>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mam jedną miłość są to pieniądze...

V 1,1K

viren

Użytkownik
Wszyscy ci kolarze zdemolowali &#39;Majeczke&#39; na czasowce. Jedynie z Boswellem roznice milisekundowe. To bylo wiecej niz pewne
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Crystal czuję również bardzo mocno i na pewno zagram na nich.
No a co z remisem ? Przecież nie wiadomo jak zagrają inne zespoły, a i remis może dać to miejsce o czym pisał viren. Niestety 2x jest po żałosnym kursie. No i dodajmy, że Man Utd to król remisów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Można dać spotkanie bez remisu, ew remis bedzie rozliczony po kursie 1.0 a wygrana Crystal to 1.86 ( fortuna ) -spokojnie można dorzucić do kuponu ???? Jak dla mnie najpewniejszy typ xD
To to ja wiem, ale przed zagraniem chciałem poznać opinię na temat remisu bo kurs 1,80 jest jednak niższy niż 2,60 na czystą 2 lub remis po 3,40.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No a co z remisem ? Przecież nie wiadomo jak zagrają inne zespoły, a i remis może dać to miejsce o czym pisał viren. Niestety 2x jest po żałosnym kursie. No i dodajmy, że Man Utd to król remisów.
Remis nic im nie daje a Mourinho oleje ten mecz.
Dortmund-2.5
2.14
400zł
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
No a co z remisem ? Przecież nie wiadomo jak zagrają inne zespoły, a i remis może dać to miejsce o czym pisał viren. Niestety 2x jest po żałosnym kursie. No i dodajmy, że Man Utd to król remisów.
Ale tu chodzi o honor i Mourinho demonstracyjnie pokaze faka calej FA i zdecydowanie przegraja na jego polecenie.
Jest wkurzony na federacje i wlasnie dlatego przegraja - nic inne sie nie liczy.
Do przegranej dolozy wywiad dlaczego przegral - juz ma gotowy tekst dostanie sie wielu oficjelom - i bedzie kilka dni szumu co by bylo gdyby ta przegrana zadecydowala o utrzymaniu/spadku kogos itp spekulacji.
Media beda mialy czym zyc, troche bukmacherzy ucierpia bo wszyscy beda grac 2 2 DNB X2 itp
Ale tu nic nie maja do powiedzenia nie przekreca tego meczu, za Mou stoi jeszcze silniejsza mafia co na buki nie musi sie ogladac
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Ale tu chodzi o honor i Mourinho demonstracyjnie pokaze faka calej FA i zdecydowanie przegraja na jego polecenie.
Jest wkurzony na federacje i wlasnie dlatego przegraja - nic inne sie nie liczy.
Do przegranej dolozy wywiad dlaczego przegral - juz ma gotowy tekst dostanie sie wielu oficjelom - i bedzie kilka dni szumu co by bylo gdyby ta przegrana zadecydowala o utrzymaniu/spadku kogos itp spekulacji.
Media beda mialy czym zyc, troche bukmacherzy ucierpia bo wszyscy beda grac 2 2 DNB X2 itp
Ale tu nic nie maja do powiedzenia nie przekreca tego meczu, za Mou stoi jeszcze silniejsza mafia co na buki nie musi sie ogladac
Oj Viren... kończ waść....
Cisne tu wszystkim, którzy prują się do innych ale Ty chyba jesteś jedyny, który zasługuje na to aby się z Ciebie śmiać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Oj Viren... kończ waść....
Cisne tu wszystkim, którzy prują się do innych ale Ty chyba jesteś jedyny, który zasługuje na to aby się z Ciebie śmiać.
Tak do końca wcale nie musiało być inaczej niż viren pisał, ale zrobił się z tego szum medialny i poszło inaczej. Ja bym też grał coś w stronę Cristal, ale jak zobaczyłem co się dzieje z kursami od wczoraj to dałem sobie spokój bo w meczach &quot;o nic&quot; jak są takie ruchy kursowe to znaczy, że ktoś wykłada na stół sporą kasę. Trudno przypuścić bowiem, że w meczu ostatniej kolejki, w meczu o nic raptem miliony ludzi od wczoraj zaczęło stawiać na Utd. Zresztą pisałem o tym ruchu kursowym w dziale tematycznym. I dziwię się konar - stary wyjadaczu, że zignorowałeś ten dziwny, przeczący logice ruch kursów. Bo jak Mou ogłosił skład z dziećmi to kursy jeszcze bardziej zmalały na Utd.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Viren ma swoje wizje i to nikt nie zabroni mu :grin:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Konar na razie siedzi cicho, ale szykuje mocny strzał za 1600, a może i 3200 na finał LE i finał LM ???? Nie mogę się doczekać ????
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Manchester bedzie musial oddac lige europejska za ten walek w niedziele. Jednak przekrecili i nie chcieli sie oszczedzac no to zdechna we srode a co
coz mecz jakich wiele prosze zauwazyc prawidlowosc ze jak by ladnie nie pachnial mecz na kilka dni robi sie szum i idzie przekret
w niedziiele to mnie nie bylo caly dzien i potem mnie az tylek bolal (od chodzenia) wiec nie wiem nawet co sie dzialo wokol meczu - ostatnie ruchy i tak sa decydujace, to co bylo wczesniej sie liczy tyle co opinia jakiejs Komisji Weneckiej czyli gowno
ktos zaszedl mecz i przypadek nie mial miejsca. tez mnie zdziwlilo jak z kims pisalem ( juz wiem, zarabiac tyle co on bedziecie nie w tym zyciu) ze kurs 2,88 i to na betfair na Palace a wczesniej 2,6 bylo okazyjne niby
to ze Allardyce wkurwysyn przekreciarz jakich malo tam, to ze wlasciciele Palace zwiaza sie z diablem zeby utrzymac lige, to ze sklad nie jest taki zly ale sa nerwowi, to wszystko tez prawda.
Manchester sie nie oszczedzal, za co zaplaci sroga cene, Palace mialo nakazane przegrac mimo ze tak Manchester nie do konca byl przekonywujacy i zmotywowany. Jak ktos chce przegrac to przegra i z workiem kartofli.
Zgloscie sie do Palace pajace a nie tu mi placze :p
 
T 143

tdulko

Użytkownik
No oczywiscie.. odkrecili co bylo przekrecone..
Wiren, moze ty sie lepiej Wiren slusarka zajmij, moze sie bardziej nadasz chlopie, nie trzeba tyle myslec.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ajax+0.5
2.00
1600zł
Mecz z Crystal to był wałek 100% gdzie United grając drużyną młodzików walneli solidny klub z PL przecież to komedia jest jak te mecze sa ustawiane.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Manchester bedzie musial oddac lige europejska za ten walek w niedziele. Jednak przekrecili i nie chcieli sie oszczedzac no to zdechna we srode a co

coz mecz jakich wiele prosze zauwazyc prawidlowosc ze jak by ladnie nie pachnial mecz na kilka dni robi sie szum i idzie przekret

w niedziiele to mnie nie bylo caly dzien i potem mnie az tylek bolal (od chodzenia) wiec nie wiem nawet co sie dzialo wokol meczu - ostatnie ruchy i tak sa decydujace, to co bylo wczesniej sie liczy tyle co opinia jakiejs Komisji Weneckiej czyli gowno

ktos zaszedl mecz i przypadek nie mial miejsca. tez mnie zdziwlilo jak z kims pisalem ( juz wiem, zarabiac tyle co on bedziecie nie w tym zyciu) ze kurs 2,88 i to na betfair na Palace a wczesniej 2,6 bylo okazyjne niby

to ze Allardyce wkurwysyn przekreciarz jakich malo tam, to ze wlasciciele Palace zwiaza sie z diablem zeby utrzymac lige, to ze sklad nie jest taki zly ale sa nerwowi, to wszystko tez prawda.

Manchester sie nie oszczedzal, za co zaplaci sroga cene, Palace mialo nakazane przegrac mimo ze tak Manchester nie do konca byl przekonywujacy i zmotywowany. Jak ktos chce przegrac to przegra i z workiem kartofli.

Zgloscie sie do Palace pajace a nie tu mi placze :p

Chłopcze, co ty wciągasz? Stop dopalaczom. Nawet w czopkach.
Prośba do moderatorków - może w końcu któryś ruszy dupę i zbanuje tego trola?
Czy jest wam na rękę pierdol...enie takich głodnych kawałków?
 
T 143

tdulko

Użytkownik
To nie byl zaden przekret. Palace zagrali na lenia i tyle. Ja za takie cos to bym im grosza nie zaplacil albo na zbity pysk razem z Alardycze. Jak ktos nie chce grac w PL to wyp. do Afryki.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie ma czegoś takiego jak granie na lenia to jest po prostu ustawianie spotkań.
Czemu oni mieli grać na lenia? Bo grali ostatni mecz w sezonie? Bali się że kontuzję złapią przed wakacjami?
Nie oni po prostu ustawili ten mecz na 1 dziękuje za uwagę.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Dlatego, ze zagwarantowali sobie przetrwanie w lidze i to im wystarczylo, taki byl pewnie &#39;cel&#39; tzw. managerow.., wiec jak leniom uda sie taki maly cel osiagnac to juz im sie nic nie chce bo po co? I tak im zaplaca i to grubo, multi milionerami juz pewnie sa, nie musza byc super multi jak ci z United czy Liverpoolu..
Dokladnie to bylo widac w drugiej polowie, obie strony zadowolone i mecz towarzyski. nawet im sie nie chcialo gonic wyniku
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Powinno 5 klubow spadac i dwa do barazy to by nie bylo takich gownianych kolejek na koniec, w gaciach by im sie gotowalo..
 
Do góry Bottom