>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Maloey types..

maloey 30

maloey

Użytkownik
==============================================
### KUPON 11 ###
Hercules - Real Madryt 1,33
Sportivo - Libertad 1,66
Germinal - Truidense 2,00
AKO: 4,41
Stawka: 10
Wygrana/przegrana: +34,01 | -10
==============================================
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
==============================================
### KUPON 11 ###
Hercules - Real Madryt 1,33 ✅
Sportivo - Libertad 1,66 ✅
Germinal - Truidense 2,00 ⛔
AKO: 4,41
Stawka: 10
Wygrana/przegrana: +34,01 | -10
==============================================
Stan konta: 74,14j
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
==============================================
### KUPON 12 ###
Bolton - Liverpool 2,20
Besiktas - Sivasspor 1,40
Elite 3000 - Lolland F. 1,50
TNS - Neath 1,45
Marsylia - Rennes 1,60
AKO: 10,70
Stawka: 10
Wygrana/przegrana: +97,20 | -10
==============================================
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
==============================================
### KUPON 12 ###
Bolton - Liverpool 2,20 ✅
Besiktas - Sivasspor 1,40 ✅
Elite 3000 - Lolland F. 1,50 ⛔
TNS - Neath 1,45 ✅
Marsylia - Rennes 1,60 - przełożone
AKO: 10,70
Stawka: 10
Wygrana/przegrana: +97,20 | -10
==============================================
Stan konta: 64,14j
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
==============================================
### KUPON 13 ###
TNS - Neath 1,45
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1,65
Atletico Madryt - Almeria 1,50
AKO: 3,58
Stawka: 14,14
Wygrana/przegrana: +36,48 | -14,14
==============================================
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
==============================================
### KUPON 13 ###
TNS - Neath 1,45 ✅
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1,65 ✅
Atletico Madryt - Almeria 1,50 ⛔
AKO: 3,58
Stawka: 14,14
Wygrana/przegrana: +36,48 | -14,14
==============================================
Stan konta: 50j
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
jak widać idzie fatalnie. Co kupon to jedno [******] spotkanie nie siada. Można się załamać.. Macie jakieś sugestie? Jakieś komentarze odnośnie typów? Czekam na wskazówki.. Jesteśmy tu w jednym celu.. ogrania buców. Liczę na współpracę..
Trzeba coś w tej grze zmienić. W ubiegłym tygodniu postawiłem 4 całkiem fajne kupony [w realu] - i na każdym fatum jednego spotkania - naprawdę nie mam już sił. Cel na najbliższy tydzień, to odrobić przegrane 100 zł. No i odrobić 50 jednostek podawanych typów wirtualnych na tym forum.
Good luck,
Pozdrawiam.
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
niedawno kolega Zonovsky, przesłał mi taki mały kodeks postępowania w bukmacherce.
Zasady te już kiedyś pojawiły się na forum. Niektóre z nich zmieniam, niektóre dodaję, niektóre usuwam - wg własnego uznania. Najważniejsze żeby przynosiło to profity. Najbliższy tydzień spróbuję grać wg niektórych zasad - i zobaczymy efekty. Mam nadzieję że Liga Mistrzów i Liga Europy da zarobić.
===================================================================================
1. Każdy typ jest tak samo ważny - bo to od niego zależy powodzenie kuponu.
2. Nie ma typu mniej pewnego i bardziej pewnego - są tylko zdarzenia wielce prawdopodobne.
3. Każdy typ gram tak, jakby to był ostatni typ - i od niego zależało to czy jestem na plusie czy na minusie.
4. Nie jestem łowcą dużych kursów - lepiej mniej a żeby było na zielono, niż dużo a na czerwono.
5. Gram, żeby zarabiać - a nie żeby oddawać pieniądze buc(k)om.
6. Jeśli mam do wyboru niższy i wyższy kurs, zawsze wybieram niższy - większe prawdopodobieństwo wygrania.
7. Nie kieruje się chciwością - chciwość jest złym doradcą i prowadzi do porażki.
8. Nigdy nie chce się odegrać - to zawsze prowadzi do porażki.
9. Pamiętam, że mój stan konta to nie wirtualna kwota, ale prawdziwe i ciężko zarobione pieniądze.
10. Zawsze wolę wygrać mniej niż przegrać wszystko - lepiej +2 niż -5.
11. Błędy to rzecz ludzka - najważniejsze to umieć się po nich pozbierać.
12. Zawsze trzymam się zasad.
===================================================================================
Ktoś powie, że zasady są po to żeby je łamać. Ale jeśli jasno nie określi się co chce się osiągnąć i nie będzie trzymało pewnych zasad to nie można mówić o sukcesie.
Chciałbym też podziękować tym którzy zauważyli mój temat i wystawili mi punkty reputacji. Cieszy jak ktoś tu zagląda i mój temat, typy... znajdują uznanie w ich oczach.
Łączmy się i ogrywajmy buców ..
Good luck,
Pozdrawiam.
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
=================================================
LISTOPAD
Stan konta: 50j
Cel: 100j (do 7 listopada)
=================================================
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
==============================================
### KUPON 14 ###
Brommapojkarna - Malmo 1,36
Konyaspor - Trabzonspor 1,57
AKO: 2,14
Stawka: 5
Wygrana/przegrana: +5,7 | -5
==============================================
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
==============================================
### KUPON 15 ###
Blackpool v West Brom | powyżej 2,5 1,70
Sassuolo v Siena 2,75
AKO: 4,67
Stawka: 5
Wygrana/przegrana: +18,35 | -5
==============================================
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
==============================================
### KUPON 16 ###
Mallorca - Levante 1,70
Brommapojkarna - Malmo 1,36
Guimaraes - Portimonense 1,55
AKO: 3,58
Stawka: 5
Wygrana/przegrana: +12,91 | -5
==============================================
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
==============================================
### KUPON 14 ###
Brommapojkarna - Malmo 1,36 ✅
Konyaspor - Trabzonspor 1,57 ✅
AKO: 2,14
Stawka: 5
Wygrana/przegrana: +5,7 | -5
==============================================
==============================================
### KUPON 15 ###
Blackpool v West Brom | powyżej 2,5 1,70 ✅
Sassuolo v Siena 2,75 ⛔
AKO: 4,67
Stawka: 5
Wygrana/przegrana: +18,35 | -5
==============================================
==============================================
### KUPON 16 ###
Mallorca - Levante 1,70 ✅
Brommapojkarna - Malmo 1,36 ✅
Guimaraes - Portimonense 1,55 ✅
AKO: 3,58
Stawka: 5
Wygrana/przegrana: +12,91 | -5
==============================================
Stan konta: 63,61j
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
pierwszy dzień listopada nie był aż taki zły. Szczeże mówiąc to nic nie zapowiadało że zakończy się na plusie, po straconej bramce przez Mallorce w pierwszej połowie. Chyba większość z Was nie lubi poniedziałków - ogólnie (pierwszy dzień pracy, szkoły... akurat dziś wolne, lubiące nie &quot;siadać&quot; typy poniedziałkowe), uboga oferta u buców.
Jutro i w środę Liga Mistrzów, w czwartek Liga Europy, więc trzeba coś ugrać.. mam nadzieję że kolor zielony zagości u mnie na dłużej. I typy będą coraz to lepsze. Chyba stosowanie się do reguł zaczyna pomagać.. Teraz najważniejsze to zachować spokój ... i grać spokojnie. Nie można wychodzić z nastawieniem że udało się dziś wygrać to jest się najlepszym typerem na forum i jutro się zagra za maksymalną stawkę.... spokój i jeszcze raz spokój.
Zachęcam Was do komentowania typów, mojej gry.. co się Wam tu podoba, co nie? Zaznaczam po raz kolejny że jesteśmy tu w jednym celu - ogrania buca. Czy się nam to uda - to zależy tylko od nas samych. Jeśli możemy coś wspólnie osiągnąć, to zróbmy to razem. Często ktoś ma inne spojrzenie na mecz i może dzięki temu odsunąć nas od złego wytypowania.
Kończę na dziś... moim zakończeniem -
GOOD LUCK
Pozdrawiam.
 
kons 3

kons

Użytkownik
Podoba mi się to że grasz w większości po 2-3 zdarzenia na jednym kuponie :spokodfhgfh:
Widzę że dziś dla Ciebie też Siena okazała się tragiczna, ale o tym już w innym temacie pisaliśmy.Mi osobiście przez ten 1 mecz nie wszedł kupon z AKO ~35zł ...
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Podoba mi się to że grasz w większości po 2-3 zdarzenia na jednym kuponie :spokodfhgfh:
Widzę że dziś dla Ciebie też Siena okazała się tragiczna, ale o tym już w innym temacie pisaliśmy. Mi osobiście przez ten 1 mecz nie wszedł kupon z AKO ~35zł ...
Witam kolegę,
szkoda tej wczorajszej Sieny. Ale trudno.. większe niespodzianki się zdarzały. Nie ma co patrzeć w przeszłość.. ale wytężyć wzrok w przyszłość. Może dziś LM da zarobić.
Miło że ktoś tu zagląda... a może nawet dla kogoś moje typy okazały się pomocne. Jak się Wam do czegoś przydały moje typy... to piszcie, komentujcie. Żebym widział że ma sens podawanie kuponów tutaj. Żebym sobie nie odpuścił ;). Mam nadzieję że nie pisze tego tylko dla siebie, ale że korzystacie.. zostawcie czasem coś po sobie. Oby na plus!
Kiedyś, do niedawna... a nawet ostatnio dalej grało się taśmy, albo zdecydowanie za dużo spotkań. Wtedy to już o porażkę nie trudno. Co jest bardziej prawdopodobne? Trafienie kuponu z 2-3 spotkaniami, czy taśmy z 8 zdarzeniami? Lepiej uskładać mniejszy kurs ogólny i zagrać go grubiej niż postawić za 2 zł 15 spotkań - jak za dawnych czasów w STSie albo TotoMIXie. Wiadomo - szpan, kozactwo po trafieniu takiego kuponu zagranego za 2 zł a wygranie kwoty powyżej 1.000,-zł. Cuda się zdarzają, ale nie warto na nie liczyć. 2 zł + 2zł... a po jakimś czasie uskłada się spora kwota. Jak macie tak grać to przekażcie to na jakiś szczytny cel [zachęcam do przeczytania kilku postów wcześniej na temat fundacji..]. Teraz to tylko 2-3 spotkania - i zasad trzeba się trzymać.
Powodzenia w dalszym typowaniu. Chociaż ktoś buców musi utrzymywać... oby nie my ;).
3 dni europejskich pucharów - powinno się coś zarobić. Wam i sobie.... -
Good luck. Powodzenia.
Pozdrawiam.
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
w tym tygodniu kolejne zmagania rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Już dziś grają grupy A, B, C i D LM. Już dziś można sobie zapewnić awans do kolejnej fazy po rozegraniu 4 spotkań.
Typy nie stawiane, po prostu dla sprawdzenia siebie, swoich możliwości. Poniżej szanse poszczególnych zespołów na odniesienie sukcesu.
W nawiasach kolejno - procent szans na zwycięstwo gospodarzy, procent szans na remis, procent szans na zwycięstwo gości.
Dzisiejsze spotkania:
Grupa A
Tottenham - Inter [37-29-34] Typ: 1x
Werder - Twente [58-24-17] Typ: 1
Grupa B
Benfica - Lyon [45-29-26] Typ: 1x
Hapoel - Schalke [25-28-47] Typ: x2
Grupa C
Bursaspor - Man Utd [19-26-55] Typ: 2
Valencia - Rangers [71-20-9] Typ: 1
Grupa D
Rubin - Panathinaikos [62-22-14] Typ: 1
Kopenhaga - Barcelona [11-20-69] Typ: 2

Jutrzejsze spotkania:
Grupa E
Cluj - Bayern [30-29-41] Typ: x2
Basel - Roma [36-27-37] Typ: 2

Grupa F

Zlina - Marsylia [31-30-39] Typ: 2
Chelsea - Spartak [68-20-12] Typ: 1
Grupa G
Milan - Real [38-32-30] Typ: 1x
Auxerre - Ajax [46-26-28] Typ: 1
Grupa H
Shachtar - Arsenal [31-27-42] Typ: x2
Partizan - Braga [40-27-33] Typ: 1
Oferta bogata, ale ciężko się na coś pewnego zdecydować.. ileż to myśli na temat jednego spotkania się przewinie. Odnośnie zwycięstwa, odnośnie under&#39;ów, over&#39;ów, żółtych kartek.. A jak przychodzi co do czego to ciężko wybrać 2-3 pewne spotkania i zagrać je ze spokojem. Jeszcze ponad 4,5 godziny do rozpoczęcia dzisiejszych meczów więc typy podam później.. jeszcze zostało troszkę czasu na przeanalizowanie kolejki, znalezienia ciekawych informacji na temat meczu..
Typy na dziś podam później. Typy &quot;wykminione&quot; ze specjalistą ;)
Tottenham - Inter 1DNB 1,80
Benfica - Lyon 1 1,90 [kurs spadł z 2,30]
Kopenhaga - Barcelona 2 1,40
Valencia - Glasgow 1 1,40
Na LM trzeba zarobić.. nie ma wyjścia.
Good luck for today!
Pozdrawiam.
 
kons 3

kons

Użytkownik
Nie no na darmo nie piszesz tutaj ;)
Ostatnio &quot;wyciągnąłem&quot; sobie stąd od Ciebie ten kuponik:
==============================================
### KUPON 14 ###
Brommapojkarna - Malmo 1,36
Konyaspor - Trabzonspor 1,57
AKO: 2,14
Stawka: 5
Wygrana/przegrana: +5,7 | -5
==============================================
No i na ✅ ????
A odnośnie tematu, to stawiasz dzisiaj na LM ? Ja 2 kupony postawiłem na dziś ale myślałem nad 3 tylko mam problem z tymi meczami:
Benfica - Lyon
Tottenham - Inter
Werder Bremen - FC Twente
Ciekawi mnie Twoje zdanie na temat tych meczów, czy któreś w ogóle obstawiasz :cool:
Edit: Widzę że mnie uprzedziłeś :razz:
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
cieszę się że nie pisze tu na darmo, i niech się to wreszcie na coś przydaje. Powtarzam się już chyba, ale główny cel to - ogranie buców;). Miło jak coś się dzieje w temacie.. i jak mogę komuś pomóc ;).
Cieszy że da się na moich &quot;wypocinach&quot; coś zarobić ;D. Bywało różnie.. ale liczę że zły okres za mną i teraz wreszcie wyciągnę swoją kasę zainwestowaną u buców z procentem.

Benfica - Lyon
Tottenham - Inter
Werder Bremen - FC Twente
Benfica - Lyon [45-29-26] Typ: 1x
Tottenham - Inter [37-29-34] Typ: 1x
Werder - Twente [58-24-17] Typ: 1
Wg mnie tak by to mogło wyglądać.. a jak będzie to nikt nie wie ;). Nawet Jose Mourinho;) - [nawiasem mój ulubiony trener - szkoda że już nie z ukochaną Chelsea ;/].
Troszkę Cię uprzedziłem z tymi typkami ;). Narazie nic nie postawiłem.. ale napewno coś później się tu pojawi pewnego. Mam na oku jakieś 10 spotkań na dziś, ale jeszcze pozostaje kwestia dobrania odpowiednich typów na kupon.. no i najważniejsze... - stawkowanie.
Obyś Ty... no i ja też ;).. mógł zaliczyć dzisiejszy dzień na zielono. Jak już będziesz bogaty to zrób coś dobrego:
http://www.fundacjaradiazet.pl/
Good luck.
Pozdrawiam.
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Narazie coś innego niż LM. Nooo... tylko Valencia tam wrzucona. Potem będzie jeszcze Champions League.
==============================================
### KUPON 17 ###
Valencia - Rangers 1,40
Herning- Odense 1,40
CSKA - Dynamo Riga 2,10
Sport Recife - Bragantino 1,60
AKO: 6,58
Stawka: 5
Wygrana/przegrana: +27,90 | -5
==============================================
==============================================
### KUPON 18 ###
Crewe - Shrewsbury 2,25
Brighton - Exeter 1,50
Budejovice - Kladno 1,45
AKO: 4,89
Stawka: 5
Wygrana/przegrana: +19,45 | -5
==============================================
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom