>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Maloey types..

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tzn wiesz ja absolutnie się nie chcę wymądrzać, bo to Twój temat i Twoja kasa ???? I oczywiście życze wygranych, ale jak na moje oko to naprawdę podejmujesz bardzo duże ryzyko...bo stawiasz duże pieniądze, a wcześniej w zasadach mówiłeś, że tak grać nie będziesz ???? Póki co to skuteczne, ale uważaj, bo też trochę grywam na live co prawda za 10 razy mniejszą kasę ???? i naprawdę padają bramki z niczego w 95 minutach...No, ale jeśli oglądasz co grasz i wygrywasz a wygrywasz to jest ok. Pamiętaj tylko, że 1 wtopa jak grasz za 1600 i cała praca idzie do kosza :] yo.
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Tzn wiesz ja absolutnie się nie chcę wymądrzać, bo to Twój temat i Twoja kasa I oczywiście życze wygranych, ale jak na moje oko to naprawdę podejmujesz bardzo duże ryzyko...bo stawiasz duże pieniądze, a wcześniej w zasadach mówiłeś, że tak grać nie będziesz Póki co to skuteczne, ale uważaj, bo też trochę grywam na live co prawda za 10 razy mniejszą kasę i naprawdę padają bramki z niczego w 95 minutach...No, ale jeśli oglądasz co grasz i wygrywasz a wygrywasz to jest ok. Pamiętaj tylko, że 1 wtopa jak grasz za 1600 i cała praca idzie do kosza yo.
Wiem, wiem... że powinienem zwolnić. Ryzyko jest ogromne. Jakbyś widział jakie emocje są jak oglądam to spotkanie, jak postawię tyle kasy. Wiesz, dla odrobienia tej kasy muszę robić wszystko. Najważniejsze by robić to skutecznie.
Do 60. minuty wykonano 4 rzuty rożne. Wynik 1:3 dla Juve. Po tym spotkaniu powinienem zwolnić.
Masz rację... chyba ciągle za szybko chce się odrobić. Myślałem nad pewnym systemem. Jutro biorę się za statystyki i analizy. I najpóźniej od stycznia chciałbym zacząć grę tym systemem jeśli to ma sens.
Dzięki za komentarze. Człowiek zawsze mądrzejszy jeśli się dowiaduje o innym spojrzeniu przez kogoś innego na ten sam temat.
Pozdrawiam.
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
-------- Kupon 5 [6.12] &#39;LIVE [&#39;2 set 20:15]--------
1. ATC Trencin - Nitra| 1 | 1.03
Stawka: 2.148,96 zł
Zysk/strata: +64,47|-2.148,96 ✅
---------------------------------
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
-------- Kupon 6 [6.12] &#39;LIVE [&#39;25 minuta]--------
1.Liverpool - Aston Villa| 1 | 1.055
Stawka: 2.213,44 zł
Zysk/strata: +122,97|-2.213,44 ✅
---------------------------------
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
jak dla mnie to : zaczyna sie nowy weekend i juz powinienes szukac jakis &quot;rodzynkow&quot; przynajmniej jeden i juz mozesz zarobisz takim rodzynkiem byl ostatnio Arsenal z AV gdzie duzo placili a kanonierzy wygrali.Sam tak robie ale czesto robie tasiemce i jeden nie wejdzie czesto ostatnio to niewiem czemu ale postawilem X2 na Atletico i bylem wkurwiony bo za 10zl moglo byc 330 i tylko Atletico nie weszlo.
Jesli chcesz moge ci pisac swoje propozycje jakis typow wartych do przemyslenia.
Pozdro
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
-------- Kupon 7 [7.12] &#39;LIVE [&#39;72 minuta - 1:0]--------
1. Barcelona - Rubin Kazan| 1 | 1.062
Stawka: 2.336,41 zł
Zysk/strata: +146,03|- 2.336,41 ✅
---------------------------------
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Szczerze mówiąc to był najbardziej ryzykowny zakład i bez namysłu jaki kiedykolwiek widzałem , ale siadł i to się liczy . Wielki szacunek ja osobiście w życiu nie postawiłbym 2000zł na mecz w którym jest 72 min i wynik 1:0 a tym bardziej jaki był to kurs, jedna udana akcja kopenhagi i 1:1 Takie ryzyko dla 100. Moim zdaniem już lepiej postawić na mecz który się jeszcze nie zaczoł a na dodatek masz dużo większy kurs. wielki szacun ale moim zdaniem to była gupota;)
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Wielki szacunek ja osobiście w życiu nie postawiłbym 2000zł na mecz w którym jest 72 min i wynik 1:0 a tym bardziej jaki był to kurs, jedna udana akcja kopenhagi i 1:1 Takie ryzyko dla 100.
Tylko, że to nie był mecz Kopenhagi. Tylko Barcelona - Rubin. Pomimo tego, że grała młodzież, to mają naprawdę młodych, zdolnych piłkarzy, która potrafi grać naprawdę dobry futbol. Oglądałem relację LIVE i nic nie wskazywało na inny rezultat. Posiadanie piłki 77%-23%!!!!, mówi chyba samo ze siebie. Barcelona miażdzyła i byłem pewny że nie dadzą sobie wyrwać już tego zwycięstwa, co najwyżej powiększyć dorobek bramkowy.
Każdy typ jest ryzykowny... Wiem, że gram MEGA ryzykownie, no ale cóż...
Tylko nie mów mi, że dla Ciebie 100 zł to mało... jak dla mnie to dużo. Dlatego staram się grać jak najbezpieczniejsze zdarzenia. Wiem, że różnie to bywa... i nawet drużyna prowadząc do 90 minuty 1:0, potrafi nawet przegrać mecz. No ale to jest sport i takie rzeczy się zdarzają.
Uważaj z tymi livami bo się w końcu przejedziesz i lipa będzie...
Wystarczy że raz ci nie siądzie i jesteś w tył
Wiem, że trzeba tu uważać. Staram się uważać. W końcu to prawdziwe pieniądze.
Zobaczymy jak to dalej będzie. Oby tylko na plus.
Dzięki za komentarze,
Pozdrawiam.
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Wiem, że inni już pisali, ale też Ci radze - skończ z tym. To jest droga do przegranej. Ja na twoim miejscu grałbym tak: skromne ako ~2,00 za jakieś 50-150zł. Z każdym kolejnym przegranym kuponem stawiaj większą kwotę, taka swego rodzaju progresja. Powoli dojdziesz do celu... chciwość dla ako 1,062.
Powiem też, że nie wiem jak ty to wytrzymujesz psychicznie. Kiedyś jak jeszcze byłem graczem &quot;codziennym&quot; a nie jak teraz &quot;rekreacyjnym&quot; to grałem stawki rzędu kilkunastu, kilkudziesięciu złotych. Kiedy grałem na live takie zakłady jak Ty i przegrałem te &quot;drobne&quot; (w porównaniu do twoich stawek) to byłem strasznie na siebie wkurwio*y, ale przegrać na takim zakładzie ponad 2 koła to się w głowie nie mieści.
Tak czy siak - powodzenia &amp; trzymaj się zasad ;]
 
rafput 55

rafput

Użytkownik
Pomimo tego, że grała młodzież, to mają naprawdę młodych, zdolnych piłkarzy, która potrafi grać naprawdę dobry futbol. Oglądałem relację LIVE i nic nie wskazywało na inny rezultat. Posiadanie piłki 77%-23%!!!!, mówi chyba samo ze siebie. Barcelona miażdzyła i byłem pewny że nie dadzą sobie wyrwać już tego zwycięstwa, co najwyżej powiększyć dorobek bramkowy.
No nie wiem.... Po pierwszej połowie musiałem z kumplem wyjść z pubu bo tego oglądać się nie dało. Na szczęście znalazł się inny z meczem ManUtd-Val i tam spędziliśmy resztę wtorkowej LM. To był mecz dla naprawdę ortodoksyjnych kibiców Barcelony. Chłopaki próbowali klepać, ale naprawdę w pierwszej połowie niewiele z tego wychodziło. Głupi błąd w defensywie i mogła by piłka na dobieg trafić do Martinsa i po kuponie.
Wracając do tematu, ryzykownie zagrałeś i okazało się skutecznie.
Tylko pamiętaj, o czym koledzy wspominają, takie szczęście w końcu musi się skończyć i obyś grubej kasy nie stracił na tym.
Pozdrawiam
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Wiem, że inni już pisali, ale też Ci radze - skończ z tym. To jest droga do przegranej. Ja na twoim miejscu grałbym tak: skromne ako ~2,00 za jakieś 50-150zł. Z każdym kolejnym przegranym kuponem stawiaj większą kwotę, taka swego rodzaju progresja. Powoli dojdziesz do celu... chciwość dla ako 1,062.
Powiem też, że nie wiem jak ty to wytrzymujesz psychicznie. Kiedyś jak jeszcze byłem graczem &quot;codziennym&quot; a nie jak teraz &quot;rekreacyjnym&quot; to grałem stawki rzędu kilkunastu, kilkudziesięciu złotych. Kiedy grałem na live takie zakłady jak Ty i przegrałem te &quot;drobne&quot; (w porównaniu do twoich stawek) to byłem strasznie na siebie wkurwio*y, ale przegrać na takim zakładzie ponad 2 koła to się w głowie nie mieści.
Tak czy siak - powodzenia &amp; trzymaj się zasad ;]
Lepiej się pogrążać dalej na typach stawianych przed spotkaniem? Ja wiem że gram cholernie ryzykownie... ale jakbyś był ponad 1.000 na minusie to starałbyś się za wszelką cenę odzyskać tą kasę, którą przeznaczyłeś na stawianie. Oglądając mecz na żywo, widzisz co się dziej na boisku... widzisz jak się sprawy toczą, czy warto stawiać, czy nie. W ciągu paru dni udało mi się trochę odrobić. Normalne kupony zwykle okazywały się przegrane. Teraz nareszcie zaczęło się trochę powodzić. Wiem, że w każdym momencie mogę zminusować tak że się nie pozbieram i nie będę mógł tego przeżałować... ale póki idzie dobrze, to czemu mam z tego rezygnować? Wiem Panowie, że dobrze radzicie... że nie chcecie żebym się dalej pogrążył. Trochę nieszczęścia i jestem w *****. Niby mówią, że kto nie ryzykuje - ten nie ma.. Mam zamiar z tym skończyć jak wyjdę na plus. Mam nadzieję, że wcześniej nie zminusuję. Bo nie wiem....
Dzięki za Wasze rady... wiem, że nie trzymam się zasad, które wcześniej ustaliłem. Jeszcze trochę chciałbym zaryzykować. Odrobić się.... zarobić cokolwiek i się wycofać. Zobaczymy jak to będzie. Dziś już odpuszczam..
Pozdrawiam.
 
domel87 0

domel87

Użytkownik
&quot;Dzięki za Wasze rady... wiem, że nie trzymam się zasad, które wcześniej ustaliłem. Jeszcze trochę chciałbym zaryzykować. Odrobić się.... zarobić cokolwiek i się wycofać. Zobaczymy jak to będzie. Dziś już odpuszczam..
Pozdrawiam.&quot;
Dziś już odpuszczam...
a jednak nie odpuściłeś
powodzenia
 
kosmall 20

kosmall

Użytkownik
odrobi sie ???? wielokrotnie tracilem takie stawki i zawsze sie odrobilo by byc na plusie ???? ale pod warunkiem, ze masz jeszcze pare tysieci na koncie, 3m sie
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Roma - ALL. 85&#39; FUCK!!!!! -3000
Oglądałeś? Cluj miało 9 celnych strzałów, nic dziwnego, że chociaż 1 gola wbili. Ale jak chcesz się pocieszyć, to odkop mój temat, każdy czasem przegrywa. Grunt to się podnieść, czego Ci życzę.
 
Do góry Bottom