>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Man.Utd - Real - "Darmowy" zakład w Bet365

D 109

donbagino

Użytkownik
Jestem ślepy i nie widzę zakładu over 0,5 bramki, czy go nie ma?
Jest, wejdź w zakładkę gole/dodatkowa suma goli.
Przydałby się jakiś mały quazi chat w trakcie meczu celem wymiany propozycji na zagrania live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Jestem ślepy i nie widzę zakładu over 0,5 bramki, czy go nie ma?
Jest wystarczy dokładnie przejrzeć ofertę .
gole--&gt;dodatkowa suma goli
Ja gram poniżej 3,5 bramki w pierwszej połowie kurs 1,03 ... i potem jak już mnie poniesie fantazja :grin:
 
julek 421

julek

Użytkownik
Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Twój darmowy zakład na żywo musi zostać zapłacony i postawiony w zwykły sposób, i jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę
Stawiasz 40pln przed meczem, następnie 40pln live na ten sam typ i masz mega value ? Dla przykładu kurs na Manchester United w Bet365 to 3.20.
Grając przedmeczowy zakład na gospodarzy oraz na live ryzykujemy raptem 40pln a do wygrania mamy 256pln, czyli kurs rzeczywisty wynosi @ 6.40.
Grasz za 80 zł wygrywasz 256 więc ja nie wiem gdzie tu jest kurs 6,4 dla mnie to jest 3,2.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Ja raczej zastosuje stary manewr na darmowy zakład Bet365.
Przed meczem postawie over 0.5 bramek, jeśli padnie bramka zagram co chce.
Jeśli do 65 minuty będzie 0:0, wtedy zagram under 0.5 bramek. Brak możliwości straty funduszu. :cool:
dzieki, kazdy pomysl mile widziany
mialem juz kilka tych promocji i czesto wtop po calosci
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Ja uderzam w rzuty rożne, over 13 po 2.37, a over 14 po 3.00. W pierwszym meczu przekroczyli 20 ;)
over 14 po kursie 3,00 wyglada bardzo zachecajaca. 2 pytanka, -&gt; czy na live bedzie ta opcja, drugie: co w przypadku dokladnie 14 roznych ?
 
Z 0

zultrasowany

Użytkownik
To ja za typ na live muszę ze swoich pieniędzy wpłacić. Postawiłem 40zł i myślałem, że kolejne to oni mi dadzą.. :/ ale zwaliłem.
BTS 1,53 za 40zł
w drugim kuponie mam
BVB,
awans MU

@ 3,82 za 10zł
Z fartem !
 
Do góry Bottom