>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Man.Utd - Real - "Darmowy" zakład w Bet365

malina_bb 1

malina_bb

Użytkownik
Chłopaki bo nie doczytałem tego regulaminu i zagrałem na surebeta 2 przeciwstawne zdarzenia, pisać do nich maila zeby mi go anulowali czy olac sprawe ??
 
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Ktoś coś ugrał chwalić się ? ????
Mi się nie udało niestety ,zagrałem ryzykowny bet na dogrywke i karne (kurs 23 ) i cała promocja na zero bo under 3,5 do połowy wszedł ładnie .
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Ktoś coś ugrał chwalić się ? ???? Mi się nie udało niestety ,zagrałem ryzykowny bet na dogrywke i karne (kurs 23 ) i cała promocja na zero bo under 3,5 do połowy wszedł ładnie .
Przed meczem zagrałem: under 3.5 bramek do połowy.

Na live zastanawiałem się czy zaryzykować, jednak stwierdziłem że wole bezpieczniejszy wariant.
Przy stanie 5-6 w rogach postawiłem że pierwszy 9 rogów będzie miał Real @ 2.65 :cool:

Dobra promocja, dobrze wykorzystana. ;)
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Ktoś coś ugrał chwalić się ? ????

Mi się nie udało niestety ,zagrałem ryzykowny bet na dogrywke i karne (kurs 23 ) i cała promocja na zero bo under 3,5 do połowy wszedł ładnie .
Ja ugrałem proste 40zł na Real przed meczem i 40zł po kursie 2.5 na Real na livie :p
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Popieram gram to samo...ale jak padnie bramka a sadze ze to kwestia minut to gramy co chcemy za darmo... i ja w tej sytuacji proponuje grac na awans drużyny która będzie przegrywać 1:0 ???? kurs powinien znacznie wzrosnąć 2,5-4
Ja zagrałem co sam napisałem kurs 3,2 nie ma szału ale zawsze jakbym trochę wyczekał był by większy ale od razu po pierwszym golu zagrałem ni było czasu bo oglądałem BVB :grin:
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Przed meczem - under 3,5 gola w I polowie ✅
Na live w 1 minucie Manchester Utd - Real Madryt 2 2,36 ✅ ale nerwów było dużo w końcówce ????
 
Do góry Bottom