spurs i MC - FA nie licze , bo tam sa czesto eksperymenty ze skladem] to 3 gole stracone , najmniej straconych to wina pierwszych underowych kolejek. Pierwszy over w 9 kolejce.
A to ze maja rywali z okolic 15-20 miesjce to raczej .... szcescie niz perzypadaek
pierwszy mecz 1-1 ale w na Old Trafford Francuzi nie strzelą nawet gola.
A co ty Nostradamus ?? Van der Sar ma juz swoj wiek , a jakos niewidze by ronwo MU pojechalo Lyon
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Benzema jest żądny bramek w LM ????
Wydaje mi się że może im strzelić... A tak ogólnie to mam wrażenie, że wszystkie komenty i analizy tego meczu są przesiąknięte popularnością ligi angielskiej. Jej rozdmuchana sława i rzekoma dobra opinia chyba przećmiewają rzeczywiste możliwości ekip z wysp. Każdy wie coś o mu, zna zawodników i analiza przeważnie na tym się kończy. Lyon chyba jest nadal niedoceniany... jak wiele innych drużyn z mniej popularnych lig... np. naszej ligii ????
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
3 analiza która w ostatnim czasie ktora dotyczy CR7 ze strzeli.
To Lm a nie liga , wiadomo ze ma szanse sztrelic , ale rok temu jak grali z Lille to ledwo po 1-0 wymeczyli. Lyon ogórkami nie sa to pewne , zawodników maja zdolnych , wiadomo ze dzis sa mocnym underdogiem , ale skreślać ich to nie - 1-1 u siebie nie daje im awansu , ale przecież najlepsza obrona jest atak i raczej bronic sie nie będą , bo MU w LM w ostatnich latach gra niezbyt kolorowo.

A co do Cr7 to mam wrażenie ze powietrze z niego nieco zeszło i tak nie strzela bramek jak miech czy 2 temu chodziaby.

Moj typ : Over 2.5
Nie strzela już tylu bramek, ale trudno oczekiwać, żeby przez cały sezon grał z taką skutecznością. Ostatnio też odpoczywał, nie grał z Arsenalem, wszedł dopiero w 69 minucie z Fulham. Dodatkowo tak jak pisałem, poprawił w tym sezonie rzuty wolne, które już we Francji mogły przynieść skutek, jednak wspaniale bronił Coupet, z rzutów karnych myli się rzadko. Dodatkowo to co napisałeś, Lyon zaatakuje i narazi się na kontry więc będzie to kolejna okazja do zdobycia bramki przez Portugalczyka. Typ over 2,5 również jest również bardzo dobrym typem na ten mecz.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
A tak ogólnie to mam wrażenie, że wszystkie komenty i analizy tego meczu są przesiąknięte popularnością ligi angielskiej. Jej rozdmuchana sława i rzekoma dobra opinia chyba przećmiewają rzeczywiste możliwości ekip z wysp. Każdy wie coś o mu, zna zawodników i analiza przeważnie na tym się kończy. Lyon chyba jest nadal niedoceniany... jak wiele innych drużyn z mniej popularnych lig... np. naszej ligii ????
Warto jeszce wspomniec o &#39;&#39;wielkich fanach MU&#39;&#39; na tym forum. Takich jak user wyzej.
CO do mniej znantych lig , te zaskakuja ... ale w UEFA :p
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
CO do mniej znantych lig , te zaskakuja ... ale w UEFA :p
Ja kibicuje Fenerbahce i myślę że turecka drużyna w 1/8 LM to jest pewne zaskoczenie, w każdym razie dla niektórych. No i Celtic oczywiście...
Lyon jest marginalizowany bo zaczął sezon od wygłupów i mecze grupowe LM też były żenadą ale wyszedł z grupy i gra teraz jako jedna z 8 najlepszych ekip europy. I wcale już nie gra śmiesznie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom